Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

slm kızlar nasılsınızz biz de yaşımızı geçtik doğum günümüz güzeldi süslemeler vs istediğim gibi oldu içime sindi 13 aylık olduk bile 21 ınde olcaz :) 1 yaş aşılarımızı olduk geçen 21 ınde dr kontrolümüzüde olduk maşallah gelişimimiz çok güzel kan sayımı daha önce verdiğimizde çok iyi olduğundan dr gerek duymadı 15 aylık olunca gelin dedi 3 ay sonraya dedi sizler nasılsınızzz :KK16:

Nice yıllara canım. İstediğin gibi olmasına sevindim. Burası çok sessizleşti gelen giden pek yok :KK43: Yaz mevsiminden olsa gerek....

Doğum günü fotoğraflarını paylaşır mısın bizimle ?

merhaba kızlar
suedanın dün doğumgünüydü annemlerin evinde kutlamaya karar verdik
benim bütün ailem orada pazar günü kutlayacağız inşallah
ama dün eşimin işyerinde minik bi kutlama yaptık iş arkadaşları
sueda gelsin pasta alalalım burada kutlayalım demişler
2 kere doğugünü kutlaması yapacaz yani :)

neden kimse yok arkadaşlar nerelerdesiniz Lale uzun zamandır yok
hilal,şila siz neredesiniz,ismini sayamadığım diğer arkadaşlar?

aa bu arada bugünde evlilik yıl dönümüm...

Son düzenleme:
suedanin dogum gunu sizinde evlilik yildonumunuz kutlu olsun cnm.nice seneleriniz olsun insallah.bu arada kaç senesinnde evlendiniz.bizimde 19undaydi

sueda'nın doğum gününde giyecekleri

doğum günü için aldığım pamine marka ekru renginde abiye elbise, yanındakide kese çantası,fiyatı 85 tl'idi.fakat ben 70 tl'ye aldım
herzaman alışveriş yaptığım yerden aldığım için indirim yaptılar.

ayakkabıyıda ,pampili ayakkabı mağazasından 35 tl'ye aldım
tokalarıda ben yaptım,saten kumaşın içine pamuk koyup yuvarlak şekilde diktim
bijuteriden aldığım lastikleride diktim
bir kaç bijuteri gezdim ama toka bulamadım...

Son düzenleme:
sueda'nın doğum gününde giyecekleri

doğum günü için aldığım pamine marka ekru renginde abiye elbise, yanındakide kese çantası,fiyatı 85 tl'idi.fakat ben 70 tl'ye aldım
herzaman alışveriş yaptığım yerden aldığım için indirim yaptılar.

ayakkabıyıda ,pampili ayakkabı mağazasından 35 tl'ye aldım
tokalarıda ben yaptım,saten kumaşın içine pamuk koyup yuvarlak şekilde diktim
bijuteriden aldığım lastikleride diktim
bir kaç bijuteri gezdim ama toka bulamadım...
Canım doğumgününüz kutlu olsun sueda prensesler gibi olacak desene
foto bekliyoruz ona göre :)
bizim de bugün doğumgünümüz

Canım doğumgününüz kutlu olsun sueda prensesler gibi olacak desene
foto bekliyoruz ona göre :)
bizim de bugün doğumgünümüz

hilalcim vera ve eymeninde doğum günü kutlu olsun
gerçekten prensesler ve gelin gibi olacak :)
foto koyucam inşallah,sendende bekliyorum ona göre...

elifsueda cnm cepten baglaniyorum fotograf makiesinden atamiyorum.o kadar agir Ki Sayfa cvbi 15 dkkada yazabiliyorum

Herkese merhabalar uzun zamandir girmiyodum daha dogrusu bi bakip cikiyodum kimse yazmayinca icimden yazmak gelmedi.. Dogum gunu gecen tum bebislerin gecmis dogum gunlerini kutluyorum.
Bizde ise gunler kosusturmacayla geciyor ikiside bayagi ayaklandi artik peslerinden kosuyorum. Cuma gunu avsada yer ayittik bir haftaligina annemlerle gidicez bakalim nasil olucak denizi seviceklermi
Haa bu arada ilknurdan haber aldim iyiymis yurtdisina cikmis sonraa beren kiz vinni kirmis internete ara verincede bi daha girmek istememis boyle iste biz telden gorusuyoruz kendisiyle yani kisacasi ikiside iyi bi sorun yokk. Buralar cok sesiz kalmiss kimse girmiyo galiba artik

selam kızlar biz burada bodrumda aşılarımızı ve 1 yaş kontrolümüzü Allaha emanet olduk
bebişler 14 mayısta ankarada 77 ve76 cm çıkmışlardı, burada 84 cm ölçtü hemşire :)
1 ayda 8 cm uzamaları imkansız o yüzden hiç dikkate almıyorum :))

ilknurun iyi olmasına sevindim ama giremeyeceğim hoşçakalın falan dese daha bir iyi olurdu
neyse giden gidene zaten :)

denize iyiden iyiye alıştık biz sahilde üstlerini çıkarıp kumlara bırakıyorum bebek kaplumbağalar gibi denize ulaşıyorlar emekleyerek
ankaraya hiç dönesim yok yaa :KK43: eşim yalnız içim de rahat değil ::KK43:(

selam kızlar
pazar günü annemlerde doğumgünü yapmıştık,1 haftadır ordaydım dün akşam evime döndüm
sueda 4 gündür kendikendine yürüyor :nazar::nazar::nazar: bi kaç adım atıp popo üstü düşüyor
orası kalabalık olduğu için çocuk daha hevesli,şimdi tembelliğe vurdu emekliyor :KK1:
gel gel deyince del del diyor,ablamın oğlu sueda diyor oda dueda diye karşılık veriyor
bizim hala 2 dişimiz var diğerleri çıkmadı daha...

selam kızlar
pazar günü annemlerde doğumgünü yapmıştık,1 haftadır ordaydım dün akşam evime döndüm
sueda 4 gündür kendikendine yürüyor :nazar::nazar::nazar: bi kaç adım atıp popo üstü düşüyor
orası kalabalık olduğu için çocuk daha hevesli,şimdi tembelliğe vurdu emekliyor :KK1:
gel gel deyince del del diyor,ablamın oğlu sueda diyor oda dueda diye karşılık veriyor

Maşallah suedaya, yürüdüyse gerisi gelir canım. Hatta bir iki haftaya koşar bile. Bizimkiler hiç yürümüyor şimdi direkt koşuyorlar :)

selam kızlar

aynen cnm bizimkide başladı yürümeye ama emeklemeyide bırakmıyor :KK1: popo üstü düşüyor aynen :nazar::nazar::nazar::nazar:

X