Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Sedacım nasılsın gülfem elacık nasıl

Sağol canım. İyiyiz çok şükür. Sende bıcırıkta iyidir inşallah. Gülfem şimdi kolumda uyudu. Bende telefondan takılıyorum. Zor. Oluyor ama idare ediyorum:-) bu arada dün. Okudum 2010 ağustos annelerinden bir arkadaş vefat etmiş çok üzüldüm çocuğu hakkında ki yorumları. Okudukça çok kötü oldum. Allah rahmet eylesin. küçük bebeğine de yardım etsin.

Sağol canım. İyiyiz çok şükür. Sende bıcırıkta iyidir inşallah. Gülfem şimdi kolumda uyudu. Bende telefondan takılıyorum. Zor. Oluyor ama idare ediyorum:-) bu arada dün. Okudum 2010 ağustos annelerinden bir arkadaş vefat etmiş çok üzüldüm çocuğu hakkında ki yorumları. Okudukça çok kötü oldum. Allah rahmet eylesin. küçük bebeğine de yardım etsin.

canım ilknur anlatmıştı önceden o vefat eden hanımı hatırlarsan...

Bizde İyiyiz cok şükür,
Öylemiii cok üzüldüm yavrucak neolacak şimdi allahım yardımcısı olsun

gülfem uyumadan önce kayınvalidem gelmişti. kalktım kek yaptım havuçlu tarçınlı. tarçın sevmiyormuş meğersem yiyemedi. oturduk eskilerden anlattı ağladı gitti. çok çekmiş inanın yaşadıklarını film yapsalar abartmışlar dersiniz. bazen böyle otutup anlatır çok üzülüyorum onun adına.

gülfem uyumadan önce kayınvalidem gelmişti. kalktım kek yaptım havuçlu tarçınlı. tarçın sevmiyormuş meğersem yiyemedi. oturduk eskilerden anlattı ağladı gitti. çok çekmiş inanın yaşadıklarını film yapsalar abartmışlar dersiniz. bazen böyle otutup anlatır çok üzülüyorum onun adına.

eskiler öyledir bizim büyüklerimizde anlatıyor neler neler insan üzülüyor gerçekten
o zaman yokluk vardı şimdi herşey elinizin altında
anneannem bez bulamazdık elbiselerimizi yırtıp çocuk bezi yapardık derdi
daha niceleri bunlar bişi değil yani çok şeyler anlatıyorlar
eskiler çok çekmiş,bizler rahattayız ama hala şu yok bu yok derdindeyiz
bizler çok şanslıyız evimizdeki su,elektrik bile büyük nimet
iyiki eski dönemlerde yaşamamışım derim hep
ALLAH'A ne kadar şükretsek az ...

sana katılıyorum elifcim. çok şükür rabbime. bu arada kızlar tweet hesabınız varmı. face. yok ama tweet a takılmayı seviyorum. aslında gülfem elam için yazıyorum desem daha doğru olur. burdaki yazdığım yazılar. tweet de onun adına yazdığım şeyler annesinden hatıra. düşünüyorum annem benim hakımdaki duygularını biryerlere yazsaydı bende okusaydım ne kadar mutlu olurdum. kızımda inşallah ilerde okurda onun için neler yapmışım hangi duygular beslemişim anlar. ve mutlu olur. eğer hesabınız yoksa değerlendirin derim. varsada orada da arkadaş olabiliriz duyurulur :KK34:

benim facebook vardı nişanlıyken kapattım
eşim kesinlikle girmeme izin vermiyor
kendisininde hiç facebooku olmadı
bütün akrabalarım oradalar suedanın resimlerını
eklerım görürler falan dedim ikna edemedim
artık bende istemiyorum zaten fazlada gerekli birşey değil
neyseki buraya birşey demiyor
burda beni tanımadıkları için galiba
bizimki pek kıskançta :KK16:

Aynen canim benimkide anlatir ne cok cekmisler bide benimkinin ailevi sorunlari falanda karisik yani bir yandan anlatir bir yandan da aglar zavallim bende cok uzulurum haline o anlattikca ne kadarda sansli oldugumu goruyorum

kizlar yazdiklariniz icin tsk. ederim.simdi irmigimde var tarifi kim yazar bana acaba.?

Masallah sana bende iki tane yedim daha seni yakalayamadim...

beni kimse geçemez bayrağımı kimseye kaptırmam :KK1:
az yemişsin beni örnek al
ya çikolata tatlıya dayanamıyorum azı kesmiyor beni
doyana kadar yicem illa :KK47:

geçen diyetisyenimle görüştüm diyete başlamak için
ama hap kullandığım için ertelendi tedavin bitmesi lazım
diyeti engeller dedi,tedavi kimbilir ne zaman bitecek
ne güzel diyete başlıcaktım ertelendi...

kızlar şimdi haberlerde gördüm
hayrettin bi üniversiteye gitmiş
öğrencilerle birlikte harlem shake yaptılar
görüntüler çok komikti,ben koptum burda :KK1:

hamileliğimden önce kilom vardı zaten
evlendikten sonra kg almıştım
doğumdan da 3-4 kg kaldı
bişi değil gitgide şişicem...

bende bebek calismalarinda aldim, sonra kat be kat elif sisirdi sukur verdim sayilir.Ama daha verecegim kilo var istersen beraber bir birimize gaz verip kilolari verelim.

bende bebek calismalarinda aldim, sonra kat be kat elif sisirdi sukur verdim sayilir.Ama daha verecegim kilo var istersen beraber bir birimize gaz verip kilolari verelim.

:KK1: güzel olurdu ama ben şuan diyet yapamazmışım
sen çok iyi vermişsin maşallah 73 olmuşsun
bende şu an 76 yım
ne kadarda verdin?

Son düzenleme:

Aha ben verebilirim dogum kilom kalmadi da hatta fazla bile gitmisti 68 ile hamile kalmistim dogumdan sonra 63 olmustum ama simdi 65 oldum nadil iki bebeyle kilo aliyosam... Ama 55 56 olmak istiyorum ben sana katilabilirim
irmigin tarifide yarim su bardagina iki tatli kasigi irmik koyuyorum ve istedigin meyveyi ekleyip pisiriyorum ama muzlu yapicaksan irmik pistikten sonra ekle muzu ve blendirdan gecir boyle iste

X