Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Muzu sever diye muzuna karıştırıp verdim son 2gündür ama bugün ilaç vermedim çünkü pedifen ateş düşürücü ağrı kesici ateşi yok keyfi de yerinde maşallah ilaç verip de midesini alt üst etmeyim dedim yarın kontrolümüz var bir de kızamık aşısı olacaklar kızamık aşısıyla hastalık birleşip daha kötü olur mu ki :KK43:

Rahatsızken aşı yapmıyorlar bildiğim kadarı ile hilalcim,
Bizim aşımız ve kontrolumuz de Perşembe gunü inşallah..

Son düzenleme:
Kızlar bizimki sürekli bir yerlere tutunup ayağa kalkma derdinde,
Özellikle benim yakama paçama yapışıyor :KK9: ve uyumadıgı sürece yapıyor bunu mutemadiyen :KK9: artık sıkıntı bastı beni...ellerinden tutup kaldırıp yurutecekmısız beyefendiyi :-)
Sizlerin tontikler de yapıyor mu böyle ?

sağol canım
sizde ne güzel eğlenmişsiniz oh
iyi gelmiştir sanada,kızınada...

Ay Elifcim Hemde nasil iyi geldi valla 1aydır hastalık soğuk derken cok az çıkabildik

Selam ıssız topiğin gelmeyen üyeleri :KK43: vera daha iyi ama balgamlı öksürük kaldı o da tüm düzenimizi alt üst etti, yavrum emiyo yada yemek yiyo ardından bi öksürük geliyo midesini de kaldırıyor tüm yedikleri çıkıyor pofuduk yanakları soldu meleğimin :KK43: eymenin de burnu tıkalı aynı şeyleri bir de onunla yaşamaktan korkuyorum :KK43:

Hilalcim Allah tez zamanda şifalar versin yavrucuklarına
İlacı hemen kusuyorsa tekrar ver istersen gerçi ateş filan yoksa cok ilaç vermemek lazım aslında

Bir de vera bugün anne demeye başladı, daha doğrusu ınne! Diyor:KK42:

Maşallah veraya darısı diğer kuzucuklarin basına
Anneler gunüne kadar ogrensinlerde başka bisey istemem :KK1::KK1:

Selam anneler, hepiniz ve minikleriniz iyidir inşallah.....
Vera rahatsızmış çok geçmiş olsun, anne demeye de başlamış maşallah...:nazar:
Ececek de yürüyormuş maşallah çok seker görünüyor pufidik pufidik yürüyor resimlerde :)
Hepinize güzel günler....

Mervecim nerelerdesin ya İnan bende bugün Merve nezamandir yazmıyor diye yazacaktım baktım yazmışsın

Özellikle benim yakama paçama yapışıyor :KK9: ve uyumadıgı sürece yapıyor bunu mutemadiyen :KK9: artık sıkıntı bastı beni...ellerinden tutup kaldırıp yurutecekmısız beyefendiyi :-)

:nazar: maşallah Selime ay benim kız geç yürüyecek herhalde yaa valla üzülmüyorum dersem yalan olur zeynepyaren de yürüsün artık :KK43:(

Ay Elifcim Hemde nasil iyi geldi valla 1aydır hastalık soğuk derken cok az çıkabildik

Hilalcim Allah tez zamanda şifalar versin yavrucuklarına
İlacı hemen kusuyorsa tekrar ver istersen gerçi ateş filan yoksa cok ilaç vermemek lazım aslında

Maşallah veraya darısı diğer kuzucuklarin basına
Anneler gunüne kadar ogrensinlerde başka bisey istemem :KK1::KK1:

Mervecim nerelerdesin ya İnan bende bugün Merve nezamandir yazmıyor diye yazacaktım baktım yazmışsın

:nazar: maşallah Selime ay benim kız geç yürüyecek herhalde yaa valla üzülmüyorum dersem yalan olur zeynepyaren de yürüsün artık :KK43:(
Bazen hiç fırsat olmuyor okuyorum fakat yazamıyorum, çok sevindik yoklugumuzun fark edilmesine :-)
Yok cnm Selim de yuruyebildiğinden değil işte maksat hareket olsun kucuk beye, yoksa koltuğa falan yasladıgımda yıgılıveriyor pelte gibi, dengesini sağlayamıyor henüz, ablası 13 aylık yürüdü bizim minderler de o zamana yürümüş olurlar sibelcim :KK9:

Son düzenleme:
saat kaçta actım sayfayı ancak şimdi yazabiliyorum :KK43: Çağan'ım yine çok huysuzdu...günlerdir uğramayışımızın sebebine gelince ikimizde hasta olduk teyzeleri,onun sağ kulakta iltihap başlangıcı olmuş bende feci derece de grip...
kuzumun iştahsızlığından anladım öyle hasta gibi değildi ama iyiki götürmüşüm dr.a erken teşhisle olası bir sıkıntıyı önledik...bir de bende de kesin bulaşırdı hadtalık ona da önlem oldu...
ta akşam 20:00 de bakmıştım geçmişe az buçuk aklımda kalanlar beren'in pelerini vera'nın hastalığı ve ece'nin dizlikleri...beren kız güle güle giysin vera kuzuma çok geçmiş olsun aman eymen e bulaşmasın...ece prensese de maşallah düşüp bir yerlere canını acıtmasın...

bunu yazarken de bir mola verdim,paşam yine huysuz diş olayı ne sancılı ne zor bir süreçmiş...sizlerden dua bekliyorum çok zorlanıyoruz çünkü teyzeleri :KK43:((

saat kaçta actım sayfayı ancak şimdi yazabiliyorum :KK43: Çağan'ım yine çok huysuzdu...günlerdir uğramayışımızın sebebine gelince ikimizde hasta olduk teyzeleri,onun sağ kulakta iltihap başlangıcı olmuş bende feci derece de grip...
kuzumun iştahsızlığından anladım öyle hasta gibi değildi ama iyiki götürmüşüm dr.a erken teşhisle olası bir sıkıntıyı önledik...bir de bende de kesin bulaşırdı hadtalık ona da önlem oldu...
ta akşam 20:00 de bakmıştım geçmişe az buçuk aklımda kalanlar beren'in pelerini vera'nın hastalığı ve ece'nin dizlikleri...beren kız güle güle giysin vera kuzuma çok geçmiş olsun aman eymen e bulaşmasın...ece prensese de maşallah düşüp bir yerlere canını acıtmasın...

bunu yazarken de bir mola verdim,paşam yine huysuz diş olayı ne sancılı ne zor bir süreçmiş...sizlerden dua bekliyorum çok zorlanıyoruz çünkü teyzeleri :KK43:((

Size de geçmiş olsun canım dişler Mısır patlar gibi kolayca patlayıversin inşallah :)) ben de bu saatte eymenle ayaktayım vera kuzusu uyudu eymiyle oynuyoruz bakalım kaçta uyuyacak küçük bey, özlemiş sanki beni yada ben bu ara vera ile daha çok ilgilendiğim için öyle düşünüyorum

Geçmiş olsun çagan'a, erken göturmen çok iyi olmuş, kulak iltihabı ilerlese zorlanırdı kuzucuk...acil şifalar..
Dişler için de sabır ve kolaylık diliyorum, biz de aynı sıkıntıdayız bir tanecik patlatmıştı ikincisi sıkıntı veriyor su sıralar, dün gece sürekli mızmızlandı uyuyamadı :KK43:

Günaydın ... Biz ablamızı okula bırakıp geldik, slingle götürdüm Selim'i de, belim koptu :-) büyüdükce taşımak zorlaşıyor ...
Hepinize güzel bir gün diliyorum....

Günaydın ... Biz ablamızı okula bırakıp geldik, slingle götürdüm Selim'i de, belim koptu :-) büyüdükce taşımak zorlaşıyor ...
Hepinize güzel bir gün diliyorum....

Sanada gunaydin mervecim dun seni aklimdan gecirdim ne zamandir girmedi bisey mi oldu acaba diye bi baktim dun yazmissin canim. Dun sayfayi acik birakmisim galiba gormedim yazdigini canim kusura bakma lutfen bugun rastlasirsak sohbet ederiz. Eee artik koca kazik oldular tabi belin kopar keske arabasina koyuk goturseydin

Son düzenleme:

Gecmis olsun sana ve cagana canim. Dis cikarmayan tum bebislerin buna benim oglanda dahil disleri kolaycana ciksin..

Benimkilerde ayni canim ozellikle mutfakta sabit dururken cok yapiolar pacalarimdan cekistiriyolar ayaga kalkicaz diye

Selam ıssız topiğin gelmeyen üyeleri :KK43: vera daha iyi ama balgamlı öksürük kaldı o da tüm düzenimizi alt üst etti, yavrum emiyo yada yemek yiyo ardından bi öksürük geliyo midesini de kaldırıyor tüm yedikleri çıkıyor pofuduk yanakları soldu meleğimin :KK43: eymenin de burnu tıkalı aynı şeyleri bir de onunla yaşamaktan korkuyorum :KK43:

Veraya da gecmis olsun hilalcim. Benim oglanda oksurmeye baslafi bugun yaa kis boyunca hasta olmadilar yaz gelmeye basladi hasta oluyolar galiba ama hep havalarin dengesizliginden oluyo bir sicak bi soguk. Yaz gelsede kurtulsak su hastaliklardan

Sanada gunaydin mervecim dun seni aklimdan gecirdim ne zamandir girmedi bisey mi oldu acaba diye bi baktim dun yazmissin canim. Dun sayfayi acik birakmisim galiba gormedim yazdigini canim kusura bakma lutfen bugun rastlasirsak sohbet ederiz. Eee artik koca kazik oldular tabi belin kopar keske arabasina koyuk goturseydin
Estagfurullah cnm tahmin ettim zaten açık kaldığını bana da oluyor bazen :-)
Yakın mesafe diyerek arabayı almamıştım bir de hem bebek arabasını surup hem kızıma mukayyet olmak zor oluyor, arabayı sürebilmek de bir mesele tabii engebeli yollarda ve kaldırımlarda ...

Benimkilerde ayni canim ozellikle mutfakta sabit dururken cok yapiolar pacalarimdan cekistiriyolar ayaga kalkicaz diye
:nazar: dokuz aydır otur otur yat yat sıkıldılar tabii bıcırıklar, şimdi coşma zamanı :emir_bebek:
Veraya da gecmis olsun hilalcim. Benim oglanda oksurmeye baslafi bugun yaa kis boyunca hasta olmadilar yaz gelmeye basladi hasta oluyolar galiba ama hep havalarin dengesizliginden oluyo bir sicak bi soguk. Yaz gelsede kurtulsak su hastaliklardan
Doruk'a da geçmiş olsun silacım evet dengesiz havalarda terlemeleri üşümeleri daha çabuk oluyor şifayı kapıyorlar hemen, Selim de sokaga bir çıkıp gelelim öksürmeye ve burnu akmaya başlıyor hemen...

Son düzenleme:
Estagfurullah cnm tahmin ettim zaten açık kaldığını bana da oluyor bazen :-)
Yakın mesafe diyerek arabayı almamıştım bir de hem bebek arabasını surup hem kızıma mukayyet olmak zor oluyor, arabayı sürebilmek de bir mesele tabii engebeli yollarda ve kaldırımlarda ...

:nazar: dokuz aydır otur otur yat yat sıkıldılar tabii bıcırıklar, şimdi coşma zamanı :emir_bebek:

Doruk'a da geçmiş olsun silacım evet dengesiz havalarda terlemeleri üşümeleri daha çabuk oluyor şifayı kapıyorlar hemen, Selim de sokaga bir çıkıp gelelim öksürmeye ve burnu akmaya başlıyor hemen...

Saol canim benim. Yaa sabah kapali kasvetli bi hava vardi simdide gunes acti havalar cok dengesiz yaaa

Saol canim benim. Yaa sabah kapali kasvetli bi hava vardi simdide gunes acti havalar cok dengesiz yaaa

Sorma hava çok dengesiz....kapkara bir hava vardı ve yağmur çiseliyordu biz çıktığımızda sabah, ama aynı zamanda da mevsimlik mont bile fazla geldi bana, öyle de bunaltıcıydı... Şu anda güzel görünüyor tam gezmelik... Pikniklik de olabilir :-)

Silahım gecen Buharlı temizleyici hakkında konuşmuştuk hem süpürge hem Buharlı temizleyici varmış fakir room Master adı da, ben bunu alacağım galiba çok işlevli gibi duruyor, artık eğilip yer silmeye son yuppii :KK9::KK30:

Sagol canım iyiyim çok şükür dusundugun için ayrıca tesekkur ederim... ilknur nerelerde o da fazla uğramıyor artık kaçak :KK9:
gece doğru uyumayan minik şimdi uyuyor da ben de sessiz sakin oturuyorum :-) sen nasılsın yavruların nasıl?

Evwt canim kimsecier girmiyo artik hilal le ben topigin basini bekliyoruz ne yapalim. Bebeler iyi canim ama ecren gece cok rahatsiz uyudu neyi vardi anlayamadim en sonunda yanimiza aldikta oyle rahat ettik. Su uykulari duzene girse hersey daha olucakk galiba

X