Bursa Hayat Hastanesi doğum

Perfect0123

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
854
440
Mune Mune konuyu ilgili bölüme taşıdım kimse cvp yazmadı,ben bilgi alana kadar burada kalanilirmi konum? Doğumuma 4,5-5 ay var. Bursada oturuyorum. İyii ilgili sağlıkla doğurtacak bir doktor arıyorum. Şuanlık Hayat Hastanesi Nİgar Güler'e gidiyorum. Sizin başka doktor hastane öneriniz var mı ?
Yada hiç Nigar Güler de doğum yaptıran var mı

Mune Mune konuyu ilgili bölüme taşıdım kimse cvp yazmadı,ben bilgi alana kadar burada kalanilirmi konum? Doğumuma 4,5-5 ay var. Bursada oturuyorum. İyii ilgili sağlıkla doğurtacak bir doktor arıyorum. Şuanlık Hayat Hastanesi Nİgar Güler'e gidiyorum. Sizin başka doktor hastane öneriniz var mı ?
Yada hiç Nigar Güler de doğum yaptıran var mı
Medicabil hastanesi oktay altun
Kesinlikle en iyi kadin dogumcu bursada. Hayat hastanesi cok kalabalik,muayeneler icin bile tercih etmem.

Doktoru bilmem ama hastane hakkında konuşayım. Hemşireler ve doktorlar çok ilgili. Kadın doğuma işim düşmedi ama. Doğum için tercih eder miydim bilmiyorum hastane çok küçük ameliyathanelerin olduğu kısım falan doğum yapanlar için geniş oda var mı bilmiyorum ama odalar da küçük bayağı. Yeni bina yapılıyor yakında daha güzel olur ama şu an değil bence. Özelde doğum yapacaksanız fiziki şartları daha iyi bir yer tercih edebilirsiniz.

Üç yıl önce çekirde dorukta normal Doğum yaptım personel ve odalar iyiydi Sühendan Benderli'de doktor çok iyi bi doktor ama hamile psikolojisinden anlamıyor benim tecrübemle her muayenede azar işitip dönüyorduk eve birde çok hastası var saatlerce beklediğimi biliyorum hastaneyi tavsiye edebilirim ama doktor konusunda birşey diyemem

Doktoru bilmem ama hastane hakkında konuşayım. Hemşireler ve doktorlar çok ilgili. Kadın doğuma işim düşmedi ama. Doğum için tercih eder miydim bilmiyorum hastane çok küçük ameliyathanelerin olduğu kısım falan doğum yapanlar için geniş oda var mı bilmiyorum ama odalar da küçük bayağı. Yeni bina yapılıyor yakında daha güzel olur ama şu an değil bence. Özelde doğum yapacaksanız fiziki şartları daha iyi bir yer tercih edebilirsiniz.
Dogumum Nisan ayinda olacak. Ben bizzat gidip konustum Hayat Hastanesiyle. Dogumum yeni açilan Hastaneye denk geliyormus bu da demek oluyo ki yeni acilan hastane daha buyuk daha konforlu. Ama doktor hakkinda bilemiyorum. Nigar Guler icin. Her muayenede oldu bittiye getiriyor. Dogum konusunda nasil acaba

Dogumum Nisan ayinda olacak. Ben bizzat gidip konustum Hayat Hastanesiyle. Dogumum yeni açilan Hastaneye denk geliyormus bu da demek oluyo ki yeni acilan hastane daha buyuk daha konforlu. Ama doktor hakkinda bilemiyorum. Nigar Guler icin. Her muayenede oldu bittiye getiriyor. Dogum konusunda nasil acaba
Medikalin yeni acilan hastanesinde de oyle guzel olur diyenler husranla karsilasti valla. Gittik otoparki bile yok. Yollarda rezil olduk hasta ziyaretinde. Ne de olsa ozele gidecekseniz bari iyi bir yeri secin. Uc lira bes lira fark eder. Gidip de yildirim dorukta doguracagima devlet hastanesine giderim o zaman madem o kalabaligi rezilligi cekecem uste ne diye para vereyim

Medikalin yeni acilan hastanesinde de oyle guzel olur diyenler husranla karsilasti valla. Gittik otoparki bile yok. Yollarda rezil olduk hasta ziyaretinde. Ne de olsa ozele gidecekseniz bari iyi bir yeri secin. Uc lira bes lira fark eder. Gidip de yildirim dorukta doguracagima devlet hastanesine giderim o zaman madem o kalabaligi rezilligi cekecem uste ne diye para vereyim
Arabamiz yok buyuzden otopark sorunu da yok. Parasinda degilim yeterki iyi dr olsun benim sagligim onemli tabiki her para verdigin hastanede de cok mukemmel muamele olmuyomus kadinin biri ozel hastaneye gitmis rahmini parcalamislar

Arabamiz yok buyuzden otopark sorunu da yok. Parasinda degilim yeterki iyi dr olsun benim sagligim onemli tabiki her para verdigin hastanede de cok mukemmel muamele olmuyomus kadinin biri ozel hastaneye gitmis rahmini parcalamislar
Size sorun yoktur mesela da ziyaretcilerinize lazim. Ki yepyeni bir hastaneden otoparkinin olmamasini umar misiniz anlaminda bir ornek verdim ben. Bence daha iyi hastaneleri arastirin.

Merhabalar,
Yildirim dorukta yapacagim dogumumu doktorum seyma dogan. Suanda 38 haftaligim ve hicbir kontrolumde beklemedim. Hatta erken gittigim zamanlarda erken bile girdim. Yildirimda oldugum icin ve normal dogum olacagi icin zorunlu doruku sectim ama pisman olmadim simdilik.
Ayrica medicabil hastanesinin cok buyuk bir otoparki var.siz doruk ve medicabilde bi sorunlari kendiniz mi yasadiniz baskasindan mi duydunuz?

Merhabalar,
Yildirim dorukta yapacagim dogumumu doktorum seyma dogan. Suanda 38 haftaligim ve hicbir kontrolumde beklemedim. Hatta erken gittigim zamanlarda erken bile girdim. Yildirimda oldugum icin ve normal dogum olacagi icin zorunlu doruku sectim ama pisman olmadim simdilik.
Ayrica medicabil hastanesinin cok buyuk bir otoparki var.siz doruk ve medicabilde bi sorunlari kendiniz mi yasadiniz baskasindan mi duydunuz?
Merhaba
Yildirim dorukta kac arkadasimin ziyaretine gitsem ortalik tip fakültesi kadar kalabalikti. Hastanede agir bir koku var resmen cunku iceride insan cok. Ziyaret saatlerine dikkat edilmiyor her odada 20 kisi. Hic begenmedim. Bu arada medikabil ile medikal farkli hastaneler. Medikal yeni acilmisti ziyarete gittigimde ve otopark sorunluydu. Ben medikabilden memnun kaldim. Yillardir var olan bir hastane niluferdeki. Ayrica fazla insan yok hizmet kalitesi var bu sebeple. Doruk saglik grubu zaten benim hicbir yonuyle tercih ettigim bir hastane degil. Yillar once kadin dogum konusunda yasanmis hos seyler yok orada. Bu sebeple zaten prensip olarak gitmem.

Jimer e selim Akgün e gidiyorum ben muayene ücreti çok uygun ve 10 gün içinde ikinci defa gitmek zorunda kalırsan para alınmıyor yumurta takiplerinde çok işime yaradı bu hastane tertemiz personel ilgili ve Selim bey tecrübeli muhteşem bir doktor 10 yıllık doktorum benim pişman olmazsın

slmlar yeni hayat hastanesinde dogum yapan varmi.nasil memnun kaldilarmi fiyatlar nasil.cekirge doruktaki doktorum oraya geciyormus.arada kaldim orayi metetti fiyati burdan daha uygun dedi.hastasini kaybet mek istemez tabii ve portföy olusturmak zorunda

Doktorunuz kim acaba
naile gokce akagunduz domtorum cekirge doruktan orya gidiyor hada oncede zubeyde de imis
guleryuzlu dinamik bi bayan memnun kaldim ben.kismetse onunla devam edecegim.1 subattan itibaren hayat hastanesindeymis.
sizin bilginiz varmi fiyatlar hakkinda

X