Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Elifciiiim bayildim ben bu kirmizi baslikli kiza yaaa masallah allah nazalardan saklasin, gozler o kadar manali bakiyor ki :))

teşekkür ederim lale
gözler ve kirpikler herkesin dikkatini çekiyor
bende bayılıyorum o gözlere

o benim kara gözlüm
zeytin gözlüm
üzüm gözlüm
boncuk gözlüm

aklima konular geldikce yaziyorum; gece uyumayan bebeklerin annalerine sabir ve guc diliyorum. benim kizimda geceleri sorunlu oldugu icin cok iyi anliyorum.

bebek giyim alisverisinden bahsedilmis. ben maalesef calistigim icin alisverise zamanim olmuyor. pazar gunude esimi bir alisveris merkezine sokmam imkansiz. surekli internetten aliyorum ben herseyi. giyim icin ebay'i de tavsiye ederim cok guzel ve orjinal seyler oluyor. Ecenin yilbasi kiyafetini, kislik termal tulumunu(asagida), renkli tayt-pantolonlarini vs. hep ebay den aldim.

bu arada doktor kontrolunde boy kilo olcumude yapildi. kilo 9150gr, boy 74cm olmus

lalecim çok geçmiş olsun yavruna
inşaallah hemen atlatır
kıyamam ben ona....
ALLAH şifa versin kuzucuklara
çok üzücü oluyor çocukların hastalanması
hastanelerde hasta çocuk görünce üzüntümden kahroluyorum
kendi çocuğummuş gibi canım sıkılıyor
biliyorsun benim kızda ateşlenmişti,ne kadar korkmuştum
çok şükür şimdi iyi...

haftasonu bende rahatsız olduğumdan dışarı çıkamadım
anca yukarıya parka hava almaya çıktık,geldik...

Son düzenleme:
cok tesekkur ederim canim, insallah atlatir. insanin cocugunun hastalanmasi hakkaten farkliymis. su anda bende hastayim mesela ama umrumda degil yeter kşi o iyilessin. bilyorum boncuk gozlude ateslenmisti ve sen ne kadar paniklemistin. annelik....
dun sabah hastaneye igne yaptirmaya gittik, donuste parkta biraz oturalim hava alsin minnosum diyordum ama uyudu arabada, uyandirmaya da kiyamadim. zaten gunlerdir uyuyamiyordu.

gecmis olsun canim senin neyin var?

kizlar birisi oto koltugu sormustu, kusura bakmayin kimdi hatirlayamadim. biz Ece'ye 8 aylik oldugundan beri cybex pallas 2 fix koltuk aldik. cok memnunuz inceleyin isterseniz. ana kucagina sigmadigi icin mecbur oto koltuguna gectik. bunda hem cok rahat hem de cok guvende.

car seats - CYBEX Pallas 2-fix

ama bebek arabamizdan memnun degilim, baston pusete gecme zamanimizi bekliyorum. hauck malibu almistik. hem de cok begenerek aldim rengini falan ama birtakim eksikleri var.

teşekkür ederim canım bak bunu bilmiyordum,bir bakayım.
sabit durması güzel birşey.
Yerim ben bu bıcırığı maşallah maşallah

sağol canım

Son düzenleme:

sağolasın
önceki yazılarımda anlatmıştım boynum ağrıyordu
birde kollarım ağrıyordu
birde benim baş dönmem var,dünde biraz başım dönüyordu
kendimi hiç iyi hissetmiyordum
çok halsizdim
o yüzden çıkamadım

bebisler buyudukce bu agrilar artacak maalesef. esimde boyun fitigi var, boynu cok agridiginda once sicak su torbasiyla isitiyoruz sonra ben kas gevsetici ve genelde de thermo rheumon denen ilacla masaj yapiyorum. boynunu hep sicak tutuyoruz yavas yavas duzeliyor. bir dene istersen canim. ilac biraz yakiyor ama ise yariyor :)
bende belden cok agri cekiyorum minnosum sagolsun :) napalim cekicez mecburen.
bas donmesi neden? tansiyonun mu dusuk?

sabah bir kalktım boynum tutulmuş
ama ne tutulma
ilk defa böylesini gördüm
eşiminde boyun ağrısı çok vardır

o bel ağrısı bendede var,sabaha kadar emzirdiğim için
pozisyondan kaynaklanıyor,sırt ve bel arası
oraya dokunduğum an acıyor

tansiyon kaynaklı değil
bizim ailece tansiyonumuz düşüktür
kızım 2 aylıktı ben rahatsızlandım
şiddetli baş dönmesi,baş ağrısı,denge kaybı
sonra kulak çınlamasıda eklendi
1 ay direndim ama iyileşemedim
beyin cerrahına gidiyorum
drum uykusuzluk,yorgunluk,stres dedi,yani psikolojik
drum tedavi amaçlı antidepresan verdi
kızım 3 aylıktı ilaca başladım
şimdi daha iyiyim çok şükür Rabbime
hastalağım hafifledi
drum dahada iyi olacağımı söyledi
ilaca devam ediyoruz dedi
bayağı kötü günler yaşadım aylarca...

Son düzenleme:
ya bahar aylarina girdik ya acaba eklemler mevsim degisiminden mi etkilendi canim. bende cok olurda bu tarz seyler. dun gece "yarin yagmurlu mu hava ellerim sizliyor" dedim, esim bakti hava durumuna "yok bulutluymus" dedi ama sabah yagmur yagdi :)) mumkun mertebe sicak tutmak gerekiyor, insallah cabuk cozulursun :)
insanin dogum sonrasi butun duzeni alt ust oluyor, cok normal psikolojinin bozulmasi. dilinden anlayamadigin bir minigi mutlu etmeye calisiyorsun :) minikler buyudukce hayatin daha kolaylasacagini dusunuyorum. en azindan gece uyuyacaklar :)) durumun gittikce duzeliyorsa super canim, sonunda bittiginide goruceksin. bak artik dogumgunleri bile yaklasiyor. zaman ne cabuk gecti anlamiyorum. sanki daha dun; ece durmadan aglayan ve surekli memeye yapisik yasayan ama ben acidan kivranarak agliyormusum gibi geliyor. oysaki ustunden 9 ay gecmis ve ben o zamanki acilarimin nasil oldugunu hatirlamiyorum. insallah sende hepsini geride birakicaksin.

öyle canım zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz
insanoğlu unutuyor gerçekten,acıyıda unutuyoruz
yoksa nasıl yaşanırki
ALLAH beynimize unutmayıda yüklemiş
şimdi ne doğum acısı,ne meme acısı,nede hastalık acısı var aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…