Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

daha çok küçükler pek akrandan oyundan anlamazlar,
sen büyüdüklerinde gör nasıl oyuncak çekişmesi, saç baş yolma yapıyorlar akranlarıyla :KK1:

oyun olarak değilde birbirlerine tepkileri nasıl olurdu çok merak ediyorum
düşünsene evde aynı yaşıt 2 insan :KK9:

oyun olarak değilde birbirlerine tepkileri nasıl olurdu çok merak ediyorum
düşünsene evde aynı yaşıt 2 insan :KK9:

bizimki kendisini aynada görünce pek bir seviniyor uçacak karşısında gördüğü aksine adeta :KK1: arkadaş sanıyor gördüğünü galiba garibim..
ikizleri ben de çok merak ediyorum, hele kıskanmayı öğrensinler anne kucağı için itişirler mi acaba.

Son düzenleme:
bazı mağazaların bedenleri çok dar oluyor, sıfır beden kızlarımıza göre imal ediyorlar galiba :KK1:
en son 42 beden patlayacak gibi olunca göğüste ağlacaktım neredeyse ama bir başka mağazada 40a da girebildim çok şükür ki..

ah ah sorma aynen benimde ona çok moralim bozuluyor zayıflamam lazım acil :KK43:

akibetim hiç iyi değil :KK1:

İyi akşamlar kızlar iyisinizdir inşallah. gülfem hanımla birazdan anneanneye kalmaya gidecez eşimin uzaktan akrabası memlekette vefat etmiş oraya gidecek. Anneye gitmek hoşta Aşkısı dan ayrılmak hiç işime gelmiyor açıkçası :-) herkese iyi geceler....

Allah rahmet eylesin

bişi olmaz biraz özleyin birbirinizi aşk pıtırcıkları sizi :KK1:

ah ah sorma aynen benimde ona çok moralim bozuluyor zayıflamam lazım acil :KK43:

akibetim hiç iyi değil :KK1:

boy kilo kaç cnm bir beden kitle indeksi hesaplayalım hemen :KK9:

benim dün de bahsettiğim gibi gögüs problemim var 42 ye de sığmayınca kendileri bunalıma giriyordum vallahi..:KK1:

Son düzenleme:
bizimki kendisini aynada görünce pek bir seviniyor uçacak karşısında gördüğü aksine adeta :KK1: arkadaş sanıyor gördüğünü galiba garibim..
ikizleri ben de çok merak ediyorum, hele kıskanmayı öğrensinler anne kucağı için itişirler mi acaba.

ah yavrum yazık arkadaş sanıyor demek :KK1:

bizimkide sever aynaları

boy kilo kaç cnm bir beden kitle indeksi hesaplayalım hemen :KK9:

benim dün de bahsettiğim gibi gögüs problemim var 42 ye de sığmayınca kendileri bunalıma giriyordum vallahi..:KK1:

önce sen söyle banane :KK1:

benim vucut önceden orantılıydı

kilo alınca üst taraf şişmeye başladı

göğüs problemi bendede var

pardesü alıyorum göğüs kısmı dar

alt kısmı oluyor,orantısız oldum çıktım :KK53:

evet okudum önceden

ALLAH a ne kadar şükretsek az

verdiği nimetler için

sueda uyandı onu uyatayım

evet cnm ben de okudukça, bazen nankörlük ettiğimi, çokca sükretmem gerektiğini hatırlıyorum...ve çok güzel duygular hissediyorum oradaki arkadaslarla beraber..

uyut cnm, selim de yatırdığımdan beri iki kez uyandı emmek için...

iyi geceler ben de yatayım artık malum beş altı saat sonra mesai başlıyor :KK1:

Allah rahatlık versin herkese...

Son düzenleme:
önce sen söyle banane :KK1:

benim vucut önceden orantılıydı

kilo alınca üst taraf şişmeye başladı

göğüs problemi bendede var

pardesü alıyorum göğüs kısmı dar

alt kısmı oluyor,orantısız oldum çıktım :KK53:

aynen işte cnm ben de pardesünün 42 sini giydim işte o bahsettiğim dar kalıp çalışan mağazada, düğmeler kavuşmadı bi türlü :KK9: ama kollar uzun omuzlar düşük kalçadan bol geldi..

ben minyon tipliyim 160 civarı boy, 53 de kilomdu... eylülden beri kızımı okula almaya yürüyerek gidiyorum şu an 51 kiloyum fakaat göğüsler inmedi zayıflasam da..emzirme dönemi bitince iner insaallah..

aynen işte cnm ben de pardesünün 42 sini giydim işte o bahsettiğim dar kalıp çalışan mağazada, düğmeler kavuşmadı bi türlü :KK9: ama kollar uzun omuzlar düşük kalçadan bol geldi..

ben minyon tipliyim 160 civarı boy, 53 de kilomdu... eylülden beri kızımı okula almaya yürüyerek gidiyorum şu an 51 kiloyum fakaat göğüsler inmedi zayıflasam da..emzirme dönemi bitince iner insaallah..

pamuk helvacım gögüs problemi hepimizde var malum emziriyoruz.ama fiziğin gayet orantılı bence birbirimize yakınız canım.cok güzeliz yaneee:)

pamuk helvacım gögüs problemi hepimizde var malum emziriyoruz.ama fiziğin gayet orantılı bence birbirimize yakınız canım.cok güzeliz yaneee:)

evet cnm ben de halimden memnunum çok şükür ama mağazalar biz emziren anneleri hiç düşünmüyor herşeyin göğsü daracık biz çok güzeliz yoksa tabii, kabahat onların :KK9:

canım kilon 51 se 42 beden nasıl giyiyorsunki?

ben 38-40 giyedrdim o zamanlar

bekarken 55 kiloydum

bende 1.60 boy
75 kiloyum :nazar: aman nazar değmesin ha :KK53:

Son düzenleme:
canım kilon 53 mü?

bekarken 55 kiloydum

bende 1.60 boy

160 değil 160 civarı :KK9: bir elliden hallice diyelim biz kısaca :KK1: ufak tefek birşeyim işte...
sen benden uzunsundur o halde, ben kendimi bildim bileli 50 li kilolardayım, hamilelikte 70 e dayandım sadece..
sağlık olsun yeter ki cnm hava güzelleşsin bol bol yürüyüş yapar eritiriz..

canım kilon 51 se 42 beden nasıl giyiyorsunki?

ben 38-40 giyedrdim o zamanlar

bekarken 55 kiloydum

bende 1.60 boy

göğüs bölgesi problemli iste cnm :KK1:
alt 38 ise üstü 40 alırım mutlaka, zaen çok dapdaracık giyinmeyi sevmem hem de nadide sultan gibi görünmek istemem..
o 42 beden deneyip de göğsüme olmayanlar, gerçekten kalıpları sorunlu mağazalar, normalde 42 değil bedenim yani..

X