Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

ya kizlar noldu kimsecikler kalmamis nazar mi degdi bize ((
Ece de bende iyilestik cok sukur ama dis geliyor bu aralar, alt damak kipkirmizi kabarmis gece uykulari yine haram oldu bize
insallah bir an once cikar...

Canim cok gecmis olsun vera'ya, doktor bize fitil daha cabuk etki ettigi icin paranox vermisti, hakkaten de calpoldan daha etkili. Insallah cigerlere inmeden atlatir minnos bol su icir, bogazi da rahatlasin. ece daha yeni atlatti, hicbir bebek hastalanmasin yaaa kiyamiyorum onlarin hastalanmasina
Calpol çok kullanıldığında etkisi azalıyormuş o yüzden dolvenle dönüşümlü kullan dedi doktor. Demekti calpol muadili bir ilaç

ben demir damlasini doktor ver demesine ragmen vermiyorum. icinde paraben var kas yapalim derken goz cikarmanin geregi yok bence. zaten her sabah kahvaltida 2 tatli kasigi pekmez yiyor. ama dedigin dogru kilo basina 1 damla veriliyor.
Kızlar Demir damlası kaç damla veriyorsunuz? Bize doktor 8damla demişti ama başka bir yerde kilo başına 1damla diye okudum hangisini uygulayacağım bilmiyorum

tesekkurler canim ama gercekten bu kizlar cok fena :) istedigi seyi mutlaka yapiyor, dikkatini baska seye kaydiramiyorsun :) makineyi izlerken cigliklar ziplamalar vs. cok seker oluyor :)
Sinneria eceye maasallah cok tatli berende bayiliyor makineyi calisirken izlemeye onun basinda birsuru videosu var yurumeye baslamis minnis aferin ona bu kizlar cok fena oluyor

Canim biz bauhaustan aldik sungerleri, ses izolasyon malzemesi bu. orda calisanlar bile bilmiyorlardi :) biz dolasirken gorduk. strafor falan alalim diye gittik ama bunu gorunce bayildik. sanki bu amac icin yapilmis :) et kalinligi fazla olani aldik tanesi 1,9tl. biraz daha incelerini de tv sehpasinin kenarlarina aldik. onlarda 0,9tl ydi.

ay kizlar haziran annelerinde ortam kizismis yine abukk sabuk muhabbet donmus, engellenenler falan olmus. yazik yahu noldu boyle

hııı zira soruyorum yok diyolar aaalanlara soruyorum var diyorlar.sormada sıkıntı var :) ne bilem izolasyon malzemelerinde oldugunu.

Slm kizlar keyifler iyidir insallah bugun giremedim hic evde temizlik vardi bayanlar gelmisti ama evim miss gibi oldu sizlerde pek ugramiyosunuz kimseler kalmadi topigimizde halbuki sizle muhabbet etmeyi ozledim artik hafta sonuda geldi kimse olmaz yime.....
Hasta olan bebisler iyilesmiss cok sevindim. Demir damlasini bende vermiyodum ama saglik ocagindaki hemsireye vermiyorum icinde paraben var deyince kizdi bebeklerin beyin gelisimi icin onemli vermelisin dedi ve yeni vermeye basladim kilo basina 1 damla veriliyo hadi kizlar herkese bolll uykulu geceler....

Son düzenleme:
selam kızlar

ay çok yorulduk bugün alışveriş yaptık
4 saat yürümüşüz
ayakkabı aldık yeşilden bana ve eşime
kızımada bi kaç takım aldım
şimdi yıkanıyor
birazdan arnavut ciğeri yapıcam
bu yorgunlukla

görüşmek üzere sevgiyle kalın

Sueda da sizinle miydi? 4saat dışarda ne yaptı yavrucuk ? Cicilerinizi güle güle kullanın.
Benim de çıkmam lazım kendim için alışverişe
İkizlerden bize sıra gelmiyoki :))

Sueda da sizinle miydi? 4saat dışarda ne yaptı yavrucuk ? Cicilerinizi güle güle kullanın.
Benim de çıkmam lazım kendim için alışverişe
İkizlerden bize sıra gelmiyoki :))

sağol canım

evet sueda'da bizimleydi hava biraz iyiydi arabasını aldık çıktık
arabadan sıkılıncada babası kucağına aldı
bi araba bi kucak işte
başka zaman çıkacağımız zamanda kucağımıza alıp çıkıyoruz alışverişe
ayakkabı için çok dolaştım , bir türlü bulamadım
ikizlerden zor olur tabi artık sen onları annene bırakıp çıkarsın

eve gelincede yemeği yedik suedayla bayılıp yatmışız
şimdi gece kalktı oynuyo artık sabaha kadar otururuz

selamlar kızlar nasılsınız bakalım
Biz dun Yılın ilk pikniğine gittik hava cok güzeldi
Zeynep yaren cok mutlu oldu çığlıklar atıyordu kuzucum
Kaç zamandır çıkamiyordum dışarı yorulmuşum valla

Kızlar Demir damlası kaç damla veriyorsunuz? Bize doktor 8damla demişti ama başka bir yerde kilo başına 1damla diye okudum hangisini uygulayacağım bilmiyorum

Kilo basına 1 damla veriyorum.demir damlası beyin gelişimi için cok önemli canım mutlaka vermelisin

Oh misler gibi ne güzel
Temizlik yapildigi gun ben ayrı bir mutlu olurum ama hemen de kirleniyor yaa

Oh maşallah size
Güle güle giysin fıstık
Afiyet olsun canım

sağol canım
sizde ne güzel eğlenmişsiniz oh
iyi gelmiştir sanada,kızınada...

demir ilacını bir kaç ay oldu vermiyorum
sueda sevmediği için,ama bizim dr
damla olarak değilde büyüdükçe kg aldıkça,kaşık ölçüsüyle veriyordu
ben dönüşümlü olarak bir gün keçiboynuzu,bir gün dut pekmezi veriyorum...

Selam ıssız topiğin gelmeyen üyeleri vera daha iyi ama balgamlı öksürük kaldı o da tüm düzenimizi alt üst etti, yavrum emiyo yada yemek yiyo ardından bi öksürük geliyo midesini de kaldırıyor tüm yedikleri çıkıyor pofuduk yanakları soldu meleğimin eymenin de burnu tıkalı aynı şeyleri bir de onunla yaşamaktan korkuyorum

Hilalcim cok gecmis olsun, ya bisey sorucam; doktor sadece surup mu verdi Vera'ya? Bebeklerin bu oksurmesi surupla pek gecmiyor. Canlari aciyor belki ama en iyisi igneyle tedavi. Ece de biliyorsun cok hastalanmisti ama 2.igneden sonra oksurukte azalma oldu ve rahatladi. Simdi de ne oksuruk var ne bisey. Oksuruk hakikaten cok kilo verdiriyor. yemek yiyemedikleri veya kustuklari icin iyice zayif dusuyorlar. Allah en kisa surede sifa versin minnosuna umarim... Eymen'e de mi bulasti acaba oyyyy hastalanmasin bebekler yaaa
(Hangi ilaclari aliyorsunuz)

veranın o pofuduk yanakları tekrar pembe pembe parlar
eymenede birşey olmaz inşaallah...
suedada ilk böyle hastalanmıştı kışa ilk geçiş döneminde
üşütmüştü biraz burnu tıkalı,sürekli hapşırık,sürekli balgamlı öksürük
bi kere bi avuç dolusu balgam çıkarmıştı elime yavrum
dr antibiyotik,iki şurup ve fısfıs vermişti
5 gün kullanmıştık hemen geçmişti
sizin neden bukadar sürdüki?

Acile götürmüştük oradaki Dr antibiyotik verdi ama ertesi gün kendi doktorumuz virütik hastalıklarda antibiyotik kullanmayın vücut direncini azaltıyor dedi pedifen ve mukotik diye 2 şurup verdi sadece onları kullandık çoğunda kustu zaten ilaçlar doğru dürüst etki edemedi

kusunca mecburen tekrar içirceksin yoksa bi yararı olmaz
bizim dr ilaçları suya yada meyvesuyuna karıştır demişti
istersen böyle dene

Son düzenleme:
kusunca mecburen tekrar içirceksin yoksa bi yararı olmaz
bizim dr ilaçları suya yada meyvesuyuna karıştır demişti
istersen böyle dene

Muzu sever diye muzuna karıştırıp verdim son 2gündür ama bugün ilaç vermedim çünkü pedifen ateş düşürücü ağrı kesici ateşi yok keyfi de yerinde maşallah ilaç verip de midesini alt üst etmeyim dedim yarın kontrolümüz var bir de kızamık aşısı olacaklar kızamık aşısıyla hastalık birleşip daha kötü olur mu ki

diğer aşılarda sorunsuz geçtiyse buda sorunsuz geçer diye düşünüyorum.

Selam anneler, hepiniz ve minikleriniz iyidir inşallah.....
Vera rahatsızmış çok geçmiş olsun, anne demeye de başlamış maşallah...
Ececek de yürüyormuş maşallah çok seker görünüyor pufidik pufidik yürüyor resimlerde :)
Hepinize güzel günler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…