Bursa Hayat Hastanesi doğum

naile gokce akagunduz domtorum cekirge doruktan orya gidiyor hada oncede zubeyde de imis
guleryuzlu dinamik bi bayan memnun kaldim ben.kismetse onunla devam edecegim.1 subattan itibaren hayat hastanesindeymis.
sizin bilginiz varmi fiyatlar hakkinda

Dogum ucreti 1800 tl. Doktorunuz basladi mi hayat hastanesine? Yeni yerine ne zaman tasinacak bi bilginiz var mi acaba?

Merhabalar. Acaba yeni hastanede doğum yapan var mı? Memnun musunuz? Hangi doktoru tavsiye edersiniz? Yeni hamişim ben de, doktor arıyorum. Eve en yakın hastahane hayat hastanesi olduğu için ilk seçenek orası, ama şuphelerim var. Çok kararsızım

merhabalar.acaba hayat hastanesinin yeni binasına gittim çok güzel çok beğendim.ayrıntılı usg yaptıracağım orda ama fiyatını sormayı unuttum.orda yaptıran var mı???

Medicabil hastanesi oktay altun
Kesinlikle en iyi kadin dogumcu bursada. Hayat hastanesi cok kalabalik,muayeneler icin bile tercih etmem.
evet mükemmel bir doktor beni cuma Namazına yetiştirmek için suni sancı bağladı ve doğumda çocuğumun kolunu kırdı gerçekten süper evde doğursam daha iyiydi canım

evet mükemmel bir doktor beni cuma Namazına yetiştirmek için suni sancı bağladı ve doğumda çocuğumun kolunu kırdı gerçekten süper evde doğursam daha iyiydi canım
Bir dahakini evde dogurursunuz :KK66:
Sanssizliklari doktora baglamamak lazim. Hangi doktor bile isteye kol kirar?
Cuma namazi meselesine de asla katilmiyorum,suni sanci gerektiyse baglamistir doktor. Namaza yetismek icin bunu yapmis olsaydi mesai saatleri disinda hic calismamasi lazimdi,ben gece yarisi dogurdum pek cok hamile kadin gibi. Adam uyumayi tercih etmedi ve geldi doguma girdi iste.

Bir dahakini evde dogurursunuz :KK66:
Sanssizliklari doktora baglamamak lazim. Hangi doktor bile isteye kol kirar?
Cuma namazi meselesine de asla katilmiyorum,suni sanci gerektiyse baglamistir doktor. Namaza yetismek icin bunu yapmis olsaydi mesai saatleri disinda hic calismamasi lazimdi,ben gece yarisi dogurdum pek cok hamile kadin gibi. Adam uyumayi tercih etmedi ve geldi doguma girdi iste.
Suni sancı gerekmiyordu kendisi beni o güne çağırdı ben hastaneye gittiğimde zaten 3 cm lik açılmam vardı doğal süreci beklemesi gerekirken öğlene yetiştirmek için suni sancı bağladı ayrıca normal doğum için beni zorladı ayrıca benim doğum esnasında suyum kalmamıştı çocuğun bu yüzden boynuna kordon dolandı ve tabiki bilerek değil ama çocuğu kolundan tutup çekince kırıldı tabi ebeler bile şok oldu benden sonra kimseyi normal doğuma zorlamama kararı aldığını söyledi ve beni dikerken iğne yapmayı unutup panikten ben çok acıdı diyince vurdu sen iyi bir tecrübe yaşamıssın ama ben öyle yaşamadım çocuğum 2 yaşına kadar yamuk kolla gezdi hala da solak sağ elini aktif kullanmaz

X