Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

Her burcun ucuzu da namuslusu da vardır. Muhatap olduğu başaklar hep o biçim kişiler. Ama anlamadığım hep dönüp dolaşıp bir başağı bulması. Çalıştığı yere 2 yabancı uyruklu kişi geliyor başak olanını takip edip fotolarını beğeniyor en basiti :)
Ya o bazen oluyor. Benim çekim burcum toprak burçlarıdır. Genelde de boğadır. Lisede bile beğendiğim ünlülerin büyük çoğunluğu boğaydı. Sözlümde boğa. Yay burcu mesela hiç çekici gelmez bana.

Her burcun ucuzu da namuslusu da vardır. Muhatap olduğu başaklar hep o biçim kişiler. Ama anlamadığım hep dönüp dolaşıp bir başağı bulması. Çalıştığı yere 2 yabancı uyruklu kişi geliyor başak olanını takip edip fotolarını beğeniyor en basiti :)

belki daha cekıcı alımlı gelıyor olabılır basak kadınları.. genel bır vucut yapısı ve gorunumu vardır ya her burcun belkı onu ceken basak kadınının yapısı ve alımıdır..

Ya o bazen oluyor. Benim çekim burcum toprak burçlarıdır. Genelde de boğadır. Lisede bile beğendiğim ünlülerin büyük çoğunluğu boğaydı. Sözlümde boğa. Yay burcu mesela hiç çekici gelmez bana.
Doğum haritasından dolayı. Bu yengeç erkeğinin doğum haritası da böyledir büyük ihtimalle.

Bir de benim gördüğüm Başak kadınları baya bakımlı oluyorlar. Gerçi sen de balıkmışsın. Balık kadınları da genelde güzel ve çekici olur.

Ben aslan burcuyum, nişanlım boğa burcu.. Yani bir insan bir insanla ancak bu kadar zıt olur. :KK53: O gökyüzü ben deniz.. o balık ben kuş.. :KK53: Fakat çok çok uzun yıllardır birlikteyiz. Bu iki burç hiç anlaşamazmış zaten sanırım.

Başak burcu iki tane kız arkadaşım var. Çok güzeldir ikisi de, çekicidir. Belki de o yüzdendir, bilemedim..

Adam kız kuzenlerine sarkıyor siz burcunun özelliklerini mi düşünüyorsunuz?[/Q
Bir de benim gördüğüm Başak kadınları baya bakımlı oluyorlar. Gerçi sen de balıkmışsın. Balık kadınları da genelde güzel ve çekici olur.

Yok dış görünüşüm konusunda bir sıkıntı yok benim çok zevkli bakımlı ve temiz olduğumu hep söylerdi. Zaten dış görünüşe önem veren biri değil ruhen çekiyorlar

Biraz daha açar mısınız?
Şöyle ki doğum haritanız açılır. Konumlara bakılır. Mars gezegenine 7. Evdeki burca filan bakılır genelde. Ben de toprak burcu erkeklerini zerre sevmem haritamda marsım başakta ama sadece bakımlı erkekleri beğenmeme neden oluyor. Başak erkekleri de sıkıcı karaktersiz olur.

Ben aslan burcuyum, nişanlım boğa burcu.. Yani bir insan bir insanla ancak bu kadar zıt olur. :KK53: Fakat çok çok uzun yıllardır birlikteyiz. Bu iki burç hiç anlaşamazmış zaten sanırım.

Başak burcu iki tane kız arkadaşım var. Çok güzeldir ikisi de, çekicidir. Belki de o yüzdendir, bilemedim..
Hakikaten çok zıt burçlar:KK76:

Şöyle ki doğum haritanız açılır. Konumlara bakılır. Mars gezegenine 7. Evdeki burca filan bakılır genelde. Ben de toprak burcu erkeklerini zerre sevmem haritamda marsım başakta ama sadece bakımlı erkekleri beğenmeme neden oluyor. Başak erkekleri de sıkıcı karaktersiz olur.
Eski sevgilim başaktı. Yok yani ben de sevmiyorum.

Ben başak burcuyum, bir ortama girince ve bir konu hakkında konuşurken bilgim ve zekam ön plana çıkar, tanıştığım tüm erkekler bilgime hayran olduklarını, zeki olduğumu söylemişlerdir. :kahve:
Onun haricinde, yüzüm ve fiziğim beğenilir. Bakımlıyımdır, parfümsüz dışarı çıkmam ve kullandığım parfümler de çok beğenilir. Rujlara karşı ayrı ilgim var ve hafif bir makyaj yaparım ama ruj olmazsa olmazdır, ortama göre güzel giyinirim. Giysileri yakıştırdığım söylenir.

İlk sevgilim yengeçti, biraz fazla ağlaktı. Ben ona göre daha domınant daha ayakları yere basan biriydim.
Bu durum zamanla sorun oldu ve aşağılık kompleksine girdi. Ben de duygusal biriyimdir aslında ama o farklı bir şeydi...
Çok bilgilisin ben senin kadar bilgili değilim diyip duruyordu...
Şimdi flört ettiğim kişi de balık burcu. O da bana diyor zekisin, güzelsin, farklı bir havan var diye... o_Oo_O

Çok ilgililer hayır eski sevgilim çok yakışıklı olsa anlarım ama çok çirkin Allah affetsin. Gördükleri yerde yapışıyorlar saçma sapan sohbet muhabbet maksat konu olsun. Hepsi akıl vermeye bayılıyor. Böyle yani..
O zaman eski sevgilimin zayıf noktası ilgi. Daha fazla ilgi göstereceksin.

X