Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

selam
biz üçümüz şöyle dışarda turladık parka gittik market alışverişi yaptık döndük...

Selamlar kızlar,
Yarın,iki haftalığına anneannemize gidiyoruz:KK9:
İns güzel bir tatil olur bizim için :116:
Cok kaynatmayın olur mu,oku oku bitiremem sonra:KK1:
Kendinize ve meleklerinize iyi bakın :80:

Selamlar kızlar,

hadi sanada hayırlı olsun,güle güle gidin...
oh gezin bakalım,herkesler gezmeye gidiyor biz kaldık buralarda...
gerçi bizim ailelerimizin hepsi burada...

İnan iki bebeyle hiç gidesim yok ama napalım en son Ramazan bayramında gittik hep onların gelmesi de olmuyor, artık siz gelene kadar gelmicez dediler de işte gitmek farz oldu. İştahları yok zaten yemek nasıl yicekler üst baş önlük pijama derken koca bi valiz oldu neredeyse :) Ankara'da olsalardı da kalmak zorunda kalınmasaydı iyiydi :KK43: Allah yardım eder elbet bi şekilde uyurlar yerler ne diyim :KK43:

Selamlar kızlar,

Güle güle seninki uzun bir tatilmiş bizimki 1gece 2gündüz inşallah :)

Anneye gitmeyle kayınvalideye gitme arasındaki fark biri alkış yapar diğeri üzgün surat :))))
Şaka bi yana iştahlı ve ayakta sallayarak uyuyan bebeler olsalar hiç sorun etmem

Tesekkürler Elifcim
Keske benim ailem de yanımda olsa ama,neyse cok uzak sayılmayız yine cok şükür 3saatlik mesafedeyiz.

Güle güle seninki uzun bir tatilmiş bizimki 1gece 2gündüz inşallah :)

Anneye gitmeyle kayınvalideye gitme arasındaki fark biri alkış yapar diğeri üzgün surat :))))
Şaka bi yana iştahlı ve ayakta sallayarak uyuyan bebeler olsalar hiç sorun etmem

:KK9::KK9::KK9:
Hilalcim ins rahat gecer tatiliniz iyi yolculuklar

İnan iki bebeyle hiç gidesim yok ama napalım en son Ramazan bayramında gittik hep onların gelmesi de olmuyor, artık siz gelene kadar gelmicez dediler de işte gitmek farz oldu. İştahları yok zaten yemek nasıl yicekler üst baş önlük pijama derken koca bi valiz oldu neredeyse :) Ankara'da olsalardı da kalmak zorunda kalınmasaydı iyiydi :KK43: Allah yardım eder elbet bi şekilde uyurlar yerler ne diyim :KK43:

Kayınvalide ziyaretini biz sömestırda yaptık geldik iki gece kaldık .
cok rahat olmuyor tabi anne evi gibi ama idare ediliyor iste :))
Babamiz soz vermisti bize havalar biraz düzelsin sizi götürücem diye o bir hafta dedi ama sonra iki haftayı ikna ettim :KK1:
Benim doğduğum büyüdüğüm yer olunca arkadas es dost hepsi orda eee bir hafta yetmiyor haliyle :))

Herkese gunaydin..... Kimsecikler ugramadi bu hafta sonu ee artik yaz gelmeye baslayinca gezmelere gidildi dimi

Şilacım ;
allah allah ben mi yazdım gemi geldi diye.hiç hatırlamıyorum neyden bahsettim ki acaba.Özel sektörde bilgisayar yazılım destek uzmanı olarak çalışıyorum ama hizmet yerim belediye :))

Ayy kusura bakma guldencim laleyle karistirmisim cok cok ozur dilerim

Son düzenleme:
Günaydın sevimli bıcırıklar ve güzel anneler.
Ohh mis gibi bir hafta sonu sonrası yağmurlu izmir bugün bitmez....

Pazar günü saat 1 de çıktık hoop 8 di eve girdiğimizde ne güzeldi gez dolaş :))
Ece hanım pek sevdi gezmeleri :))
İzmir saat kulesi ile tanıştı.Baloncudan balon aldı :) çook komikti ya balonu işaret edip istemesi babası alınca kahkalarla gülmesi oy oyyy hep balon alasım geldi walla.Dışarda olmamıza rağmen öğlen yemeğini ,sütlacını akşam yemeğini ,meyvesini mis gibi yedi saatinde ,uyudu falan hep uyku saatinde araba içinde olmaya ozan gösterdim o ayrı kısacık 45 dkka olsa uyudu msi gibi akşamda eve gelince 8den 8:30a kadar ohh mis sonra 11den 5 e kadar maşallah kuzuma düzenli düzenli amann nazar değmesin kızıma :))
İşte haftasonu fotoğraflarımız :))

$haftasonu.jpg
$ctesi.jpg

vuuu guzelmis bu yaw :)

cok tesekkur ederim Mervemmmm :KK16:. ben babama cekmisim canim, hayvanlar icin öluyorum. Ece'den once sokak hayvanlarina harcadigimiz paranin haddi hesabi yoktu. cebimdeki yol parasiyla sokaktaki kediye mama alip yuruyerek ise gittigimi bilirim :) olsun onlar ac kalmasin yeter ki...
bir hayvana baglanmanin kotu yani o iste, kaybedince bosluk icine dusuyorsun...
2009'da evimize hirsiz girdi. aksam eve geldim anahtar deligi kirik, cok korktum tabi hemen asagi inip gorevliyi cagirdim. icerde adam var mi yok mu bilemedim ama ilk aklima gelen Recel'di. ya ona bisey yaptiysalar diye delirdim.olis cagirdik ve cilingir gelene kadar kapiya omuz atmaya basladim ben cunku sesleniyorum icerden ses gelmiyor. dedim oldurduler kizimi :KK43: cilingir acti kapiyi hisimla girdim iceri cagiriyorum yok yok yok. aglamaya basladim nerde kizim diye. babam agbim esim kostura kostura geldiler. polise derdimizi anlattik parmak izi almaya geldiler, bu arada babamla agbim de sokakta recel'i ariyor ama bulamadilar. Recel iran kedisi ve talihsizligimiz ertesi gun veterinere birakicaktik ve kisirlastirma ameliyati olacakti. "caldilar kizimi dogurtup dogurtup saticaklar" diye deliriyorum. saatlerce sokaklari aradik bulamadik, gece geldik eve ve esimin ilk defa agladigini gordum :KK43: serefsiz herifler hem fotograf makinesini hem laptopu goturmusler ve tabi resimlerimiz gitti. telefonlardaki resimleri ilanlara bastirip her yere astik gunlerce. her gun internetteki satilik ilanlarina baktim. 23. gun bir ilanda iran kedisi bulundugunu resmin temsili oldugu yaziyordu. icim bir tuhaf oldu. bizim civardan biri ama uzak yine de. biz goztepe de oturuyoruz ilani veren kozyatagindan. esime soyleyemedim hemen heveslenipte husrana ugramasin diye. babami aradim anlattim durumu. "ben tek basima gidemem tanimadigim insanlarin evine benimle gelir misin" dedim. sonra dayanamadm esimi de aradim anlattim "ama hemen heveslenmeyelim recel olmayabilir"dedim. gittik ve elimizdeki ilani gosterdik once bayana. "bizdeki kedi boyle degil" dedi ama biz yine de gormek istedik. iceri bir girdik ki Recel ama vucudunun1/3'unu kaybetmis. bir deri bir kemik olmus. agzi burnu yara icinde, sesi cikmiyo miyavlayamiyo :KK43:(( nasil bir aglama krizine girdigimi anlatamam. yavrum mahvolmus sokkata kalinca. gunlerce ac susuz kalmis diger kedilerden dayak yemis:KK43:( psikolojisi bozulmus sabit bir noktaya bakiyor sesleniyorsun bakmiyor bile. ay size tarif edemem halimizi. ben agladikca bulan kadincagizda agladi. esim desen utaniyor aglayamiyor. neyse aldik kizimizi hemen veterinere kostuk. gerekli ilaclari verdi doktorumuz vitaminler antibiyotikler, agzi ve bogazi icin ilaclar. boynundaki yaralar sarildi. gozler sismis mikrop kapmis temizlendi. eve geldik direk gitti mama kabinin oraya. kaldiramamistik hic onlari, Recel hep eve donecekmis gibiydi. iyiki kaldirmamisiz. gitti bekledi mama vermemizi ama yiyemedi kuru mamasini agzindaki yaralardan. konserve mamayla beslendi 1 hafta. 1 ay icinde de kendine geldi cok sukur. simdi evin buyuk kralicesi ama tacini kucugune kaptirmamak icin ugrasiyo :)) bu arada haziran ayinda kayboldu buldugumuzda 9 temmuz'du ve ertesi gun esimin dogumgunuydu ve en guzel hediye oldu :) cok cenem dustu susuyorum :p
onlar o kadar masum ve beklentisiz seviyorlar ki nefesleri bile yetiyor insana, yine alin eve canim sabah onlarin sesiyle uyanirsiniz iciniz mutluluk dolar :)
haklisin canim butun gun bizi gormuyor ve 2 ay sonra sut iznim bitince beni daha da az gorucek :KK43: o yuzden yatsin bizimle huzurlu hissediyor kendini ve gulerek uyaniyor :) bu sabah esim kalkmis hazirlaniyor, biz de uyuyoruz kizimla. izliyordum sizi dedi. Ece gozlerini acmis, bi 5 saniye bakinmis.sonra "anneeeeeeee" diye gulerek seslenmis :))) bende zaten duyar duymaz cekip kendime sarildim daha da bi kikirdamaya basladi:)) omre bedel o gulmeleri yaaa. bide bizimki 2 aydir falan dabim dabim deyip duruyordu. biz de acaba ne diyor diyorduk. megerse geldim geldim diyormus :)))) simdi geldim geldim diyoruz o da hemen kus gibi dabim dabim diye tekrarliyo karikatur gibi benim kizim :)))

canim asagidaki linkten bir baksana cok daha ucuza bulabilirsin istedigin elbiseyi, 150tl cidden cokmus

tutu | eBay

Ayy olayı öyle heyecanla okudum ki ; sanki o anın içinde gibi hissettim kendimi,
Reçelin kaybolması ve uğraşlarınız sonucunda bulunması gözlerimi yaşarttı , özellikle evini tanıyıp sevinmesi :KK14: sokaklarda ne hale gelmiş kedicik, neyseki sağ salim kavuşmuşsunuz, Allah bir daha bu şekilde ayırmasın kızından annesi :KK69:
Sokak hayvanlarına olan yardımlarına da çok sevindim, çoğu insan bir kap suyu çok görüyor gariplere, ben evine hayvan alıp sokaklara atanlara çok kızıyorum özellikle, sanki oyuncak bu hayvan,
Bazıları da alıp kapatıyor apartman dairesine ya da balkona, ne gezdirme ne hava aldırma , hapis hayatı yaşatıyorlar hayvanlara caniler :KK43:
Bizde de Abim hayvan sevdalısıdır, hatta delisidir ... küçücük apartman dairesinde güvercinden kediye civcive kaplumbağadan kuşa hepsine baktı, hayalinde de büyük bir hayvan çiftliği var bakalım :KK39:
Evet ben de yeniden düşünüyorum bi hayvan sahibi olmayı, özellikle kızım büyüdükce onunla sorumluluk duygusunu geliştireceğinden ve o da çok istediğinden alacağız .. Daha az katlı ve Bahçeli bir apartmana taşınınca insallah...

Dabim diyor demek ki minik kuş , bundan sonra hızlıca çözülür dili, sizinle muhabbette geçer Ececik annesi, kızlar çok yetenekli oluyor dil gelişiminde maşallah...

kizlar hani gecen gun diyordum ya ben baston puset istiyorum diye; oto koltugunu aldigimiz cybex callist'yu cok begendim. videosunu asagidan izleyebilirsiniz. caddevostan damutlubebe de satiliyormus. e-bebek'te de var ama stokta yok. esimi de aradim ama fiyatini soylemedim :KK1: gidince bi karmasaya getirip aldiricam sanirim hehe. bizimkini de satarim sahibinden.com'da. bakin bakalim begencek misiniz? kske dogumda bundan alsaymisiz ama bilmiyordum bu markayi bile o zaman

Cybex Callisto

Çok güzel bir arabaymış bu gerçekten , ne kadar fonksiyonlu,
Fiyatı ne kadar ki göremedim ben :nazar:
Biz maxi cosi oto koltuğu monte edilebiliyor diye nuna bebek arabasını almıştık e bebekten,
Hala oto koltuğunu takıyorum onda yatıyor ya da oturuyor Selim, ama artık kendi kılıfı ile kullanmaya başlayacağım arabayı, bakalım sevecek mi ondaki duruşunu beyefendi..

Tüh muhabbeti kaçırmışım :KK43:
Eymeni uyutup verayı da mama sandalyesine banyonun önüne koyup duş almıştım çıktım saçımı kuruturken saç kurutma makinesinin sesiyle vera sandalyesinde uyuyakalmış :)) bana da hazır uyumuş bebeği yatağa koymak kaldı :)). Eymende de yararsa bu taktik duş vakitlerim bebeler uyuyunca değil uykuları gelince olacak :)

Çok uykusu gelmiş demek ki kuzunun annesi , oy kıyamam mama sandalyesinde nasıl kıvrılıp uyudu :emir_bebek:

merhaba arkadaşlar bi kaç gündür yazamıyorum. bel ağrısıyla uğrasıyorum. dayanamayıp doktora gittim. ilk başta incitmişsin dedi gecmeyince tekrar gittim röntgen çekildi megersem doğustan bel açıklıgı ve minik bi eğrilik varmıs. şaşırdım bu zamana kadar hiç bi şikayetim olmamıstı. furkan sürekli ellerinden tutulup yürümek istiyodu bende onu yürütüyodum birden bi ağrı girdi hala çekiyorum. neyse oğlumunda dişi patladı bu arada. bardaktan su içirirken çıt çıt ses geldi bi baktım diş patlamış. bizde haberler böyle..:)
Çok geçmiş olsun zeynepcim,
Ağırlık yüklendikçe beline belirti verdi demek ki,
Benim de çok ağrım oluyor , tosunu kucakta taşımaktan ...özellikle gece yatmadan evvel, artık duramayacak kıvama geliyorum... neyse ki yatıp dinlenince geçiyor..
Dişiniz hayırlı olsun , minik beyaz inciler kolayca çıksın insallah...

Pırasa seven tek erkek tanıdım o da eymen :) dün akşam bayıla bayıla yedi, anlamıyorum bu bebeği pırasayı hiç geri göndermiyor acaba damağında nasıl bir tat bırakıyorki :)) Allah'ın nimetlerini küçümsemem de pırasa yani en nihayetinde :)
Vera hanım da yoğurt un yumurta ve kıymadan yaptığım enteresan çorbayı yedi. İlk defa gözümün içine bakarak ağzını kaşığa açtı damak zevklerini anlayabilmiş değilim.
Annem ben ikizler kadarken tek öğünde hem yemek hem yoğurt verirmiş bizimkiler birini yese öpüp başıma koyuyorum

Sevdiği pırasa sizin yediğiniz tad ve baharatta oluyor değil mi hilal?
Afiyet olsun kuzuya ..yesin yesin, ileride sebze seven bi erkek olacak belli ki; çoğu hemcinsinin aksine :KK1:

Sağolsunlar yaratıcılığımı arttırıyorlar sürekli beyin jimnastiği yapıyorum acaba bugün neyle neyi karıştırıp önlerine getirsem diye :)

Ya bir de ikizler çok farklı şimdi nasıl anlatsam mesela vera al diye uzatınca alır ver deyince elindekini uzatır, kucağımdayken burun derim burnumu tutar Allah bir derim işaret parmağıyla bir yapar ama eymen hiçbirini yapmıyor üzülüyorum ama ikiz de olsalar onlar ayrı birer insan olabilir diyorum ama ne bileyim işte

Bu becerileri oğlan çocuğundan bekleme zaten canım, oğlanlar tırmansın atlasın hoplasın ancak, öyle el sallama alkış yapma falan gibi komplike işlerle uğraşmıyorlar :KK9:
Kızım ve Selim arasında gelişim olarak o kadar farklar var ki, kızım on aylıkken çoktan ; çok rahat anneanne baba dıdı derdi bilinçli olarak.. Dıdı dayı oluyor bu arada :KK9:

Benim eşim de yardım eder sağolsun hergün yemek yapamıyorum ikizlerden dolayı tolere eder gelince ya o yapar yada bebişlere bakar ben yaparım, pazar günleri ev işlerine yardım eder sabah eğer uyanamamışsam evi toplar gider...
:nazar::nazar:

Gunaydin kizlaaaar :) nasilsiniz bebecikler nasil? Biz iyiyiz cok sukur, Ece uyudu bu gecede, sadece 5 gibi kalkti onda da basucumda beklettigim termostaki suyla hemen sutunu hazirlayip verdim sonra aramiza yatirdim. Uydu cok sukur yine. Bir ara sanirim 6'ydi uyandim ki bizim kiz yatagin basucu ayakucu kavramini yitirmis yanlamasina yatiyor. Kafasi benim koltukaltimda ayaklari babasinin sirtinda :)))) biz gariban anne-baba yatagin uclarinda dusmek uzereyiz. EEe yuh be kizim dedim ufacik boyunla bizi atacak nerdeyse yataktan :) duzeltip yatirdim tekrar ama yine geldi ustume yapisti, ayakta ustume atildi :))) ana baba deli yatarsa o cocukta oyle yatar dimi :)

Herkes gecici bir dıonem diyor Guldencim, bir yandan alisir mi diyorum bir yandan da alisirsa alissin zaten birkac sene sonra istemeyecek bizi. O gune kadar tadini cikarayim kizimin diyorum. Eger abartirsa senin yontemi denerim ama etkğli duruyor :)
Ama tabi anne-babanin sakat bir aninda odaya girmesi dusunceside aklimi kurcalamiyor degil :) neyse bakacaz gidisata gore.

Kizlar sizin esler yardimci oluyor mu size? Mesela bu sabah Ece salonda babayla oynuyordu bende banyoda yuzumu temizle,, lens tak vs. standart isleri yapiyorum. Esim seslendi 'laleeee cikiyor musun, kaka yapmis kizin' heee dedim marketten aldim benim kizim sadece :) cikiyorum getir odasina dedim, getirdi ve ben altini acar acmaz 'iyyyy napmis boyle yaa' dedi kacti odadan :))) yaw bana hic igrenc gelmiyor alistim ama babalar alisamiyo. ama baksan cocukken kizlarin midesini bulandirmak icin herseyi yaparlar. sizde durumlar nasil?

Gel teyzesi Recel'i de Ece'yi de yiyebilirsin :) bazen monolog oluyor bazen karsilikli duet yapiyorlar :) Recel sabahlari yas mama yer mutfakta. Ece'de gider garibimin kuyrugunu cekip heeeeee diye pis pis siritir :)) o anda mama askina Recel sesini pek cikarmiyor ama mama bittiginde donup bir bagirir ve cakar eline Ece'nin :) surekli Recel'i taciz halinde valla aciyorum buyuk kizima. Dun aksamdan birkac kare :)
Eki Görüntüle 682357 Eki Görüntüle 682356 Eki Görüntüle 682355

cok tesekkur ederim canim dusunmen yeter, yapacak birini buldum, arkadasimin sevgilisi yapacak saolsun :)
olsun annesi birak isirsin azicik nasil olsa hatirlamayacaksin ilerde o anlari :) dogumdan sonra cektigim acilari unuttum ben mesela. hepsi unutuluyor. ama emzirmenin verdigi huzur ve mutluluk unutulmuyor. emsinler bosver yemesinler yemegi, sutun yetmese Allah boyle bir sistem yaratir miydi onu dusun. kilolari da iyi tontislerin nasil olsa. dis cikarirken doktorlar zorlamayin anne sutu veya bebek sutu yeter onlara diyor.

Canim biz gecen ay c&a ya girdik oylesine ve gezerken kizima siyah ustune beyaz kurukafa tayt ile pembe ustune siyah kurukafa tshirt aldim :) bir ara ugra istersen. biz esimle heavy metal ve rock muzik dinleriz, ebay den body bulmustum ben, oraya da bakabilirsin. cok enteresan seyler bulabilirsin, kendimize bile ordan aliyorum ben. gecenlerde unnado da super tshirtler vardi. batman'deki joker'in "why so serious" tshirlerden aldim kizime :p gelsin giydirip cekerim fotosunu size.

Eki Görüntüle 682368 Eki Görüntüle 682385

Sibelcim gecici heralde ama bu donemin tadini cikarmaya karar verdik kari koca. Esim zaten cok gec geliyor eve ve bazen Ece'yi gunlerce goremiyor. uyurken gidip karanlikta yataginin basinda izliyor. O yuzden yataga getirince cok mutlu oluyor. baba kiz hasret gideriyorlar.

Ece sizi yataktan atmaya niyetli annesi siz kendinize kanepede bir yer ayırın en iyisi :KK1:
Bir de bizim iki çocuklu halimizi düşün, dört kişi sığmıyoruz gerçi... bi yatakta kızı ile babası , diğerinde selim ile ben . çocuklardan sonra artık böyle olduk :KK9:
Ece'nin reçeller resimlerine bayılıyorum ya, özellikle ikinci fotoğrafta reçel nasıl bakmış öyle eceye :KK1: korku dolu gözlerle..
Benim eşim ev işlerinden anlamaz bulaşık makineni dahi çalıştıramaz ama Selim'den sonra sağolsun ikisine birden bakıp , bana bir saat de olsa özgür zaman bırakır .. evin tüm alışveriş işini yapar , zaten çok tempolu çalışıyor daha başka şeyler istemem yazık adama:KK9:

canim napim islerden firsat buldugumda toplu yaziyorum ondan boyle destan gibi oluyo :)))
ooo beyler iyimis valla super. benim esim sabahin korunde cikip aksamin korunde geldigi icin artik yardim edemiyor.
eskiden cumartesi ben sabah temizlige baslardim, o da isten oglen geldiginde banyoyu temizlerdi, birlikte bitirirdik. simdi nerdeeeee, adamcagiz uyuyacak zaman bulamiyor. ama Ece'ye bakar evdeyken, o da cok nadir oluyor zaten. alt temizleme isini ek gidaya gecince tamamen birakti :)))))

hele hamsi hele hamsi ayyyyy kabus :) hayatimda bir kere babamin zoruyla yapmaya kalkip, ogurmeye baslayinca da son bulmustu :)
Recel baya badireler atlatti ama hala dersini alamadi, hirsizlar calmamis canim. biz oyle sandik, muhtemelen bizimki bagirinca kapidan atmislar. o da bir sekilde apartmandan cikmis kaybolmus. kedi dedigin evini bulur ama bizimki pek zeki degil onu anlamis olduk :)
sari renk ozellikle istemistim boyle muzur tipi olsun diye. pek oyle muzurlugu yok gerci butun gun uyur ve bazen koltuktan asagi inerken bile dusunur insem mi inmesem mi diye :)) iran kedileri sirp poz, habire yatsin uyusun, aksiyon yok :)
Ece'ye heavy metal dinletmiyoruz tabi ki canim daha neler :))) ben o senin dusundugun bogurmelileri (trash metal) dinlemem hatta nefret ederim. onlari esim dinler :) birlikte bogururler hehehe. ama guns'n roses, sancturay vs. bayilirim. kizima arabadayken rock fm acik oldugundan ordan rock muzik dinletiyoruz. evdeyken de genelde klasik muzik dinliyor. adam hurst'u seviyor mesela bir deneyin.

Adam Hurst: 'Ritual' - YouTube

ben o cybex callisto ya bayildim. cok daha hafif modeller de var ama arkasi yatmiyor. sokaktayken Ece uyuyabilsin istiyorum. bir de arkasini yatirmak icin ipli modeller var onlari sevmiyorum, bizim suanki arabamiz da oyle ve pratik degil.

valla bizde de her gun yemek olmaz, isten eve geldigimde Ece musaade ederse yaparim etmezse kahvalti, tost veya izgara et seklinde idare ederiz. sorun da etmez sagolsun esim. napim ne ara yemek yapayim ki. dun aksam zeytinyagli barbunya, semizotu salatasi vardi ama esim yemedi tost yaptik ona.

dun aksam is cikisi Ece'yi alip pazara gittim, su degisik sekilli mantarlardan vardi ve adam orda hemen yapiyordu da. nasil canim cekti ama alamadim Esim yemedigi icin. nefret ediyo mantardan yaaa inanamiyorum :KK43:

cok tesekkur ederim canim :) masallah benimki de oyle elinden geleni yapar cok yorgun degilse.

dun pazardan kizima toka aldim sonunda ve Ece'yi japon yaptim :))

Eki Görüntüle 683913

Ay ben bu Japon Ece'yi yiyeceğim annesi müsaadenle , aynı Selim gibi tombik bacak o da :KK16:

kizlar sabah yazmaya baslamistim ama daha yeni bitirdim yukaridaki yazimi kusura bakmayin, cok isim vardi.
gerci sizden de pek ses cikmamis, haftasonu moduna girmisiz. ben de havadan midir yoksa regl olamadigim icin midir nedir acaip bir depresif moda girdim, canim slklliyo valla. neyse bakalim hayirlisi
Ben de regl döneminde olduğumdan aynı moddayım:KK15: nedir bu kadınların çektiği ya hu..

Biz de dede ve anneannelerle beraber avm gezdik kuzenlerimize (görümcemin çocukları) hediye aldık. Yarın da Konya yolcusuyuz babaannelere gidiyoruz inşallah
Hayırlı yolculuklar hilalcim neyse ki yolunuz çok uzak değil,
Ev ortamı olacağından çok zor olmaz işin umarım...

Selamlar kızlar,

Size de hayırlı yolculuklar sibelcim ,
İyice hasret giderin bol bol gezin iki haftada, biz de sizi özleyelim :KK3:

Kayınvalide ziyaretini biz sömestırda yaptık geldik iki gece kaldık .
cok rahat olmuyor tabi anne evi gibi ama idare ediliyor iste :))
Babamiz soz vermisti bize havalar biraz düzelsin sizi götürücem diye o bir hafta dedi ama sonra iki haftayı ikna ettim :KK1:
Benim doğduğum büyüdüğüm yer olunca arkadas es dost hepsi orda eee bir hafta yetmiyor haliyle :))
Babacığınız çok iyiymiş uzun süre müsaade etmiş size :KK69:
Kayınvalide evinde de çekinmezse insan daha bir rahat ediyor, çocuklardan sonra ben daha rahat davranıyorum artık, dolabı açarım yiyeceklerini pişiririm vs.. Anne evi kadar olamaz tabii :KK1:

Herkese gunaydin..... Kimsecikler ugramadi bu hafta sonu ee artik yaz gelmeye baslayinca gezmelere gidildi dimi
Günaydın sila ve Gülden :KK3: :KK16: biz hafta sonu bir yerlere kaçtık hava değişimi ve dinlenm oldu benim için özellikle, koca bir valizi doldurup boşaltmak ve çıkan çamaşırı saymaZ isek tabii :KK1:
Hepinize mutlu ve huzurlu günlerEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:

İzmir saat kulesi ile tanıştı.Baloncudan balon aldı :) çook komikti ya balonu işaret edip istemesi babası alınca kahkalarla gülmesi oy oyyy hep balon alasım geldi walla.Dışarda olmamıza rağmen öğlen yemeğini ,sütlacını akşam yemeğini ,meyvesini mis gibi yedi saatinde ,uyudu falan hep uyku saatinde araba içinde olmaya ozan gösterdim o ayrı kısacık 45 dkka olsa uyudu msi gibi akşamda eve gelince 8den 8:30a kadar ohh mis sonra 11den 5 e kadar maşallah kuzuma düzenli düzenli amann nazar değmesin kızıma :))

Eki Görüntüle 685833
Eki Görüntüle 685834

Ne güzel yapmışsınız guldencim zaten Ece hanımın bu geziyi çok sevdiği belli baksana nasıl bayılıp uyumuş kuzucuk :KK16:
Maşallah çok güzel içten gülüşü olan bi bebek ömrü boyunca hep gülsün insallah :nazar::emir_bebek:
Nazar değmesin düzenine annesi hep böyle düzenli olsun akıllı kız :KK19:

@@güldencim bu iki resim yan yana nasıl yapılıyor ?

Son düzenleme:
Mervecim sanada günaydın...
Nereye kaçtınız haftasonu bakalım.Geçmişte yazdıysan affola kaçırdım ..Okudum gerçi ama aklımda kalmadı...
Evet ya mis gibi bir havada süpper bir gezme oldu :)

Eki Görüntüle 685833
Eki Görüntüle 685834

Mervecim sanada günaydın...
Nereye kaçtınız haftasonu bakalım.Geçmişte yazdıysan affola kaçırdım ..Okudum gerçi ama aklımda kalmadı...
Evet ya mis gibi bir havada süpper bir gezme oldu :)

Ankara Bolu arasında bi kaplıcaya kaçtık canım özellikler Bolu dağlarının temiz havası hepimize iyi geldi, hatta dört beş gündür kaka yapamayan dobişim bol oksijeni alınca dün üst Üste beş bezini doldurdu :KK1:

Bugün benim yaş günüm,
Çok şükÜr sağlıklıyım, iki tane pırlantam var, ailem var ,
Daha ne isterim ki Allah' tan...
Evet bir yaş yaşlanmış olabilirim ama bu mutluluğumu gölgeleyemez otuz yaş sendromuna girmiyorum kesinlikle :KK1: :119::119::KK71::KK69::KK19::KK48::KK62::KK62::103:

X