Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

hilal paltonun kolları uzun değil mi?

veraya çok tatlı
paltosunuda güle güle giysin....

Son düzenleme:
Emme düzeniniz nasıl kızlar? Ben sürekli emzirir vaziyetteyim özellikle eymen, çorba yedirmeye çalışıyorum yemiyo 5dk sonra mızır mızır yakama yapışıyo uyuturken de aynı, sürekli emeyim diyo emzirsem vera ya bişey kalmıcak emzirmesem kıyamıyorum öyle garip haller var bizim evde

Oh maşallah size darısı başımıza ben de bugün öğleden sonra uyudum kızımla 2saat kadar çok iyi geldi valla biz geceleri sık sık uyanıyoruz emip yatıyor ama ben uyanmış oluyorum artık

sibelcim teşekkür ederim

annen gitti demek

insan evde biri kalınca çok alışıyor,gerçekten...

zeynep yarenede geçmiş olsun...

Sağolasın Elifcim. ya bu paltolu cimcimeler cok tatlı ya .ben de seneye için alayım bari suan fiyatlar bayağı uygundur kesin. bu sene bi tane şişme mont hediye gelmisti onu kullandık

Suedacığın kırmızı paltosu varsa veranın da pembe paltosu var :))))Eki Görüntüle 655511

Hilalcim cok yakışmış vera bebeğe güle güle kullansın

Gunduzleri Eskisi kadar sık emmiyor benim kız ,geceleri sık emıyor ondan olabilir diyorum birde bisey sorucam artık 9 aylık olduk sütümüz yetiyor mudur acaba devam sütü versemmi diye düşünüyorum en azından 50 cc kadar

Özlemcim tesekkürler canım .bakalım Nisan ortası gibi biz gideceğiz anneanneye bu sefer

Aksamaustu kızımı yıkadık kokmuştu yavrucuk valla rengi açıldı cocugün şimdi babasının kucağında kedi gibi sacını okşatiyor

Bizim Dr Ankara hacettepede bebek beslenmesi uzmanı ve devam sütüne feci halde karşı düşün ne kadar bol olabilirki benim sütüm ikizlere hala devam sütü vermiyorum çok şükür bağışıklıklarında ve kilo alımlarında bi sorun yok 1yaştan sonra zaten anne sütünün bir hükmü kalmıyor boşuna fabrikasyon ürüne alıştırma bebişini şurada 3ay sonra inek sütüne başlıcaz inşallah. Bu arada biz de banyo yaptık ama vera çok terliyor yere koyunca tere batıyor kuzum, hala emeklemeye çalışıyor beceremiyor eymen de vera da geri geri emekliyor eymende sorun yok ama vera bunun doğru olmadığının farkında olacak ki ileri atmaya çalışıyor kendini ama beceremiyor ve saçları yıkanmış gibi ter oluyor

Son düzenleme:
ilknur hayırlı olsun cnm kızkardeşin nişanlanmış ama fotoları göremedim...geçmiş epey başını almış gitmiş :))) ben kızların yazılarından anladım...

slm anneler,nasılsınız??? kocem gececi bu hafta gündüzleri evde,Çağan paşam da bir hayli huysuz bu günlerde sanırım ilk dişi gelecek hayırlısıyla o yüzden gelemedim pek...

sıhhatler olsun bıcırığa
o kedicik başınımı okşatırmış babaya...
canım ek gıdayı iyi yiyorsa devam sütüne gerek yok
nasıl olsa inek sütüne başlıcaklar
sen daha iyi gözlemlersin çocuğunu...
bizim dr mamaların eskisi gibi olmadığını,
daha iyi olduğunu söylemişti.
çok gerekmedikçe ben vermem...

Kızı uyuttum babamiz da yok bende tv keyfi yapıyorum stardaki 20 dk izleyen varmı, birazdan mısır patlatıcam sizide beklerim

Hımm anladım canım,bende duymuştum anne sütunun 1 yasından sonra pek bı öneminin kalmadığını dediğin gibi bisey kalmadı 1 yasına ,
Güle güle kirlenin ay kıyamam ben onlara ikisi birden ne sevimli görünüyorlardır bıdık bıdık yerlerde sürünen iki kuzucuk,benim kız yuvarlanmayı biliyor sadece geri gitmişti biara şimdi o da yok anca yuvarlansın,onun derdi bol bol diş çıkarsın emeklime gibi bı derdi yok

Onlar için nasil bir efor harcamadır kimbilir ondan terliyordur belki annesi

Hayırlı olsun canm ilk inciniz

Evet canım iştahı iyi maşallah
hilal de aynı şeyi söyledi inek sütüne başlıma konusunda

Ay evet görsen mayıştı kaldı kedicim :))

eşim şimdi çay demlicek bizde çay içicez
biraz fazla yedim mısır istemiyor canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…