Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

bak mutlaka canim, bebeklerin bu donemleri bizleri cok yoruyor ve disardan destek almak gerekiyor.
hem calis hem gece uykusuz kal bazen kendimi tukenmis hissediyorum. kaldi ki cogunuz butun gun bebeklerle.
oldukca yorucu bir donem. ben ayrica one a day aliyorum, 1 ay once ailecek gribe yakalanip surununce dedim bu boyle olmayacak.
benim sac dokulmem durali aylar oldu bu arada, su anda gunluk 10 tel falan dokuluyordur.

bu çok iyi birşey o zaman,önceden dökülmelerin çokmuydu canım?
one a day'inde solgar gibi çeşitleri varmı
netten baktım ama çok bişi göremedim...

Selamlar kızlar kaç gündür evle uğraşıyorum simple living (basit yasam)diye birşey keşfettim evde kullanmadığım ne varsa ayikliyorum ya gercekten bu yasaa felsefesi beni cok mutlu etmeye başladı herseyde az ve öz ama gercekten az ve öz :))

Haftasonu yine gezmelerdeydik hava güzeldi babamiz sağolsun :))

canim ben derin ismi koyacaktim esimde baska birseyler diyordu.o donem bizim ikizler cok olumlu bakmiyordu kardese taki ultrasonda onu gorene kadar sonrada onlarin kresten beri hic ayrilmadiklari bir arkadaslari var elif adinda illa elif dediler.biz pekte olur demedik ama kandil gunu apar topar doguma girince elif olsun nasibiymis dedik.ama bu isim ona cok yakisiyor bence.

canim hos geldinnnnnnnnn

kizlar elif sabah 9 gibi yataktan dustu ama ne dusus kanamadi ama anli boyle patates gibi sisti.dr.u aradim ben birsey yapamam direk hastaneye gidin dedi.hastanede rontgen vs...........surdu.sonra ya aglamaktan yoruldu yada bilmiyorum uyududy uyudu dr.da bizi aksama kadar burda kalin gozetelim dedi.demin geldik ama canimdan can verdim.sukurki sislik haricinde birsey yok.bu ayaklanmalari pekte iyi olmadi.gece uyumadigi icin sabaha dogru dalmisim buda uyanmis yatagin icinde dolasirken gummmmmmmmmm yere.
sonrada babamizla meydan savasi oldu.inanin beynen cok yoruldum.yarin insallah uzun uzun konusuruz.

Canım cok cok gecmis olsun cok dikkat etmememiz lazım gercekten gecen gün bende karayoldan düşürüyordum nerdeyse ucunu kadar gelmiş bı girdim odaya öyle bana bakıyor icim gitti saniyeler olmuştu halbuki altını değiştirdim elimi yıkılayım dedim sen alt açmasının üstünden dön ayy aylikken kötü oluyorum

Herkese gunaydin ben sabah sabah sinir harbi yasadim sagolsun bebisler kahvaltilarini yemediler suan acligin verdigi huzurla guzel guzel oynuyolar ama ben 10 dakika once sinirden ikisinide parcalayabilirdim zor tuttum kendimi. Bende vermiyecem bakalim ne olacak cok istahsizlar bu aralar zor yemek yediriyorum bi an once duzelseler yaa istahsiz bebeye yemek yedirmek ne kadar zormus simdi anladim bunu

Canım kuzuların iştahları en kısa zamanda düzelsin ins yemedikce bı yandan kızıp bi yandan da üzülüyor insan

Neredeyse on gündür geçmeyen şiş bademciklerim için , dün gece nihayet dayanamayıp acile gittim,
Hemen popadan bir iğne yaptılar da rahatladım çok şükür :-)
Dr yat dinlen diyor, iki çocukla nasıl olacaksa :KK9: Allah sağlık sıhhat versin tüm hastalara nefes alamaz yutkunamaz duruma gelmiştim en son..
Gecmis olsun canım bazen iğne kesin çözüm oluyor maalesef

Kızlar prensesimin ilk pastasına " 1 yaşındayım çok havalıyım " yazdırsam mı? çok hoşuma gitti internetten örneklere baktımda ...Ne dersiniz?

Süper :)) ya ben ne yapcam bazen öyle zor geliyorki hazırlık yapmak ama güzel bı parti olsun da istiyorum offf

Ben hemen bakayim pastalarina, tesekkurler canim :)

Bu arada kizlar bebislere dogumgununde iyiki dogdun vs. banner yapacak misiniz? ben cok begendigim bir ornek buldum ama hazir banner icine harfleri nasil yazdirabilirim bilemedim. photoshop diyor tanitan kisi ama maalesef photoshop bilmiyorum.
Hilalcim sen mimardin degil mi? Biliyor musun nasil yapildigini?

Yapıcam ins canım

ben hala maxi cosinin 9 kiloya kadarki yeni dogdugunda aldimi kullaniyorum.aslinda benimde almam lazim bak aklima getirdin al yeni bir masrafffffff

bu kız pek bi babacı oldu ya kapıdan girerken çığlık atmalar
nazlar cilveler kurlar yapıyor babasına
oyun oynamak istiyor.birde ba ba diyor şirin şirin :KK16:
babacımı olacak ne...

buna bayildim canim, biz Ece'ye ugur bocugumuz diyoruz cunku :)
bu sitede bir suru ornek var bakabilirsin sen de, eminim begenirsin birini

http://party.catchmyparty.com/files/misc/ladybug-love-banner-by-printabelle.pdf

Evett bizde prensesimize uğur böceğimiz diyoruz.Hatta 6 aylık kınasında temamız uğur böceği idi. Bak buda kıyafetimiz. Kırmızı tütü,Uğur böcekli badi,kırmızı üstü siyah benekli bandana,beyaz üstü siyah kilotlu çorap,Kırmızı beyaz çoraplar,birde kırmızı ayakkabılarımız vardı ama bu resimde yok :))
$kina.jpg

Şimdi 1 yaş doğum günümüz var.Eyvah nasıl bir tema bulcam derdindeyim :)) Araştırmaya devam.Site örnekleri çok güzel canım teşekkürler...Bene beğendikçe buraya yazarım örnek siteleri.ama aynı yerlere bakıyoruz :))

Günaydın sevimli bıcırıklar ve anneleri :))

Boğazlarım ağrımaya başladı.Eyvah hasta mı olucam yok yok olmamam lazım:KK43:((

Akşam kızıma kıymalı patates yemeği hazırladım.ohh mis gibi yedi maşallah kızıma.Üstüne birazcık makarna vereyim dedim, vakumlu mama kabımıza koydum .ohh elleriyle hapur hupur yedi.Ne hoşuma gitti.Hemencik fotoğrafları paylaşıyorumm..
$makarnaci.jpg

Maşallah sübanallah kızıma :))

Mervecim gecmis olsun, o igneler hayat kurtariyor :)

gecmis olsun canim ama hakkaten o kadar antibiyotik verilir mi bilemiyorum. Ece ye 5 igne vermislerdi sonra sadece oksuruk surubu kullanmistik. Doktorun vardir bir bildigi heralde. bol vitamin lazim tabi minnosa bu ara bu kadar antibiyotik aliyorsa.

Teşekkür ederim Lalecim,
İkinci antibiyotiğe başlamadım henüz, kulak iltihabı düzelmiş çok şükür, öksürük de tek Tük ,
Dr tedbir olsun diye en ufak bir rahatsızlıkta yazıyor antibiyotiği.

canim kullandim kozmetik urununu adina bakiyim ozelden yazayim sana

Tamam bekliyorum canım , sağol..

Pasta yazımızı çalabilirsiniz tabiki memnuniyetle ödünç veriyorum. 9 Haziranda prensesimin doğum günü sizlerin?

Bu arada logofood'tan sipariş vermeden önce mutlaka müşteri hizmetlerini arayın.(Gerçekten hızlı düşüyor ve ilgililer) Benim gibi sipariş verip kargo neden gelmedi diye son dakika arayıp baskı makinasının bozulduğunu öğrenip hüsrana uğramayın.Off ne canım sıkılmıştı ama..Bende çözüm haribo şekerlemelerine Ece'nin Etiketini bastım :)) güzelde oldu.Misafirlerim şasırdı :))

İlk doğum günü için hediye olarak ne vercem bulamadım. Fikir paylaşımı yapalım ...
İlk doğum günü için ( eğer şimdiye kadar böyle bir defter tutamadıysanız ) babası ile ona hissettiğiniz guzel duygularınızı, misafirlerinizin Ece hakkında ilk yaşı ile alakalı düşüncelerini yazacağı bir anı defteri oluşturabilirsiniz ileriye dönük çok hoş bir anı olur...
bu sitede cok guzel seyler buldum ugur bocuklu, yuppiiiiii :)

Partisepeti.com.tr : UĞUR BÖCEĞİ kategorisindeki ürünler

burda da gelenlere hediye etmek icin minik kolonyalar yapmis birisi, bende sanirim bundan yapicam.
hemen hallederim ugrastirmaz :)

Doğumgünü Hazırlıkları-2 “Hediyelik Kolonya Şişeleri” » durununannesi | durununannesi

Çok güzel fikirmiş gerçekten bu minik kolonyalar..

Selamlar kızlar kaç gündür evle uğraşıyorum simple living (basit yasam)diye birşey keşfettim evde kullanmadığım ne varsa ayikliyorum ya gercekten bu yasaa felsefesi beni cok mutlu etmeye başladı herseyde az ve öz ama gercekten az ve öz :))

Haftasonu yine gezmelerdeydik hava güzeldi babamiz sağolsun :))

Gecmis olsun canım bazen iğne kesin çözüm oluyor maalesef

Süper :)) ya ben ne yapcam bazen öyle zor geliyorki hazırlık yapmak ama güzel bı parti olsun da istiyorum offf

Yapıcam ins canım

Teşekkür ederim sibelcim..

Basit yaşam felsefesi çok güzelmiş
Ne kadar eşyadan azade isen o kadar özgür oluyorsun cidden..
Senin ayıklama işlemine mobilyalar da dahil mi?

Kızlar araba koltuğu alıcaz önerileriniz neler

ben hala maxi cosinin 9 kiloya kadarki yeni dogdugunda aldimi kullaniyorum.aslinda benimde almam lazim bak aklima getirdin al yeni bir masrafffffff

Biz de hala maxi cosi 12 kg ondayız
Ablamıza ve miniğe almam gerekiyor, römer iyi diyorlar fakat bayağı fiyatlı galiba..

Akşam kızıma kıymalı patates yemeği hazırladım.ohh mis gibi yedi maşallah kızıma.Üstüne birazcık makarna vereyim dedim, vakumlu mama kabımıza koydum .ohh elleriyle hapur hupur yedi.Ne hoşuma gitti.Hemencik fotoğrafları paylaşıyorumm..

Maşallah guldencim ne guzel de yiyor afiyet şeker olsun kuzucuğa,
:KK5:
Umarım hasta olmazsın, hastalık geldi mi kolay kolay geçmiyor da dinlenemediğimiz için...

Evett bizde prensesimize uğur böceğimiz diyoruz.Hatta 6 aylık kınasında temamız uğur böceği idi. Bak buda kıyafetimiz. Kırmızı tütü,Uğur böcekli badi,kırmızı üstü siyah benekli bandana,beyaz üstü siyah kilotlu çorap,Kırmızı beyaz çoraplar,birde kırmızı ayakkabılarımız vardı ama bu resimde yok :))

Şimdi 1 yaş doğum günümüz var.Eyvah nasıl bir tema bulcam derdindeyim :)) Araştırmaya devam.Site örnekleri çok güzel canım teşekkürler...Bene beğendikçe buraya yazarım örnek siteleri.ama aynı yerlere bakıyoruz :))

Ayyy annesi yiyeceğim ben bu Uğur böceğini :nazar::nazar:
Uğur böcekli fotografa bakınca minnie mouse lu kıyafet içinde canlandı gözümde Ece ..
Minie mouse kulağı takmış böyle bıcırık :KK69: hersey pembe siyah falan , çok hoş olurdu :103:

Günaydınlar kızlar keyifler iyidir ins.

Mervecim aynen canım mobilyalar da dahil? satıcaz çünkü daha yeni sayılırlar konsol vitrin orta sehba doğtaşdan almıştık hala beğeniyorum ama artık istemiyorum burdan da ilan verilebiliyor mü acaba bak aklıma geldi.

bu kız pek bi babacı oldu ya kapıdan girerken çığlık atmalar
nazlar cilveler kurlar yapıyor babasına
oyun oynamak istiyor.birde ba ba diyor şirin şirin :KK16:
babacımı olacak ne...

Eee kaçınılmaz son diyelim buna biz canım:)) kızlar babaci oluyor uzun bı donem yapacak bisey yok

Eki Görüntüle 680207

Masallah eceye annesi afiyet bal seker olsun ,ins hasta olmazsın anneler hasta olursa kuzucuklar ne yapar :KK43:

Son düzenleme:
oyleymis canim bende yeni ogrendim :) daha dur bakalim neler ogrenicez. internetten bulduklarini kendine gore duzenleyip ozalitciden cikti aliyormusuz. pecete etiketleri, kolonya sisesi icin etiket, banner vs. ozalitte yaptiricam ben.

Bunun adi bannermiymis bilmiyordum ben afis zannediyodum benim bahsettigimde buydu ama nerde ve masil yaptiracagimi bilmiyodum iyi oldu bak ogrenmis oldum

mevsimsel dokulmelerim ciddi boyutta olurdu eskiden ve normal zamanlarda da dokulurdu baya. d vitamini ve multivitamine baslayinca hepsi azaldi. benim tirnaklarimda cok gucsuzdur, onlarda daha bir dayanikli oldu. solgar inda mutlivitamini var.

Solgar Female Multiple 60 Tablet | Kadınlar için| Sağlık Kapınızda

bu çok iyi birşey o zaman,önceden dökülmelerin çokmuydu canım?
one a day'inde solgar gibi çeşitleri varmı
netten baktım ama çok bişi göremedim...

cybex pallas 2 fix kullaniyoruz cok memnunuz canim.(9-36kg)

Kızlar araba koltuğu alıcaz önerileriniz neler

Oyyy yerim ben onun cicilerini yaa :)) cok seker olmus Ece'cik, op benim icin onu Guldencim :) Bizim Ece'nin kiyafeti var, yilbasinda giydirdigim kirmizi tutulu cicisini giydiricem. Saci icinde ugurbocekli bir bant yapicam :) sana gonderdigim sitede ugur bocegi kanatlari var, belki ondan da aliriz ama muhtemelen1.dakika Ece onu firlatip atar hehe
zevklerimiz ayni sanirim :)) valla paylasirsan cok sevinirim. ben seneye pasta kursuna gidicem ama kafaya koydum, kizimin pastalarini kendim yapicam

Eki Görüntüle 680201

Mervecim Doğum için Ece hanıma anı defteri hazırlamıştık.Gelen misafirler yazdı :KK43:( Genelde aynı kişiler geleceği için partilerimize 2.kez yapmak sıkıcı oluck sanki...

Mini mouse benimde aklıma yattı hatta o bannerı fikir dosyama ekledim bile :))
Birde kelebek var aklımda ama bakalım babayla bi karar verelimde paylaşırım canım..

Kızlar bu arada ...annemle, kayınvalidem Ece hanımı genel kontrole götürdü. 8270gr 73 cm olmuş geçen aya göre 200gr almış ve 2 cm uzamış :))

Lalecim adım adım eğitim setinin örneğini ekliyecektin? Ne dersin tavsiye edermisin çalışan bir anne olarak ne kadar uygulayabiliyorsun ece hanım yapmaya çalışıyormu durum nedir? yorumlarını bekliyorum..

oyleymis canim bende yeni ogrendim :) daha dur bakalim neler ogrenicez. internetten bulduklarini kendine gore duzenleyip ozalitciden cikti aliyormusuz. pecete etiketleri, kolonya sisesi icin etiket, banner vs. ozalitte yaptiricam ben.

mevsimsel dokulmelerim ciddi boyutta olurdu eskiden ve normal zamanlarda da dokulurdu baya. d vitamini ve multivitamine baslayinca hepsi azaldi. benim tirnaklarimda cok gucsuzdur, onlarda daha bir dayanikli oldu. solgar inda mutlivitamini var.

Solgar Female Multiple 60 Tablet | Kadınlar için| Sağlık Kapınızda

cybex pallas 2 fix kullaniyoruz cok memnunuz canim.(9-36kg)

Oyyy yerim ben onun cicilerini yaa :)) cok seker olmus Ece'cik, op benim icin onu Guldencim :) Bizim Ece'nin kiyafeti var, yilbasinda giydirdigim kirmizi tutulu cicisini giydiricem. Saci icinde ugurbocekli bir bant yapicam :) sana gonderdigim sitede ugur bocegi kanatlari var, belki ondan da aliriz ama muhtemelen1.dakika Ece onu firlatip atar hehe
zevklerimiz ayni sanirim :)) valla paylasirsan cok sevinirim. ben seneye pasta kursuna gidicem ama kafaya koydum, kizimin pastalarini kendim yapicam

Bak ozalitciyi de yeni duydum ben one oluyor acaba ayy galiba degil gercekten cahil kalmisim

Mervecim Doğum için Ece hanıma anı defteri hazırlamıştık.Gelen misafirler yazdı :KK43:( Genelde aynı kişiler geleceği için partilerimize 2.kez yapmak sıkıcı oluck sanki...

Birde kelebek var aklımda ama bakalım babayla bi karar verelimde paylaşırım canım..

Kızlar bu arada ...annemle, kayınvalidem Ece hanımı genel kontrole götürdü. 8270gr 73 cm olmuş geçen aya göre 200gr almış ve 2 cm uzamış :))

Masallah eceye buaylarda kilo alimlari azaliyor ama boyu guzel uzamis

Günaydınlar kızlar keyifler iyidir ins.

Mervecim aynen canım mobilyalar da dahil? satıcaz çünkü daha yeni sayılırlar konsol vitrin orta sehba doğtaşdan almıştık hala beğeniyorum ama artık istemiyorum burdan da ilan verilebiliyor mü acaba bak aklıma geldi.

Ben de geçen yıl ; vitrinden, o hantal masadan, konsoldan ve koca koca koltuklardan kurtuldum,
Bi kütüphane bi de köşe koltuk var şu an salonum da ve bu şekilde çok huzurluyum :-) ama mecburen ufak bir masa almalıyım ramaZan gelmeden, davetlerde mutfağa almak olmaz misafirleri..

:nazar: maşallah ece hanımın boy ve kilosuna annesi ..
Kelebek de hoş olur evet pembe pembe tam kızlara göre.. :102:

@@ sen kelebek yaZınca ben niye direkt pembe dedim ki, başka renk olmaz mı kelebek :KK1:

Kelebek demişken ; benim pıtırcık kızım da 23 Nisan'da kelebek olacakmış
Onların kıyafeti nasıl olacak acaba, ayy ben tutamam kendimi ağlarım ,
Düşünsenize sahnede kelebek dansı köşede ağlayan bi anne :KK1: komik duruma düşer miyim ki ..

Son düzenleme:
X