Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

Ben başak burcuyum, bir ortama girince ve bir konu hakkında konuşurken bilgim ve zekam ön plana çıkar, tanıştığım tüm erkekler bilgime hayran olduklarını, zeki olduğumu söylemişlerdir. :kahve:
Onun haricinde, yüzüm ve fiziğim beğenilir. Bakımlıyımdır, parfümsüz dışarı çıkmam ve kullandığım parfümler de çok beğenilir. Rujlara karşı ayrı ilgim var ve hafif bir makyaj yaparım ama ruj olmazsa olmazdır, ortama göre güzel giyinirim. Giysileri yakıştırdığım söylenir.

İlk sevgilim yengeçti, biraz fazla ağlaktı. Ben ona göre daha domınant daha ayakları yere basan biriydim.
Bu durum zamanla sorun oldu ve aşağılık kompleksine girdi. Ben de duygusal biriyimdir aslında ama o farklı bir şeydi...
Çok bilgilisin ben senin kadar bilgili değilim diyip duruyordu...
Şimdi flört ettiğim kişi de balık burcu. O da bana diyor zekisin, güzelsin, farklı bir havan var diye... o_Oo_O

Başak ablam akıl ver nasıl etkileyebilirim :))

Benim bir tane başak flörtüm oldu gibi bir şeylerdi. Öhöm neyse ben ondan zekiyim diye kıskanıyordu saf ben de ikizlerim dünyanın en gereksiz flörtüydü :KK70:

Ya ne güzel burçlardan anlıyorsunuz. Ben aslan burcuyum, ama aslan burcuyla neden alakam yok sizce? :KK53: Sizin de aslan burcunu duvara yapıştırasınız geliyor mu? Herkes bana bunu diyor da..:KK48:

Eski sevgilim başaktı. Yok yani ben de sevmiyorum.
başak burçları kendilerini beğenmiş ve soğuk olurlar(konudaki başakların kendilerini tanımlamalarını okursanız ne dediğimi anlarsınız). yengeçlerse balık gibi su olmasına rağmen tam bir submissive'dirler o yüzden kadının yönetimini severler. balıklar hayalci oldukları için karşıdaki insana tam teslim olmazlar bu yüzden başaklarla uymaz enerjileri :KK70:

Ya ne güzel burçlardan anlıyorsunuz. Ben aslan burcuyum, ama aslan burcuyla neden alakam yok sizce? :KK53: Sizin de aslan burcunu duvara yapıştırasınız geliyor mu? Herkes bana bunu diyor da..:KK48:
Doğum haritanıza bakmak gerek :) ben normalde yengeçim ama haritamda beni ikizler etkilediğinden yengeçle alakam yok astrolojiden anlayan herkes bana bunu diyor işte :KK70: aslanlar tatlış gene ya :)

Başak ablam akıl ver nasıl etkileyebilirim :))
Eğer muhabbet ediyorsanız hala, genel kültür ile ilgili şeylerden, edebiyattan, tarihten, felsefeden bahsedebilirsin. Ama tabi konu açılınca, uygun bir zamanda bahsetmek gerek.
Onun haricinde nedense diller ile ilgileniyorsan çok ilgilerini çekiyor. o_O Ben İngilizce ve Fransızca biliyorum, kendi kendime İspanyolca öğreniyorum diyince waow oluyorlardı. :işsiz:
Bir de ben çok opera, tiyatro, müzeye giderim. Gittikten sonra da içeriğini anlatıp, üstünde konuşurdum...

Eğer muhabbet ediyorsanız hala, genel kültür ile ilgili şeylerden, edebiyattan, tarihten, felsefeden bahsedebilirsin. Ama tabi konu açılınca, uygun bir zamanda bahsetmek gerek.
Onun haricinde nedense diller ile ilgileniyorsan çok ilgilerini çekiyor. o_O Ben İngilizce ve Fransızca biliyorum, kendi kendime İspanyolca öğreniyorum diyince waow oluyorlardı. :işsiz:
Bir de ben çok opera, tiyatro, müzeye giderim. Gittikten sonra da içeriğini anlatıp, üstünde konuşurdum...

Çok teşekkür ederim :)

Doğum haritanıza bakmak gerek :) ben normalde yengeçim ama haritamda beni ikizler etkilediğinden yengeçle alakam yok astrolojiden anlayan herkes bana bunu diyor işte :KK70: aslanlar tatlış gene ya :)

İnternetten bakılan siteler var. Acaba onlar doğru mudur? Diğer türlü nasıl bakılıyor acaba onu da bilmiyorum ya, konuşuyorum öyle. :KK48: Bu arada boğa erkeği nasıldır? :KK60:

İlgimden boğulduğunu söylerdi :KK70::KK70:
Burçtan ve ilgiden ayrı olarak düşün. O kızlarda var demek ki bir şey. Ama ne? Bak çok basit bir örnek; benim eski sevgilim şu anki sözlümden daha çok beğenilirdi ama bana göre vizyonsuzdu ve çekik değildi. Çekik gözlere bayılırım.:KK200:Hemen başka bir örnek; bir ara bir aslan burcuna kafayı takmıştım. Sonra vazgeçtim. Sonra bir farkettimki adamın derdi aşk meşk falan değil. Baya kendi memleketlisini arıyor. Sence çok uyumlu olabilirsiniz ama bu tip detaylarda seçimlerde önemli.

İnternetten bakılan siteler var. Acaba onlar doğru mudur? Diğer türlü nasıl bakılıyor acaba onu da bilmiyorum ya, konuşuyorum öyle. :KK48: Bu arada boğa erkeği nasıldır? :KK60:
Hehe sözlüm boğa.:KK200: Çok koruyucu, sahiplenici, sabırlı ama bir o kadar da inatçı, dikkafalı ve tek odaklı.

Burclarla alalasi var tabikide.Ben teraziyim bildim bileli aslanlar pesimde:KK70:eski sevgililerim hep aslan burcuydu.Cok baskin oteriter karaktreler .Esimde Aslan burcu.
Bilmiyorum Aslanmi teraziyi cekiyor yoksa terazi mi muama:KK30:

X