Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

İnternetten bakılan siteler var. Acaba onlar doğru mudur? Diğer türlü nasıl bakılıyor acaba onu da bilmiyorum ya, konuşuyorum öyle. :KK48: Bu arada boğa erkeği nasıldır? :KK60:
benim de sözlüm boğa :KK70: yemeğe, lükse ve cinselliğe taparlar. miskindir ama tam bir aile babasıdır, yenilesi erkektirler, sevin onları:KK30:

Hehe sözlüm boğa.:KK200: Çok koruyucu, sahiplenici, sabırlı ama bir o kadar da inatçı, dikkafalı ve tek odaklı.

Benimde nişanlım aynı anlattığın şekilde. :KK37:Çok anlayışlıdır kendisi, ama herkes boğa erkeğiyle anlaşılmaz yazmıştı bir yerde. Hatta bir arkadaşım bana hep der, nereden buldun boğayı diye. :)

Benimde nişanlım aynı anlattığın şekilde. :KK37:Çok anlayışlıdır kendisi, ama herkes boğa erkeğiyle anlaşılmaz yazmıştı bir yerde. Hatta bir arkadaşım bana hep der, nereden buldun boğayı diye. :)
Herkes anlaşamaz evet. Benim sözlüm çok takışır milletle mesela. Benimle takışmıyor hiç. Neden diye sordum; seninle takışacak bir şey olmuyor ki kendini çok güzel ifade ediyorsun dedi. Sanırım neyi neden yaptığımı anladığı için böyle söyledi.

İnternetten bakılan siteler var. Acaba onlar doğru mudur? Diğer türlü nasıl bakılıyor acaba onu da bilmiyorum ya, konuşuyorum öyle. :KK48: Bu arada boğa erkeği nasıldır? :KK60:
Astro.coma natal chart yazarak bakabilirsiniz :) boğa erkeklerini sevmem ben yani hoşlandığım biri de çıkmamıştı onlarda ama tek amaçları yemek yemek gibi :KK70:

başak kadını tanıdığım yok.
ama erkekleri son derece kendini beğenmiş titiz kendine özen gösteren ve ilgi çeken erkeklerdir.bildiğim kadarıyla.
genellemek doğru olmaz kişilik özellikleri karakter degisir tabiki.
su ateş-su toprak zit borçlardan sanırım.
zıt kutuplar birbirini çeker her zaman.
ben yay burcu kadınlarını her zaman çok havalı bulmuşumdur.çok beğenirim.kendini belli eder hemen girdiği ortamda.
başaginda öyle bir özelliği vardır belki..

Enerjileri tutuyordur bir noktadan bile olsa. Ben de hava gruplarına yakın hissediyorum genelde(Aslanım ama haritamda çok oğlak da vardır).
Çoğu başak kadınları da bakımlı, süslü ve alımlıdır.
Adamın haritasında da sadece yengeç yoktur ki, mesela erkeklerde ay burcu eş seçiminde etkilidir, o burçtan birini bulma olasılıkları yüksektir derler. Haritasında başak burcuna zıt ya da denk bir burç yoğunluğu da olabilir.

Son düzenleme:
Kendi yengec,yukseleni baliktir mesela onunda 7 evinde basak yer alir direk ilgisini ceker,harita konusu ince is bence,ya 5 evi yada 7 evinde basak vardir,venusu marsi basak olabilir,basak bayanlarini seciyosa mantigini kullanan, titiz detayci kisilerden hoslaniyordur diye dusunuyorum,demekki planli projeli seviyor

Banlanmak istemiyorsan, özelden yazabilirsin. :KK53: Çok mu umutsuz vakalar?

Hakaretsiz yazmaya calisip buradan yazayım, belki birileri gorur de bir hemcinsimi ateşe düsmekten kurtarmis olurum :KK53: Kendisi burc konusunu acip çok duygusalım o bu der (yalan). Hayal aleminde yaşar gelecege donuk hayallerine dahil eder ya da hedefleri vardir ama gelecege donuk hic bir cabasi olmaz. Hep kafasinda kurar hep sen suclusundur. Bunlari baskasiyla yatakta bassan sacmalama sen varken disi sinek gorsem yolumu degistiririm ben derler. Libido zaten tavan bi akrep boyle bi balık. Ha o konuda başakla baya uyumlu balık bi orasi arti zaten:KK14: Çok guzel yalan soylerler bir bakarsin ilgiden asktan öldürurler bir bakarsin dengesiz. Acaba seviyor mu oscarlik oyun mu sergiliyor bu dersin. Akrebin biraz daha duygusal ve yalanci versiyonu. Kin tutmaz ama yuzsuzluk boyutunda bir kin tutmama bu. Bir de balık ev acar demisler en guzel en kanitsiz aldatan burclar bunlardan cikiyor. 1 kisiyle degil en az 3-4 kisiyle aldatirlar caktirmadan iz birakmadan. Ama sorsak aldatmak yalan ona gore en kotu seydir. Gozumde balik erkeği budur daha yazmayacagim :kusmuk:

X