Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

benim kızımda baya dirençli hiç hasta olmadı
ilk defa ateşlendi

bu hastalığındada pek hasta gibi davranmıyordu
neyse sağlıkli iyi olsunlarda...

Son düzenleme:
benim kızımda baya dirençli hiç hasta olmadı
ilk defa ateşlendi

bu hastalığındada pek hasta gibi davranmıyordu
neyse sağlıkli iyi olsunlarda...

masala cnm kızına
benım kızmda 9 aya kadar hıc hastalanmmaıştı
ama oğlum ablaso krese gıttıgı ıcın 4 ayda 2 kere hastalandı
hatta bı defasında bronsıt baslangıcı teshısı kondu
bıde oğlum sadece anne sutu alıyo denır ya anne sutu alan hastalıklara dırenclı olur dıye oysakı kızım mama cogunşluklu buyudu

canım çocuktan çocuğa değişiyor
abla okuldan mikrop getiriyor haliyle
kızın neden mamayla büyüdü?

canım çocuktan çocuğa değişiyor
abla okuldan mikrop getiriyor haliyle
kızın neden mamayla büyüdü?

cnm sanırım benım cahıllıgımden aslında ılk 4ay hcogunluk anne sutu artı mama aldıkı sutu olmasına ragmen huysuzlugundan doymuyomu dusuncesıyle mamada verdım 4.aydan sonra ıse bıberonun tadına varınca benı ıstemedı sagarak vermeye calıştım ama nereye kadar 6 aya yakın oda bıttı sonra mamyla buyudu yavrum bıde sutumun olmasına ragmen cok pışman oldummmmm sonradan tabı sımdı aklım basıma geldı oğluma su dahı vermıyorum ama kızıma karsıda kendımı suclu hıssedıyorum

senın kızın ne ıle beslenıyo cnm

geçmiş olsun canım bizimkide aynı şekilde düştü bugün melekler koruyorromlarıı

Size de geçmiş olsun, göz açıp kapayıncaya kadar oldu bi de baktım paşacım yerde gözlerim acıyo ağlamaktan hamdolsun bişey olmadı ama ağlamasına sebep olmak bile kötü

İlk bebişler biraz acemiliğe geliyo sanırım, bir de etraftan her mızırdandığında bu bebek aç doymuyor gibi sesler varsa daha da zor, sizi bilmem ama benim dayımın torunu çok huysuz bi bebekti sürekli kucakta ve gezer modda olacaksın yoksa ağlardı yengemler çocuk aç diye diye ayda 1buçuk kg alan tosun gibi bebeği 3. Ayında biberona mamaya alıştırdılar bebeğe kolay geldi tabi biberondan cork cork içmek emmeyle uğraşmadı. Sonra ne oldu bebeğin huzursuzluğu aynen devam etti

Son düzenleme:
a
canım ilk benim kızım beni emmedi sağıyordum ama sağarken yetmiyordu
sağdığım sütü ve mamayı veriyordum 1.5 ay
sonra emzirmeye başladım mamaya gerek kalmadı
mamayı istemedi bile
emzirdikçe geliyor,hiç yetmezmi düşüncesi olmadı
şuan sadecce anne sütü ve ek gıda ama ek gıda pek almıyor genelde
emerek doyuruyor karnını

Son düzenleme:
Size de geçmiş olsun, göz açıp kapayıncaya kadar oldu bi de baktım paşacım yerde gözlerim acıyo ağlamaktan hamdolsun bişey olmadı ama ağlamasına sebep olmak bile kötü

ağlama bunlar çocuk, düşe kalka büyüyecekler
dr tanıdığımız var bize daha çok düşecek demişti
gerçekten öyle oluyor,biz korusakta oluyor
insanız kazalar her an olabilir
bizim çocuk dru bile kızım o kadar yaramazki
erkek çocuğu gibi diyor,bi gün dişini
bi gün bacağını kırmış,15 yaşına gelsin kurban kesecem demişti

yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz topiğimize herkese yer var yaren, meltem ve afrodit
hoşbuldukkk :)))
geçmiş olsun canımm...bizimki de hasata salya sümük dolaşıyor diş de çıkarıyor ama ateşi yok çok şükürr

sağol canmm bizimkide aağladı bayağı ama başka bişeyle ilgilendirince unutuverdi hemen..aynen çok hızlı hareket ediyorlar yatağından bezini alyım dedim bi baktım kütt yerdee..allah korusun yavrularımızı

Bir bebişi böyle fotoğraflayabilmek için bu şekilde koymak lazım tabi o bebiş benim geri geri emekleyen oğluşum değilse :)))))

Haklısın biz ne kadar korumaya çalışsak da olacak olan oluyor. Allah korusun yavrularımızı

Merhaba anneler biz bugun gezdik gezdik bir saat once geldik eve bebeleri uyuttum anca girebildim. Nekadar cene calmissiniz oku oku bitmedi
yeni gelen arkadaslar hos geldiniz. Hilalcim eymen kucuk bir kaza yasamis galiba gecmis olsun benim dorukta yerinde pek durmadigi icin bir taraflarini otoraf butarafa carpar artik yetisemiyorum gerci benim oglan pekte etkenmiyor
ikiz bebisleri merak eden arkadaslarim buyrun gelin bizle bir gun gecirin bir daha hayatta merak etmezsiniz.
Elifcim suedanin iyi olmasina cok sevindim. Aklimda bunlar kaldi kizlar bir laptopu acarsam benim yamyamlarin resmini eklicem

sağol canım çok şükür ateş yok şuan

iyi etmişsiniz biz bugün hiç gezemedik evde bayıldık resmen zaten havada pek güzel değildi.
firuzan sende halan gibi pek sosyetikmişsin baksana oğlana doruk adını vermişsin

kızın adı ne ?

aslında bazen bende ikiz istiyordum hem çok tatlı olurlar hemde ikisi bi aradan çıkar diye

ama kesin çok zordur evde hep bi curcuna havası vardır sizin

İyi akşamlar kızlar uzun zamndır bende giremiyordum foruma:)) bizm kızda geri geri gidiyor bir de hala geçen hafta hastaydı dişlerle karışınca zor atlattık( bu arada geçmişi okuyamadım ama bişey sorayım:2: sizin bebişlerde kızamık aşısı oldumu ????salgın varmış diye:18:

geçmişe bakamıyorum kızlar turab hiç durmuyor. neler yapıyorsunuz? keyifler yerindedir umarım

ilk dozu 9 yada 10 . ayda olduk 1 yaşındada ikincidoz olacak.

kızlar sizlere sorum olacak.
bebekleriniz kaç aylık?
süt veriyor mu sunuz? sulandırarak mı sulandırmadan mı?
içine bebe bisküvisi falan koyuyor mu sunuz?
günde kaç kez veriyor sunuz?
öğün yerine mi veriyorsunuz?

ve uyku düzeniniz nasıl? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…