Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

enerjileri tutuyor demek ki. mesela birisini tanımadan sevmediğim, uzak durmaya çalıştığım bütün tipler yay burcu çıktı şimdiye kadar. belki bu da öyle bir şeydir.
Al benden de o kadar hatta bir tanesindrn yüzüne gelmeden nefret ediyorum bir kaşık suda boğasım geliyor itici seyyyy:KK11: ayy neyse içimi döktüm :eek:

Basak toprak grubudur yengeç ise su .toprak suyu daima çeker bu nedenle şu grubundakiler genelde toprak grubundaki burçlara ilgi duyarlar

Merhaba :) Burçlarla ilgilenen ablalarım arkadaşlarım bir yardımcı olursanız sevinirim.. Bir sorum var hep nedenini merak ediyorum.. Ben balık burcuyum 1 buçuk senelik yengeç erkeği ile bir beraberliğim vardı 1 sene önce bitti. Halen de seviyorum ve takip ediyorum. Bu yengeç arkadaşın gözü sürekli başak burcu kadınlarında. Kız kuzenleri olsun kız arkadaşları olsun hoşlandığı kızlar olsun hep başak burcu. Başak burcuna nedenini bilmediğim ayrı bir ilgisi var. Burçlarla ilgilenen biri değil bu yüzden kasıtlı olarak bir başak kadınını seçtiğini düşünmüyorum. Her burcun karakterlisi karaktersizi vardır kesinlikle başak burcunu kötülemek değil buradaki konuyu açma sebebim. Lakin çevresindeki karakterli alımlı herhangi bir burçtan güzel bayan varken neden gidip karaktersiz bir başak burcuna ilgi duyar bu yengeç erkekleri? Sadece aşk olarak değil arkadaşlık ettiği kızlar olsun, kız kuzenleri olsun muhabbet edebileceği kuzenleri varken o iki başak kuzenine ilgi duyuyor? Gerçekten sebebini çok merak ediyorum çekiyorlar mı birbirlerini anlamıyorum. Yardımcı olursanız merakıma ortak olursanız çok mutlu olurum. Sevgiler.. :)
Merhaba ben burçlarla ilgileniyorum. Öncelikle balık burcu ve yengeç burcu aynı gruptandır. İkiside su grubu normalde iyi anlaşmanız gerekir. Fakat yengeç burcu su grubu dışında toprak gruplarıyla da çok iyi anlaşır. Başak burcuda toprak grubundandır. Yengeçler duygusal ve sahiplenilmesini ister kendisi gibi aynı gruptan olan biriyle yani balık burcuyla ikiki ilişki yürümekte zorlanabilir. Başak burcunun guven veren yapısı onun duygusal yapısını tamamlar. Başaklar aynı zamanda mantıkçıdır yengeçler de mantıkçı gözukselerde duygularına yenik düşerler. Yani sizin anlayacağınız. Toprak ve su grubu birbirlerini tamamlar. Ayrıca ikiside detaycıdır bu da bi benzerliktir. Tabi tolere edilmezse iki detaycı zorlanabilir

X