Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

2 sene daha zorluklari var diyorsun yaniii... Ne yapalim artik bekliyecegiz 3 yasini. Birsey daha sorayim biz eylul ayinda tatil ayarladik acaba cok zor olurmu ikizlerle bir bilgin var mi tecrubeli ikiz annesi olarak

bu yasta bile zor o konu inanki, ya yaninda aileden yada bakici gotur yada onlarla eglenebildigin kadar tatilin iste.Biz 4 yasina kadar tatil degil rezillik yaptik hep. 4 yasinda otellerdeki cocuk bakicisi olan yerleri ayarladik.simdi cogu otelde var cocuk programi, sabah kahvaltida aliyorladi eglendiriyorlar oglen uyutuyorlar vs..........ama uzaga gidemiyorsun tabi onlar otelin bir kosesinde sende havuzundasin en fazla.canlari sikilincada ipe vursan durmuyorlar.bence babaanne yada anneanneye birak esinle 3 gun yap ama temiz ya, coluksuz cocuksuz. inanki daha yorgun geliyorsun.benim oyleydi pesinde kosmaktan yoruluyorsun.

Benim eltimin huyudur canim kiminle cikari varsa onunla iyi olur isine yaramayan biri olursa yuzune bile bakmaz oysa ben onun kizini cocugum gibi severdim hem maddi hemde manevi cok yardimim dokunmustur kendisine her disari ciktigimda kizina mutlaka birseyler alirdim onlarin alamayacagi seyleri ben alirdim cocugun icinde kalmasin diye ama ben ondan hicbir zaman maddi beklentim olmadi allaha sukur her ihtiyaclarini karsilayacak gucum var ama manevi olarak destwk bekledim sadece hani yardimi dokunmasa bile iki cift laf edecek insan ariyosun onu bile cok gordu bana ama ben omevsimlik isci olarak yazin rizeye calismaya giderdi ben kizina bakardim hicte gocunmadan aman banane demeden seve seve bakardim boyle oluncadaa insan kendine ben enayimiydim diye soruyor iste ayy bende ne dolmusum aman bosver..

Yaaa annemde bana birakin gidin siz yapin tatilinizi diyo ama ben birakamamki ozlerim bebislerimi. Ne yapalim yasayipta tecrube edinicez artik simdiye kadar rahat rahat tatil yaptiklarimiza sayariz ne yapalim enazindan bi hava degisikligi olur ama su eltimlerle tatile gidiyoduk kizi kendi havuzunda oynuyodu bizde bizim havuzda egleniyoduk eltimin kizi hic sorun cikarmiyodu kendine arkadas buluyodu oyle egleniyodu cocuk demekki cocuktan cocuga degisiyo

Son düzenleme:
Kızlar adım adım eğitim setini duyanınız yada uygulayanınız var mı şimdi keşfettim bakıyorum fikri olan paylaşırmı?

Kızlar adım adım eğitim setini duyanınız yada uygulayanınız var mı şimdi keşfettim bakıyorum fikri olan paylaşırmı?

Guldencim biri almisti burdan ama yanlis hatirlamiyorsam laleydi eger o degilse af ola. Alan memnundu hatta ama ben biraz atastirfim memnun olanda var olmayanda.

Ben şu kavanozdaki sütlacın ev yapımı tarifini keşfettim onu yapıyorum,
Bir de sila gibi meyvalı irmik pirinç unu ile muhallebi, ama bunları her zaman veremiyorum çok sut emmek istediği için sıra gelmiyor muhallebiye..

Mervecim ilknur bugunde girmedi iyice merak ediyorum artik. Nerdesin ilknurr duy sesimizi...
Bu arada hava cok guzel yaz geldi cok sevindirik oluyorum bu havalarda yazi seviyorum yaaa. Sanada gecmis olsun canim bi an once iyiles

Beril' in yazdığı gibi neti bozuktur ya da memlekete falan gitmiştir inşallah,
Son girdiğinde de fırsat olmuyor yazmaya demişti gerçi, bir sıkıntısı yoktur umarım..
buda en son halimiz
nazar değmesin kuzuya , çok guzel ay yüzlü maşallah..

21 nisanda eltim geliyor alt katımada...anlıyacağınız bizde eğlenceler çok bu ara :)

Hayırlısı olsun cnm, inşallah iki sıkı arkadaş olursunuz eltinle..

benim minis en ufak bir puturde kusuyor, eline elma yada ufak bir sey veriyorum bazen once bir iki yiyor sonrada disiyle bolup bolup atiyor.dr. normal diyor ama ben fazla efhamliyim sanirim.

ilknurun teli yokmu kimsede

Ben de eline birşey verip ısırtmıyorum,
Böyle söyleyen dr.ları da inanın anlayamıyorum ben,
vakti saati gelince, dişleri tamamlanınca zaten herşeyi yiyecek, neyin alıştırması neyin acelesi ki çok riskli hem de,
Benim kızım fıtık ameliyatı olmuştu o zaman çocuk cerrahı; bize en sık gelen vaka ; boğazına yiyecek kaçan küçük çocuklar demişti ..

hayret o siki kk ciydi mutlak yazardi. insallah gezmede felandir, yada neti bozuktur da gelememistir.
İnsallah bi sıkıntı hastalık olmasın da gelir yine umarım ...
Ne guzel cnm hepiniz iyi niyetli insanlarmışsınız ki ; altı elti arkadaşlığı koruyabilmişsiniz,
Bir tanesi , anlaşamadığın ; Da nazar boncuğu olsun boşver onu...

Ay sakın bırakma kuzuları annesi,
Ben de bırakamam , aklım kalır , çok öZleriiim

Ben kızımda yani 4 yıl evvel araştırmıştım , ama sonra ; kendim görüp seçerek alma kararı aldım ;kitap ve oyuncaklarını,
Ama geçen gün lale yazmıştı; adım adım'a üye olduğunu ve gelen aylık seti çok beğendiğini .. İçeriği geliştirmişler bayağı ; onun yazdığı ile benim araştırdığım zamanı kıyasladığımda ..

@@@ lale de gelmiyor kaç zamandır, normalde sabahları yazardı..

Son düzenleme:

Gerçek yüzünü fark etmen iyi olmuş en azından silacım,bundan böyle sen de ona göre şekillendirirsin onunla ilişkini,
Benim sevgili eltim de ; soğuk ve mesafeli ilk günden beri böyle; ben yakınlaşmayı denedim bir şans verdim ilişkimize fakat baktım ondan bir adım yok; şimdi ben de o neyse oyum, ilişkimiz de nasılsın iyi misin den öteye gitmiyor maalesef, herşey karşılıklı ama değil mi

Yaa kizlar sizde bebelerden siddet goruyomusunuz yaa benimkiler surekli ya sacimi cekerler ya yuzume vururlar ya tirmiklarlar yani anlayacaginiz bi taraflarimi hep cekistirme egilimindeler artik anneye siddete hayir diye protesto edicem yaa

Aynen oyle canim enazindan senin eltin cikarci davranmamis direk soguk kalmisd ahh benimki... Ama olsun iyiligi yap denize at demisler yaptim ve attim bende ama baska da olmaz bundan sonra artik bizim iliskimizde seninki gibi canim merhaba merhaba dir

Ay oku oku bitiremedim :) maşallah kızlar sayfalar ne güzel ilerlemiş,

Mervecim sizde güzel havanın tadını çıkarmışsınız oh sefanz olsun
umarım sende selimcik de iyisinizdir hastalıkları atlatmissinizdir ins

Hilalcim bı donem bizde multitaps kullandık dediğin gibi çizgiye kadar veriliyor,veraya kocaman bı maşallah emekliyormus,
İştahlarida düzelir ins canım gercekten bu diş huy değiştiriyor cocuklarda

Silacim Ecrencik iyilesmistir ins kuzucuklarin hasta olmasına hiç dayanamıyorum,
Eltilerden konuşulmuş benimde iki tane var biri zaten eşimle tanıştıran eltim onceden arkadaştık yani digerinde yas olarak yakınız iyi anlaşıyoruz ama biz aynı sehirlerde değiliz ,her zaman bı mesaja koymak gerekiyor cok samimiyet cogu zaman iyi olmuyor bence dediğin gibi sen iyiliğini denize at bundan sonrada mrb mrb o utansın

Elifcim suedacık şimdi nasil iyidir umarım ,Gülden yazmisda bu dişin ne değişik sıkıntıları varmış
Banyoyu hep o uyurken yapmaya çalışıyorumben canım tuvalet olayınıda oyuna daldığı anı ayarlamaya calısıyorum çaktırmadan kacıyorum

Güldencim diş buğdayınız cok güzel olmuş maşallah size Ece prensese bayıldım cok güzel

Berilcim kızın cok tatlı aynen benimkide pek tıfıl kaldı yanında boyu kilosu cok iyi görünüyor

Yaa kizlar sizde bebelerden siddet goruyomusunuz yaa benimkiler surekli ya sacimi cekerler ya yuzume vururlar ya tirmiklarlar yani anlayacaginiz bi taraflarimi hep cekistirme egilimindeler artik anneye siddete hayir diye protesto edicem yaa

Canım benim prenseste yapıyor bunları genelde emerken yapıyor ama benim hoşuma gidiyor.hiç şiddet olarak görmedim bak şimdi düşündürdü beni bu

Canım benim prenseste yapıyor bunları genelde emerken yapıyor ama benim hoşuma gidiyor.hiç şiddet olarak görmedim bak şimdi düşündürdü beni bu

Yaa benimkiler isi abartmisya sevmek icin kucagima aliyorum basliyolar sacimi cekmeye burnumu cekistirmeye tokay atmaya bebek deyip gecme elleride agir haa yuzumu tirnakliyolar oynamak icin yere oturdugumda bile yapiolar benimkiler cok siddet yanlisi galiba

sağol canım pek sıkıntısı yoktu zaten,dişimiz iğne ucu gibiydi diğer tarafıda
çıkmaya başladı büyüyor artık,dr üstten diş gelecek dedi bakalım kontrol ediyorum sürekli
ben banyoyu uyurken yapamam benimkinin ne zaman uyunacağı belli olmadığı için...

O şiddete bende maruz kalıyorum maalesef :)) aynı seyler sac çekmeler tırmalamalar... Acitiyorda cimcime

Elifcim sen sacım dökülüyor demiştin şimdi hatırladım benimde cok dökülüyor ne yapcam bilmiyorum dogum dedik eee 1yil oldu nerdeyse hamileyken hiç dökülmuyordu bı daha mı yapsam acaba

olabilir tabi neden olmasın
valla sağlık problemlerim olmasa bende düşünürdüm
artık bikaç yıl sonra inşaallah

benim kızda saçımı çok çekiyor acıdan çığlık atıyorum artık
tokatlıyor, kafa atıyor başıma burnuma,kaç kere kafam sarsıldı
kafa zaten çürük dahada fena oluyorum
bide burnumu dişi kaşıyıcısı olarak görüyor
iyice ısrıp gevşiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…