Burda neden bu kadar kaba insanlar var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanların ne yasadıgını durumunu bilmeden klavyeden yazmak kolay cidden insanlar cok acımasıZ
burada çoğu insan öyle gerçek hayatta 2 kelimeyi bir araya getirmekte zorlanır buraya gelince yargı dağıtır. Her telden insan var işte

İnsanların ne yasadıgını durumunu bilmeden klavyeden yazmak kolay cidden insanlar cok acımasıZ
Yahu ne yasamis olabilirsiniz? Ayrildiginiz erkek arkadasiniza kendinizi engelletecek pozisyona gelmissiniz, acinca da neden actigini sormussunuz bi de, tam rezillik. Bunu boyle yapmak bizi kaba yapmiyor iste onu anlamiyorsunuz

Yahu ne yasamis olabilirsiniz? Ayrildiginiz erkek arkadasiniza kendinizi engelletecek pozisyona gelmissiniz, acinca da neden actigini sormussunuz bi de, tam rezillik. Bunu boyle yapmak bizi kaba yapmiyor iste onu anlamiyorsunuz
Hayatta ne yasadıgımı ne bileceksin sen ya?ailemle ilgili benimle ilgili ne kadar bilgiye sahipsin hala konuşuyorsun

18-19 yaşındasın bizim öneriler sana öğüt gibi sert gerçekler gelebilir o yüzden kaldıramıyorsun arkadaşlarınla geyik yapınca böyle hissetmezsin..o yüzden

Burda neden herkes bu kadar kaba önceki yazdıgıma gelen yorumlara inanamadım acıkcası insanlar gercek hayatta yapamadıgını mı yapıyor?kaba olmayanlara sözüm yok ama çoğu kisi öyle
Tabiki de.. Kendi dertlerine bakmayıp coğu milleti boşatma derdinde.. Kendi hayatları dört dörtlükmüş gibi.. Burada havalanıyorlar başka bir şey yok. Aklı başında insanlar da var. Onları zaten seçiyorsun.

18 yaşında misin kuzum sen? Kocaman kadınlara da aynı sert yorumları yapıyoruz ama haklısın senin yaşındaki durumumuzu unutup aynı sert yorumları yapıyoruz. Komşum 18 yaşındaki kızıma aynı yorumu yapsa bozulurum ben ama burda dikkat etmiyorum pek. Kırıcı olabiliyor bazı üyeler. Ama iyi niyetle kaba olma amacı gutmeden iyi niyetle yorum yapanlar da var sadece yazı yolu ile olduğu için kaba gorunuyoruzz. Yukarıdaki incindinmi çenn yazan üye mesela kaba bana gore. Onun kişisel sorunu o sen üstüne alınma güzel ablalardan arada papara ye ama tavsiyelerini dikkate al. Dalga geçenlere hiç kulak asma.

Buradaki sert yorumlar senin iyiliğin için. Dinlemeden başının dikine gidersen hayatın sert yüzünü o zaman görürsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X