Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

guldis cnm emzirirken hamile kalirsan emzirmeyi kesmen mi gerekiyormus.senin koca da pek hainmis bu arada :)

selam kızlar bikaç gündür giremedim labtop serviste,bugün Eyüp sultandaydık iftarımızı orada yaptık
sonrada annemlere geçtik,sultanahmetede gidicez inşallah

bu arada güldencim hayırlı olsun,çok güzel bi haber bu hiç üzülme
bende çok istiyorum fakat yapmam gereken şeyler var ,zayıflamam lazım vs...
birde geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değildir,bana drum öyle demişi...

guldis cnm emzirirken hamile kalirsan emzirmeyi kesmen mi gerekiyormus.senin koca da pek hainmis bu arada :)

evet canım bırakmak gerekiyormuş 2 bebeğin sağlığı için.

selam kızlar bikaç gündür giremedim labtop serviste,bugün Eyüp sultandaydık iftarımızı orada yaptık
sonrada annemlere geçtik,sultanahmetede gidicez inşallah

bu arada güldencim hayırlı olsun,çok güzel bi haber bu hiç üzülme
bende çok istiyorum fakat yapmam gereken şeyler var ,zayıflamam lazım vs...
birde geri çekilme yöntemi korunma yöntemi değildir,bana drum öyle demişi...

sağol canım...İlk ben biraz korkmuştum ama şuan iyi 2.ye diyorum.tüm detayları hatırlarken herşey taze iken 2.ce nasipse büyüyecek sonra bebişlerle bol bol gezmeler keyif zamanı :))

merhaba hilmacim gercekten o kusmak kotudur en son çare zofran verdiler bana cunku gun asiri yatiriyorlardi

Perişanları oynuyorum sevgili boş topik... İkizlerle hala bodrumdayız.
Bunlar evde durmuyo sürekli dışarı modundalar, sürekli aga aga diyolar (ayakkabı) hatta evde de ayakkabıyla geziyor eymen bey heran kapı açılsa da dışarı hücum etsem diye hazır ve nazır :))
Dışarda da ellerinden tutturmuyorlar ve kedi peşinde oradan oraya koşturmaca halindeler. Vera birinin kuyruğundan tutup eve bile sürükledi :KK43: komşular ikizleri değil kedileri koruyun diye dalga geçiyorlar :)
Ramazan'da susuzluk bir yandan ikizler bir yandan... Sevabı da iki kat olur inşallah :)

Perişanları oynuyorum sevgili boş topik... İkizlerle hala bodrumdayız.
Bunlar evde durmuyo sürekli dışarı modundalar, sürekli aga aga diyolar (ayakkabı) hatta evde de ayakkabıyla geziyor eymen bey heran kapı açılsa da dışarı hücum etsem diye hazır ve nazır :))
Dışarda da ellerinden tutturmuyorlar ve kedi peşinde oradan oraya koşturmaca halindeler. Vera birinin kuyruğundan tutup eve bile sürükledi :KK43: komşular ikizleri değil kedileri koruyun diye dalga geçiyorlar :)
Ramazan'da susuzluk bir yandan ikizler bir yandan... Sevabı da iki kat olur inşallah :)

kolay gelsin hilalcim,bizimki pek gezmeye alışkın değil akşam babası gelince gezdiriyor
anahtar sesini duyar duymaz heyecanlanıyor babasına çığlıklar atıyor dışarı çıkmak için
ben eşime yükledim o işi :KK1: çocuk biliyor babasının gezdireceğini o yüzden adamı rahat bırakmıyor hiç
ben oruç tutmuyorum emiyor diye,zaten yemeklede arası yok memeye tam gaz devam
sütün yetiyormu peki yemek meselesini nasıl hallediyorsunuz?

Son düzenleme:
kolay gelsin hilalcim,bizimki pek gezmeye alışkın değil akşam babası gelince gezdiriyor
anahtar sesini duyar duymaz heyecanlanıyor babasına çığlıklar atıyor dışarı çıkmak için
ben eşime yükledim o işi :KK1: çocuk biliyor babasının gezdireceğini o yüzden adamı rahat bırakmıyor hiç
ben oruç tutmuyorum emiyor diye,zaten yemeklede arası yok memeye tam gaz devam
sütün yetiyormu peki yemek meselesini nasıl hallediyorsunuz?

İştahsızlık aynı, annem belki aç kalınca yemek yemeye alışırlar diyordu ama olmadı. ikisi de emiyor ve ben ramazandan beri 7 kilo verdim. Depolardan gidiyor anlayacağın. Denemek için başladım iyiki de başlamışım canım. 8 aylık emen bebeği olan bir arkadaşım yüreklendirdi beni tutalım Allah daha çok verir dedi öylece başladık. Önceki rutine ek olarak akşam şekersiz sütlaç teklif ediyorum birkaç kaşık alıyorlar bitirmiyorlar bile

Sohbetlerimizi çok özledim. Daha sık görüşmek ümidiyle

İştahsızlık aynı, annem belki aç kalınca yemek yemeye alışırlar diyordu ama olmadı. ikisi de emiyor ve ben ramazandan beri 7 kilo verdim. Depolardan gidiyor anlayacağın. Denemek için başladım iyiki de başlamışım canım. 8 aylık emen bebeği olan bir arkadaşım yüreklendirdi beni tutalım Allah daha çok verir dedi öylece başladık. Önceki rutine ek olarak akşam şekersiz sütlaç teklif ediyorum birkaç kaşık alıyorlar bitirmiyorlar bile

Sohbetlerimizi çok özledim. Daha sık görüşmek ümidiyle

hmm oruç sütünü etkilemedi yani,ramazandan sonra hemen alırsın o kiloları merak etme :)
eşimde 3-4 kg verdi,sütlaça pekmez bal karıştır yada şeker koy bence,belki yerler o zaman
bende özledim sohbetlerimizi kimse gelmiyor napalım
Lale'yi merak ettim ben neden gelmiyor acaba
artık suedadan pc'yi bile açamıyorum,oynamak istiyor,uyuyunca bakıyorum
sende çalışmaya başlarsın o zaman hiç giremezsin,zaten kimselerde yok,belki kışın geri gelirler...

hmm oruç sütünü etkilemedi yani,ramazandan sonra hemen alırsın o kiloları merak etme :)
eşimde 3-4 kg verdi,sütlaça pekmez bal karıştır yada şeker koy bence,belki yerler o zaman
bende özledim sohbetlerimizi kimse gelmiyor napalım
Lale'yi merak ettim ben neden gelmiyor acaba
artık suedadan pc'yi bile açamıyorum,oynamak istiyor,uyuyunca bakıyorum
sende çalışmaya başlarsın o zaman hiç giremezsin,zaten kimselerde yok,belki kışın geri gelirler...

İnşallah gelirler, ne güzel paylaşımlar yapıyorduk..
Bugün ne oldu?!
Veranın köpek dişleri kabarmıştı ve 1-2 gündür hafif huysuz gibiydi. Diş çıkmış mı diye bir baktım ne göreyim!!!
Maşallah Sen köpek dişinin arkasındaki kocaman azı çık! Arada köpek dişinin olduğu yer boş, yanı dolu:)
Eymenin 4dişi var sadece, maşallah vera azılara başladı

İnşallah gelirler, ne güzel paylaşımlar yapıyorduk..
Bugün ne oldu?!
Veranın köpek dişleri kabarmıştı ve 1-2 gündür hafif huysuz gibiydi. Diş çıkmış mı diye bir baktım ne göreyim!!!
Maşallah Sen köpek dişinin arkasındaki kocaman azı çık! Arada köpek dişinin olduğu yer boş, yanı dolu:)
Eymenin 4dişi var sadece, maşallah vera azılara başladı
bizim daha 3.dişimiz çıktı geçen :)
eskilerden olmasam da ben varim :)

tabiki sende varsın canım...

ne guzel bi suru disleriniz var.bizim hala yarim iki disimiz var :) kahvaltida ne veriyorsunuz ben bisi yediremiyorum

ne guzel bi suru disleriniz var.bizim hala yarim iki disimiz var :) kahvaltida ne veriyorsunuz ben bisi yediremiyorum

dişi olunca nolcakki varsın geç çıksın hiç önemli değilki canım
geç çıkması daha iyi derler,hem 2 dişiyle göğsüm yarıldı 1 akşam ısırdı durdu
neyseki ısırma huyu yok,arada bi fırt ısırıyor bazen,daha çok dişleri olsa parçalardı heralde
geç olsun güç olmasın.
kahvaltıdada yumurta peynir pekmez ekmek,biz ne yersek veriyorum
ama kendine yaptığım şeyleri bile yemiyor tükürüyor
çubuk seviyor eline sürekli çubuk veriyorum...

dişi olunca nolcakki varsın geç çıksın hiç önemli değilki canım
geç çıkması daha iyi derler,hem 2 dişiyle göğsüm yarıldı 1 akşam ısırdı durdu
neyseki ısırma huyu yok,arada bi fırt ısırıyor bazen,daha çok dişleri olsa parçalardı heralde
geç olsun güç olmasın.
kahvaltıdada yumurta peynir pekmez ekmek,biz ne yersek veriyorum
ama kendine yaptığım şeyleri bile yemiyor tükürüyor
çubuk seviyor eline sürekli çubuk veriyorum...

Bizimkilerin favorisi de susamlı çubuk bir de keçibacağı diye bir hamurişi var onu seviyorlar. Yumuşak olsun diye pancake yapıyorum ama yok illa kuru kuru keçibacağı kemirecekler. Tipleri ve huyları tamamen farklı ama yemek konusunda aynılar.. Mıy mıy :))

Ekmeğin gevrek yerine sürülmüş tereyağ peynir ve 1 tam Rafadan yumurta vermeye çalışıyorum. Çoğunlukla 1 yumurtayı ikisi yiyor diğeri bana kalıyor

anaa biz hala zoraki iki tatli kasigi bulamac yiyiyoruz kahvaltilik hiçbiseyi agzina surmez napcam bilmiyorum

Bizimkilerin favorisi de susamlı çubuk bir de keçibacağı diye bir hamurişi var onu seviyorlar. Yumuşak olsun diye pancake yapıyorum ama yok illa kuru kuru keçibacağı kemirecekler. Tipleri ve huyları tamamen farklı ama yemek konusunda aynılar.. Mıy mıy :))

ekmek veriyorum eline kocaman lokma koparıp atıyor ağzına bikere boğazına takıldı zaten
ödüm koptu ters çevirdik ağzından lokma öyle çıktı,o yüzden ekmek veremiyorum
birde dişleri ne kadar keskin,kendi dişime baktım o kadar keskin değil
yıllardır yemek yiye yiye körlenmiş bizim dişler :KK1:

X