Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Hmm pasta enfes olmuş :) Pasta yazısı bir yerden tanıdık geliyor :)) Çok güzel görünüyorsunuz. Ne güzel geçmiş doğum günü kutlaması.ah ah darısı bizimkilerin başına pazar gününe ne kaldı ki... :)

Evett odunc alacagimi soylemistim canim pasta cok guzeldi hadi darsi sana olsun canim

$20130603_133100.jpg $1370256070042.jpg
Bunlarda magnet ve kurabiyeler

Günaydın sevimli bıcırıklar ve onların heyecanlı anneleri.
2 gündür uyku problemim var bir türlü uyuyamıyorum. Neyseki bu akşam yatakta dönüp durmak yerine hazırlıklara devam ettim.
Vee Kapı süsüm bitti, Keçeden 1lerin etiketlenmesi bitti. Peçete süslemesi bitti.

Halen umut var yetiştirecem :)

Bu arada görümcem evleniyor onun çeyiz hazırlığı var evde.. Eve çeyiz sereceğiz diye tüm alınanlar açılıyor. Uygun şekilde seriliyor.
Kim mi yapıyor ben ve halamızın kızı yapıyor. Evet bu işe de el attım.

Dün eve gittim çeyiz yerleştirme, ece ye yemek yedirme ,genel bakımı, sonrasında akşam yemeği, uyutma ,sonrasında doğum günü hazırlığı. Çok çalıştım çook.

Günaydın sevimli bıcırıklar ve onların heyecanlı anneleri.
2 gündür uyku problemim var bir türlü uyuyamıyorum. Neyseki bu akşam yatakta dönüp durmak yerine hazırlıklara devam ettim.
Vee Kapı süsüm bitti, Keçeden 1lerin etiketlenmesi bitti. Peçete süslemesi bitti.

Halen umut var yetiştirecem :)

Bu arada görümcem evleniyor onun çeyiz hazırlığı var evde.. Eve çeyiz sereceğiz diye tüm alınanlar açılıyor. Uygun şekilde seriliyor.
Kim mi yapıyor ben ve halamızın kızı yapıyor. Evet bu işe de el attım.

Dün eve gittim çeyiz yerleştirme, ece ye yemek yedirme ,genel bakımı, sonrasında akşam yemeği, uyutma ,sonrasında doğum günü hazırlığı. Çok çalıştım çook.

günaydın,kolay gelsin canım ne güzel seninki gece uyuyor en azından,ben kaç gecedir yine sabahlıyorum
bizim hanfendiyle anası kılıklı nolacak gece uyumayı sevmiyor...

kızlar sueda geçen gece çok huzursuzdu sürekli ağlıyordu artık önüne herşeyi verdim dursun diye
tesbih kasesini verdim,tesbihi koparmış bende topladım
sonra gece kaka yaptı kakasından boncuk çıktı :) sonra 2.boncuğu gördüm ben şok :KK53:
hemen dağılan tesbihi saydım 5 boncuk daha eksik acaba diyorum tesbih eksikmiydi,eski bir teşbih
ne bilim çıksa hepsi birden çıkmazmıydı...
nasılda yutmuş onları yavrum susuz,çok yaramaz oldu ya...

kızlar sueda geçen gece çok huzursuzdu sürekli ağlıyordu artık önüne herşeyi verdim dursun diye
tesbih kasesini verdim,tesbihi koparmış bende topladım
sonra gece kaka yaptı kakasından boncuk çıktı :) sonra 2.boncuğu gördüm ben şok :KK53:
hemen dağılan tesbihi saydım 5 boncuk daha eksik acaba diyorum tesbih eksikmiydi,eski bir teşbih
ne bilim çıksa hepsi birden çıkmazmıydı...
nasılda yutmuş onları yavrum susuz,çok yaramaz oldu ya...

Amanınn. O şoku bizde akşam eşimle yaşadık. Neyseki bizim yaramaz yutmamış.Bilirmisin hani içiçe geçen matruşkalar var.Onların en miniğini ne olur ne olmaz diye en son oynarken kitaplığına koymuştum. Akşam yaramaz onlarla oynarken eşim demez mi bunların en miniği nerde diye. Başladık aramaya ,neyseki kitaplığa koymuşum daha önce yutmasın diye:)

Umarım diğer boncukları yutmamıştır :KK43:...
Bu ara bir huzursuzluk var ama kısa sürüyor. Büyüme atağı sanırsam bunlar.
Çok geçmiş olsun canım.

Amanınn. O şoku bizde akşam eşimle yaşadık. Neyseki bizim yaramaz yutmamış.Bilirmisin hani içiçe geçen matruşkalar var.Onların en miniğini ne olur ne olmaz diye en son oynarken kitaplığına koymuştum. Akşam yaramaz onlarla oynarken eşim demez mi bunların en miniği nerde diye. Başladık aramaya ,neyseki kitaplığa koymuşum daha önce yutmasın diye:)

Umarım diğer boncukları yutmamıştır :KK43:...
Bu ara bir huzursuzluk var ama kısa sürüyor. Büyüme atağı sanırsam bunlar.
Çok geçmiş olsun canım.

matruşkaları biliyorum canım,aman sizde dikkat edin
evet herşeyi kaldırırım normalde elin altında bişi bırakmam,yatağında olduğu için dağıldığını anlayamadım
inşaallah yutmamıştır ilk boncuğu gördüğümde gülme krizine girdim :KK1:
tabi 2.sinde şok yaşadım devamı varmı diye
sonra eşimin yanına gittim adam uyuyor sana bişi dicem ama bana kızmıcan :KK9:
sueda boncuk yutmuş :18: ben sana demedimmi kaç kere tesbih verme
tuvalete gidiyorum kapıda ağlıyor,peşimden hiç ayrılmıyor, bazen sinirlerim çok bozuluyor kızıyorum bağırıyorum
hele uykusuzsam daha sinirli oluyorum,bu aralar böyle,ama bu sabah daha sakin kalktı bakalım belki başlangıç olur...

Son düzenleme:
matruşkaları biliyorum canım,aman sizde dikkat edin
evet herşeyi kaldırırım normalde elin altında bişi bırakmam,yatağında olduğu için dağıldığını anlayamadım
inşaallah yutmamıştır ilk boncuğu gördüğümde gülme krizine girdim :KK1:
tabi 2.sinde şok yaşadım devamı varmı diye
sonra eşimin yanına gittim adam uyuyor sana bişi dicem ama bana kızmıcan :KK9:
sueda boncuk yutmuş :18: ben sana demedimmi kaç kere tesbih verme
tuvalete gidiyorum kapıda ağlıyor,peşimden hiç ayrılmıyor, bazen sinirlerim çok bozuluyor kızıyorum bağırıyorum
hele uykusuzsam daha sinirli oluyorum,bu aralar böyle,ama bu sabah daha sakin kalktı bakalım belki başlangıç olur...

İnşallah bugün daha güzel geçer canım. Geçici bir durum öle düşün. Rahatlat kendini.

gunaydın hanımlarrrrrrrr
okudugum kadarıyla evde mınık kazalar olmasın dıye bır seyler saklanmaya calısılıyor sanırsam.benım fıkrım ve tecrubemde tersınden yana.sakın yanlıs anlamayın mınık agzına alabılecegı seylerı tabıkı ortada bırakmıyorum ama evımde elıften once ne nerdeyse halada oyle.sanırım yasaklanmadı dıye kaza yasamadık sımdılık.ben dun bır uzaktan akraba hanım agırladım kadın sunu kaldır bunu suraya koy yok bu boyle olmaz saydıda saydı sanırım 4 duvarda yetıstırdı cocugu.6 yasında bır oglu var ne haylaz sımarık tebıyesız gorgusuz .............tarıfı yok anacım anası bır kez dur yapma demedı ya sankı balı babanın cıftlıgıne saldı oglanı.cocuk ne kadar meyve varsa hepsını dısledı bırer ısırdı yere attı.alt kat ust kat resmen topac gıbı ortada dondu.en son dayanamdım cocuk bır yerını sakatlayacak dedım.yok bırsey olmazmıs..................................
hala soktayım ınanın.gıderlerken dısledıgı meyvelerı topladım

gunaydın hanımlarrrrrrrr
okudugum kadarıyla evde mınık kazalar olmasın dıye bır seyler saklanmaya calısılıyor sanırsam.benım fıkrım ve tecrubemde tersınden yana.sakın yanlıs anlamayın mınık agzına alabılecegı seylerı tabıkı ortada bırakmıyorum ama evımde elıften once ne nerdeyse halada oyle.sanırım yasaklanmadı dıye kaza yasamadık sımdılık.ben dun bır uzaktan akraba hanım agırladım kadın sunu kaldır bunu suraya koy yok bu boyle olmaz saydıda saydı sanırım 4 duvarda yetıstırdı cocugu.6 yasında bır oglu var ne haylaz sımarık tebıyesız gorgusuz .............tarıfı yok anacım anası bır kez dur yapma demedı ya sankı balı babanın cıftlıgıne saldı oglanı.cocuk ne kadar meyve varsa hepsını dısledı bırer ısırdı yere attı.alt kat ust kat resmen topac gıbı ortada dondu.en son dayanamdım cocuk bır yerını sakatlayacak dedım.yok bırsey olmazmıs..................................

Günaydın canım. Bende seninle aynı fikirdeyim.Bizde de herşey prenses olmadan önceki yerlerde sadece ağzına atabileceği minik objeleri göz önünden kaldırdık o kadar.Maşallah yavruma 1 kere hayır diyorum bir daha o nesneye yaklaşmıyor.Misafirliğe gidince süper rahat ediyorum.Mini bir örtü önüne oyuncaklar hop oynuyor yada evi turluyor dikkatlice gözümüzün önünde peşinden gidebilceği kişilerin arkasından :))

gelelim misafirine .Ne öyle sana akıl vereceğine oğlunu azcık eğitseymişya.Tüm meyveler mıncıklandı desene oof off :KK43: Sana kolay gele neyse uzaktan akrabaymış sürekli görüştüğün biri olsa bide amanın :))

gunaydın hanımlarrrrrrrr

mesela neler ortada,süs eşyalarımı? ben ortada bırakamam onları bizimki hemen dalar,bende küçük şeyleri topluyorum
zaten çok süs eşyamda yoktur benim,olanlarda yukarda erişemez, şükür ev kazası yaşanmıyor bizde,evi geziyor ama benim kontrolüm altında,değiştirmem gereken eşya varsa çocuğum zarar görüyorsa kaldırırım,benimki heryere elini atıyor...
çocuklar keşfetmeyi öğreniyor,yapılarında karıştırmak dağıtmak var...

mesela neler ortada,süs eşyalarımı? ben ortada bırakamam onları bizimki hemen dalar,bende küçük şeyleri topluyorum
zaten çok süs eşyamda yoktur benim,olanlarda yukarda erişemez, şükür ev kazası yaşanmıyor bizde,evi geziyor ama benim kontrolüm altında,değiştirmem gereken eşya varsa çocuğum zarar görüyorsa kaldırırım,benimki heryere elini atıyor...
çocuklar keşfetmeyi öğreniyor,yapılarında karıştırmak dağıtmak var...

tatlım zaten dusunce kırılacak esyam yok benım cam suslerı sevemedım ben pek
kesfederken unutmakı yasaklar daha cazıp olur unutma benım korkum evdekı merdıvenler alt katın merdıvenıne barıkat kurduk ama salondakı 3 basamak merdıvenıde kazasız ınıp cıkıyoruz. $yenı 038.jpg $yenı 175.jpg

elıfcım devırsın ayagına gelmesınde(ınsallah boyle bır durum yasamayız) ama devrılınce kırılmayan esyalarımın olması bır avantaj gıbı gelıyor bana
bızımkının hastalıgı ve uzmanlıgı fıslerden kumandalardan telefonlardan yana hıc affetmıyor kumandaları yere atıp pıllerını cıkarıyor gormezsek agzına alıp emıyor kemırıyor gercı onlarıda yuksege koyuyoruz ama

$yenı 053.jpg

esyalara dokunmuyor ama yerde gordugun yastıklar onun tek oyuncagı vazgecemıyor nereye gıtsek bu 4 yastık yanında gozunden kaybetmez mutfaga arabaya aklına gelen her yere onlarla gıder

elıfcım devırsın ayagına gelmesınde(ınsallah boyle bır durum yasamayız) ama devrılınce kırılmayan esyalarımın olması bır avantaj gıbı gelıyor bana
bızımkının hastalıgı ve uzmanlıgı fıslerden kumandalardan telefonlardan yana hıc affetmıyor kumandaları yere atıp pıllerını cıkarıyor gormezsek agzına alıp emıyor kemırıyor gercı onlarıda yuksege koyuyoruz ama

evet kabloları çok seviyorlar,kumandayı veriyorum ama atmıyor oynuyor,prizlerde yukarda sorun olmuyor...
ben kasmıyorum öyle salıyorum geziyor...

X