Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

aynı şekildeyiz canım kurutma makinesi aldıktan sonra çamaşır işi daha kolay bir hal aldı canım ortalıkta bekleyen çamaşırlar olmuyor en azından.

Ahada kurutma makinesi kullanan biri buldum nasil memnunmususn birde markayida yazabilirmisin

İyiyim canim ama cok da uykusuz galiba en erken ben kalktim bugun. Bebeleri bir posta uyuttum islerimi yariladim nevresimlerimi sokmustum onlari asmam lazim ama gunes gitti eee yagmur mu yagicak acaba

Ahada kurutma makinesi kullanan biri buldum nasil memnunmususn birde markayida yazabilirmisin

evet canım arçeliğin almıştık, çok memnunum bebişin kıyafetleri falan birikmiyor, eşim giyim konusunda çok pimpiriklidir istediği temiz ütülü olması lazım, bunun sayesinde rahatım bişeyi mi kirli kısa programda yıkayıp kuruttuktan sonra giymeye hazır

Günaydın sana da İlknur,

ben de bugün çamaşır katlayacağım ütü var yeni yıkanması gerekenler de tabii, of sizde de böyle mi kızlar çamaşır askısı hep dolu kirli sepeti hep dolu

Ayy benimde ayni canim yaa hic eksik olmuyor camasir bebeler dogduktan sonra kurutma makinesi almayi dusundum suan arastiriyorum

merve dün sana multitabs ı sormuştum bende veriyorum ama benimkinde pipet yok, omega 3 olan multivitamini veriyorum aynı mı acaba?

yok cnm acd vitamini olan bizdeki...
omega3 lüsünü görmedim hiç cnm..
evet bizdeki damlalıklı bir ml. bir pipeti var, kafasında da pompası orayı sıkınca hoop içine doluyor ilaç..

aynı şekildey
iz canım kurutma makinesi aldıktan sonra çamaşır işi daha kolay bir hal aldı canım ortalıkta bekleyen çamaşırlar olmuyor en azından.

kurutma makinesi olsa süper olacak zaten,
tamen kupkuru çıkıyor değil mi kurutmadan cnm, bir de sen hangi markayı kullanıyorsun, almayı istiyorum araştırma yapıyorum da...bir de yıkama ve kurutma bir arada olanlar var ama onlar verimsiz diyorlar ne kadar doğrı bilemiyorum tabii...
özellikle kışın çok büyük dert çamaşır kurutmak..

Canım ilk cevaplamış Zatende ... Bende cok sormak istemiştim kullanan birilerine...3 ay oldu alali..
bende cok memnunum... Bıkmıştım ortada duran çamaşırlardan ...
almak istiyorsan cok rahat oluyor...
arcelik pek tavsiye eden olmamıştı ama... Benimki arcelik A sınıfı ben memnunm... Elektrikte aman aman fazla gelimiyor

Henm kurutma hem yikama yapandan mi canim su tv de reklami donen mi yaa o reklamlarda cikanin markasi arcelikmiydi yaa uykisuzlukta hatirlayamadim

neden devam sütüne alıştırmaya çalışıyorsun ki cnm zaten birkaç ay sonra inek sütüne başlayacağız ..

iyi diyelim canım çok işim var bugün onları düşünüyorum sabah beren mutfakta bardak kırdı halısını silkelerken belime fena ağrı girdi gavur ölüsü gibiymiş mübarek halı

ne yaptın sen ilknur o koca halı kaldırılır mı bir daha aynı hatayı yapma sakın Allah korumuş sakatlarsın kendini..

tamamen kupkuru çıkıyor canım sıcak sıcak arçelik almıştık b sınıfı benim aldığım elektrik faturasında çok fark etmiyor, 700 tlye almıştı sanırım eşim, ben bazı şeyleri atmıyorum yıpratabiliyor çünkü onlarda 1 günde kuruyor zaten.

Cok saol canim kisin buyuk dert camasir kurutmak hani yazin pek sorun olmuyoda

canım mutfak halısı shaggy aralarında kırıntı kalmasın dedim beren basıyo emekliyo ya biyerine batar diye korktum üstünede süpürdüm
ben inek sütü sevmiyorum ya berende sevmez içmesse diye en azından bunun tadına alışsın

Biz taksitlerine gecen ay başladık ...

3885 KT
8 kg, A Enerji Sınıfından %50 Daha Tasarruflu Kurutma Makinesi
Bulunduğum yer denize yakın ,,, çamaşır hiç kurumuyor.. Kocis acıdı bana aldı...
bencede azda olsa yıpratıyor ama...
çok kıymetli kıyafetlerimi atmıyorum bende :)

Günaydın kızlar hayela bizim kurutma makinemiz siemens çok memnunum penyeden yapılma kıyafetleri hiç ütülemiyorım ütü miktarı neredeyse yarıya iniyo

kızlar bebişlere bugün hangi çorbayı yapacaksınız? yaptıklarımızı imkanımız olduğu sürece paylaşalım mı tarifleri ve resimleriyle? çok yararlı olur bence.

günaydın kızlar sabah sabah kaynatmıssınız ne güzel.ben sabah okula gittim,geldim.çocukların kahvaltısını yaptırdım.birazdan da tekrar okula gidicem.iş çıkışı görüşürüz artık.

Günaydın kızlar hayela bizim kurutma makinemiz siemens çok memnunum penyeden yapılma kıyafetleri hiç ütülemiyorım ütü miktarı neredeyse yarıya iniyo

Demek kiristirmiyoda biri bana nevresimleri cok kiristiriyo utulemek gerekiyor demisti dogrumu acaba

ben sebzeli kırmızı mercimek çorbası yapacağım yerse küçük bey..
ellerinize sağlık hanımlar, aynı apartmanda olsak ne iyi olurdu, her gün birimizin yaptığı çorbayı paylaşırlardı bıcırıklar zaten hep çok oluyor gününde bitmiyor çorbalar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…