Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

İyi akşamlar kızlar iyisinizdir inşallah. gülfem hanımla birazdan anneanneye kalmaya gidecez eşimin uzaktan akrabası memlekette vefat etmiş oraya gidecek. Anneye gitmek hoşta Aşkısı dan ayrılmak hiç işime gelmiyor açıkçası :-) herkese iyi geceler....

Canim basiniz sagolsun esinde cabucak gidip gelsin

kızlar ya internetten giyim alışverişi yapıyor musunuz siz markafonı vs.?ben sürekli yapıyorum,hastalık gibi oldu bende valla.kargocuyla kanka olduk artık.sizce normal miyim ki?

Canim bende ara sira yapiyorum ama senin gibi asiri degil benim gorup ve dokunarak almak daha hosuma gidiyor

bebişlerimizin ayına göre boy ve kilo bakımından normal değerler içinde olup olmadığını gösteren çizelge canım.oradan takip ediyor dr lar zaten.sen de evde takibini yapabilirsin.

Nasil bakicam peki ayy ben nekadar cahal kalmisim.boyle

Kizlar ben bebeklere mama verip yaticam hadi herkese iyi geceler. Yarin buyuk ohtimal gitemem ama pazartesi gorusuruz

selam kızlar

sabah hastaneye gittik geldik
ben diş ateşidir diye sevinçliydim
ama alt solunum yolu enfeksiyonu olmuş
biraz hırıltısı var dedi
üşütme değilmiş mikrop kapmış
burnuda tıkalı dedi
ayın 21 inde sağlık ocağına gitmiştik
aşı için o zaman dr dinlemişti bişisi yoktu burnuda tıkalıydı yine
3 şurup, fısfıs burnunun ön kısmına sürmem içi krem verdi nefes açıcı galiba

moralimde bozuldu
ilaçlarını içiremiyorum ağlıyor sürekli
görünce ilacı çıldırıyor
2 kez içirdim ikisindede kustu
nasıl yapcam bakalım

gece de sorun olmadı hiç gayet güzelce uyuduk

geçmiş olsun cnm, bir an önce atlatır umarım...
bizde de aynısı olmuştu bir kez, önce yalnızca burun akıntısı ile başladı akabinde ateslendi...üst solunum yolu enfeksiyonu idi bizimki de...zaten, diş atesi 38 i geçmez demişti bizim dr.umuz...
damlalığa koyup içirebilirsin belki, bizim kullandığımız vitaminin yani multitabs ın bir pipeti var, ona çekip içirirdim kızımda ben...
gecenizin rahat geçmesine de sevindim..

İstanbulda cok guzel hava var yaa tam gezmelik ama malesef bizim babamiz calisiyor

evet şilacim hava güneşli açık tam gezmelikti bugün, ögle saatlerinde özellikle tam bebişleri alıp çıkmalık bir havaydı..yarın da böyle olursa gezdiririz babişlerle artık, bizim babamız da yalnızca pazar günü çalışmıyor..

mrb arkadaşlar uzun süredir giremiyorudmm diğer topikte yazılanları okuyunca üzüldüm bu toğikte toolanıldığını gördümm ..bende devamlı yazmak istiyorum ama ev okul bebek hiç bişeye yetişemiyorum :KK43: nolcak benim halim bilmiyorum
tuğra 10.ayına girdi.10 kilo 70 cm olduk.okula başladım başlayalı (3 ay oldu)sadece 1 kilo almış kilo alımı yavaş dedi doktorumuz .boyumuzda kısa mı olacak ne :))70 cm kısa gibi geldi bana ama sağlıklı olsunlardaa...yumurta allejimiz hala devam ediyor başlayamadık yumurtaya..tuğra devamlı yürümek istiyor.bende ellerinden tutup yürütüyorum arada sırada yürütece koyuyurum.

hoşgeldin meltem...Allah bağışlasın yavrunu, boyu kilosu çok iyi maşaallah :nazar::nazar: boyu gayet yerinde bence annesi kısa deme..
yumurtaya alerji kaç yaşına kadar devam edebiliyormuş? geçer de, Tuğra da rahatca yemeğe başlar yumurtasını insaallah..
bizim de tam bezin lastiğinin geldiği kısımlar pütür pütür oldu son iki gündür, birşey mi dokundu acaba diye düşündüm ben de, siz alerjiyi nasıl anladınız? kusma vs..oldu mu yoksa yalnızca döküntü mü oldu?
:nazar:maşaallah yürümeye hevesliymiş küçük bey, bizimki de elimden tutup ayakta yürüme pozisyonunda sürekli..ama adım atmıyor daha korkuyor tosbiim..

İyi akşamlar kızlar iyisinizdir inşallah. gülfem hanımla birazdan anneanneye kalmaya gidecez eşimin uzaktan akrabası memlekette vefat etmiş oraya gidecek. Anneye gitmek hoşta Aşkısı dan ayrılmak hiç işime gelmiyor açıkçası :-) herkese iyi geceler....
iyi akşamlar Sedacım Allah rahmet eylesin vefaat eden yakınınıza..
eşinle de Allah sağ salim kavuştursun biz de pazartesi akşamı dört günlüğüne ayrılıyor olacağız iş gereği..:KK14:

Kizlar ben bebeklere mama verip yaticam hadi herkese iyi geceler. Yarin buyuk ohtimal gitemem ama pazartesi gorusuruz

iyi geceler Şila pazartesi görüşmek üzere, minişlerini öp yerime :KK54: :KK16:

Son düzenleme:
Miniklerin gözlerinin içine bakıyorum uyusunlar diye onlar da bizim gözümüzün içine bakıyo oynatsınlar diye, bu ne yaman çelişki anne :)

geçmiş olsun cnm, bir an önce atlatır umarım...
bizde de aynısı olmuştu bir kez, önce yalnızca burun akıntısı ile başladı akabinde ateslendi...üst solunum yolu enfeksiyonu idi bizimki de...zaten, diş atesi 38 i geçmez demişti bizim dr.umuz...
damlalığa koyup içirebilirsin belki, bizim kullandığımız vitaminin yani multitabs ın bir pipeti var, ona çekip içirirdim kızımda ben...
gecenizin rahat geçmesine de sevindim..

eşinle de Allah sağ salim kavuştursun biz de pazartesi akşamı dört günlüğüne ayrılıyor olacağız iş gereği..:KK14:

sağol canım,evet bizdede var vitaminin pipeti ama tadını anlar içmez
vitamin nasıl içiyor ağzını açıyor hemen :KK1:

mecburen kaşıkla veriyorum hemen bir anda gidiyor

eşim ellerini tutuyor,bende hemen içiriyorum

şimdi uyuyor...

eşin ne iş yapıyor nereye gidiyor

bendeki meraka bak :KK1:

kızlar ya internetten giyim alışverişi yapıyor musunuz siz markafonı vs.?ben sürekli yapıyorum,hastalık gibi oldu bende valla.kargocuyla kanka olduk artık.sizce normal miyim ki?

:KK1: çok güldüm he kanka oldunuz demek

eşimde bugün bana bundan bahsetti
hastalık oluyormuş,sürekli işyerine
netten bişiler aldıyor
alışkanlık yaptı hep almak istiyordum diyor
ama kendini dizginle biraz
ben netten giyim alışverişi yapmadım hiç
yapmam da galiba...
görüp almak daha çok içime siner...

Miniklerin gözlerinin içine bakıyorum uyusunlar diye onlar da bizim gözümüzün içine bakıyo oynatsınlar diye, bu ne yaman çelişki anne :)
:KK1: uyku tutmuyor minikleri demek ki n'apsınlar annesi ..

sağol canım,evet bizdede var vitaminin pipeti ama tadını anlar içmez
vitamin nasıl içiyor ağzını açıyor hemen :KK1:

mecburen kaşıkla veriyorum hemen bir anda gidiyor

eşim ellerini tutuyor,bende hemen içiriyorum

şimdi uyuyor...

eşin ne iş yapıyor nereye gidiyor

bendeki meraka bak :KK1:

şifa olsun kuzuya, mecbur içecekler sağlık için..
kredi kartı yazılımı yapıyorlar cnm, öyle geziyor işte banka banka ülke ülke satış yapmak için.. sık sık ayrı düşüyoruz yani ne yazık ki:KK5:

Son düzenleme:

sende oynat onları hilal :KK1:

yazık bebeler beklemesin

bu ikiz bebeler birbirine zarar vermiyormu ?

ya ben çok merak ediyorum acaba kızımın

yanında bi akranı olsa napardıı diye

bigün hastanede akranıyla karşılaştırdım

birbirlerine dokunmaya çalışıyorlardı

ne çok gülmüştük çok tatlılardı

:KK1: çok güldüm he kanka oldunuz demek

eşimde bugün bana bundan bahsetti
hastalık oluyormuş,sürekli işyerine
netten bişiler aldıyor
alışkanlık yaptı hep almak istiyordum diyor
ama kendini dizginle biraz
ben netten giyim alışverişi yapmadım hiç
yapmam da galiba...
görüp almak daha çok içime siner...

aynen iki kere o hataya düştüm butik tarzı yerden,
birisi çok çok basit dört tarafı dikilmiş gibi adeta geldi,
diğeri de 42 beden olmasına rağmen göğsümden geçmedi daracık dikmişler..
sonra iade et yeniden kargoyla uğraş vs...
en iyisi deneyip almak...

sende oynat onları hilal :KK1:

yazık bebeler beklemesin

bu ikiz bebeler birbirine zarar vermiyormu ?

ya ben çok merak ediyorum acaba kızımın

yanında bi akranı olsa napardıı diye

bigün hastanede akranıyla karşılaştırdım

birbirlerine dokunmaya çalışıyorlardı

ne çok gülmüştük çok tatlılardı

daha çok küçükler pek akrandan oyundan anlamazlar,
sen büyüdüklerinde gör nasıl oyuncak çekişmesi, saç baş yolma yapıyorlar akranlarıyla :KK1:

aynen iki kere o hataya düştüm butik tarzı yerden,
birisi çok çok basit dört tarafı dikilmiş gibi adeta geldi,
diğeri de 42 beden olmasına rağmen göğsümden geçmedi daracık dikmişler..
sonra iade et yeniden kargoyla uğraş vs...
en iyisi deneyip almak...

evet ya bazen bi mağazaya giriyorum
etek beğeniyorum bana olur düşüncesiyle
bi bakıyorum bacaklardan yukarı geçmiyor :KK1:
kaldıkı netten hiç almam...

Son düzenleme:
evet ya bazen bi mağazaya giriyorum
etek beğeniyorum bana olur düşüncesiyle
bi bakıyorum bacaklardan yukarı geçmiyor :KK1:
kaldıkı netten hiç almam...

bazı mağazaların bedenleri çok dar oluyor, sıfır beden kızlarımıza göre imal ediyorlar galiba :KK1:
en son 42 beden patlayacak gibi olunca göğüste ağlacaktım neredeyse ama bir başka mağazada 40a da girebildim çok şükür ki..

X