Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

günaydın kızlar
dün oğluma kızamık aşısı yaptık
bugün çok mızmız
devamlı ağlıyor
kahvaltısını zor bela yedirdim
şimdi çorba yapıyorum

geçmiş olsun Musab'a cnm,
ağrı yapıyor demek ki kuzucuğa, insaallah çabuk rahatlar...

kızlar çok alakasız olacak ama yardımınıza ihtiyacım var mutfağında parke kullanıp memnun kalan var mı?

özlemcim bundan evvelki oturduğum evde laminanttı her yer, laminant parkenin çizilme derdi ve su ile temasında problem olmadığından, sorun olmuyordu, kullanışlıydı...
ama şu cilalı parkelerden olacaksa, onun kullanımı biraz daha itina istiyor, mutfakta nasıl olur bilemiyorum..
ama yine de ıslak zeminler ve mutfak için en kullanışlısı kalebodurlar bence..istediğin renk yaptırabiliyorsun ya o yönü iyi oluyor..renkli şeyleri seven birisi olarak benim fikrim bu tabii

Son düzenleme:
Slm kızlar nasılsınız

hasta bebişler varmış geçmiş olsun hepsine

ilk kardeşin nişanlanmış hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin

akıllıbıdık çok güzel kızın var maşallah

kızlar bebişlerinizde diş emekleme durumlar nasıl

hoşgeldin gulcan
emeklemiyor vee ilk dişi henüz çıkıyor cnm..tembel dobiş bizimki ...bir tek dil gelişimi iyi masaallah, hatta bir erkeğe göre bayağı geveze

son zamanlarda bir de;
bana acayip bir şekilde düştü, arkamdan bas bas bağırıyor , asla hiçbir şeyle oyalanmıyor, illa ki benim kucağıma gelecek istediği an..

dün anneannesindeydi, ben mutfakta iş yapıyordum , beni bir gördü bastı yaygarayı.. neyse işimi bitirdim; aldım kucağıma..ama hala ağlıyor içli içli, sonra döndürdü kafasını yüzüme baktı baktı manalı manalı, uzun bi bakışmanın ardından benim kucağımda olduğuna ikna olduktan sonra ancak sustu beyefendi

Tünaydın kızlar anca girebildim sabahtan biraz temizlik yaptım öğleden sonrada gezmeye gidicez kızımla şimdi uyuyor hanımefendi

sibelcim kızlar sanki babacı oluyorlar :)... aynı durum bizde de oluyor :)

Ay evet ya ilk askları babaları oluyormus ben kıskanırım amaa

Bende cok beğeniyorum durağan değil merak uyandırıyor ınsanda

Şaşırtmaca yapıyorlar dimi her bölümde
Benim de sütüm azaldı gibi geldi de o yüzden. Gecende paylasmistım arkadaşlarla devam sütü versem mı acaba diye

Valla bazen cok da masum görünmüyor bana yazık olan aliye olacak mülayim adam gidecek sadist biri olacak nerdeyse

günaydın kızlar
dün oğluma kızamık aşısı yaptık
bugün çok mızmız
devamlı ağlıyor
kahvaltısını zor bela yedirdim
şimdi çorba yapıyorum

Canım geçmiş olsun bebişine cabuk atlatırsınız ins

kızlar çok alakasız olacak ama yardımınıza ihtiyacım var mutfağında parke kullanıp memnun kalan var mı?
Annemin evinde var cok memnun

Hayırl olsun canım ilk inciniz annemler çok uzak değil aslında 2-3saatlik mesafedeler ama cocuk yokken sık sık giderdim şimdi çocukla otobüs zor olur diye gidemiyorum anca babamiz bırakıyor ara sıra ya da annemler geliyor

Nerdeyse 9 buçuk aylık olduk emekleme yok yuvarlanma var sadece diş üstte dört altta iki disi var.
şimdide üstten iki tane alttan da bir tane daha geliyor

Kızlar hoşçakalın burda hava çok güzel biz kendimizi dışarı atacağız

kizlar gunaydin nasilsiniz?
Ece'den gecen griple bogusuyorum ben ama neyseki kuzum baya toparladi. 5 tane igne olduktan ve de gunde 3 defa ictigi suruplardan sonra kendine geldi.
ilaclar hala devam ediyor, ventol surup, mukoniks surup ve igne bitiminde bugun baslanan suprax surup. ilaclardan midir bilmem baya ishal oldu. kakasi cok asitli olunca poposu feci pisik oldu.
dun doktorunu aradik, ishali icin reflor toz vermisti ama o da cok kesmemisti, havuc yedirin ve pirinc suyu icirin dedi. her gunde muz yedirin dedi. reflor tozu kaynattigim pirincin suyuna ekleyip verdim.
bu sabah kakasi normal cikti. cok sukur atlatiyor hastaligini.
ben berbat durumdayim ama, grip dis etlerimi ve kulaklarimi etkiledi. surekli agri var ve kulagimda beze oldu. dun artik dayanamayip antibiyotige basladim. neyseki emziren annelerin kullaniminda sorun yokmus. bu burun tikanikligi ne bela birseydir ama yaakafamin icine beton doktuler sanki. neyse iyilesicez umarim.

hillacim pembe paltolu vera yi isirmak istiyorum :) masallah ponpona cok guzel ee eymen i de goreydik :)
mervecim yeni disiniz hayirli olsun, insallah digerleride slklntisiz sekilde gelir :)
lagrima oda dizaynini begendim ancak bende rengini pek begenmedim. erkek cocuguna illaki koyu renk olmali dayatmasini sevmiyorum, ama tabiki zevk meselesi
guldencim, benimde sutum iyice azaldi, hele hele regl donemlerinde damla damla geliyor (bugun gibi) ama ek gidaya gecince ve calisinca sutun devamliligini saglamak cok zor. napalim artik verdigimiz kadarina sukretmek lazim.
folikacid; canim cok cok gecmis olsun, ayni seyleri yasamisiz ( kizimda ilaclari oksurmekten kusunca igne verdi. 3 veya 5 igne olacak sekilde verdi, oksuruk hafiflerse 3 devam ederse 5 demisti. bende grip olunca tekrar kizima gecmesin diye biz 5'e tamamladik igneleri ve evde de maskeyle geziyorum simdi ayni buhardan bize de verdiler ve ece yi o buharda oyalayana kadar hemsireler diger hastalar falan canimiz cikti. cocuk tabi durur mu sabit :) istah kapanmasi cok normal uzulme, bebekler cok cabuk kilo verir ama cok cabukta toparlar. ece de zorla 2-3 kasik yemek yiyor onu da turlu saklabanlik yaparak yediriyoruz :)ama ustune gitmiyoruz. aptamille acigi kapatiyoruz mecburen. onu severek iciyor. birkac gune yavrun kendine gelir insallah ama once senin iyilesmen lazim. senin halin olmazsa nasil bakarsin minnosa.. disleriniz hayirli olsun devami da bir an once gelsin bitsin insallah :)
unuttuklarim icin ozur dilerim aklimda kalanlari yazdim. birkac gundur gorunmeyen arkadaslar nerelerde acep?

yeniden geçmiş olsun ececiğe Lalecim, ilaçlar bir yerden düzeltirken diğer taraftan bozuyor işte, ama ishali de geçmiş çok şükür ki, o da yıpratıyor bebişleri...
Eceye buhar verilirken hepiniz oyalamaya çalıştınız demek minik tatlıcık ne işim vaar benim burada diyorlar garibanlar birşeyden haberleri yok ki...oyy kıyamam kuzulara...benim kızım da fıtık ameliyatı olmuştu, ameliyat öncesi damar yolu açmak için tüm hastane başımıza toplanmıştı onu hatırladım..
Allah dermansız dert vermesin miniklerimize...
sağolasın cnm... insaallah bütün bebiklerimiz, diş çıkarma sürecini sağlıkla kolayca tamamlarlar....

masaallah Yaren'e yuvarlanıyor mu minik tırtıl
çok sevindim ailenle uzak olmamanıza, birbirinizi özledikçe görebilme imkanınız varmış ne güzel..
miniğinle iyi gezmeler cnm

Son düzenleme:
tünaydın kızlar...eşim gececi olunca böyle düzenimiz şaşıyor biraz,sabah 07:0 de geldi ben de uyanmış oldum kahvaltı yaptık tabi Çağan'ın huysuzluğundan gece aralıklı kalkınca uykuya hasretim 08:00 de onunla ben de yattım hemen 09:25 te Çağan paşanın sesine güç bela açtım gözümü...bir ton naz niyaz kahvaltı yaptırdım...biraz oynasın diye beşiğine koydum oyuncaklarına pas vermediği için limon sıkacağını tutuşturdum eline makineye çamaşır attım,paşayı o arada yıkayayım dedim aradan onu da çıkardım...baktım gözlerini oğuşturuyor banyo mahmurluk yaptı herhalde hoppp hemen memeye...kuzum çekiyor ama doğru düzgün süt yok ki olanla idare ederken uyuyakaldı...hemen yatağına koydum,yemeği yaptım o ocakta pişerken çıkan çamaşırları astım dedim kızlara bakayım yoksa gün içinde paşadan fırsat kalmaz...

sinneria sana ve ece kuzuya çok geçmiş olsun Çağan da 1 ay önce öyle ateşli falan bir hastalık atlattı,antibiyotikler,şuruplar anca kendine gelebilmişti yavrum...
20 dk.yı ben de severek ve heyecanla izliyorum...
bu akşam da merhamet var o değil hürremi sollayacak ben de bu dizi öyle güzel başladı ki...

Canim annem yaptirdi memnunda hem daha hos durmus hatta bende pisman oldum keske bende mutfagima yaptirsaydim diye temizlemesi daha kolay bordurlarin derz aralarini beyazlatcam diye canim cikiyo ( gerci bebeler geldikten sonra pek ugrasmiyorum)

tatlım melek programında bir adam var hani pis evlere gidiyor kimyasal kullanmadan temizlik nasıl olur yapıyor,temizliyor ya işte o dün söyledi program da...derzlerin üzerine karbonatı dök üzerine sirke sık...biraz bekle bulaşık süngerinin yeşil tarafıyla ovala...zaten sirkeyi dökünce bir köpürüyor o karbonat derzlerdeki kirin rengini alıyor işe yarıyor gibi ben bir kere daha yapacağım daha temiz olur sanki...

teşekkürler kızlar sinnera sizede geçmiş olsun salgın varmış zaten dr umuz söyledi bugün biraz daha ii bebeğim ama öksürüğü hala az az var burun akıntısıda bende antibiyotikle vitamınle ii oldum ama bendede hala burun akıntısı ve öksürük oluyo özellikle geceleri kötü oluyorz bebişimle inş buda geçer

sizler nasılsınız ?

Lalecim çok geçmiş olsun Allah eceye ve sana acil şifalar versin. Az önce eymen sebze çorbasını yemedi evde pırasa yemeği vardı çektim blenderdan löp löp götürdü bu nasıl bir damak zevkidir yarabbim :))) vera onu da yemedi

selam hanımlar

sağolsun benim kız beni bugün doğrudüzgün uyutmadı
sürekli kalktı,yeni uyandık sayılır
uyudummu tabi bilemedim...
birde sürekli kaka yapıyor,sanki çok yemek yiyorda
bu kaka nerden geliyor anlamadım,sadece emdiği halde...

limonu çok seviyor,yüzünü ekşitmiyor
öyle güzel emişi varki,bitene kadar emecek ama
ben zarar verir belki diye çok vermiyorum...

artık ne giyinmeyi ne bezlenmeyi seviyor
çok zor yapıyorum,kendi oturabildiği için
hemen kalkıp oturuyor....
oyalamakta kar etmiyor,kucağıma alıp yapıyorum bende...

selam,iyiyiz hamd olsun,canım

benim kızım emekliyor,kendi oturup kalkıyor
tutunarak ayağa kalkıyor,sıralıyor
henüz dişimiz yok,herkes geç çıkmasının daha iyi olduğunu söylüyor...

Kakası ilaçlardan kalma bir etki olabilir Elif

Benim tombiklerim emeklemiyorlar daha sadece yuvarlanıp geri geri gidiyorlar bu yüzden sürekli kilo alıyorlar eymen neredeyse 11kilo vera da 10.6

Geç çıkmasının iyi olmasının nedeni fırçalanamadığı için ama bizim fırçalarımız var parmağıma takıyorum günde 2kez ağızlarında gezdiriyorum parmağımı

maşallah eymen ve vera ya :))) benimki emeklemeye başlayalı çok olmadı...ama henüz diş yok,huzursuzluk had safhada an itibariyle o huzursuzluk tavan yapmış durumda ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…