Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Gunaydin guzel anneler yogunlugumdan giremiyorum maalesef birde kuzenlerim burda soylemistim onlarda bazen geliyorlar hic firsatim olmuyor.

Adaer ve gulcan tesekkur ederim kizlar nisani kutladiginiz icin

Elif maasallah kirmizi paltolu minigine hilal veraya da maasallah cok tatli duruyo pembis paltosunda

Folikacid sinneria gecmis olsun size ve minislerinize

İlk adim ayakkabisindan konusulmus bende disari cikarken giydiriyorum beren 4 aylik oldugundan beri giyiyor simdi pumanin ilk adim ayakkabisini aldim ama biraz buyuk geldi bir kac aya ancak olur

Adaer canim maasallah eymene ilk incinizde hayirli olsun, bu arada dogumdan sonra bayag kilo vermis gordum seni maasaallah:nazar:

Kizlar iste neden giremedigimin ispati:) evde bir azman besliyorum sanki ac kalmis gibi yere dusen ekmek posetini bulmus bir guzel ekmek kemiriyor hanimefendi:KK1:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Masallah beren kiza ilknurcum. Benim kizda gecen gun teyzesinin kucagindayken masadan koca ekmek kapip kemirmeye baslamisti pc yi acabilirsem eklerim

Tesekkur ederiz ikiz anneleri:KK1: bende cepten giriyorum ama boylesi zor oluyor gercekten kk nin mobil uygulamasi yok mu acaba

slm kızlar geçmişi okuyamıyorum anca br ıkı sayfa gerisini :)
veraya bayıldım dıdak he :)
adaer ilk dişiniz hayırlı olsun cnm sağlıklı olsunlar inş
bizde 3 diş daha .çıkardık alt öndekinin yanı çktı üstler çıktı önler :) elleri yanlara kaydı sanırım azılar gelcek :) hayırlısı
ilk cim berene maşallah :)
benim minik adam da biraz daha iyice şükür atlattık hastalığı bakalım yarından sonra yere gene atarım onu havalarda bir ısınamadı gitti
ayakkabı konuşulmuş bende düşünüyodum çarşıya inemedik hastalıktan zaten yürümuyo daha :) ama bakıcam aklımda dr sormadımda ortepedik kesin alınması lazım değilmi evde çıplak dolaştırın diye duymuştum yaz gelsede :)o zamanda karnı ağrımazmı ???
bide su konuşulmuş bizim şırlan marka ve süper tatlı zaten ilk on suyun içinde bası sular biziliyosunuz kötü çıktı en iyi markalar özellikle bi bakın netten bence
kızlar bebeklerinizi nasıl uyutuyırsunuz ben 5 aya kadar yatırdığım yerde uyurdu yada beşiğinde sallanan anında ama dişler vs başlayınca bide hareketlenme zor oldu beşiğimizde sallıyordum kaldırdım büyük yatağına geçirdim ama baktım olmuyo ayağada alışmasın diye zaten bacaklareım acıyo geçen ay geri çıkardım beşiğede sığmıyo ama :KK1: napıyım aslında eskisi gibi yatırıp uyutmak istiyorum ama çok uykusu gelince uyuyo ama bu ara sıkıntımız var hastalıklada huy mu değişti ne sizler ne yöntem uygukluyosunuz nasıl uyutuyırsunuz :26:

Selamlar hatunlar,

İlknur ve ecem hosgeldiniz merak ettik sizleri,

Beren ve ecren'e masaallah, sizin oglenleri ne yedireyim bebise diye bir derdiniz kalmamis kizlar , verin ekmegi kemirsin kuzucuklar :-) :-)

Cagan'in ilk disi hayirli olsun, bizim de ilki yeni yeni gorunmeye basladi ikincisi yolda....

Su 18. Aya kadar kaynatilmalidir diyor bizdeki hastaneden verdikleri brosurde, ben de kaynatiyorum olsun mikroplar :-)

Allah'a emanet olun kuzularinizla.......

bizde 3 diş daha .çıkardık alt öndekinin yanı çktı üstler çıktı önler :) elleri yanlara kaydı sanırım azılar gelcek :) hayırlısı
benim minik adam da biraz daha iyice şükür atlattık hastalığı bakalım yarından sonra yere gene atarım onu havalarda bir ısınamadı gitti
ayakkabı konuşulmuş bende düşünüyodum çarşıya inemedik hastalıktan zaten yürümuyo daha :) ama bakıcam aklımda dr sormadımda ortepedik kesin alınması lazım değilmi evde çıplak dolaştırın diye duymuştum yaz gelsede :)o zamanda karnı ağrımazmı ???
bide su konuşulmuş bizim şırlan marka ve süper tatlı zaten ilk on suyun içinde bası sular biziliyosunuz kötü çıktı en iyi markalar özellikle bi bakın netten bence
kızlar bebeklerinizi nasıl uyutuyırsunuz ben 5 aya kadar yatırdığım yerde uyurdu yada beşiğinde sallanan anında ama dişler vs başlayınca bide hareketlenme zor oldu beşiğimizde sallıyordum kaldırdım büyük yatağına geçirdim ama baktım olmuyo ayağada alışmasın diye zaten bacaklareım acıyo geçen ay geri çıkardım beşiğede sığmıyo ama :KK1: napıyım aslında eskisi gibi yatırıp uyutmak istiyorum ama çok uykusu gelince uyuyo ama bu ara sıkıntımız var hastalıklada huy mu değişti ne sizler ne yöntem uygukluyosunuz nasıl uyutuyırsunuz :26:

Sizin de yeni disleriniz hayirli olsun folik asidcim, azilar cok daha fazla zorluyor kuzulari...
Hasaligini da atlatmis kuzucuk cok sukur..
Ben gunduz hamakta sallayarak gece de emzirerek uyutuyorum cnm kendi kendine uyumayi bilmiyor henuz..gece disten cok huysuzlandiginda da yine hamaga alip salliyorum yoksa uyumuyor..

Yaaa dıdak benim kızım :)))) Ben ikizleri arabalarında sallayarak ya da emzirerek uyutuyorum gece uykusuna da kucakta gezdirip sersemletip emzirerek uykuya dalmalarını sağlıyorum

selam kızlar evedeki internet arıza yapınca giremiyorum. şuan annemlerden yazıyorum. sayfaları okumaya fırsat bulamadım. iyisinizdir inşallah. özledim sizleri.:KK16: biran önce yapılırda görüşürüz inşallah.

günaydın güzel anneler ve bebişler keyifler iyidir inş, kızımı uyuttum ben de kahvaltı ediyordum bi yandan da size bakayım dedim

Kizlar iste neden giremedigimin ispati:) evde bir azman besliyorum sanki ac kalmis gibi yere dusen ekmek posetini bulmus bir guzel ekmek kemiriyor hanimefendi:KK1:

Eki Görüntüle 658938 Eki Görüntüle 658939 Eki Görüntüle 658940 Eki Görüntüle 658941

cimcimeye bakın ,çok tatlısın berencik

ay maşallah sana ecrencik, afiyet olsun

canım ben 5 aylık oluncaya kadar salladım sonra bi gün beşiğine koymuştum, emzik ağzında tabi, kendi kendine uyumuş
bende sallamayı bıraktım.
akşam 8-9 gibi odaya geçiyoruz önce emziriyorum yatağına yatırıyorum emziğide veriyorum bi süre sonra uyuyor,ses ve ışık yok
ama hastayken çok zor uyumuştu

gündüzde aynı şekilde uyuyor canım odadın perdeleri kapalı loş oluyor biraz ses de yok
uyku sıkıntısı çekmiyoruz çok şükür valla bende uykucuyumdur kızımda bana çekmiş gibi görünüyor :KK1:

şilacım naber kimsecikler yok dimi haftasonu olunca sayfalarda ilerlememiş eee babalar evde olunca

ikizler nasıl ,
ecrenin ekmekli fotosu çok tatlı ya
sen istanbuldaydın dimi kar yağmış sanırım
ay şu yaz gelseydi rahat rahat çıkaramadık bebişleri aman üşümesinler diye diye

şilacım naber kimsecikler yok dimi haftasonu olunca sayfalarda ilerlememiş eee babalar evde olunca

ikizler nasıl ,
ecrenin ekmekli fotosu çok tatlı ya
sen istanbuldaydın dimi kar yağmış sanırım
ay şu yaz gelseydi rahat rahat çıkaramadık bebişleri aman üşümesinler diye diye

İyiyim canim sen nasilsin? Kusura bakma cikmisim gormemisim msj ini. Bebislerde iyiler canim. Hafta sonu olunca kimseler ugramadi evet buna bende dahilim. Saol canim bi baktik ekmegi bi guzel kemiriyo foto yu cektikten sonra aldim elinden kiyamet koptu resmen nadil agliyo.. Evet istteydim ben ama karikar falan gormedik dun soguktu resmen kar sogugu vardi bugun guzel ama hava

günaydın güzel anneler ve bebişler keyifler iyidir inş, kızımı uyuttum ben de kahvaltı ediyordum bi yandan da size bakayım dedim

cimcimeye bakın ,çok tatlısın berencik

ay maşallah sana ecrencik, afiyet olsun

canım ben 5 aylık oluncaya kadar salladım sonra bi gün beşiğine koymuştum, emzik ağzında tabi, kendi kendine uyumuş
bende sallamayı bıraktım.
akşam 8-9 gibi odaya geçiyoruz önce emziriyorum yatağına yatırıyorum emziğide veriyorum bi süre sonra uyuyor,ses ve ışık yok
ama hastayken çok zor uyumuştu

gündüzde aynı şekilde uyuyor canım odadın perdeleri kapalı loş oluyor biraz ses de yok
uyku sıkıntısı çekmiyoruz çok şükür valla bende uykucuyumdur kızımda bana çekmiş gibi görünüyor :KK1:
Ayy masallah diyimde nazar degmesin ne guzel sallanmadan kendisi uyuyor. Yaa bende iki tane var bir tanesi bari sallanmadan uyusaydiya ne guzel olurdu bak senlede degistirebilirim bebisimi birini ilknurla birini senle ohh misss

X