Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

canım oglumun adı aslında doruk halıl esım babasının ısmını koymak ıstedı (halıl) ben son anda hastanede tamam olsun artık koy dedım. kızımın ısmıde ecren canım. aynen oyle hep bı ytelase ıcındeyım.

bız gecen ay olduk canım dr umuz salgın var yaptırın dedı ve olduk

bende iyiydim cnm turab otururken yastıga sarılcam diye düştü arkaya doğru kusmaya başladı ağlarken acile götürdüm baktılar falan eve geldik şimdide takip etcem işte 1 2 saat kocamla da kapıştık gene iyi değilim anlayacağın.
cok sukur yerinde canım senınkı nasıl. valla ben gezmelerden geldım evı toparla aldıklarımı yerlestır derken bu saat oldu

Gecmis olsun canim insallah simdi birseyi yoktur

Gubaydinlar herkese bugun topigi ben acayim dedim benimker daha kargalar uyanmadan uyandiklari icin malesef.. Bunlarin iyice duzeni bozuldu saat ona dogru uyuyan cocuk saat 6.30 da kalkarmi yaa aglamak istiyorum. Onlar firil firil oyun oynuyolar karsimda bense gozlerimi zor aciyorum

Yaa bugun benimkiler haric butun bebislerin uyuma gunu mu yaa bu saat oldu ne gelen var ne giden

günaydın güzel anneler, fotoları eklenen bebişlerin hepsi çok tatlı hepsine maaşallah

biz 9da uyandık berenle ilgilen kahvaltısını ver derken bu saat oldu bugün ev temizlemem lazım çok iş var evde

Günaydın güzeller güzeli anneler
dün bir ara geçmişe göz gezdirebildim, fakat yazmaya hiç fırsatım olmadı,
herkes iyidir inşaallah...

geçmişten aklımda kalan en önemli detaylar;

Suedamız iyiymiş çok şükür...

Yarenin 2012 model yakışıklı tosununu ve Silacimin apayrı güzellikteki ikizlerini,
bir de geri geri emekleyen poposu görünün Eymen'ini gördüm, maşaallah hepsine...Allah sağlıki huzur mutluluk dolu bir ömür nasib etsin yavrularımıza...

Son düzenleme:

benim bebişim 9 aylık, anne sütü alıyor, günde 6 ile 8 kez veriyorum. öğün yerine vermiyorum her 3 saatte ek gıda vermeye çalışıyorum öyle aman aman bir düzende gitmiyor genelde sabah uyandığı saate göre değişiyor beslenme saatleri.

akşam uyku düzenimiz var ama gündüz yok, bazen 3 saat uyurken bazen 1 saat uyuyor gündüz ama gece uykumuz standart 12 saat sürüyor.

Yaa bugun benimkiler haric butun bebislerin uyuma gunu mu yaa bu saat oldu ne gelen var ne giden

Silacim bizimki de çok erken uyanıyor 7 gibi başlıyor mızırdanmaya, ben gözümü açana kadar 7.30 oluyor tabii ablayı okula hazırla babamıza kahvaltı bebişe kahvaltı hazırla, yoğurt mayala derken ancak oturabiliyorum ben cnm

şu an burada olan İlknur ve Sila nasılsınız kızlar ?

kızlar ben devam sütü de vermek istiyordum berene en azından sütten kestiğim zaman 3 yaşına kadar içsin diye, önceden sma gold, milupa aptamil denedim ikisinide içmemişti, dün alışveriş yaparken bir de bebelac deneyeyim diye aldım gece yatmadan önce 180cc hazırladım 100cc içti çok şaşırdım, sanırım bebelacı sevdi bu minnoş

iyi diyelim canım çok işim var bugün onları düşünüyorum sabah beren mutfakta bardak kırdı halısını silkelerken belime fena ağrı girdi gavur ölüsü gibiymiş mübarek halı

günaydın güzel anneler, fotoları eklenen bebişlerin hepsi çok tatlı hepsine maaşallah

biz 9da uyandık berenle ilgilen kahvaltısını ver derken bu saat oldu bugün ev temizlemem lazım çok iş var evde

Günaydın sana da İlknur,

ben de bugün çamaşır katlayacağım ütü var yeni yıkanması gerekenler de tabii, of sizde de böyle mi kızlar çamaşır askısı hep dolu kirli sepeti hep dolu

merve dün sana multitabs ı sormuştum bende veriyorum ama benimkinde pipet yok, omega 3 olan multivitamini veriyorum aynı mı acaba?

Günaydın sana da İlknur,

ben de bugün çamaşır katlayacağım ütü var yeni yıkanması gerekenler de tabii, of sizde de böyle mi kızlar çamaşır askısı hep dolu kirli sepeti hep dolu

aynı şekildeyiz canım kurutma makinesi aldıktan sonra çamaşır işi daha kolay bir hal aldı canım ortalıkta bekleyen çamaşırlar olmuyor en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…