Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

kilolari burda verdim, meme zor oluyor her yerde uygun dusmuyor emzirmek o nedenle kesmeyi dusunuyorum ama hemen degil.emzik biberon yok nasil oyalarimki............... o anlamda sormustum canim
2 ay sonra zaten 1 yaşında olcak senin kız,alışır belki zamanla sen vermeyi dene yinede
devam sütü almazsa bile yemek yer çokta önemli değil...
kizlar bugun elif hanima yayla corbasi yaptim pirinc+yogurt
ama icine yag ve tuz koymadim.deneme mahiyetinde verdim bayagi bir yedi ama tadi yokki sonra bir cimdik tuz ekledim cok cok az sizma z.yag ekledim daha bir yenir oldu.Kuzucukta yedi.simdi uyuyor.birazdan kalkar ve biz nobete baslariz.11 aydir gece uykusu nasil birsey unuttum.

canım yemekleri piştikten sonra mutlaka zeytinyağı koy zaten
ben çok az tuzda koyuyorum...
afiyet olsun elife...

2 ay sonra zaten 1 yaşında olcak senin kız,alışır belki zamanla sen vermeyi dene yinede
devam sütü almazsa bile yemek yer çokta önemli değil...

canım yemekleri piştikten sonra mutlaka zeytinyağı koy zaten
ben çok az tuzda koyuyorum...
afiyet olsun elife...

elifsueda senin minisin adimi eger oyleyse adasmiyiz bacim

gunaydin kuzularin annisleri

Günaydınnn sevimli bıcırıklar ve anneler..kimsecikler yok :KK43:( canım sıkıldı.kolum dirsekten itibaren bileğe kadar ağrıyor neden ağrıyor anlam veremiyorum :KK43:

Günaydınnn sevimli bıcırıklar ve anneler..kimsecikler yok :KK43:( canım sıkıldı.kolum dirsekten itibaren bileğe kadar ağrıyor neden ağrıyor anlam veremiyorum :KK43:

günaydın güldencim

ben dün höşmerimleri mideye indirdim

eşim 3 tane almış ikisini bana

birini kendine :KK1:

yok bacım senin kız benim adaşım

adaşım napıyo iyimi :KK1:

miniğimin adıda sueda

çizelgemdede yazıyor zaten....
adasin simdi uyudu.uyaninca baslar cekmece bosaltmaya.Elif ismini ben koymadim ama simdi ona cok yakistiriyorum.elifleri cok narin buluyorum nedense.

günaydın güldencim

burda ne yaziyor gormedim................

adasin simdi uyudu.uyaninca baslar cekmece bosaltmaya.Elif ismini ben koymadim ama simdi ona cok yakistiriyorum.elifleri cok narin buluyorum nedense.

burda ne yaziyor gormedim................

elif ismiyle alakası varmıdır bilmem ama
bende çok narin va hassasım duygusalım
çok çabuk hastalanırım vs.gibi

ama daha diyete başlamadım ya :KK1:

Selam kızlar annemlerle ikeadaydık ikizlere bissürü oyuncak aldık uyku saatlerinde oradaydık uyumadılar gelirken arabada sızdılar şimdi uyuyorlar evde :) yalnız ikisi de aç uyudu kahvaltılarını yemediler orada da emzirmedim gayet mutlu mesut uyudular artık her öğün birer işkence oluyo ikisine de acaba literatürde var mı böyle bişey yani 9. Ayda kaşığa karşı bir boykot oluyor mu ki elimle bişey versem ağızlar açılıyor kaşıkla vermeye kalksam kilitleniyor :KK43:

Selam kızlar annemlerle ikeadaydık ikizlere bissürü oyuncak aldık uyku saatlerinde oradaydık uyumadılar gelirken arabada sızdılar şimdi uyuyorlar evde :) yalnız ikisi de aç uyudu kahvaltılarını yemediler orada da emzirmedim gayet mutlu mesut uyudular artık her öğün birer işkence oluyo ikisine de acaba literatürde var mı böyle bişey yani 9. Ayda kaşığa karşı bir boykot oluyor mu ki elimle bişey versem ağızlar açılıyor kaşıkla vermeye kalksam kilitleniyor :KK43:

olmaz olurmu bizdede öyle bazen kaşıkla
bazen elimle verdiğimde bile ağzını kapatıyor
dün kaşığı eliyle bi itti çorba uçtu
oyuncaklarınıda güle güle kullansınlar ...

olmaz olurmu bizdede öyle bazen kaşıkla
bazen elimle verdiğimde bile ağzını kapatıyor
dün kaşığı eliyle bi itti çorba uçtu
oyuncaklarınıda güle güle kullansınlar ...

Ben de artık tek mama sandalyesinde dönüşümlü yediriyorum ne yapayım en azından 1mama sandalyesi temizlerim :KK43:
Sabah yumurtalarını ve kıymalı çorbalarını içseler muhallebi meyve gözümde yok.
Oyuncaklarla ilgili güzel dileklerin için teşekkürler :nazar:

Ben de artık tek mama sandalyesinde dönüşümlü yediriyorum ne yapayım en azından 1mama sandalyesi temizlerim :KK43:
Sabah yumurtalarını ve kıymalı çorbalarını içseler muhallebi meyve gözümde yok.
Oyuncaklarla ilgili güzel dileklerin için teşekkürler :nazar:

ikeadaki mama masalarını temizlemek çok kolay
ya diğeri olsaydı daha zor olurdu onu temizlemek
iyikide ikeadan almışım silmek çok rahat
ikizlere bebek arabasını ayrı ayrımı aldın?

elif ismiyle alakası varmıdır bilmem ama
bende çok narin va hassasım duygusalım
çok çabuk hastalanırım vs.gibi

ama daha diyete başlamadım ya :KK1:

bana elif koyacam dedigimde cok nazli olur basedemezsin demislerdi.gercekten cok narin, cok kirilgan, istiyorki hep benim dedigim olsun.ama cokta capkin guluyor feda olsun onada tum eliflerede.

ikeadaki mama masalarını temizlemek çok kolay
ya diğeri olsaydı daha zor olurdu onu temizlemek
iyikide ikeadan almışım silmek çok rahat
ikizlere bebek arabasını ayrı ayrımı aldın?

Evet ayrı ayrı canım zaten hiç yalnız çıkmıyorum dışarı, ya eşim oluyo ya annem babam
Biz antilop mama sandalyesinden almıştık ama orada bir model var sandalye kısmı ahşap o daha güzelmiş antilopu eymen sürüyor çok hafif

Gecmis olsun güldencim umarım önemli bir sey değildir

günaydın güldencim

Oh masallah afiyet bal seker olsun Elifcim bol bol süt olsun suedacıga

Oh neguzel gezmişsiniz biciriklar güle güle kullansın oyuncaklarını neler aldınız merak ettim
Hilalcim bukadar olur yaa biz bugün yasadık aynı şeyi kaşığı görünce kafa çeviriyor elimden yedi elma püresini :KK1:

bana elif koyacam dedigimde cok nazli olur basedemezsin demislerdi.gercekten cok narin, cok kirilgan, istiyorki hep benim dedigim olsun.ama cokta capkin guluyor feda olsun onada tum eliflerede.

anneannemin annesinin adını koymuşlar bana
elifin adını kim koydu
suedada çapkın bakıp gülüyor,bu cümleyi bende çok kullanırdım...

Evet ayrı ayrı canım zaten hiç yalnız çıkmıyorum dışarı, ya eşim oluyo ya annem babam
Biz antilop mama sandalyesinden almıştık ama orada bir model var sandalye kısmı ahşap o daha güzelmiş antilopu eymen sürüyor çok hafif

canım güzel olması önemli değil,işimiz görsün yeter
benimki kullanmıyor bile ayakta gezerken
yada kucağımda oturtup yemek yediriyorum
masada sıklıyor hemen...

canım sibelcim sağol :KK16:
senin tombik tosban napıyor
ben hep yeğenlerimi tosba diye severdim...

Son düzenleme:
canım sibelcim sağol :KK16:
senin tombik tosban napıyor
ben hep yeğenlerimi tosba diye severdim...

Uyuyor teyzesi :)
Aslında pek tombikligi kalmadı ama dil alışkanlığı iste onceden bayağı tombikti kuzum :)
Elifcim biliyormusun benim ablamın adı da Elif cok güzel bı isminiz var gercekten
Suedacık napiyo cimcime hanım uyuyor mu

Son düzenleme:
X