Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

bende 65 olmayi istiyorum ama yanima arkadas ariyorum.hadi bir 10 ar kilo verelim.ama sen diyet yapmadin hic degilmi.
tarifi elif hanim uyansin hemen deneyecem.

bende 65 olmayi istiyorum ama yanima arkadas ariyorum.hadi bir 10 ar kilo verelim.ama sen diyet yapmadin hic degilmi.
tarifi elif hanim uyansin hemen deneyecem.

İki yil oncesinde yapmistin sporla falan nerdeyse 10 kilo vermistim ama sonra tedavi ve dikkat etmemekle beraber geri aldim sen nasil verdin 20 kilo:26:

İki yil oncesinde yapmistin sporla falan nerdeyse 10 kilo vermistim ama sonra tedavi ve dikkat etmemekle beraber geri aldim sen nasil verdin 20 kilo:26:
elifte cok odem tuttum o gitti, ben kotu bir hastaliktan ameliyat oldum serumdu ilacti vs. onlar biraz goturdu, sor ve diyet yaptim gitti.ama 2 aydir hic bir sey yamiyorum ve en azindan 5 kilo verip bu isi noktalamak istiyorum.

yukarıda yazmıştım
hap kullanıyorum o da diyete dezanavantaj ondan

gormemisim kusura bakma.

rica ederim
bende hormon antidepresan kullanmıştım
ilk evlendiğim yıllarda prolaktinim yükselmişti
ondan sonra yavaş yavaş şiştim
bekarken 55 en fazla 58 dim.
şimidide öyle kaldı vermek için bişide yapmadım gerçi
şimdide başım döndüğü için antidepresan kullanıyorum
bu tedavimin bitmesi lazım...

burda zayıflama topiklerine bakıyorum
ama ben böyle kilo veremem
başımda bi öğretmen diyetisyen olcak...

hamilelliğimin son 3 ayı diyet yaptım
gebelik şekerim vardı
ne zor günlerdi istediğini yiyememek birde hamilesin....

bende he 68-70 lerde gezdim.93 u ise gercekten buyuk cabalar sonucu gordum ama ben doguma 100 kusurlr girmistim.dev gibi bir anne adayiydim ve dr.um beni her gordunde aglayacak gibi oluyordu sinirden.benim hamileligim berbat gecti.hamileyken kanser oldugum ortaya cikti dogum sonrasi sol yumurtaligim alindi.vs.........vs............simdi gecti.bende o diyet grularinin birinde hemde cok eglenerek verdim bu kiloyu.

bekarkenmi 68-70 tin?
iyide niye sinirleniyorki tedaviden almışsın kiloları sonuçta
haziran annelerinden biliyorum hikayeni
neyse geçti ALLAH hepimizi korusun hastalıktan...

bekarkenmi 68-70 tin?
iyide niye sinirleniyorki tedaviden almışsın kiloları sonuçta
haziran annelerinden biliyorum hikayeni
neyse geçti ALLAH hepimizi korusun hastalıktan...

yok be canim evlenmeden oncede 65 civarlariydim herhalde.........esimin arkadasiydi dr.um bana kilo alma moralen dahada cokuyorsun felan derdi ben o donem dunyayla alakami kesmistim sanirim.kendimi yemeyle oyaliyordum.ama sukurki gecti.haaaaaa sonra adama hak verdim ama is isten gecti.cok zayif olmayi sevmiyorum boyum uzun 70in alti bana yeter.

Cok cok gecmis olsun canim neyseki gecmis ogunler iyilesmissin sukur..
Bende hamileligin son ayinda acayip odem olmustum zor yuruyodum bileklerim bildigin baldir boyutuna ulasmisti drumun dogundan sonra 10 gunde iner dedigi odem 2 ayda anca inmisti karnimda bile odem vardi ve bu sebepten sezeryandan sonra acayip acilar cektim sislikten zor merdivenleri cikiyodum bide koca gobek var zaten ustune sislik artik birgun yeni tasinan komsumun esi gormustude birseye ihtiyacin olursa esimi gonderirim demis esime sen dusun halimi ama gel gorku hicte gezmekten geri kalmadim o halimle

benim odemim ellerime vurmustu parmaklarim hissizdi hep karincalanma oluyordu.dugmemi ilikleyemem sonra elif oldu kaidan biri girermi sunu iliklemeye derdim.amannnnnnnnnn bos ver kuzum gecti bak yasini kutlayacagiz.ben sizin dis partilerinize baktikca icim gitti ama yapmadim yapamadim.

irmikli muhallebiye meyve yerine pekmez koysam nasil olur. deneyen oldumu

Evet canim herseyeragmen hamilelik guzeldi ve hayatimda yasayacagim tek hamileligimdi benim..
Bende yapamadim sekerim dis bugdayini benim oglan yeni cikariyo disini ee mayista dogum gunu zaten arka arka olacagi icin yapmadim ama icimde kaldi ne yapalim dogum gunlerine ozeniriz bosver

neden ilk gebelik olsunki yasin ne. hem rabbim isterse hersey olur.

neden ilk gebelik olsunki yasin ne. hem rabbim isterse hersey olur.

Rabbim saglik versin ama tek olsaydi dusunurdumde iki tane olunca dusunmem zaten tedaviyle oldular hee rabbim kendiliginden nasib ederse yapacak birsey yok da.. Ben daha 24 yasindayim canim

Rabbim saglik versin ama tek olsaydi dusunurdumde iki tane olunca dusunmem zaten tedaviyle oldular hee rabbim kendiliginden nasib ederse yapacak birsey yok da.. Ben daha 24 yasindayim canim

allah kimseyi evlat acisiyla terbiye etmesin herkesin kuzusunu anasina bagislasin.zor bacim zor.ama keske de demiyorum hani...... bazen kucamda uyuyor ona bakarken kalbim titriyor sanki.ikizlerde boyle olmamistim. ya tecrubesizlik yada su anki ortamda elifin guc vermesi bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…