Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

160 değil 160 civarı :KK9: bir elliden hallice diyelim biz kısaca :KK1: ufak tefek birşeyim işte...
sen benden uzunsundur o halde, ben kendimi bildim bileli 50 li kilolardayım, hamilelikte 70 e dayandım sadece..
sağlık olsun yeter ki cnm hava güzelleşsin bol bol yürüyüş yapar eritiriz..

şu an kilon iyi bence 42-44 beden giyiyorum dedinde onu anlamadım ben

benim 20 kg fazlam var

hoşgeldin cnm...
kilo muhabbetine dalmışız, çok bekletmedik insaallah :KK1:

ben de muhappetınızı okudum cnm
benımde hala 6 kg var yapıştı mubarek ınsalla ıdecek zamanla dıye umut edıyorum
dun ensevdıgım pantolonumun ıcıne gırme mutlulugunu yasarken dugme kapanmayınca yıkıldım

ıyı geceler hatunlar bende fazla yok hatta fızık gayet ıyı ama gobuşş fırlıyo dısarı napcaz bu gobeklerı bılmorum sezeryan sonrası kalıyo hep mekıkmıs streçmiş nafıle

ıyı geceler hatunlar bende fazla yok hatta fızık gayet ıyı ama gobuşş fırlıyo dısarı napcaz bu gobeklerı bılmorum sezeryan sonrası kalıyo hep mekıkmıs streçmiş nafıle

cnm bende hıc göbek yok ıkı sezeryan oldum cok sukur

6 kg kaldı boyum 1.70 63 kg yım en yakın zmanda verıcem onlarıda ınsalla

sagol tatlım
su anda ıkı cocugu yatırmanın keyfıyle pc yı aldım elıme kk mıda actım bu topiğide gördum pek bı mutlu oldum sankı
sızler de benım gıbı gece kusumusunuz yoksa

yok herzaman değil,çocuklar ne zaman uyur ve uyanırsa onlara bağlıyız :KK1:
biz haziran anneleryiz hepimiz buraya taşındık

Aslında ole sorun yapılıcak bı kılon yok tatlım ya he yok fıt olcam dıyosan ol tabıde sorun yapılcak bı fazlan yok gercı ınsanın kendını rahat ve guzel gordugu kılo hangısıyse ona ulasmalı

Aslında ole sorun yapılıcak bı kılon yok tatlım ya he yok fıt olcam dıyosan ol tabıde sorun yapılcak bı fazlan yok gercı ınsanın kendını rahat ve guzel gordugu kılo hangısıyse ona ulasmalı

tek derdım eskı pantolonlarım cnmmm ya özledıım onları
e bıde 57 kh ye gerı dönmek fenna olmazdı

elektirikler kesildi ben de hala cevap yazıyorum harıl harıl, bizim apartmanın giriş katı hastane onların jenaratör sesi geldi de o zaman anlayabildim...

iyi geceler kızlar ben artık yatayım malum yarın üç vatandaş evde benden ilgi ve hizmet beklerler..

Allah rahatlık versin..

benim 20 kg fazlam var

yok cnm onu böyle gereğinden fazla dar yapılmış pardesu ve elbise bedenleri için söyledim, hani bazı mağazalarda 42 beden pardesünün bile göğsü bana dar gelebiliyor diyerek, örnek verdim...

yoksa türk standartlarına göre dikim yapan mağazalarda 38 beden üstler bile çok dar olmayabiliyor bazen..

mesela ;internetten aldım diye bahsettiğim elbise de öyleydi, 42 beden istedim, elime bir geldi dapdaracık bir kalıp, esnemeyen semsert bir kumaş, göğüsten inmedi tabii, sonra önü düğmeli, kumaşı rahat farklı bir elbisenin 42 bedeni ile değiştirdim... o butik bedene 42 yazmasına rağmen, göğüs kısmını çok dar yapmıştı mesela, sanki biz türk hanımlarının hep küçücük göğüsleri :KK1: ..

dur ben en iyisi boydan bir forografımı yollayayım sana :KK1: detaylı vücut anatomimi :KK9:

Son düzenleme:

benim 20 kg fazlam var

sen regl de olmamıştın galiba onun da etkisi var, o düzene girdiği zaman daha bir hızlanıyor kilo vermek..
bir de yürüyüş bende çok etkili oldu, vücut topluyor kendini tempolu yürüyüş ile..

sagol tatlım
su anda ıkı cocugu yatırmanın keyfıyle pc yı aldım elıme kk mıda actım bu topiğide gördum pek bı mutlu oldum sankı
sızler de benım gıbı gece kusumusunuz yoksa

bazı geceler öyleyiz cnm,
hoşgeldin yeniden..

iki sezeryan sonrası o göbişi bende gör cnm,
hemen su içsem pırtlıyor,
bir kere oradaki kaslar gevşedi tabii :KK14: hele çatlakları hiç sorma zaten..

demek vücut yapısı ile alakalı..
ilkinden sonra bende de pek kalmamıştı göbek, ikinciden sonra daha bir saldı vücut kendini..
bence de kilon ve boyun gayet orantılı, masaallah boylusun bayağı, kilolu görünmezsin..

aaa ama topikte 2012 annelerı yazıyoduuuuuu

başlık 2012 anneleri yeni arkadaşlar da istiyorduk aramıza o yüzden böyle yazdık cnm..

Son düzenleme:
çatlak gobek ne olucak bu halımız bılmıyorum dısardan goruntu superde pekı ya iç aynada bakınca dogumdan oncekı halim akılma gelıyor sonra o guzel yaratıklar gelıyor amann ıyıkıde olmuş dıyorum eger melekler olmasaydı da vucudum taş gıbı olsaydı ne anlamı vardıkı olucagı varmıs dıyorum gecıyorum zaten yırtınsakta dovunsekte catlaklata cözum yok varsa karın catlaklarını gecıren buyursun gelsın dunyada bı mucıze olur herhalde

çatlak gobek ne olucak bu halımız bılmıyorum dısardan goruntu superde pekı ya iç aynada bakınca dogumdan oncekı halim akılma gelıyor sonra o guzel yaratıklar gelıyor amann ıyıkıde olmuş dıyorum eger melekler olmasaydı da vucudum taş gıbı olsaydı ne anlamı vardıkı olucagı varmıs dıyorum gecıyorum zaten yırtınsakta dovunsekte catlaklata cözum yok varsa karın catlaklarını gecıren buyursun gelsın dunyada bı mucıze olur herhalde

karın gerdirme ile düzelmiyor muymuş :18:
ben bu sebepten bıçak altına yatmayı düşünmem gerçi ama, ameliyatla hallediyorlardır herhalde..

Allah meleklerimize sağlık versin, onlar herşeye değer de; çatlak derinin şu buruşuk buruşuk görüntüsü olmasa hiç sorun etmiycem..

Son düzenleme:
karın gerdirme ile düzelmiyor muymuş :18:
ben bu sebepten bıçak altına yatmayı düşünmem gerçi ama, ameliyatla hallediyorlardır herhalde..

Allah meleklerimize sağlık versin, onlar herşeye değer de; çatlak derinin şu buruşuk buruşuk görüntüsü olmasa hiç sorun etmiycem..

bende az once karın gerdırme konusuna bakıyordum catlakların cogu gıdıyormus ben karnımı gerınce bıraz yok oluyor aslında ama o sonucta hepsı orda bana pek ınandırıcı gelmedı ama arastırıcam sezeryandan sonra bıcak altına yatmak korkutucu gelıyor ama ya omur boyu catlak ve sarkık bır gobek yada 2 .3 gun bu acıya katlanmak 2.sık daha mantıklı gelıyor bana

oyun olarak değilde birbirlerine tepkileri nasıl olurdu çok merak ediyorum
düşünsene evde aynı yaşıt 2 insan :KK9:

Yanyana koyduklarımda birbirlerine dokunuyorlar vera sarılıp öper gibi iki elini eymenin yüzüne doğru yöneltiyor eymen gözleri kısıyo genelde veradan geliyo dokunma isteği, bi keresinde vera elini eymenin ağzına soktu eymen de bi güzel kemirdi:))) yeni doğduklarında yan yana koydum altlarını değiştiriyordum bez almaya gittim geldiğimde veranın gözler kapalı dil dışarda ağız açık, meğer eymen işemiş veranın suratına gelmiş :)))

X