burda ne kar vardı nede tipi nede sarp kayalıklar burası istanbulun göbeğiydi :(((((

Bitanem beniimm,o şimdi melek.Cennet in kapısında,annesini beklermiş.:1hug:Kaçınılmaz son,bir gün hep bir aradayız.İnançlı olmanın en iyi tarafıdır bu,daha dirayetli olabilmek.:Saruboceq:Yoksa sabır olmasa ,insan dayanabilirmi hiç böylesi acıya.Allah,Meleciğin ömrünüde,Efeciğe versin inşallah.İnşallah,onun hiç bir sıkıntısını yaşatmasın sana.Yavrularınla upuzun bi ömrün olsun canısı...a.s.

amin canısı amin a.sa.sa.sa.sa.s

bebeğime KIZIMA

Elini son defa yanağıma koy
ıstemiyorsan giderim giderim
Serin bir sonbahar akşamında söz
ısmini unutur silerim silerim

Tuttuğum kalem olsa, yüreğinin elleri
Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim
Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına
Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti*2

Uğruna döktüğüm gözyaşları için
Yağmurdan özür dilerim dilerim
Kuruttuğum kızıl gülleri alıp
Senin için senden geçerim geçerim

Tuttuğum kalem olsa, yüreğinin elleri
Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim
Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına
Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti

canım arkadşım benim.
ne söylesem seni teselli etmez biliyorum.geçen sene hamileylen 15 haftalık bebişim kaybettim.yazdıklarını okurken o günler tekrar aklıma geldi.benim bebişim rahatsızdı ve ölüme gidşini beklemek zorunda kaldım.onu başta hareket ederken görmek ve kaybetmek....çok üzüldüm.ama her ağladığımda aklıma kızım geldi.rabbim bana onu bağışladı.
evlat kaybetmek çok zor.kaç yaşında olursa olsun.hatta benimki gibi daha doğmamış olsun.ama bak kzın ve efe senin yanında ..allah onlara sağlık ve uzun ömür versin.Şeniz

canım benım Allah sabırlık versin.bebeğin senı diğer dünyada beklıyor annesi.o inan orada mutludur.orada haksızlık,yanlışyalan,adaletsizlik yok.Rabbım büyüm arkadaşımm...
Allahım sana oğlunla birlikte uzun ömürler versin.mutluluk yakanızı hiç bırakmasın...hersey gönlünce olsun canım.sevgiler

Allah sabırlar versin.
Ne zordur yaşadıklarınız....
Malesef dediğimiz gibi burası Türkiye burda yaşadığımız sürece
bunları yaşıyor, duyuyoruz... Keşke böyle olmasaydı, keşke...
Ama ne desek boş artık. Rabbim yardımcınız olsun.
senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…