Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

slm kızlar;
1 hafta oldu hastalıkla uğraşıyoruz çok perişan olduk oğlum mahvoldu brnşıt olmuşuz dr gittik ciğerleri sıkışmış dolmuş balgam atamıyor öksürüyo oyy oksurdukçe ben mahvoldum 2 gün ilaçlarıda içemeyince kusunca dr tekrr gittik iğne verdi 3 gün iğne acillde havada verdiler neyse bgün kontorülümüz vardı çok şükür cigerleri rahtlamış ama öksürüğümüz az da olsa var onuda zamanla geçer dedi dr geçmesse hastnye yatıyoduk bunada şükür
sizler npıyosunuz tabi bizim iştahımız kapandı az az yiyoo üzlüyorum bende kılo almamış 9 kılodyız az bişey düşmüştü tekrar 9 kıloya çıkmış hastalığı boyunca dr ii dedi inş açılır işthımız tabı hastalıkla beraber diş çıkardık ön dişler çıktı onlarında sancısı vardı halada var yavrum iki acıyı bir yaşadı

bu arada bende hasta oldum banada bulaştı felakettik hasta hasta bebeğime bakmak çok zordu şu geçen süreç rabbim cümlesine sümlemize önce sağlık versin inş

Son düzenleme:

canım çok geçmiş olsun ikinizede
oğlunda bir an önce iyileşir inşaallah
Allah bir daha yaşatmasın...
hastanede yatması ne kadar zor olurdu,bebekle
neyseki gerek kalmamış...

Son düzenleme:
canım çok geçmiş olsun ikinizede
oğlunda bir an önce iyileşir inşaallah
Allah bir daha yaşatmasın...
hastanede yatması ne kadar zor olurdu,bebekle
neyseki gerek kalmamış...

sağol cnm şükür hastaneye yatmaya gerek kalmadı inş tekrarlmaz çok zordu çok hastaneye yatsaydık bi okadar daha zor olcaktı belkide serumları tuttrumuycaktı hareketli çünki yavrum inş öksrüğüde azalır azaldı genede az az inş beraber iyileşiriz bende hastayım bu arada ona bulaşmaz inş tekrar dr sorcaktım unutum bak

Heyy masallah ne kadar kaynatmissiniz kizlar. Hizli hizli okudum cunku ecreni uyuttum ama doruk uymadi tepemde suanda.
Mervecim dogum hikayende cok duygulandim canim
Sueda yi ve o kirmizi paltosunu yerim ben cok tatli olmus.
Hasta olan bebislere cok gecmis olsun tez zamanda iyilesirler insallah.
Ece hanimda ne guzel inceliyor kitabi...
Kizlar aklimda bunlar kaldi hadi hepinizi optum. Bebislerinn bol uyudugu hic uyanmadigi bir gece olsun

iyi akşamlar kızlar bir şey sormak istiyorum oğlumun ateşi 37.8 olası yükselme durumunda fitil vermek istiyorum fitili tam mı veriyorsunuz şimdiye kadar calpol vermiştim ama yavaş etki ediyordu fitilin miktarını bilmiyorum

geçmiş olsun
neden ateşi çıktı?
ateş düşürücüyü 1 ölçek verebilirsin 5ml
çay kaşığı az demişti bize nöbetçi dr

gerçi ben fitil kullanmadım gerek kalmadı
ama fitili tam veriyorsun
fitil biraz kalın gelebilir
uzunlamasından ortadan ikiye bölerek verebilirsin
6 saat arayla ver demişti bize dr

teşekkür ederim şilacım
kırmızı palto almıştım resim çekip yüklerim demiştim
içinde öyle tatlı duruyorki
siz sabah kaynatmışsınız bir dahada hiç gelmediniz...

teşekkür ederim canım neden çıktı bilmiyorum calpolün 1 ölçek olduğunu biliyorum ama fitili bilmiyordum sağol.

cnm çok sağol düşündüğün için emar sonucu iyi sünüzit dışında sıkıtı yok yarında kalp grafileri sonucu var oda iyi çıkar inşallah.
cnm o gün okuduğumda dua etmiştim umarım kardeşin iyileşmiştir.

..

hoşgeldinnn
çok şükür buldum sizi :))) merhaba kızlarrrr

ismimi söylemedim hiç cnm dediğimgibi emarda sıkıntı yok kalp önemli bakalım
lagrima(ismini yazdıysan kusura bakma cnm) kardeşine çok geçmiş olsun, bugün sonuçlarını alacakmışsınız, hayırlı güzel sonuçlar alın insaallah...

basur olmadı cnm gittim doktora çatlamış biraz dedi
sağol cnm bir de onu deneyeyim .
bebişinede maşallah Allah nazarlardan korusun hepimizinkini.
geçmiş olsun ikinize de Allah acil şifala versin.. zor çocukların hastalanması

kızlar saç kurutma makinesi çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı mikro dalga çamaşır kurutma makinesi cep telefonu tv pc hepsi zararlıymış. bebeklere değil her canlıya. fön makinesi en masummuş.
bunların zararlı olmasının sebebi manyetik alan ortaya çıkıyormuş havada asılı kalıyormuş solunmayla vücuda giriyormuş. evinizde teknolojiye dairbirşey kullanmayın sağlıklı olmak istiyorsanız diyor. cep tel pc ve diğerlerini hayatınızdan tamamen çıkartın falan falan..
neyse siz bebişlerin saçlarını nasıl kurutuyorsunuz?
bu arada ben hep saç kurutma mak kullandım halada kullanıyorum...

Günaydın güzel anneler, bir kaç gündür birşey yazamadım ara ara okuyabildim anneannemiz gitti cok alışmıştık valla gittiği gunün ertesi sabah ,uyanınca hadi kızım anneannemizin yanına -odasina-gidelim dedim hiç farkında değilim sanki hala evde gibi geldi of sonra bı ağla

Zeynep yaren iyileşti sayılır ama daha burnu akıyor ara sıra,alttan bir üstten iki dışımız daha geliyor hastalıklar beraber bizde arada kaynarız dediler herhalde 9 disimiz olacak bakalım Haftasonu bı yemeğe davetliydik canli müzik vardı kızım bir güzel dinledi konseri arkadaslar ne uslu cocuk dedi aman dedim maşallah deyin :)

kırmızı paltolu kız sueda

cok güzelsin sen seker kız ,Elifcim nazar değmesin maşallah

canım cok cok gecmis olsun Allah bi daha göstermesin benzer seyleri bizd yasadık neye kızıyorum biliyormusun benim kızım ilk defa hasta oldu haliyle korku panik üzüntü oluyor etraftan olacak tabi cocuk bu panik limana gerek yo bunlar normal seyler vs dıyorlarsa ya nerdeyse cocuk hasta oldu diye sevinmemi bekliyorlar,böyle diyenlerin hepsinin ya cocuğu yok ya da coktaaan büyütmüşler bile neyse

Sanada cok gecmis olsun canım benim kızda hastanen iştahsızlık di kesin kilo verdi diyorum ben. Bakalım yarın saglık Ocağı'na gidecektik zaten kontrole

Kız uyurken biraz isim vardı onları halledeyim bari hepinize kolay gelsin

Günaydın anneler ve sevimli bebişler.Nasılsınız bakalım...
Kızım ece ye maşallah diyorum.Kızım benim anladı annesinin uykusu olduğunu ,normalde gece 1 olur uyuması akşam 10bucukta uyudu ve saat 2 de uyandı emzirdim.taa ben tam evden çıkıcam uyandı zilli :))
Mis gibi bir uyku çektim.Darısı sizin başına arkadaşlar.

elifcim maşallah fıstığa çook tatlı değil miyiz ama yaaa

sinneria cnm çok sıkıntılı bir hafta sonu olmuş neyse ki bebişin biraz daha iyi şimdi çook geçmiş olsun.

lagrima

ohhh afiyet olsun kuzuna tahini hiç vermedim ama iyi oldu yazdığın bende vereyim. cnm bebe bisküvisini kendin mi yapıyorsun kendin yapıyorsan hangi undan yapıyorsun?

maşallah kuzuna....

maşallah bebişine allah nazarlardan korusun çok tatlı....maşallah boyu kilosu da iyi. cnm o siteyi bulamadım burdan link atabiliyorsan atabilir misin?

ahhh cnm çook gecmiş olsun allah şifa versin....

evet cnm hepsi çok zararlı ama hayatımızdanda çıkaramıyoruz bunları. cnm ben hiç saç kurutma makinesi kullanmadım banyodan sonra havluyla biraz kurutup daha sonra penye bir şapka geçiyorum kafasına...:)

zeynepyarenim cnm annelerimize allah uzun ömür versin hep yanımızda olsunlar. allah kavuştursun.

cnm maşallah kuzuna uykusu hep böyle olsun inşallah...

Selam kızlar bebişlere uyku eğitimi vermek istiyorum ikisini de sallayarak ya da dönüşümlü emzirerek uyutuyorum şöyle yatırınca uyusalar fena mı olurdu :)

sibelcim teşekkür ederim

annen gitti demek

insan evde biri kalınca çok alışıyor,gerçekten...

zeynep yarenede geçmiş olsun...

Son düzenleme:

senin adına sevindim canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…