Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Evet bide iki tane demin kiza corbasini yedireyim bari dedim ama yarisini zorla yedi en sonunda sinirlenmiyeyim diye biraktim yedirmeyi sanki benim icin yiyolar keyifleri bilir. Esimde oyle olurmu yedir diyo iyi hadi bakalim sen yedir dedim o bi kasik bile yediremeden pes etti eee dedim ne oldu niye yedirmiyon dedim yemiyo ki diyo sanki ben yiyoduda yedirmedimm. Ama cok zormus benimkilerin simdiye kadar istahlari iyiydi bi kac gundur yemiyolar seninkiler bari anne sutu aliuo bende o da yokk eee ne yiyecekler ozaman

Devam sütü içmiyorlar mı senin bıcırıklar canım ?
Ben bugün bir arkadaştaydım bir Temmuz doğumlu bebeği onun da, zorla ağzına söküyor çorbayı falan, çocuk kaç kere öğüdü boğulacak hala yedirmeye çalışıyor, ayy ben fenalık geçirdim karşılarında:-)

Seninkilerin Yememezlikleri iştahsızlıkları daima olmuyormuş silacım demek şu dönem bi sıkıntıları var , üzme hırpalama kendini , eski yeme düzenlerine dönerler yakında inşallah ...

:KK56:

Son düzenleme:
Devam sütü içmiyorlar mı senin bıcırıklar canım ?
Ben bugün bir arkadaştaydım bir Temmuz doğumlu bebeği onun da, zorla ağzına söküyor çorbayı falan, çocuk kaç kere öğüdü boğulacak hala yedirmeye çalışıyor, ayy ben fenalık geçirdim karşılarında:-)

Seninkilerin Yememezlikleri iştahsızlıkları daima olmuyormuş silacım demek şu dönem bi sıkıntıları var , üzme hırpalama kendini , eski yeme düzenlerine dönerler yakında inşallah ...

:KK56:

Ayy mervecim istahsiz bebek cok zormus yaa icim icimi yiyo neden yemiyolar diye uzuluyorum ne yapim anneyiz sonucta. Neyse bugun kahvaltida degisik sey yaptimda yediler oda oynatarak falan yani. Canim ya disten yemiyolar yada mevsim degisiminden etkilenmislerdir insallah oyledirde atlatiriz yoksa isim is bunlarla
devam sutu iciyolar ama sadece gece icmeyi tercih ediyolar gunduz iciremiyorum dr uma soylemistim 6,7 aylik falandilar kizmisti niye gunduz vermeye calisiyosun normal ogunlerini ver diye ama zaten kendileride icmiyo

Son düzenleme:
Ayy mervecim istahsiz bebek cok zormus yaa icim icimi yiyo neden yemiyolar diye uzuluyorum ne yapim anneyiz sonucta. Neyse bugun kahvaltida degisik sey yaptimda yediler oda oynatarak falan yani. Canim ya disten yemiyolar yada mevsim degisiminden etkilenmislerdir insallah oyledirde atlatiriz yoksa isim is bunlarla
devam sutu iciyolar ama sadece gece icmeyi tercih ediyolar gunduz iciremiyorum dr uma soylemistim 6,7 aylik falandilar kizmisti niye gunduz vermeye calisiyosun normal ogunlerini ver diye ama zaten kendileride icmiyo

Evet dişler çok sıkıntı veriyor yavrulara, ne verdin kahvaltıda cnm biZe de farklı tarifler lazım.
Haklısın insan annelik iç güdüsü ile dayanamıyo aç kalmalarına ama yemek istemediklerinde şaklabanlık oyun falan kar etmiyor çok akıllı bu Zamane bebeleri..
Senin de dediğin gibi emzirirken yemese de pek dert etmiyorsun ama senin için geçerli değil bu rahatlık durumu.. Bir an evvel eski iştahlarına kavuşurlar inşallah..:KK48:

Neredeyse on gündür geçmeyen şiş bademciklerim için , dün gece nihayet dayanamayıp acile gittim,
Hemen popadan bir iğne yaptılar da rahatladım çok şükür :-)
Dr yat dinlen diyor, iki çocukla nasıl olacaksa :KK9: Allah sağlık sıhhat versin tüm hastalara nefes alamaz yutkunamaz duruma gelmiştim en son..

Neredeyse on gündür geçmeyen şiş bademciklerim için , dün gece nihayet dayanamayıp acile gittim,
Hemen popadan bir iğne yaptılar da rahatladım çok şükür :-)
Dr yat dinlen diyor, iki çocukla nasıl olacaksa :KK9: Allah sağlık sıhhat versin tüm hastalara nefes alamaz yutkunamaz duruma gelmiştim en son..

Cok gecmis olsun mervecin sonunda iyilestin yani keske simdiye kadar gitseydin dra
kahvaltida da yumurtanin sarisini ayirdim icine peybir koydum ikisini cirptim sonra az yagda pisirdim benimkiler yediler ama biraz once corbalarinin yarisini zor yedirdim ama ne yapayim elimden badka birsey gelmiyor agizlarini zorla acipyutturacak halim yok malesef duzelmelerini bekliyecez

Huhuu kimse yokmu.. Pazar pazar bitek benmiyim evde olan yaaa.. Benim esim malesef calisiyor mecbur evdeyim

Son düzenleme:
elifsueda nerde yaaaaaaaa
ilknurda kayip

burdayım bebem
malum bugün pazar geç kalktık kahvaltıyıda geç yaptık
birzadan anneannem dedem annem abim gelecekler
ortalığı topluyorduk
daha yeni giriş yaptım,çayımı yudumluyorum :KK14:

korunma işine gelince hiçbir şekilde korunmuyorum...

burdayım bebem
malum bugün pazar geç kalktık kahvaltıyıda geç yaptık
birzadan anneannem dedem annem abim gelecekler
ortalığı topluyorduk
daha yeni giriş yaptım,çayımı yudumluyorum :KK14:

korunma işine gelince hiçbir şekilde korunmuyorum...

bebek mi istiyorsun yoksammmmmmmmmmmmmm

beril,sen annemin yanında yurtdışındayım demiştin
şu an yurtdışındamısn?

Son düzenleme:
Cok gecmis olsun mervecin sonunda iyilestin yani keske simdiye kadar gitseydin dra
kahvaltida da yumurtanin sarisini ayirdim icine peybir koydum ikisini cirptim sonra az yagda pisirdim benimkiler yediler ama biraz once corbalarinin yarisini zor yedirdim ama ne yapayim elimden badka birsey gelmiyor agizlarini zorla acipyutturacak halim yok malesef duzelmelerini bekliyecez

Bademciklerim bu yıl çok sık şişti hemen de düzeldi o yüzden pek önemsemedim çabuk geçer diye düşünerek ama akut hale gelmişler ne yazık ki, :KK50:
emziren anneler dogum kontrolu olarak ne kullaniyorsunuz acaba.fazla ozel degilse yazabilirmisiniz.

Benim öyle pıt diye olmadı zaten bebeler canım, yumurtlama gunü tayin etmeler, bebiş olursa karnımda tutunsun diye ilaç almalar falan o yüzden takvim yöntemi bende guzel işliyor,

Bir arkadaşım üç çocuk sahibi ilki tek bebiş ikinciler ikiz ve bu iki hamilelik de tüp bebek tedavisi sonucu elde edilmişti, ikizler bizimkilerden iki ay küçük galiba ve sürpriz dördüncü bebiş doğal yollardan gelmeye hazırlanıyor, Allah'ın işi ; hiç olmasın olmasın tedavi gör, akabinde dört çocuk sahibi ol :KK9:
ben de bu duruma düşerek ve annem ikiz eşi olmasından dolayı ikiz bebiş oluyormuş üçüncüye ve toplam dört çocuk :KK53: düşünemiyorum kendimi dört çocuklu, sağlıklı kalamazdım herhalde.. Allah ' I'm isteyenlere bekleyenlere sağlıkla nasib etsin insallah bizim de hayattaki kuzularımıza uzun sağlıklı ömürler versin insallah..

Son düzenleme:
Huhuu kimse yokmu.. Pazar pazar bitek benmiyim evde olan yaaa.. Benim esim malesef calisiyor mecbur evdeyim

Bizim bey bir tek pazar günleri tüm gün evde oluyor, o yüzden babamızın etinden sütünden tüm mevcudiyetinden bir tek pazarları faydalanabiliyoruz dolayısıyla çok koşturmacalı geçiyor pazarlar bizde..

Bizim bey bir tek pazar günleri tüm gün evde oluyor, o yüzden babamızın etinden sütünden tüm mevcudiyetinden bir tek pazarları faydalanabiliyoruz dolayısıyla çok koşturmacalı geçiyor pazarlar bizde..

Yavvv niye eslerinizi yoruyosunuz pazar gunu dinlensinler iste.. Benimkide cumartesi evdeydi izinli oldugu gun bizim gunumuzde kodturmaca ile geciyor yok alisveris yok gezme derken zavalli esim calisirken daha az yoruluyorum diyo. Ama ne yapalim canim zaten butun hafta evdeyim bari o oldugu zaman gezeyim hakkim degil mi yani

Yavvv niye eslerinizi yoruyosunuz pazar gunu dinlensinler iste.. Benimkide cumartesi evdeydi izinli oldugu gun bizim gunumuzde kodturmaca ile geciyor yok alisveris yok gezme derken zavalli esim calisirken daha az yoruluyorum diyo. Ama ne yapalim canim zaten butun hafta evdeyim bari o oldugu zaman gezeyim hakkim degil mi yani

Ellerinde olsa yatar dinlenir kesin garipler :-) ne yapalım aile babası olmak kolay değil ...
Hakkımı yemeyeyim gerçi, bazı pazarlar onları evde bırakıp tek başıma kaçıyorum bir yerlere, o zaman evde bebeleri ile bol bol dinleniyor En Büyük KK

Selim'in kontrolü vardı sabah,
Kulak düzelmiş çok şükür, fakat şimdi de genzindeki akıntıdan ötürü öksurüyor, o akıntıyı kurutmak için antibiyotik yAzdı, on gün üzerine bir hafta daha antibiyotik verilir mi ya hiç vermekten yana değil gönlüm :KK45:

Hakkın tabii canım yedi yirmi dört evde dört duvar arasında kalınır mı insan patlar herhalde...
Azıcık büyüsün doruk ile ecren , üçü parka gider sen de özgür özgür gezintiler yaparsın :KK55:

Kızlar alakasız bi konu olacak ama , belki benim gibi deodorant kullanmaktan onun koku ve lekelerinden bıkanlar vardır,
Duştan sonra koltuk altınıza karbonatlı su sürerseniz hiç rahatsız edici terleme olmuyor ıslaklık oluyor ama koku olmuyor günlerdir deniyorum ve memnunum artık deodorantları çöpe atacağım yavaş yavaş :KK1:

Kızlar alakasız bi konu olacak ama , belki benim gibi deodorant kullanmaktan onun koku ve lekelerinden bıkanlar vardır,
Duştan sonra koltuk altınıza karbonatlı su sürerseniz hiç rahatsız edici terleme olmuyor ıslaklık oluyor ama koku olmuyor günlerdir deniyorum ve memnunum artık deodorantları çöpe atacağım yavaş yavaş :KK1:

gozenekleri kapatmiyormu.?
ben deodorant kullanmiyorum.kullandigim bir sey var kesinlikle kokusuz ve terlemeye etkili.istersen ozelden yazarim sana.
bende bir tarif vereyim denemis
kol alti ve bacak arasinda kararmalara karsi
rakiyi pamuga dokup kararan yerlere surun.beyazliyor.aslinda surdukten sonra gunesletebilirseniz daha cabuk sonuc alirsiniz.rakinin icindeki anason teni beyazlatiyor.ben deniz oncesi bacak aramda kullanirim.

Aah ah o pazar günleri..biz gezmek tozmak kafa dağıtmak isteriz.eşlerimiz evde yan gelip yatmak isterler :))

Selim'in kontrolü vardı sabah,
Kulak düzelmiş çok şükür, fakat şimdi de genzindeki akıntıdan ötürü öksurüyor, o akıntıyı kurutmak için antibiyotik yAzdı, on gün üzerine bir hafta daha antibiyotik verilir mi ya hiç vermekten yana değil gönlüm :KK45:

Çok geçmiş olsun canım

Yoruldumm... Pazar günü elticimin çeyizleri geldi onları serdik şükür bitti.. Sıra düğünde artık...

X