Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

merhaba kızlar
cumartesiden beri hastayım pazarıda evde yatarak geçirdim
yine dışarı çıkamadık,serum iğne yedim ama hala rahatsızım
bulantı var,cırcır oldum :) geçen hafta sueda,bu hafta ben,bakalım bu haftasonu napacaz
inşaallah iyi oluruz sonunda dışarı çıkarız...

merhaba kızlar
bulantı var,cırcır oldum :) geçen hafta sueda,bu hafta ben,bakalım bu haftasonu napacaz

Geçmiş olsun , havalar bi garip geçen hafta denize girdik bu hafta yelekle geziyoruz. Aman dikkat havalara

Geçmiş olsun , havalar bi garip geçen hafta denize girdik bu hafta yelekle geziyoruz. Aman dikkat havalara

evet havalar çok dengesiz,biz dışarıda pek çıkmıyoruz ki anlamadım
evde olduğumuz halde hastalanıyoruz,demek evdede üşütüyoruz...
gerçi ben hep açık yatıyorum sürekli memede olduğu için karnım sırtım fora...

Son düzenleme:
merhaba kızlar

Geçmiş olsun canım. İnşallah kısa sürede iyileşir de kızınla birlikte güzel zaman geçirmeye devam edersin.

merhaba kızlar

Elifcim cok gecmis olsun hemencecik atlatda pazar gezmelerine basla canim.. Bizim bugun dogum gunumuz gecen sene bu saatlerdw stresli bi sekilde ameliyathaneye alinmayi bekliyodum vaybee zaman cok cabuk gecti el kadar dogan bebelerim kafasini bile tutamazken simdi yuruyolar rabbim sana sukurler olsun ki bana bu duyguyu yasattin ayy cok duygulandim neyse kizlar sizi ve bebisleri opuyorum

Elifcim cok gecmis olsun hemencecik atlatda pazar gezmelerine basla canim.. Bizim bugun dogum gunumuz gecen sene bu saatlerdw stresli bi sekilde ameliyathaneye alinmayi bekliyodum vaybee zaman cok cabuk gecti el kadar dogan bebelerim kafasini bile tutamazken simdi yuruyolar rabbim sana sukurler olsun ki bana bu duyguyu yasattin ayy cok duygulandim neyse kizlar sizi ve bebisleri opuyorum

Mervecim;
Tospislerinin 1. yaşı kutlu olsun. Nice yıllara ,sağlıkla neşeyle inşallah. Ee kutlama fotoğraflarını görelim artık.. Yavaş yavaş doğum günlerimiz geliyor :))

Mervecim;
Tospislerinin 1. yaşı kutlu olsun. Nice yıllara ,sağlıkla neşeyle inşallah. Ee kutlama fotoğraflarını görelim artık.. Yavaş yavaş doğum günlerimiz geliyor :))

Guldencim ben sila pamukhelva merveydi saol canim cumartesi gunu kutlicaz en gec pazartesi foto eklerim

Guldencim ben sila pamukhelva merveydi saol canim cumartesi gunu kutlicaz en gec pazartesi foto eklerim

Şilacığım doğumgününüz kutlu olsun nice yaşlara sağlıkla inşallah...cumatesi için şimdiden kolay gelsin sana :)

biz de bugün bişey kutluyoruz, Vera'nın yürümesini :)
(maşallah) kızım da yürüdü hamdolsun. Eymen'in ayağına dolanıp düşürüyordu hep, kurtuldu oğlum :))

Şilacığım doğumgününüz kutlu olsun nice yaşlara sağlıkla inşallah...cumatesi için şimdiden kolay gelsin sana :)

biz de bugün bişey kutluyoruz, Vera'nın yürümesini :)
(maşallah) kızım da yürüdü hamdolsun. Eymen'in ayağına dolanıp düşürüyordu hep, kurtuldu oğlum :))

Masallah veraya hilalcim benimkerde yuruyor doruk isi cozmus hic emeklwmiyo ne yapacaksa yuruyerek gidiyo ama ecren hala 6 -7 adim attiktan sonra hop dusuyo

Geçmiş olsun canım. İnşallah kısa sürede iyileşir de kızınla birlikte güzel zaman geçirmeye devam edersin.
sağol canım,ne zaman bi yere gitmek istesem hasta olurum,neyse ALLAH bundan aşağı etmesin...

doruk ve ecrenin doğum günlerini kutluyorum,sağlıklı,mutlu ve hep beraber olun inşallah...

Aaa doğru.. iş yoğunluğundan karıştırdım canım. Kusura bakma. İnşallah ilk doğum gününüz istediğin gibi geçer.Şimdiden kolay gelsin. Sabırsızlıkla bekliyorum fotoları :)

Aaa doğru.. iş yoğunluğundan karıştırdım canım. Kusura bakma. İnşallah ilk doğum gününüz istediğin gibi geçer.Şimdiden kolay gelsin. Sabırsızlıkla bekliyorum fotoları :)

Ne kusuru guldencim hic onemli degil. Umarim canim istedigim gibi gecer 35 kisiule nasil basa cikacagimi dusunuyorum kara kara ama hepsi akraba yabanci degil bu beni birazda olsa rahatlatiyo oyle cok fazla kusursuz hizmet beklemezler yardimci olurlar

Ne kusuru guldencim hic onemli degil. Umarim canim istedigim gibi gecer 35 kisiule nasil basa cikacagimi dusunuyorum kara kara ama hepsi akraba yabanci degil bu beni birazda olsa rahatlatiyo oyle cok fazla kusursuz hizmet beklemezler yardimci olurlar

Açık büfe yapmaya ne dersin. Diş buğdayında öle yapmıştım ohh walla rahat olmuştu. Kim ne kadar yicekse ne yicekse alıyor tabağına hem ziyan olmuyor ikramlıklar. 6 aylık kınasında ikramlıklarım ziyan olmuştu walla hem yorulmuştum ..
Doğum gününde ben açık büfe düşünüyorum yine :))

gülden cnm nasıl gidiyor hazırlıklar. yeni değişik fikirlerin var mı?

Canım;
Birmax sitesinden magnet bastırdım.
logofood.com.tr den kızımın magnet resmini baskı yaptırarak ambalajlı şeker bastırdım.
1 şeklinde taçlı keçeden çubuk hazırladım.
Peçete halka süslerim hazır.
Zaman posteri yaptım.
Üzerinde 1 olan doğum günü balonları aldım.

1 şeklinde kapı süsü hazırlıyorum. bitemedi henüz (annemlere geçiş yapıyoruz arada kalıyor yarım)
Kızımın tütüsü de tasarım aşamasında
Mama önlüğü tasarım aşamasında
Bardak süsü tasarım aşamasında
minnie Mouse lu çubuklarda yarım...
Davetiyemiz tasarım aşamasında
Pasta da halen kararsızım
Karşılama posteri tasarım aşamasında
İyiki doğdun ..vb cancanlı süsler alcam...

çook işim var çook
aklıma gelenler bunlar canım...

Son düzenleme:
Canım;
Birmax sitesinden magnet bastırdım.
logofood.com.tr den kızımın magnet resmini baskı yaptırarak ambalajlı şeker bastırdım.
1 şeklinde taçlı keçeden çubuk hazırladım.
Peçete halka süslerim hazır.
Zaman posteri yaptım.
Üzerinde 1 olan doğum günü balonları aldım.

1 şeklinde kapı süsü hazırlıyorum. bitemedi henüz (annemlere geçiş yapıyoruz arada kalıyor yarım)
Kızımın tütüsü de tasarım aşamasında
Mama önlüğü tasarım aşamasında
Bardak süsü tasarım aşamasında
minnie Mouse lu çubuklarda yarım...
Davetiyemiz tasarım aşamasında
Pasta da halen kararsızım
Karşılama posteri tasarım aşamasında
İyiki doğdun ..vb cancanlı süsler alcam...

çook işim var çook
aklıma gelenler bunlar canım...

off off Allah yardımcın olsun. bizimki 28 haziran da artık senden kopya çekeriz.

$IMG-20130530-WA0012.jpg teyzeleri bi bakin benimker gecwn gun teyzelerinin dogum gununden caktirmadan aldiklari cipsleri nasil yiyolar

X