Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Elif ben de suyu biberonla vereyim diyorum ama alışırlar da memeyi istemezlerse diye korkuyorum. Sizde öyle bi sorun olmamış ben de versem mi ki, 2 bilemedin 3kaşık anca içiyorlar

Elif ben de suyu biberonla vereyim diyorum ama alışırlar da memeyi istemezlerse diye korkuyorum. Sizde öyle bi sorun olmamış ben de versem mi ki, 2 bilemedin 3kaşık anca içiyorlar

canım ben doğduğundan beri biberonla veriyorum hiçte unutmadı memeyi
seninkiler çok az su içiyormuş bence biberonla bir dene
eşim damlatmayan suluk al demiştim
oda eczaneden damlatan slikon ağızlı 3 delikli almış
çocuk içemedi hep döküldü,damlatmayan olsa içeceği kadar çekecek
gerçi sueda su içerken hep boğuluyor
o yüzden suluk almayı erteledim çekemez daha çok gelir diye
biberonla gayet iyiyiz tam yetiyor...

Madem meçhul ise bedne eliptik bisikletine hiç para yatırma derim.sonra aldım boşuna para verdim diyim kendini sinir edersin :)

Aynı şekilde düşünüyorum canım.Biraz daha emzirelimde kilo bu bir şekilde verilir inşallah

-- aslında bizim aile kültüründe de yok ama ben hamile iken bebekler için ne organizasyonu yapılır diye araştırmıştım biraz da çılgın olduğum için ailem bişey demiyor ne istersem yapıyorum hevesim var ben uğraşcam gelen gelir diyorum :))

-----ah o gevşemiş kaslar az kaldılar yanacaklar hepsi sımsıkı taş gibi olucaklar haberleri yok :)))

bizimde dişimiz çıktı ama kutlamadın

aaaa çok ayıp etmişim walla gözümden kaçmış çok özür dilerim.Hayırlı uğurlu olsun ilk inciniz.Darısı diğer dişlerinin başına.Dilerim kolaylıkla çıkarır diğer dişlerini seni hiç üzmez.iştahı kaybolmaz inşallah..

Affedildim mi?

canım sen kutlamıştın
o lafım hilal içindi...

ben sana soru sormuştum atlamışsın
izmirlimisiniz diye ailecek ordasınızda...

Bende doğduğundan beri 30cc lik biberon ile veriyorum suyu arada ben bardaktan içerden çekiştiriyor ozaman kendi suyundan bardağa koyuyorum içiyor ama damlıyor her yere :) ıslanıyor ,ıslanıyorum :))
Halende emiyor şükür unutma derdi olmadı walla.

canım sen kutlamıştın
o lafım hilal içindi...

ben sana soru sormuştum atlamışsın
izmirlimisiniz diye ailecek ordasınızda...

Fark ettim ama geç oldu canım :)) hızlı hızlı okuyup cevap yazarken üstüme alındım..
Yok canım aslen izmirli değiliz bulgaristan göçmeniyiz ,kayınvalidem aydınlı

hiç ayakkabı giydirmedinmi daha
neyse alırsın...

walla gerçek ayakkabı giydirmedim süslü olanlardan çeşit çeşit giydirdim :))

dün 5 çikolata
bugün 4 muz yedim evde tatlı yoktu muzla idare ettim
canım öyle bir höşmerim çektiki aşeriyorum resmen
eşime diyimde akşam getirsin bari

gülden sizin oralarda ne çok olur ama höşmerim

Hmm hiç yemedim bak kanıma girdin havada kötü burda yağmur var artık yarın öğlen gider bulur yerim şimdi eve gitme zamanım geldi.Keyif kahvemi içeyim çıkıyorum.Öpüyorum..

Hmm hiç yemedim bak kanıma girdin havada kötü burda yağmur var artık yarın öğlen gider bulur yerim şimdi eve gitme zamanım geldi.Keyif kahvemi içeyim çıkıyorum.Öpüyorum..

canım höşmerimin merkezindesin birde yemedim diyorsun neden?
afiyet olsun bende öptüm....

slm kızlar
kılolardan bahsedilmiş ben 53 kılo ile hamıle kaldım 63 kılo ile dğuma girdim sonra doğum sonrası 40 içinde kılo verdım koşturmadan uykususluk iştahsızlık 48 oldum şimdi ve 49 oluyorum ama koşturmada kılo alamıyorum bende 53 olsam fena olmuycak yani ama şu an bana doğum yaptığıma inanmıyorlar o güzel hatta bebeğimle dışarı çıkınca inanmıyolar genç kız sanıyolar oda hoşuma gitmiyo değil
bebeğimde ii banyomuzu yaptık oturuyoruz
ilk nerde evet inş kötü bişey yoktur
doğum günü için mazlemelere baktım dün baya fiyatlı ama bakıcam daha araştırcam süslemeler olsun istiyorum inş kısmet olur

Ay ben abur cuburdan vazgeçemiyorum yaa aksama kadar evde olunca hergun 1-2 çikolata garanti yiyiyorum pasta borekleri saymıyorum bile
Aynen bende emzirmeden sonra başlıcam ama yaza sporabaslamayi düşünüyorum en azından düzenli yürüyüş

Ecenin ilk adımlarını kutluyorum canım.masallah erkenden yürüyecek annesi, benim kızım nezaman yuruyecek cok merak ediyorum biz tembelizde biraz
Aynı benim gibisin canım her ayrintiyi düşünen biriyim pinpiriklik de bolca bulunur,esim pek karışmaz nasil istiyorsan olsun der çekilir kenara is basa düşer yani :)

Ya ben hösmerimi cok severim cok canım çekti valla ama nerden bulucam hiç dışarıda yemedim hep annem teyzem falan yapardı

İlknur ,lale nerelerde yaa ins kötü bisey yoktur

sibelcim ben marketten alıyorum hep
bizde yapan yokki sizdemi egelisiniz
herkesin canını çektirdim desene
dolapta carte dor dondurma vardı hiç canım çekmiyordu hayret
tatlı isteğimi bastırsın diye yedim fazla kaçırmışım
soğuk soğuk şiştim valla
neyse höşmerimi akşam marketten alacak eşim...

canım kusura bakma aklımdan çıkmış ilk dişiniz hastalık derken kafa gidikti benim hayırlı olsun

kilolari burda verdim, meme zor oluyor her yerde uygun dusmuyor emzirmek o nedenle kesmeyi dusunuyorum ama hemen degil.emzik biberon yok nasil oyalarimki............... o anlamda sormustum canim

kizlar bugun elif hanima yayla corbasi yaptim pirinc+yogurt
ama icine yag ve tuz koymadim.deneme mahiyetinde verdim bayagi bir yedi ama tadi yokki sonra bir cimdik tuz ekledim cok cok az sizma z.yag ekledim daha bir yenir oldu.Kuzucukta yedi.simdi uyuyor.birazdan kalkar ve biz nobete baslariz.11 aydir gece uykusu nasil birsey unuttum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…