Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Kizlar beren hepinize tesekkur ediyor yorumlarinizdan ötürü
Sueda ve veranin paltolari varsa beren kizinda kirmizi pelerini var

Son düzenleme:
Berenin pelerini çok yakışmış maşallah. Vera kuzunun burnu akıyor ve ateşi 37.3lerde seyrediyor gece o kadar mızırdandı ki eymenle odaları ayırmak zorunda kaldık eymen babayla vera benimle sabahı etti eymen sağolsun 1kez emmeye kalktı da sabaha kadar vera ile ilgilenebildim. Çeyrek ölçek dolven verdim uyuttum şimdi, tısıl tısıl burnu

cnm geçmiş olsun bence geciktirmeden dr götür bizimde öksürükle başladı azdı geç kalmışım neler yaşadık iğneler havalar o yüzden bence geç kalmadan götür bebişi ateşi normal 38 den sonrası yüksek ihmal etme derim

slm kızlar nasılsınızz

zeynepcim ne güzel benimde oğülum öyleydi hemen uyurdu dişler huy değiştirdi dün gece ama baktım tv sesine vs alışkın zaten baktım uykusu geldi döndü kıçını yerde uyudu uykusu gelince uyuyacak alışıcak inş gene eskisi gibi
ben pijamalarını giydiriyorum bide uyku vaktı geldi der gibi sütünü içiriyorum altını değiştiriyorum hazırlıyorum onu zatenb yaşını geçince ne değimi ii anlayacğı için sanırım rahat olur o zamanda pijama banyo masal aktivitesi yaparım artık

İndi ateşi 36.8 kulaktan, burnu tıkalı sanırım nezle oldu. Bu aralar emeklesin diye çok yere koyduk o da emeklicem diye tere batıyordu sanırım saçlardan dolayı başını üşüttük

Berenede kirmizi pelerin cok yakismis sende saclara fiskiye mi yapiosun ( ben oyle yapinca kizim fiskiyeli oldu diyorum) bu arada beren kizin ayakkabilarinin aynisi benim kizdada var

O ayakkabı kaç numero acep? Benim kızımın ayaklarının eniyle boyu aynı :)) kübik bir tipi var ayaklarının 19numara ayak boyuna oluyo ama enine ve yüksekliğine olmuyo. Gerçek manasıyla yürümeye başladığında nasıl ayağına göre ayakkabı bulacaz hiç bilmiyorum, eymenin ayağı daha bi normal ona bulunur da veraya zor :)

Canim bizimki 20 numara ama biraz buyuk oluyo ayagindan cikartabiliyor. Canim ilk adim ayakkabilari ust tarafi genis olanlarindan alirsin cogu genis galiba yada benim vicco magazasinda gorduklerim oyleydi

Estağfurullah şilacım.
Gönder sen bebişin birini bende benim kızı :) :) :)

Kizlar beren hepinize tesekkur ediyor yorumlarinizdan ötürü
Sueda ve veranin paltolari varsa beren kizinda kirmizi pelerini var
Eki Görüntüle 660622 Eki Görüntüle 660627

ne tatlı şeysin sen öyle maşallah ilknurcum

canım

cok gecmis olsun aman onleminizi alın valla biz 15 gün çektik hasta olmasın bebecikler

Canım bizde hastayken huy değiştirdik ama düzeldi cok şükür
Oh maşallah kuzuya
evet aynen cok uykulari gelince sızıp kalıyorlar

Tesekkur ederiz kizlar.

Veraya gecmis olsun hilalcim aman dikkat et ilerlemesin, berenin ayaklari 20 numara ama ince narin ayaklari var kalin bogazli ayakkabilar bizim ayaklarimiza gore degil veraninda o tombik ayaklarini yerim, ilk adim ayakkabilarinin bigaz kismi uzun oluyor bilekten destekli bizim ayakkabilarinda arka kismi bilegi tutuyor.

Sila zevklerimiz ayni demekki hem ayni ayakkabi hem de ayni sac modeli ben o fiskiyelerden 10 tane topluyorum kafasini cok komik oluyor sende bi dene, birde ben tek toplayinca elma kafa diyorum elmanin sapina benziyo tite tite kuntanpirem o benim

Folicasid canim daha uykulari cok degisecek insallah kolay atlatiriz bu evreleri.

Bu arada kizlar berenin ust disi cikti ama kopek dis mi ust dis mi pek anlayamadim kenardan cikmis.
Ve masallah diyim beren 2 gecedir emmek icin uyanmiyor aksam 10da besleyip uyutuyorum sabah 6bucukta emzirdim su verdim hala uyuyo cok mutluyum

Sizin bebeler siziyo benimkiler mizirdaniyo

Ben en fazla 3 tane yapabiliyorum o fiskiyelerden ecrenin saci cok degil. Bide eskiden izin veriyodu ama simdi rahat durmuyor malesef.. Zorla yapiorum resmen eline telimi veripkandiriyorum..

Bu arada kizlar berenin ust disi cikti ama kopek dis mi ust dis mi pek anlayamadim kenardan cikmis.
Ve masallah diyim beren 2 gecedir emmek icin uyanmiyor aksam 10da besleyip uyutuyorum sabah 6bucukta emzirdim su verdim hala uyuyo cok mutluyum

Masallah berene ama bennn kendi adima aglamakkk istiyorrruuummmmm

kizlar gunaydin, bayadir hastalik nedeniyle giremedim. Ece'den bana gecen grip sinuzite cevirdi baya hirpaladi beni. baya da is vardi dun hic acamadim sayfayi.
neyse simdi daha iyiyim. sizler nasilsiniz bebisler nasil?
ekmek kemirenler kirmizi pelerinliler allahim hepsi tam isirmalik masallah :)
ayakkabidan konusulmus, pazar gunu 1.5 saat e-bebekte ayakkabi baktik. reebok ve adidas ayakkabilara bayildim ama bana ortopedik gelmedi.
icleri tas gibi. modellere bayildim isikli falan ama karrasiz kalinca almadim. bobux un modellerini de begenmedim cok renksiz geldi bana
evde hala funny baby nin patigini giyiyor. disari cikarken de ebay den aldigim pembe botlari var yumusak. usumesin diye onlari giydiriyorum
ama artik ece yurudugunden ortopedik bisey almam lazim. neyse bakicaz.
su olarak hayat bebek sularindan aliyorum ben, agizligida var zaten. her gun icine doktorun disler icin verdigi flordan koyup veriyoruz
yatana kadar cok cok cok iciyor :)
bu arada evde guvenlik isini naptiniz? biz baya dertliydik sehpa kenralarindan falan ama pazar gunu bauhaustan super bisey bulduk. almanizi tavsiye ediyorum.
su borulari vs. icin ses yalitim malzemesi var sungerimsi. ayni boru gibi o da. onlardan aldik tanesi 1,9tl. butun kenar koselere yapistirdik. hatta esimle kafa atip denedik ne kadar koruyor diye :)))
valla nerdeyse sifir aci oluyor :)) resmini asagiya ekledim.

hiiiic umurlarinda degil valla annelerinin uyuyp uyumamasi :)) Ece de kac gundur gece 3'te uyanip sabaha kadar 15 dakkada bir kalkiyordu.
zaten hastayim hasatim cikti resmen. neyse bu gece uyudu da ben de biraz dinlendim. ama hala geceleri kendi uyumuyor.
yatak odasina geciyoruz emzirme minderine yatirip emziriyorum karanlikta. o sekilde uyuyor. bazende mindere yatirdigim anda agzinda emzik varsa hoooop siziyor.
ee be evladim illa buraya gelmemiz mi lazim uyusana kendi basina diyorum bende :)

Biz ikiziz annem hangi birimize baksın yazık değil mi ona susup uyuyalım demiyorlar vera sabah maşallah daha iyi uyandı

yerim onu ben çok tatlı ya
nasılda masum durmuş
demek yürüyor,ne güzelde ayakta durmuş öyle
dizliğide var...
çok iyi düşünmüşşün singerleri
bende böyle bişi istiyordum masa için
ama benim masanın bacakları köşeli...

tesekkur ederim canim, camasir yikanirken izlemeye bayiliyor :)
valla ellerinden tutunca yuruyordu ama artik ellerimizi itiyor birakin kendim yuruyecem diye. pesindeyiz surekli hobbitin :) popoda nasil olsa airbag var, dizlerede takinca dizlikleri dussede cani acimiyor :) genelde zaten poponun ustune dusuyor :)
bizim sehpanin kenarlarida koseli, o sunger cuk diye oturdu koselere falan. resimde yuvarlak gorunmesi sungerin seklinden dolayi.
mutlaka alip yapistirin inanilmaz rahatliyor insan guvenli oldu diye.

ilknurcum,beren çok tatlı olmuş kırmızı peleriniyle maşallah
ben pelerini pek kullanışlı bulmuyorum
ellerini kolllarını hareket ettiremezlerde sıklır
birde dışarda sıcak tutmaz diye

aslında ben kürk alacaktım
baktım kürklerin tüğleri dökülüyor
ağzına girer diye almadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…