Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

günaydın kızlar.herkesler uyanmış da işe güce dağılmış bile.(ne yedireceğimi de bilmiyorum aslında yemiyor bişey)

elifsueda uımarım bebişin rahat geçirmiştir geceyi.
ilk_ size de şimdiden kollay geblsin bakalım.
prenses benim kızımın da uyku düzeni öyle 12 den önce asla uyumuyor,çok denedim.ama güzel tarafı sabah 6-7 ye kadar hiç uyanmıyor.en azından ben de dinlenebiliyorum.inşallah uykunuz düzene girer.

Günaydın kızlar. Hayırlı bir gün olur inşallah. Sabah gülfemi yanıma almıştım sabah saçlarımı iki eline dolamış çekiyor düşünün o şekilde uyandım :-) ilknurcum hayırlı olsun rabbim utandırmasın. Şilacım sahada kolay gelsin. Dün yaptım ben o görevi hele de çocukla fevkaladenin fevkinde bir şey oluyor temizlik yapmak:-)

Günaydın kızlar gece gece ne güzel sohbet etmişsminiz ben yaramazlara kahvaltı savaşına gidiyorum gazam mübarek olsun :)))))))

selam canım hoş geldin, geçmiş olsun kuzuna annesi senin oğlan yürümeye başladı mı?

3 5 adım atıyo kendi kendine..ama parmağımı tutarsa koşa koşa gidiyo:)

Canim umarim ates falan yapmaz.. Bende cok uzuluyom asi olduklari zaman allahtan bizi asi pek etkilemiyor hic sorun yasamadik simdiye kadar:nazar:

yaptı maalesef ateş..akşam hiç uyumadım diyebilirim..calpol falan verdim..öyle sarılıp uyuymuşuz

Kizlar aranizda cekmece kilidi kullanan varmi benim oglan mutfaktaki bi cekmeceyi hep aciyo dun parmagini sikistirdi almak istiyorumda ise yariyo mu acaba bilen var mi

ben çekmeceleri delmek istemediğim için kurdele ile bağlıyorum:)

Kahvaltı yaptır batan üst başı değiştir saçlardan yumurta sarısı temizle derken anca geldim ama kimsecikler yok

selam kızlar

sabah hastaneye gittik geldik
ben diş ateşidir diye sevinçliydim
ama alt solunum yolu enfeksiyonu olmuş
biraz hırıltısı var dedi
üşütme değilmiş mikrop kapmış
burnuda tıkalı dedi
ayın 21 inde sağlık ocağına gitmiştik
aşı için o zaman dr dinlemişti bişisi yoktu burnuda tıkalıydı yine
3 şurup, fısfıs burnunun ön kısmına sürmem içi krem verdi nefes açıcı galiba

moralimde bozuldu
ilaçlarını içiremiyorum ağlıyor sürekli
görünce ilacı çıldırıyor
2 kez içirdim ikisindede kustu
nasıl yapcam bakalım

gece de sorun olmadı hiç gayet güzelce uyuduk

selam kızlar

sabah hastaneye gittik geldik
ben diş ateşidir diye sevinçliydim
ama alt solunum yolu enfeksiyonu olmuş
biraz hırıltısı var dedi
üşütme değilmiş mikrop kapmış
burnuda tıkalı dedi
ayın 21 inde sağlık ocağına gitmiştik
aşı için o zaman dr dinlemişti bişisi yoktu burnuda tıkalıydı yine
3 şurup, fısfıs burnunun ön kısmına sürmem içi krem verdi nefes açıcı galiba

moralimde bozuldu
ilaçlarını içiremiyorum ağlıyor sürekli
görünce ilacı çıldırıyor
2 kez içirdim ikisindede kustu
nasıl yapcam bakalım

gece de sorun olmadı hiç gayet güzelce uyuduk

Gecmis olsun canim cok uzuldum bitde ilacta icmiyomus ne yapicancanim mecbur icirmeye calisicaksin

Günaydın kızlar. Hayırlı bir gün olur inşallah. Sabah gülfemi yanıma almıştım sabah saçlarımı iki eline dolamış çekiyor düşünün o şekilde uyandım :-) ilknurcum hayırlı olsun rabbim utandırmasın. Şilacım sahada kolay gelsin. Dün yaptım ben o görevi hele de çocukla fevkaladenin fevkinde bir şey oluyor temizlik yapmak:-)

Aynen canim atomu parcalamis gibi seviniyorum temizligi bitirince

Hayela gece devam sütünü ne zaman hazırlıyorsun bizimkiler çok uyanıyo acaba gece süt mü yetmiyor ben de gece kalktıklarında devam sütü mü versem

Hayela gece devam sütünü ne zaman hazırlıyorsun bizimkiler çok uyanıyo acaba gece süt mü yetmiyor ben de gece kalktıklarında devam sütü mü versem

Canim benim kucuk bir termosum var ketil la su kaynatip birax iliyinca ona koyuyorum sonra bbeler uyaninca hemen kalkip yapioruz canim onceden hazirlayip veremiyon canim bakteri uretiyomus kutusunda oyle yaziyo bir dene canim belki yetmiyodurda uyaniyolatdir

Canim benim kucuk bir termosum var ketil la su kaynatip birax iliyinca ona koyuyorum sonra bbeler uyaninca hemen kalkip yapioruz canim onceden hazirlayip veremiyon canim bakteri uretiyomus kutusunda oyle yaziyo bir dene canim belki yetmiyodurda uyaniyolatdir

Deneyim bakalım sağol canım

Geçmiş olsun elifcim. Gülfem de şurubu zor içiyor. gangam söyleyerek yada eşim yatırıyor ellerini tutuyor. Bende dudaklarını büzüştürüp öyle içiriyoruz .'

Kizlar mustelanin bebek parfumu var musti diye gordunuzma daha dogrusu kokladiniz mi

Yok almadım ben, şampuan masaj yağı ve vucut losyonunu almıştım zaten şampuanıyla yıkayıp masaj yağı ya da losyonunu sürünce parfüm sıkmış gibi kokuyor :) parfümünün kokusu da o grupla aynı değil mi

Geçmiş olsun elifcim. Gülfem de şurubu zor içiyor. gangam söyleyerek yada eşim yatırıyor ellerini tutuyor. Bende dudaklarını büzüştürüp öyle içiriyoruz .'

Gangham bizim bebelerin yemek müziği:) nefret ettiler hele eymen başka bi vesileyle duysa gözümün içine bakıp bağırıyor :)

X