Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

Yengeç bir tanıdığım var tabi her insan bir değil kimse üstüne alınmasın. Duygusuzun önde gideniydi,ö...z dü bildiğin. Romantizm falan tok, özel gün bilmez hatırlamaz hatırlsa da nee gerek hediyeye der. Vs. Balıksa tam tersi duygusal anlaşamamanız normal. Başaklarla anlaşmasını şuna bağlıyorum onlarda duygusuz , soğuk , pintiliklerinden özel gün hediyesi falan bilmez ne bilim belki bunlardır sebep

Balık erkeği tanıdım bir tane çok çapkın biriydi, kabul de ederdi çevresine karşı ama sevdi mi de takıyordu o kişiyi, denge sıkıntısı vardı biraz bu konuda. İki yüzlü halini de gördüm, çok kolay gaza gelip sayıp sövdüğü insana yakın davranıyordu falan. Bir balık daha hatırladım şimdi eğer yanlış değilsem, o da çapkındı ama daha dengeliydi, balık değilse de yengeçti muhtemelen:KK64:
Ben aşırı duygusal insanlara biraz uzağım, kararlarında dengesiz oluyorlar. Özellikle ay burcu yengeç olan birini tanıdım o çok gereksiz duygusallık gösteriyordu, ne istediğini bilmiyordu falan. Ay burçlarını da önemserim biraz, duygu ve iç dünyayı anlatır.
Su gruplarına karşı bir mesafem vardır benim genelde zaten.. Anlaşıyor gibi oluruz, bazı konularda aynı düşünürüz(yükselenim akrep) ama sonra değişir işler genelde, fevri geliyorlar bana.

Ama iyi anlaşan burçlar sanki.
Evet canim iyi anlasiyor bu birclar iliskilerim hep aslan burclu erkeklerdi yillarca suruyordu .Lakin baskin oteriter sahiplenici bir yapilari var benimde cok hosuma gider.Tek eksik uonleri sinirli noktalarina denk gelmiceksin birde fazla romantik degiller esimde oyle:))

Iki tip akrep var diyorlar. Iyisi iyi, kotusu cok kotu. Ben iyi olana rastlamadim.:KK70: Ben ben bennn merkezli bir burc.

Benimki cok merhametli, vicdanli, cocuk ruhlu ama evett kabul etmesede cok bencill.

Birde düsüncelerimi önemsedigini söyler ama hic görmedim. Ben ne dersem ne yaparsam o dogrudur diyor ya off

Balik ve yengeç birbirinin aynisi gibiler ikiside hassas,balik yengece git diyemez ama yengeç de karsindaki insani ne kadar kaybetme korkusu olursa o kadar sever.balik burcunun zitti gibi başak akrep burcuyum yengecler benide çeker ama onlar beni cekmiyor fazla iyi niyet fazla anlayış sıkıyor onlari:)
Balik ve oğlak
Akrep ve boğa
Yengeç ve başak
Olmasi gereken gibi geliyor bana zaten genelde çekim bu yönde...

Balık erkeği tanıdım bir tane çok çapkın biriydi, kabul de ederdi çevresine karşı ama sevdi mi de takıyordu o kişiyi, denge sıkıntısı vardı biraz bu konuda. İki yüzlü halini de gördüm, çok kolay gaza gelip sayıp sövdüğü insana yakın davranıyordu falan. Bir balık daha hatırladım şimdi eğer yanlış değilsem, o da çapkındı ama daha dengeliydi, balık değilse de yengeçti muhtemelen:KK64:
Ben aşırı duygusal insanlara biraz uzağım, kararlarında dengesiz oluyorlar. Özellikle ay burcu yengeç olan birini tanıdım o çok gereksiz duygusallık gösteriyordu, ne istediğini bilmiyordu falan. Ay burçlarını da önemserim biraz, duygu ve iç dünyayı anlatır.
Su gruplarına karşı bir mesafem vardır benim genelde zaten.. Anlaşıyor gibi oluruz, bazı konularda aynı düşünürüz(yükselenim akrep) ama sonra değişir işler genelde, fevri geliyorlar bana.

+ Ama balıklar akrep ve yengece göre bence daha dengeli ve sakinler bence, özellikle kadınları. Sakin akrep de tanıdım bayan(yine de koptuk) ve erkek ama çekmiyor beni erkek akrepler, ben çekiyorum biraz.
Ama yine de ay burcu balık ve yengeç olanlar iyi niyetli insanlar oluyorlar, az insan tanıdım ama bence çok iyi niyetlilerdi.

Bu konuda bir boşluğum olmalı ki böyle şefkatli insanlarla bi çekim yaşamışım, burç kova, ay burcu balık/yengeç, yükselen oğlak/boğa böylelerdi:KK53: Biriyle ilişki yaşamadık o kadar tanımadım ama birinin fazla duygusallığı, yer yer umursamaz rahat tavrı, ne istediğini bilmemesi, dediklerimi doğru düzgün anlamayarak fazla sinirlenmesi, anaç birini istemesi vs. yok aşık edemedi beni :) Aşığım diyordu bir de iki gün sonra başkasını buldu falan.

Tabi harita ayrıntıları vs. önemli, herkes bir olmuyor.

Son düzenleme:
Burclara gram inanmiyorum. Yengec burcuyum hic bi zaman miy miu olmadim. Daha 15 yasinda kendim doktora giderdim kendi islerimi kendim hallederdim halada oyle. Anacta degilim cocuklari severim ama uzaktan baya bi uzaktan. Bence eski sevgiliniz icin burctan baska bahane bulamamissiniz

Bende yengeç burcuyum sevgilimde aslan, aslan erkegi nasildir peki ☺☺☺
Aslan sorumluluklarını asla bilmez, birşeyi 500 kere yap diyecen ki öyle yapacak.vurdumduymaz, kural tanımaz uçuk kaçık. Gezelim eğlenelim harcayalım , parayı savurur,yalana meyillidir.Çocuk gibidir

Birde her ne kadar güçlü gibi dursalarda böyle bir kendini acindirma meyli var.
"Sen daha iyisine layiksin ben seni hak etmiyorum "Sözü ilk onlardan cikmis gibi
Hele hasta olduklari zamandan hic bahsetmiyim:KK45:

X