Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

İlk deniz maceramızı anlatayım;
Eymen kumları çok sevdi hatta bi avuç kum yedi bile :) kumlara bıraktık büyük bir heyecanla denize doğru yürümeye çalıştı, kumlarda yürüyemeyince oturdu büyük bir hızla emekledi dalga gelip ellerini ve dizlerini ıslatınca ağlayarak geri döndü tam tahmin ettiğim gibi korktu. Vera da yine tam tahmin ettiğim gibi çok sevdi Deniz'i kucağımdayken denize doğru uçuyordu adeta. Swimtrainer diye birer simit aldık onlarla girdiler denize. Eymen put gibi çok ciddi vera da suya şap şap vuruyo çığlık çığlığa bağırıyor :) iki ayrı kutup bu ikizler yaa :))

gerçekten çok eğlenceli olmuş,ne şekerlerdir şimdi onlar öyle ya
sefanız olsun gezin,denize girin bebelerle...

Ben de kayradan bir kap aldım ama kalıpları çok dar biraz kilo vermem lazım rahat giyebilmek için.
Kızlar a101 de bugün bebekler için salıncak var. İple ağaca bağlanan cinsten, biz aldık bahçedeki ağaca kurduk 1tane kalmıştı malesef. Zaten tırsık oğlum korkar veraya kalır :)))

dar geldiyse almasaydın keşke,zayıflayınca üstüne göre alırdın
benim evde ilk evlendiğimde aldığım pardesuler var zayıflayıp giyecem diye saklıyorum :KK52:
hamileliğimden önce almıştım bir tanede şimdi oda olmuyor...

dar geldiyse almasaydın keşke,zayıflayınca üstüne göre alırdın
benim evde ilk evlendiğimde aldığım pardesuler var zayıflayıp giyecem diye saklıyorum :KK52:
hamileliğimden önce almıştım bir tanede şimdi oda olmuyor...

Dar değil ama şimdi tesettüre uygun pek yapılmıyor tesettür kıyafetleri :)
Üst taraf oturuyor biraz

Dar değil ama şimdi tesettüre uygun pek yapılmıyor tesettür kıyafetleri :)
Üst taraf oturuyor biraz

tesettüre uygun olanlar var onlardan alabilirsin,ferace mesala ben ferace giyiyorum...
o göğüs kısımları banada dar geliyor,bi etek bakacaktım önceki yıllarda hepsi bilek üstü
nasıl giyecem ben bunları resmen bacaklar acıkta,dediğin gibi tesettüre pek uygun olmuyor bazen...

Son düzenleme:
tesettüre uygun olanlar var onlardan alabilirsin,ferace mesala ben ferace giyiyorum...
o göğüs kısımları banada dar geliyor,bi etek bakacaktım önceki yıllarda hepsi bilek üstü
nasıl giyecem ben bunları resmen bacaklar acıkta,dediğin gibi tesettüre pek uygun olmuyor bazen...

Ferace de baktım ama onlar da çok abiye geldi gözüme (benim baktıklarım)
Bu yazı da yazlıkta bol tuniklerle ağlatırım inşallah, seneye Allah kerim

Ferace de baktım ama onlar da çok abiye geldi gözüme (benim baktıklarım)
Bu yazı da yazlıkta bol tuniklerle ağlatırım inşallah, seneye Allah kerim

ferecalerin sporlarıda var,normalde ne giyiyorsun kapmı uzunmu?
bizde yeni geldik eve,parça parça alışverişimizi yapıyoruz...

ferecalerin sporlarıda var,normalde ne giyiyorsun kapmı uzunmu?
bizde yeni geldik eve,parça parça alışverişimizi yapıyoruz...

Ankara tesettür kıyafetleri konusunda İstanbul kadar zengin değil malesef
Fatih'e gitmiştim istanbulda tesettürlü kıyafet cenneti gibi hem tarz kıyafetler hem de tesettüre uygun. Jade diye bir markadan takım almıştım çok beğenerek görenler de çok beğeniyordu takımımı

Eymeni yatağında uyumaya alıştırayım diyorum. Vera kendi kendine alıştı ama eymen hala kucağımda gezerek uyuyor :KK43: iyice dobiş oldu belimi ağrıtıyor artık. Uyku arkadaşı almıştık chicconun ondan nefret ediyo kavga edip yataktan atıyo onu :) uykusu varsa da kaçıyor onu görünce :) başka ne ile alıştırabilirm. Bir de yatırıyorum hemen kalkıp ayağa dikiliyor.. Anlamadım nasıl alışacak

28 mayis dogumlu prensesimin dogum gunu partisini bu aksam yapiyoruz.komsulaarim aksam dugune gidecekleri için az evvel geldiler.darisi yapacaklara.

selam hanımlar ne var ne yok? havalar ısındı kimseler ugramaz oldu buralara. tatilde neler planlıyorsunuz? ramazanda erken gelecek. biz haftaya yazlıga gitmeyi planlıyoruz. ramazana da dönmeyi bayrama da başka bir yere gitmeyi planlıyoruz bakalım hayırlısı :)

akillibidik cnm anneminde dogum gunu 22 haziran.guldis cnm resim nasil ekleyebilirim bilmiyorum

selam hanımlar ne var ne yok? havalar ısındı kimseler ugramaz oldu buralara. tatilde neler planlıyorsunuz? ramazanda erken gelecek. biz haftaya yazlıga gitmeyi planlıyoruz. ramazana da dönmeyi bayrama da başka bir yere gitmeyi planlıyoruz bakalım hayırlısı :)

Biz yazlıktayız zaten :) denize bile girdik ikizlerle
Bebişlerle herşey daha zevkli hamdolsun bizimleler

akillibidik cnm anneminde dogum gunu 22 haziran.guldis cnm resim nasil ekleyebilirim bilmiyorum

canım topikte daha önce resimli olarak anlatmıştım. Kısaca yine resim eklemeden bahsedeyim;
mesaj yazdığımız yerin üst kısmında film şeridinin solunda çerçeve var ona tıkla sonrası resim seçme ve yükleme adımları.Umarım anlatabildim.

X