Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Ayy masallah eceye ne guzel yurumeye baslamiss.. Ben onun bacaklarini isiririm tombis tombis bayiliyorum ciplak bacaklara helede tombis olunca ahhh tam isirmalik oluyor valla oglum yandi bu yazzz. Biz sehpa konusunda sansliyiz bebeler dogmadan once koltuklarimi degistirmistim uymadi diye onuda baskasina verdim vee bidaha da almadim iyikide almamisim

ben sehpayı kaldırdım diğer odaya,hem yer daralıyor
yemek masası var işte bizimde
onuda duvara ittim bi kısmı açıkta
iki bacağınada sünger sararım artık
nerdeyse strafor sarıcaktık
hadi ben bilmiyorum,eşim niye düşünmediyse artık

çok şükür yinede çok dikkatli
kötü bi an yaşanmadı şükür
masanın altında gezip duruyor kelebeğim

İndi ateşi 36.8 kulaktan, burnu tıkalı sanırım nezle oldu. Bu aralar emeklesin diye çok yere koyduk o da emeklicem diye tere batıyordu sanırım saçlardan dolayı başını üşüttük

ay cnm gelmiş geçmiş olsun genede nezlesi için ilacı varsa ihmal etme
evet ya bebekler yerde ben baya kat kat yaydım yere ama başı bizimde terliyo saçlar uzadıkça sanırım bide hareketli oluşları
ilkcim evet daha çok değişcek huyları bizmki dün bağırmaya başladı aaa aaa diye allahım ne komık oluyooo
ne güzel bebeişler yürüyo bizim oğlan tembel sanırım hala yürüme olayı yok yerlerde sürünüyo dizlerine kalkmaya çabaladı biraz ama ooda azıcuk duruyıo maşallah kızlara
bizimki koltuk kenarında duruyo ayakta ama kendi daha kalkıyım demiyo bekliyoruz bakalım

Sağol folikacid ama sabah zorla yediği kahvaltıyı çıkarınca doktora gittik, kuzum boğaz enfeksiyonu olmuş antibiyotik ve klasik calpol-dolven ikilisini verdi doktor. Dün akşam kırışıp dilini çıkarıyordu vera, biz oyun yapıyo demiştik çünkü acayip şirin oluyordu meğer yutkunmaya çalışıyormuş miniğim

Hilal cim gecmis olsun veraya....

Bu arada kizlar berenin ust disi cikti ama kopek dis mi ust dis mi pek anlayamadim kenardan cikmis.
Ve masallah diyim beren 2 gecedir emmek icin uyanmiyor aksam 10da besleyip uyutuyorum sabah 6bucukta emzirdim su verdim hala uyuyo cok mutluyum

Aynı şey Zeynep yarende de oldu canım ,
önce öndeki dişin yanındaki çıktı biraz sonra öndeki ona yetişti

Oy maşallah sana ececik
yürüyor mü valla benim kız anca yuvarlansın

Hilalcim cok gecmis olsun kuzucuğa acil şifalar

tombik veraya geçmiş olsun ...

cnm ya geçmiş olsun inş hemencik geçer bebekler hasta olunca çok fena oluyo kuzucuklar kıyamam allah şifasını versin bir an önce iyileşsin inş
calpol biliyorumda dolven ne cnm ?

cnm ya geçmiş olsun inş hemencik geçer bebekler hasta olunca çok fena oluyo kuzucuklar kıyamam allah şifasını versin bir an önce iyileşsin inş

Calpol çok kullanıldığında etkisi azalıyormuş o yüzden dolvenle dönüşümlü kullan dedi doktor. Demekti calpol muadili bir ilaç

Canim dolvende agri kesici ates dusurucu calpolden daha etkilidir aklinda bulunsun

Hilalcim çok geçmiş olsun miniğine Allah tüm bebekleri korusun heleki dertlerini bize anlatamadıkları için insanın içi parçalanıyor.Yürüyen bir bebeğimiz varmış galiba Ece hanımı çok çok mıncıkladım buradan dizlikleri süper.

bu arada dolven hakkında konuşulmuş dolven çok hızlı etki eden ve güçlü bir ağrı ateş düşürücü. 7 yaşındaki kızımın bebekliğinde calpol verilmişti hiç etki etmeyince dolven verildi 4 saat arayla kullanmam için ama şimdi çoğu doktor dolveni zorda kalmadıkça önermiyor çünkü uzun süreli kullanımda kan değerlerinde oynama yapıyormuş 1 ay önce kızımın 24 saat ateşi düşmeyince çapa tıpa gittik boğaz enfeksiyonu dendi dr.dolven kullanma 4 saat arayla calpol ver dedi ama ben kullanmak zorunda kaldım çünkü ateş düşmüyordu 4. gün sonunda ateş düştü.

Kızlar Demir damlası kaç damla veriyorsunuz? Bize doktor 8damla demişti ama başka bir yerde kilo başına 1damla diye okudum hangisini uygulayacağım bilmiyorum

Ben en fazla 3 tane yapabiliyorum o fiskiyelerden ecrenin saci cok degil. Bide eskiden izin veriyodu ama simdi rahat durmuyor malesef.. Zorla yapiorum resmen eline telimi veripkandiriyorum..

Silacim berende normalde duran bir bebek degil cok hareketli ama guzellik konusunda cocugum put oluyor resmen:)) butun gun sacini tara tokala yika yagla kremle sesi cikmaz:)) anasina cekmis bu huyu:))

Elifcim bende pelerini soguktan korumasini dusunerek slmadim acikcasi hosuma gitti aldim birde sisme montumuz var ama onu giymeyi hic sevmiyor biz genelde ceket tarzi hirkalarla rahat ediyoruz sıkıntıya gelemiyor kucuk baco

Sinneria eceye maasallah cok tatli berende bayiliyor makineyi calisirken izlemeye onun basinda birsuru videosu var yurumeye baslamis minnis aferin ona bu kizlar cok fena oluyor

Hilalcim cok gecmis olsun veraya simdi nasil iyidir umarim ben demir damlasi vermiyorum paraben icerikli oldugu icin, nutrigenin ferromixin diye toz demir vitamini var mamalarina karistirip veriyorsun ondan veriyorum 1 paket koyuyorum portakal ve nar sıkıyorum onun icine ekleyip veriyorum.

sinneria cnm geçen gördüm ama soramadım kenarlar için gri korumalıkları nereden aldın? bi bulamadıım onlardan. praktikere reale bauhausa baktım yok. ne diyerek aldın?

selam kızlar nasılsınız? keyifler yerindemi? sık sık giremiyorum. oğlum 5 dk durmuyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…