Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

maşallah eymen ve vera ya :))) benimki emeklemeye başlayalı çok olmadı...ama henüz diş yok,huzursuzluk had safhada an itibariyle o huzursuzluk tavan yapmış durumda ((

Hareketsiz oldukları için obezliğe doğru gidicez diye korkuyorum ayda 1kilo alıyorlar neredeyse üstelik ek gıda çok yemiyorlar tamamen hareketsizlikten alıyorlar bence

yürümeye başlasınlar verirler cnm merak etme gönlünü ferah tut...ayrıca pempe paltosu ile karşımızda çok cici bir bebek duruyordu

kuzumla ben teyzeleri...

Eklentiler

• $7013_526502927360571_821803047_n.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:
[QUOTE

kuzumla ben teyzeleri...[/QUOTE]

Maşallah Japon bu bebiş yaaa :))))

Son düzenleme:
Kakası ilaçlardan kalma bir etki olabilir Elif
artık ishalde değil,ilaç bitelide çok oldu ama olabilir tabi
bikaçündür yemek yemedi ya,demin gayet iyi yedi şükür
iyi dediğimde ona göre iyi yani.
Geç çıkmasının iyi olmasının nedeni fırçalanamadığı için ama bizim fırçalarımız var parmağıma takıyorum günde 2kez ağızlarında gezdiriyorum parmağımı

evet erken çürüme oluyormuş...

bebiş 8 kilonun üzerine çıktığında; artık tam bir fitil verebilirsin demişti bize dr. cnm,

ateşin sebebi belli oldu mu? mühim birşey yoktur insaallah...

teşekkürler ederim şurubu içiremezsem aklımda bulunsun diye sormuştum 1 ölçek calpol verdim gece 1 de dün akşam 8 e kadar ateş oldu ama birdaha ateş düşürücü vermedim 37-37,5 civarıydı dr. götürmedim diştendir diye düşünüyorum.

Hareketsiz oldukları için obezliğe doğru gidicez diye korkuyorum ayda 1kilo alıyorlar neredeyse üstelik ek gıda çok yemiyorlar tamamen hareketsizlikten alıyorlar bence

yürümeye başladıktan sonra anne sütünü de kesince forma giriyorlar hilalcim, benim kızım da çok tombişti hatta sağlık ocağında bir dr. az emzir demişti o kadar kiloluydu gel gelelim şimdii adeta bir kürdan... bir yaşında 12 kilodan fazlaydı şimdi 16 kilo ve 4,5 yaşında

kuzumla ben teyzeleri...

adaer maşaaallah çok tatlıı, sana benziyor göründüğü kısım kadarı ile Allah hayırlı uzun ömürler versin cnm...

rica ederim cnm, bu gece daha iyi olur kuzun insaallah...

masaallah Yaren'e yuvarlanıyor mu minik tırtıl
çok sevindim ailenle uzak olmamanıza, birbirinizi özledikçe görebilme imkanınız varmış ne güzel..
miniğinle iyi gezmeler cnm

Aynen öyle Merve teyzesi tam bir tırtıl,teşekkür ederiz canım gezme yaradı kızıma erkenden uyudu

Cimcimeye bak sen yakında bunlar onu giymem bunu giymem de der :)) kakanız düzelmiş sevindim canım.

Benim tombiklerim emeklemiyorlar daha sadece yuvarlanıp geri geri gidiyorlar bu yüzden sürekli kilo alıyorlar eymen neredeyse 11kilo vera da 10.6

aynen Hilalcim bizde 10 kiloyuz arkadaşlar köşe minderi diyorlar benim kıza emeklemeye hiç niyeti yok

kuzumla ben teyzeleri...

maşallah size Allah yüzünüzü hep güldürsün

Hoşçakalın kızlar benim kitap cok heyecanlı
kız uyurken benim de uyku gelmeden biraz daha okuyayım bari :))

Kapanışı ben yapmışım açılışı da ben yapayım bari :))

Herkese günaydın

Kuzucuklarınızla birlikte keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle

Son düzenleme:
Herkese merhaba kimse yok yine bebisler yaramazlik yapiolar galiba.. Bende bir kac gundur hep okudum ama yazamadim beninkiler pek huysuzlar ondan yazmaya vaktim olmadi.
Hasta bebislere cokk gecmis olsun biran once iyilessinler muhhabbet olursa katilmaya calisirim kizlar hadi gorusuruz..

Günaydın kızlar eymen pırasa yedi demiştim ya yavrum gece bi kustu pırasalar çıktı halbuki öğle sonu yemişti ağır geldi demekki

kızlar sabah girdim yazdım ancak cevaplıyorum....:)

ahhh cnm benim kızda öyle yaa bide babasındayken aynısını yapıyor adamcağız çok üzülüyor sürekli yapışık yaşıyoruz :)

benim kızda aynı uyumak bilmiyor canavar bir de dün aynen senin kız gibi çok kaka yaptı aynen bu canavarda çok yemiyor bende senin gibi düşündüm yemeden nasıl bu kadar kaka yapıyor bu dedim kendi kendime
senin kız ekşiyi seviyor benimki de tatlıyı çok seviyor ama her zaman değil şimdi seviyor dedim ya akşama yemez :)
o bezleme işi bir kabus bizdede....

selam,iyiyiz hamd olsun,canım

benim kızım emekliyor,kendi oturup kalkıyor
tutunarak ayağa kalkıyor,sıralıyor
henüz dişimiz yok,herkes geç çıkmasının daha iyi olduğunu söylüyor...

aynı benim kız emekliyor kendi oturup kalkıyor tutunarak ayağa kalkıyor tutuna tutuna ilerliyor. bizde de diş yok evet bende öyle duydum gec çıkması iyi diye....

benimki aksine anneci..

ben bebe bisküvisi hiç vermiyorum,sevmiyor tatlı şeyleri pek

benimki de tam anneci ama ilerde kesin babacı olur çünkü babası onunla çok ilgileniyor.

kuzumla ben teyzeleri...

maşallah oğluşuna
bekarken duymuştum çağan adını bir gün oğlum olursa çağan kızım olursa eylül koycam derdim kızım oldu adını doğa eylül koydum. eylül de doğmadı ama eylül koydum olsun eylül de hamile kaldım diyorum bende :)

bu arada çook pardon parke için düşüncelerini belirten arkadaşlara çoook teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Son düzenleme:

bugün hiç kaka yapmadı bakalım.yapıncada güzel dolduruyor yani ne yiyorki yapıyor diyorum.
benim kız dün gece kendini aştı,bizim mama masası hafif ikeadan aldık.
tut sen masanın bacaklarından masayı önden sürüyor arkasındanda kendi yürüyor
şaştım kaldım korktum düşecek diye,ama banamısın demedi
sonra başladım gülmeye,bu sefer ben yürüttüm masayla,bayağı bi gidiyor
yürümeye pek hevesli yakında yürür belki...
bak yine masaya gitmiş benimki ayakta gidiyor yine

eşimde şimdi anneci büyüyünce babacı olacak en çok beni sevecek deyip duruyor adam
içine işlemiş garibimin

suedayı kıskanıyormuş en çok beni seviyor diye..
beni sevsin istiyorum diyor

Maşallah suedaya, paşacım da sürüklüyor onu ama kazara düşerse geri kalkamıyo sinir oluyor:)))

Bebişlere ayakkabı giydiriyomusunuz kızlar? Bizim doktor yürümeyi öğrenene kadar yasak dedi ama sanki daha sağlam basıyorlar yere ayakkabı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…