Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Aaaa dizi bitti erkenden hııı maç varmış ondan,napalım biraz kitap okuyayım bari
görüşürüz güzel anneler bol uykulu bir gece geçirin ins bebislerle birlikte

sibelcim kızlar sanki babacı oluyorlar :)... aynı durum bizde de oluyor :)

günaydın güzel anneler....

Selam kızlar bebişlere uyku eğitimi vermek istiyorum ikisini de sallayarak ya da dönüşümlü emzirerek uyutuyorum şöyle yatırınca uyusalar fena mı olurdu :)

uyku eğitimi mi allahım allahım benim kızıma da lazım.....

Suedacığın kırmızı paltosu varsa veranın da pembe paltosu var :))))Eki Görüntüle 655511

maşallah vera ya çok tatlı bu annesi allah sağlıklı uzun ömür versin kuzucuğuna....

cnm benim sütüm yok denecek kadar az 3 aylıkken mamaya başlamak zorunda kaldım 6 aya kadar bir meme bir mama veriyordum ama şimdi sütüm baya bir azaldı ancak gün içinde 2 defa şifa niyetine veriyorum birde geceleri işte olduğu kadar

Kızı uyuttum babamiz da yok bende tv keyfi yapıyorum stardaki 20 dk izleyen varmı, birazdan mısır patlatıcam sizide beklerim

cnm bayılıyorum bu diziye izlerken çok heyecanlanıyorum :)

Son düzenleme:
Günaydın özlemcim....
Kimsecikler yok burda ..Geçmişi okuyup cevap yazıyordum ...
Benim sütümde azaldı. Gün içinde 2 kez bide geceleri emzirebiliyorum.Ama gece nerdeyse her gece meme ile birlikte devam sütü takvisiyesi yapıyorum .. Üzülüyorum ama .Artsın diyede elimden geleni yapıyorum artırıcı çay,bol su içiyorum ama ...en azından az da olsa var şükür rabbime diyorum.Şifa niyetine de olsa emiyor...
20dk süper bir dizi ya. gece saat 2 ye geliyordu tekrarını izliyorduk eşimle :)) Hala çözemedim yalnız.Kız öldürdümü öldürmedi mi :)

cnm bende ilk aylarda çoook su içtim neler yaptım neler ama olmayınca olmuyormuş birde takmadığım dönemlerde daha çok oluyordu şimdi taksam az takmasam da az :)
bence o öldürmedi ya da ben o öldürmemiş olsun istiyorum :) :)

günaydın kızlar
dün oğluma kızamık aşısı yaptık
bugün çok mızmız
devamlı ağlıyor
kahvaltısını zor bela yedirdim
şimdi çorba yapıyorum

kızlar çok alakasız olacak ama yardımınıza ihtiyacım var mutfağında parke kullanıp memnun kalan var mı?

merhabalar herkese annecikler

Öncelikle Folikasid ve Lale yavrular hastaymış, çok geçmiş olsun kuzucuklarınıza, acil şifalar diliyorum..rahatlamışlardır şimdiye kadar umarım....

pembiş ve kırmızı paltolu güzellere maşaAllah, Ece'ye de ... hepsi birbirinden güzel melekler, bahtları da yüzleri kadar güzel olsun insaallah..

ev yapımı bebe bisküvisi için şu tarifi öneririm ; Ev yapm bebe biskvisi | Gurme Bebek

bizim de sıkıntılı gecelerimizin sebebi belli oldu; alt damağın sol tarafında minik yarığın içinden tırtıklı bir diş gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyormuş çok mutluyuz ilk dişimiz geleceği için..

unuttuğum birşeyler olduysa affola, görüşmek üzere melek kalpli, güzel vee tatlı anneler

bebişle birlikte sen de hastalanmışsın,

sana da çok geçmiş olsun cnm,

bana da muhakkaka bulaşıyor çocuklardan, önce onlar ardından ben sıradan gidiyoruz hep...Allah dermansız dert vermesin, acil şifalar sana da cnm..

bebiş 8 kilonun üzerine çıktığında; artık tam bir fitil verebilirsin demişti bize dr. cnm,

ateşin sebebi belli oldu mu? mühim birşey yoktur insaallah...

kızlar çok alakasız olacak ama yardımınıza ihtiyacım var mutfağında parke kullanıp memnun kalan var mı?

Canim annem yaptirdi memnunda hem daha hos durmus hatta bende pisman oldum keske bende mutfagima yaptirsaydim diye temizlemesi daha kolay bordurlarin derz aralarini beyazlatcam diye canim cikiyo ( gerci bebeler geldikten sonra pek ugrasmiyorum)

havlusunun sapkası banyodan çıkarken suyunu bayağı çekmiş oluyor zaten, ben de hemen penye sapkasını takıyorum giydirirken, azıcık da sapka suyu alınca sapkayı da çıkartıyorum.. yatmadan evvel yıkıyorum hep, üşümüyor böylece, sıcacık uyuyor minişim..

masaallah Zeynep Yaren'imize annesi , bizim de ilk dişcik geliyor anneciğine de Allah kavuştursun tez vakitte...çok uzaklarda mı?

her gece aynı performansı bekliyoruz bebeciklerden

Selam kızlar bebişlere uyku eğitimi vermek istiyorum ikisini de sallayarak ya da dönüşümlü emzirerek uyutuyorum şöyle yatırınca uyusalar fena mı olurdu :)

çok güzel olurdu tabii
böyle bir bebiş uyku düzenini başarabilen varsa bizimle de paylaşsın lütfeen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…