Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

gozenekleri kapatmiyormu.?
ben deodorant kullanmiyorum.kullandigim bir sey var kesinlikle kokusuz ve terlemeye etkili.istersen ozelden yazarim sana.
bende bir tarif vereyim denemis
kol alti ve bacak arasinda kararmalara karsi
rakiyi pamuga dokup kararan yerlere surun.beyazliyor.aslinda surdukten sonra gunesletebilirseniz daha cabuk sonuc alirsiniz.rakinin icindeki anason teni beyazlatiyor.ben deniz oncesi bacak aramda kullanirim.

Hayır canım kapatmıyor, sendeki nasıl bir tarif yazabilirsen sevinirim evet.
Kararma karşıtı tarifin için de teşekkürler..
Aah ah o pazar günleri..biz gezmek tozmak kafa dağıtmak isteriz.eşlerimiz evde yan gelip yatmak isterler :))

Çok geçmiş olsun canım

Yoruldumm... Pazar günü elticimin çeyizleri geldi onları serdik şükür bitti.. Sıra düğünde artık...
Sağol canım,
Hayırlı olsun düğününüzü de güzelce hayırlısı ile atlatın ınsaallah :KK69:

Son düzenleme:
Kızlar prensesimin ilk pastasına " 1 yaşındayım çok havalıyım " yazdırsam mı? çok hoşuma gitti internetten örneklere baktımda ...Ne dersiniz?

gozenekleri kapatmiyormu.?
ben deodorant kullanmiyorum.kullandigim bir sey var kesinlikle kokusuz ve terlemeye etkili.istersen ozelden yazarim sana.
bende bir tarif vereyim denemis
kol alti ve bacak arasinda kararmalara karsi
rakiyi pamuga dokup kararan yerlere surun.beyazliyor.aslinda surdukten sonra gunesletebilirseniz daha cabuk sonuc alirsiniz.rakinin icindeki anason teni beyazlatiyor.ben deniz oncesi bacak aramda kullanirim.

canım rakı değilde anason falan kullansak olmazmıkı?

lalecim sana birşey soracağım,sen saç dökülmesi için d vitamini kullanıyorum demiştin
bunu sana drmu verdi,hapın adı ne?
aslında d vitamini tahlili yapılması lazım sen yaptırdınmı?

kizlar selaaaam, nasilsiniz nasi gecti haftasonunuz? benimkisi igrencti :KK43: Ece'nin 11. disi geliyor ama bana da soldan soldan geliyorlar. Karsilikli bagirip agladik butun haftasonu. Pazar gunu esimin mesaisi vardi, hava da berbatti, sokaga cikamadik dokgal olarak. Gece de defalarca kalkiyor ve en az birinde mutlaka 1-2 saat kucagimda yatip oylece bakiyor yuzume, uyumuyor. Yemek desen 2-3 kasik yiyip agzini kitliyor. cope gitti hep yemekler. Sinirlerim acaip bozuktu. Regl de olmadim hala, bir de bahar alerjilerim costu; kasinmaktan sinirler daha da geriliyor. Sinir ustune sinirle gecti haftasonu. Sabah kactim evden resmen.

Ya zamanim olsa gidicem pasta kursuna kendim yapicam valla ne bicim fiyatlar boyle, sapitti millet.Arkadasinin blog sayfasi falan var mi canim? Ordan orneklerine bakarim ve fiyatta uygun olursa yaptirabilirim.Peki dogumgunune gelenler icin birsey yapacak misiniz, magnet seker vs. ?

Aynen ozsut ucmus duyunca icimden yuhh dedim sanki pastayi altin tepside getiricekler. Canim evet istanbulda gulden bir yas kurabiyesi sormustu onun fiatini alirken halam arada bahdetmisti bir arkadasina 100 tl ye yapmis 20 kisilik ince kesilirse 35-40 kisiye cikiyomus oyle demisti halam bu arada bayan halamin yakin arkadasi bize uyguna yapior bende ona yaptirmayi dusunuyorum pasta ve kurabiyeyi kurabiyenin fiyati ise kucuk 2 tl buyukler 2,50 tl imis canim

Hosbulduk canim, sana da cok buyuk gecmis olsun. ayni korkuyu bende 3 ay once yasadim ama gunlerce kendime gelemedim. durup durup agliyordum. Cok iyi anliyorum seni, Allah bir daha gostermesin. Zaten bu kazalar yuzunden insanin omru kisaliyor ben onu anladim.Ben esime soyleyememistim Ece'nin dustugunu, cunku dustugu yer yaklasik 100cm :KK43: yataginin alt degisim bolumu) ve esim hic demediyse elli kere soylemistir burda altini degistirme dusecek diye :KK43: ama oluyor iste ve gercekten Allah koruyor, o yukseklikten ben dussem bir yerim kirilirdi :KK43:
canim hos geldinnnnnnnnn

kizlar elif sabah 9 gibi yataktan dustu ama ne dusus kanamadi ama anli boyle patates gibi sisti.dr.u aradim ben birsey yapamam direk hastaneye gidin dedi.hastanede rontgen vs...........surdu.sonra ya aglamaktan yoruldu yada bilmiyorum uyududy uyudu dr.da bizi aksama kadar burda kalin gozetelim dedi.demin geldik ama canimdan can verdim.sukurki sislik haricinde birsey yok.bu ayaklanmalari pekte iyi olmadi.gece uyumadigi icin sabaha dogru dalmisim buda uyanmis yatagin icinde dolasirken gummmmmmmmmm yere.
sonrada babamizla meydan savasi oldu.inanin beynen cok yoruldum.yarin insallah uzun uzun konusuruz.

Tatlim dis geliyordur, biz de ayni donemdeyiz cunku, birak yemesinler ya da yemeyi sevdikleri seyi ver. Mesela Ece peynir canavari. yedigimi gordugu anda saldiriyor ben de minik minik veriyorum agzinin sulari aka aka yiyor :)) Ece'de artik anne sutu almiyor aptamil 3 veriyorum gun icinde de. yoksa uyumuyor zaten.

Evet bide iki tane demin kiza corbasini yedireyim bari dedim ama yarisini zorla yedi en sonunda sinirlenmiyeyim diye biraktim yedirmeyi sanki benim icin yiyolar keyifleri bilir. Esimde oyle olurmu yedir diyo iyi hadi bakalim sen yedir dedim o bi kasik bile yediremeden pes etti eee dedim ne oldu niye yedirmiyon dedim yemiyo ki diyo sanki ben yiyoduda yedirmedimm. Ama cok zormus benimkilerin simdiye kadar istahlari iyiydi bi kac gundur yemiyolar seninkiler bari anne sutu aliuo bende o da yokk eee ne yiyecekler ozaman

Dogum kontrolu olarak kondom kullaniyoruz biz.

emziren anneler dogum kontrolu olarak ne kullaniyorsunuz acaba.fazla ozel degilse yazabilirmisiniz.

Mervecim gecmis olsun, o igneler hayat kurtariyor :)

Neredeyse on gündür geçmeyen şiş bademciklerim için , dün gece nihayet dayanamayıp acile gittim,
Hemen popadan bir iğne yaptılar da rahatladım çok şükür :-)
Dr yat dinlen diyor, iki çocukla nasıl olacaksa :KK9: Allah sağlık sıhhat versin tüm hastalara nefes alamaz yutkunamaz duruma gelmiştim en son..

gecmis olsun canim ama hakkaten o kadar antibiyotik verilir mi bilemiyorum. Ece ye 5 igne vermislerdi sonra sadece oksuruk surubu kullanmistik. Doktorun vardir bir bildigi heralde. bol vitamin lazim tabi minnosa bu ara bu kadar antibiyotik aliyorsa.

Selim'in kontrolü vardı sabah,
Kulak düzelmiş çok şükür, fakat şimdi de genzindeki akıntıdan ötürü öksurüyor, o akıntıyı kurutmak için antibiyotik yAzdı, on gün üzerine bir hafta daha antibiyotik verilir mi ya hiç vermekten yana değil gönlüm :KK45:

ahahaha cok hosuma gitti benimde yazdir bence de, hatta senden calabilirim Guldencim :p

Kızlar prensesimin ilk pastasına " 1 yaşındayım çok havalıyım " yazdırsam mı? çok hoşuma gitti internetten örneklere baktımda ...Ne dersiniz?

Elifcim benim hipotiroidim var ve gittigim endokronoloji doktorum vermisti. Hamilelikte bebisler bizlerin vucudundan besleniyor ya, dogum sonrasinda sacla dokulur, disler curur vs. vucut kayba ugramasin diye vermisti. Ama tv de doktorum programina cikan bir doktor herkesin mutlaka d vitamini almasi gerektigini, yazin gunese cikmasini kisin da ya hap olarak almasini ya da eczaneden igne seklinde alip yaptirmasini soylemisti. Ben solgar vitamin d3 kullaniyorum her yemekten sonra.icinde 100 tane var yaklasik 3.5 ay gidiyor.

lalecim sana birşey soracağım,sen saç dökülmesi için d vitamini kullanıyorum demiştin
bunu sana drmu verdi,hapın adı ne?
aslında d vitamini tahlili yapılması lazım sen yaptırdınmı?

canım rakı değilde anason falan kullansak olmazmıkı?

canim ben raki diye duymustum ve denedim sonrada hep kucuk bir raki aliyordum ozellikle yaz donemi iyi oluyordu .anoson konusunu bilemiyecem.

canim kullandim kozmetik urununu adina bakiyim ozelden yazayim sana

kizlar selaaaam, nasilsiniz nasi gecti haftasonunuz? benimkisi igrencti :KK43: Ece'nin 11. disi geliyor ama bana da soldan soldan geliyorlar. Karsilikli bagirip agladik butun haftasonu. Pazar gunu esimin mesaisi vardi, hava da berbatti, sokaga cikamadik dokgal olarak. Gece de defalarca kalkiyor ve en az birinde mutlaka 1-2 saat kucagimda yatip oylece bakiyor yuzume, uyumuyor. Yemek desen 2-3 kasik yiyip agzini kitliyor. cope gitti hep yemekler. Sinirlerim acaip bozuktu. Regl de olmadim hala, bir de bahar alerjilerim costu; kasinmaktan sinirler daha da geriliyor. Sinir ustune sinirle gecti haftasonu. Sabah kactim evden resmen.

Ya zamanim olsa gidicem pasta kursuna kendim yapicam valla ne bicim fiyatlar boyle, sapitti millet.Arkadasinin blog sayfasi falan var mi canim? Ordan orneklerine bakarim ve fiyatta uygun olursa yaptirabilirim.Peki dogumgunune gelenler icin birsey yapacak misiniz, magnet seker vs. ?

Hosbulduk canim, sana da cok buyuk gecmis olsun. ayni korkuyu bende 3 ay once yasadim ama gunlerce kendime gelemedim. durup durup agliyordum. Cok iyi anliyorum seni, Allah bir daha gostermesin. Zaten bu kazalar yuzunden insanin omru kisaliyor ben onu anladim.Ben esime soyleyememistim Ece'nin dustugunu, cunku dustugu yer yaklasik 100cm :KK43: yataginin alt degisim bolumu) ve esim hic demediyse elli kere soylemistir burda altini degistirme dusecek diye :KK43: ama oluyor iste ve gercekten Allah koruyor, o yukseklikten ben dussem bir yerim kirilirdi :KK43:

Tatlim dis geliyordur, biz de ayni donemdeyiz cunku, birak yemesinler ya da yemeyi sevdikleri seyi ver. Mesela Ece peynir canavari. yedigimi gordugu anda saldiriyor ben de minik minik veriyorum agzinin sulari aka aka yiyor :)) Ece'de artik anne sutu almiyor aptamil 3 veriyorum gun icinde de. yoksa uyumuyor zaten.

Dogum kontrolu olarak kondom kullaniyoruz biz.

Mervecim gecmis olsun, o igneler hayat kurtariyor :)

gecmis olsun canim ama hakkaten o kadar antibiyotik verilir mi bilemiyorum. Ece ye 5 igne vermislerdi sonra sadece oksuruk surubu kullanmistik. Doktorun vardir bir bildigi heralde. bol vitamin lazim tabi minnosa bu ara bu kadar antibiyotik aliyorsa.

ahahaha cok hosuma gitti benimde yazdir bence de, hatta senden calabilirim Guldencim :p
Evet canim blogu var cilgin pastaci diye aratirsan cikar galiba adida aysundu. Ben magnet ve logofood dan kisiye ozel badem sekerlerinden yapmayi dusunuyorum tabi ozamana kadar fikrim degismezse

Pasta yazımızı çalabilirsiniz tabiki memnuniyetle ödünç veriyorum. 9 Haziranda prensesimin doğum günü sizlerin?

Bu arada logofood'tan sipariş vermeden önce mutlaka müşteri hizmetlerini arayın.(Gerçekten hızlı düşüyor ve ilgililer) Benim gibi sipariş verip kargo neden gelmedi diye son dakika arayıp baskı makinasının bozulduğunu öğrenip hüsrana uğramayın.Off ne canım sıkılmıştı ama..Bende çözüm haribo şekerlemelerine Ece'nin Etiketini bastım :)) güzelde oldu.Misafirlerim şasırdı :))

İlk doğum günü için hediye olarak ne vercem bulamadım. Fikir paylaşımı yapalım ...

Ben hemen bakayim pastalarina, tesekkurler canim :)

Evet canim blogu var cilgin pastaci diye aratirsan cikar galiba adida aysundu. Ben magnet ve logofood dan kisiye ozel badem sekerlerinden yapmayi dusunuyorum tabi ozamana kadar fikrim degismezse

Bu arada kizlar bebislere dogumgununde iyiki dogdun vs. banner yapacak misiniz? ben cok begendigim bir ornek buldum ama hazir banner icine harfleri nasil yazdirabilirim bilemedim. photoshop diyor tanitan kisi ama maalesef photoshop bilmiyorum.
Hilalcim sen mimardin degil mi? Biliyor musun nasil yapildigini?

Ben hemen bakayim pastalarina, tesekkurler canim :)

Bu arada kizlar bebislere dogumgununde iyiki dogdun vs. banner yapacak misiniz? ben cok begendigim bir ornek buldum ama hazir banner icine harfleri nasil yazdirabilirim bilemedim. photoshop diyor tanitan kisi ama maalesef photoshop bilmiyorum.
Hilalcim sen mimardin degil mi? Biliyor musun nasil yapildigini?

Ben yapmayı düşünüyorum canım...Nasıl bişey beğendin paylaşırmısın?

valla bende Ece dogduktan sonra ogrendim boyle seyleri, daha once bilmzdim ve umursamazdim :)
evet afis gibi ama parcali yazilar, asagida ornegi var;

$banner2.jpg

Canim bu iyiki gogdun yazili afis gibi birsey mi ben bu konuda cahal kalmisim galiba

Elifcim benim hipotiroidim var ve gittigim endokronoloji doktorum vermisti. Hamilelikte bebisler bizlerin vucudundan besleniyor ya, dogum sonrasinda sacla dokulur, disler curur vs. vucut kayba ugramasin diye vermisti. Ama tv de doktorum programina cikan bir doktor herkesin mutlaka d vitamini almasi gerektigini, yazin gunese cikmasini kisin da ya hap olarak almasini ya da eczaneden igne seklinde alip yaptirmasini soylemisti. Ben solgar vitamin d3 kullaniyorum her yemekten sonra.icinde 100 tane var yaklasik 3.5 ay gidiyor.

bu markayı biliyorum yabancı ve kaliteliymiş
yabancılar çok tüketiyormuş ,eşim anlatmıştıda
bitkisel birçok ilacı var,annemede solgar vermişti dr
gebeliğimde dr vermişit zaten d vitamini
tvde bende proftan duymuştum d vittaminine baktırınız
eksik çıkarsa takviye yapınız demişti
sağlık ocağı yapmıyor,saç dökülmen kesildiyse
bende bakacam artık şu takviye işine...

bak mutlaka canim, bebeklerin bu donemleri bizleri cok yoruyor ve disardan destek almak gerekiyor.
hem calis hem gece uykusuz kal bazen kendimi tukenmis hissediyorum. kaldi ki cogunuz butun gun bebeklerle.
oldukca yorucu bir donem. ben ayrica one a day aliyorum, 1 ay once ailecek gribe yakalanip surununce dedim bu boyle olmayacak.
benim sac dokulmem durali aylar oldu bu arada, su anda gunluk 10 tel falan dokuluyordur.

bu markayı biliyorum yabancı ve kaliteliymiş
yabancılar çok tüketiyormuş ,eşim anlatmıştıda
bitkisel birçok ilacı var,annemede solgar vermişti dr
gebeliğimde dr vermişit zaten d vitamini
tvde bende proftan duymuştum d vittaminine baktırınız
eksik çıkarsa takviye yapınız demişti
sağlık ocağı yapmıyor,saç dökülmen kesildiyse
bende bakacam artık şu takviye işine...

X