Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Canım;
Birmax sitesinden magnet bastırdım.
logofood.com.tr den kızımın magnet resmini baskı yaptırarak ambalajlı şeker bastırdım.
1 şeklinde taçlı keçeden çubuk hazırladım.
Peçete halka süslerim hazır.
Zaman posteri yaptım.
Üzerinde 1 olan doğum günü balonları aldım.

1 şeklinde kapı süsü hazırlıyorum. bitemedi henüz (annemlere geçiş yapıyoruz arada kalıyor yarım)
Kızımın tütüsü de tasarım aşamasında
Mama önlüğü tasarım aşamasında
Bardak süsü tasarım aşamasında
minnie Mouse lu çubuklarda yarım...
Davetiyemiz tasarım aşamasında
Pasta da halen kararsızım
Karşılama posteri tasarım aşamasında
İyiki doğdun ..vb cancanlı süsler alcam...

çook işim var çook
aklıma gelenler bunlar canım...

Offfff gulden nasil ugrasicaksin bu kadar seyle allah yardimcin olsun canim

şilacım maşallah kuzulara ikisininde bakışları aynı olmuş cips yerken,normaldede benzerlermi?
yemekeelrden önce cipse geçtiniz he,bende çubuk bisküvi arada ucundan veriyorum.
canım resimdeki senmisin?

Son düzenleme:
şilacım maşallah kuzulara ikisininde bakışları aynı olmuş cips yerken,normaldede benzerlermi?
yemekeelrden önce cipse geçtiniz he,bende çubuk bisküvi arada ucundan veriyorum.
canım resimdeki senmisin?

Yok canim benzemiyolar biri sari biri esmer... evet ya bi baktik masadan direk cips alip yemeye basladilar bide cok sevdiler zararliya. Resimdeki ben degilim canim kardesim

Yok canim benzemiyolar biri sari biri esmer... evet ya bi baktik masadan direk cips alip yemeye basladilar bide cok sevdiler zararliya. Resimdeki ben degilim canim kardesim

evet canım biri sarı biri esmer,onu görüyorum.bakışları aynıydıda resimde,bakışlar mimikleri birbirine benziyormu demek istedim.
doruk esmer sana benziyor galiba sende esmersin büyük ihtimal kardeşin esmerde
insan kendi resmini koyar dimi :KK31:

Son düzenleme:
evet canım biri sarı biri esmer,onu görüyorum.bakışları aynıydıda resimde,bakışlar mimikleri birbirine benziyormu demek istedim.
doruk esmer sana benziyor galiba sende esmersin büyük ihtimal kardeşin esmerde
insan kendi resmini koyar dimi :KK31:

Heee evet bakislari benziyor canim ben esmerim ama kardesim esmer degil orda karanlik cikmis beyaz tenlidir kardesim. Dogum gunu fotosunda resim cektirmeye vaktim olursa eklerim canim

Heee evet bakislari benziyor canim ben esmerim ama kardesim esmer degil orda karanlik cikmis beyaz tenlidir kardesim. Dogum gunu fotosunda resim cektirmeye vaktim olursa eklerim canim

Biz de merakla bekliyoruz fotoları :)
Bizde de her ikisi de sarı kafa ama eymen bana benziyor mavi gözlü, veranın gözler elamsı kahverengimsi...
Hamileyken bir kız bir erkek olunca herkes kız olan sana benzesin sarışın mavi gözlü olsun diyorlardı oğlum bana benzedi :)

Biz de merakla bekliyoruz fotoları :)
Bizde de her ikisi de sarı kafa ama eymen bana benziyor mavi gözlü, veranın gözler elamsı kahverengimsi...
Hamileyken bir kız bir erkek olunca herkes kız olan sana benzesin sarışın mavi gözlü olsun diyorlardı oğlum bana benzedi :)

Olsun hilalcim artik eymenin pesinden kizlar kosar. Verada cok tatli ama yaa hele o yanaklarrrr....

Henüz anne değilim ama bu konuda yarımda olsa deneyimliyim :)
Anne yarısıyım benide alırmısınız aranıza :) Şu sıra çocuğun hırçınlığıyla imtihan oluyoruz sizlerin yardımına ihtiyacımız olabilir :)

Henüz anne değilim ama bu konuda yarımda olsa deneyimliyim :)
Anne yarısıyım benide alırmısınız aranıza :) Şu sıra çocuğun hırçınlığıyla imtihan oluyoruz sizlerin yardımına ihtiyacımız olabilir :)

hoşgeldin aramıza,elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız hepimiz...

selam anneler ve bıcırları ben yerlesmekle ve alısmakla mesgulum ınsallah hepınız ıyısınızdır.elıfım yasını doldurdu sukurler olsun.
ucakla ılgılı sorular gordum hemen bır cevap vereyım resımlıEki Görüntüle 726806

hersey yolundaydı korkmadı.bır bos zamanımda yenı resımlerde eklerım son halımıze daır

$yenı 038.jpg $yenı 065.jpg

sızlerde ekleyın tammmı

Gunaydinn anneler biz dogum gunumuzu atlattik guzel gecti 32 kisiydik ama ev hic karismadi erkekler balkonda terasta oturdu bayanlarda salonda cok rahat gecti ve tabikide eglendikk fotolarida eklerim birazdan

Telden cektiklerim bunlar ikramlari ve evi cekmeyi unutmusum evi suslemistik balonlar falan cokguzel olmustu ama unuttum cekmeyi foto makinesimde var ama pc ye yuklemedik daha haa bide magnet ve kurabiyemizi cekincw yuklerim birazdan

berilcim resimdeki senmisin?
yine ankaradasın dimi farklı bi şehire taşınmadın
bu arada nasılsın naptınız?
elifede maşallah yaşınıda doldurmuş...

Son düzenleme:
X