Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

şilacığım pastanız magnetiniz herşey süper olmuş, yazlıkta olduğumuz için kalabalık bir doğumgünü yapamayacağız o yüzden üzüldüm senin pastayı görüce :KK43:

elifciğim afiyet olsun suedaya :) bizim bıdıklar da karınca canavarı nerede karınca görseler heyecanla peşine düşüyolar, yakalarlarsa hiç affetmiyorlar direkt ağıza :) tetikteyim göz açtırmıyorum

berilciğim ben de biraz rahat bir anneyim sanırım esirgemiyorum hiçbişeyi, tabi boğaza kaçabilecek küçüklükte olanları kaldırıyorum ama onun dışında tüm çekmeceler dağılabilir dolaplar boşaltılabilir, çöp hariç :)
yazlıkta medivene de alıştılar bikaç basamak çıkabiliyorlar ama inişi henüz beceremiyorlar

şilacığım pastanız magnetiniz herşey süper olmuş, yazlıkta olduğumuz için kalabalık bir doğumgünü yapamayacağız o yüzden üzüldüm senin pastayı görüce :KK43:

elifciğim afiyet olsun suedaya :) bizim bıdıklar da karınca canavarı nerede karınca görseler heyecanla peşine düşüyolar, yakalarlarsa hiç affetmiyorlar direkt ağıza :) tetikteyim göz açtırmıyorum

berilciğim ben de biraz rahat bir anneyim sanırım esirgemiyorum hiçbişeyi, tabi boğaza kaçabilecek küçüklükte olanları kaldırıyorum ama onun dışında tüm çekmeceler dağılabilir dolaplar boşaltılabilir, çöp hariç :)
yazlıkta medivene de alıştılar bikaç basamak çıkabiliyorlar ama inişi henüz beceremiyorlar

sizinkilerede afiyet olsun karınca yiyorlar he,benimki yerde bişi bulsun minik bi toz hemen ağıza götürüyor
koca koca saçlarımı az yutmadı kakasından çıkıyordu hep,ya o uzun saçları nasıl yutuyorsa
birde eline alıp oynuyor,sürekli saçımı yoluyor bu kız canımı yakıyor...

sizinkilerede afiyet olsun karınca yiyorlar he,benimki yerde bişi bulsun minik bi toz hemen ağıza götürüyor
koca koca saçlarımı az yutmadı kakasından çıkıyordu hep,ya o uzun saçları nasıl yutuyorsa

abooo nasıl çocuk o öyle :KK52:

Uzulme hilalcim her sene bir tane doğum dunu var nasil olsa sende swneye yaparsin

Elifcim bende bebekken yutmusum tesbih boncugu ama bir tane sueda gibi bi kac tane dwgil. Bende ortaliktan pek bisey kaldirmadim sadece çiçeğim vardi onu kaldirdim bende kaldirilmasina karsiyim misafirlikte zor olur yoksa..

Berilcim masallah elife demek ucakta rahat yolculuk yapiliyo bwn cok tedirginim bu konuda alti ustu bir saat ama ne bilim ya durmazlarsa da yolcular rahatsiz olusa diye korkuyorum neyse yasayip gorucez zaten..

Guldencim sanada kolay gelsin bacim kendini cok yorma ona buna yetsicem diye..

Aynen elifcim bwnimkilerde ayni birinin agzindan elinden alana kadar otekisi hopp agiza goturuyo ne zaman vaz gecicekler su huylarindan acaba bi biraksalar artik birde siz cizelgeleri goruyomusunuz altta ben hic birini goremiyorumda hepsi yok olmus

Aynen elifcim bwnimkilerde ayni birinin agzindan elinden alana kadar otekisi hopp agiza goturuyo ne zaman vaz gecicekler su huylarindan acaba bi biraksalar artik birde siz cizelgeleri goruyomusunuz altta ben hic birini goremiyorumda hepsi yok olmus

aaa daha yeni fark ediyorum vardı.Nereye gitti bu çizelgeler hoppala...artık yarın bakarım ayarlara.Şimdi eve gidip çeyiz + doğum günü hazırlığına devam etmem lazım...

Az kaldı canım biticek:)))

Elifcim bende bebekken yutmusum tesbih boncugu ama bir tane sueda gibi bi kac tane dwgil. Bende ortaliktan pek bisey kaldirmadim sadece çiçeğim vardi onu kaldirdim bende kaldirilmasina karsiyim misafirlikte zor olur yoksa..

Berilcim masallah elife demek ucakta rahat yolculuk yapiliyo bwn cok tedirginim bu konuda alti ustu bir saat ama ne bilim ya durmazlarsa da yolcular rahatsiz olusa diye korkuyorum neyse yasayip gorucez zaten..

Guldencim sanada kolay gelsin bacim kendini cok yorma ona buna yetsicem diye..

ben kaldırılmasına karşı değilim,çocuk ellemek isticek bende olmaz cısmı dicem
kaldırırım oda bende rahat ederiz,sizin o dedğiniz eşyalara hiç dokunmayan çocuklar için gerekli canım...

ben mune'ye mesaj attım,site hackerlar tarafından saldırıya uğramış,çizelgeler o an zarar görmüştür
siz tekrar yeniden yapabilirsiniz dedi...

3.boncuğumuzda çıktı,geriye kaldı 4 boncuk
bi yandanda çok endişeliyim,nasıl böyle bi hata yaptım o gece çok dalmıştım...

3.boncuğumuzda çıktı,geriye kaldı 4 boncuk
bi yandanda çok endişeliyim,nasıl böyle bi hata yaptım o gece çok dalmıştım...

elifciğim oluyor öyle şeyler çok şükür yutabilmiş ve çıkıyor bi şekilde, benim kardeşim de takı yapıyor onun da bir ton boncuğu var hepsi kömürlükte şimdi :)

şila ve güldenciğim seneye inşallah güzel bir kutlama ile telafi edicem bu yılı

biz babamlara sürpriz olsun diye eymenin yürüdüğünü söylememiştik o da yürümeye yardımcı olsun diye 2 tane yürütme arabası almış birini hiç açmadık diğeriyle vera yürütüyordu eymen de haliyle almaya çalışıyordu veranın adımları başladığında onu da kapatıp 2 tane gölgelikli bisiklet aldık, pusete binmiyolar şimdi nereye gidersek bisikletle gidiyolar sevinç çığlıkları eşliğinde :))

bu da bisikletlerimiz :)
tavsiye ederim çok emniyetli

$ST590.jpg

elifciğim oluyor öyle şeyler çok şükür yutabilmiş ve çıkıyor bi şekilde, benim kardeşim de takı yapıyor onun da bir ton boncuğu var hepsi kömürlükte şimdi :)

şila ve güldenciğim seneye inşallah güzel bir kutlama ile telafi edicem bu yılı

biz babamlara sürpriz olsun diye eymenin yürüdüğünü söylememiştik o da yürümeye yardımcı olsun diye 2 tane yürütme arabası almış birini hiç açmadık diğeriyle vera yürütüyordu eymen de haliyle almaya çalışıyordu veranın adımları başladığında onu da kapatıp 2 tane gölgelikli bisiklet aldık, pusete binmiyolar şimdi nereye gidersek bisikletle gidiyolar sevinç çığlıkları eşliğinde :))

güle güle sevinç çığlıklarıyla kullansınlar hep, yazlıkta iyi oluyordur,ama şehirde pek kullanışlı olmaz canım
gerçekten maşallahı var benim kızın yemek versen çıkarır,tatsız tuzsuz boncuğu yutar :KK1:
hayır ne anladıda ard arda yuttu,acaba diyorum içeride zarar veririrmi?
hepsini bi anda yuttu ama peşpeşe çıkarmadı :26:

sueda temizlik yapıyor,ben bugün zigon sehpayı siliyordum
oda arkamdan gördü,aldı bezi eline sehpayı silmeye başladı :nazar::nazar::nazar: :KK9:
sabahta eline çeçil peyniri verdim onu öylece yedi,hala iştahsız hiçbişi yemiyor bu çocuk...

sueda temizlik yapıyor,ben bugün zigon sehpayı siliyordum
oda arkamdan gördü,aldı bezi eline sehpayı silmeye başladı :nazar::nazar::nazar: :KK9:
sabahta eline çeçil peyniri verdim onu öylece yedi,hala iştahsız hiçbişi yemiyor bu çocuk...

sueda benimkiler de hala aynı :KK43:
annemler bana reklamları izleterek yedirirmiş ben de denedim geçen yok anacım banamısın demiyolar :KK43:
bi gün ölçtüm 2 çay bardağı yemiyolar tüm gün. ben demirleri düşük olacak kıyma yumurta yemiyolar diye üzülüyordum, yazlığa gelmeden 1 yaş kontrolünde yapılan kan tahlilini yaptırdık kanları demir depoları maşallah iyi çıktı kilolar da maşallah yerinde o yüzden dert etmiyorum yememelerini. veriyorum yemiyolar mı hoooop kendi mideme :)))

Günaydın sevimli bıcırıklar ve anneleri :)

Sabah uyandım veee şok içindeyim.Merak etmeyin korkulacak bişey yok. Prenses hanım saat 11 de uyudu ve gece hiç uyanmadı sabah işe gideceğim için emzirmek için kucağıma aldım o arada gözlerini açtı kapadı. Maşallah bir güzel emdi. Dedim doymıcak mama takviyesi yaptım. Ohh mis uyumaya devam etti.Şaka gibi uzun zamandır ilk defa deliksiz uyudum :))

Dün yaşananlar saat 10 gibi uyanmış ve öğlen uyumamış akşam 19:15 te akşam yemeği yedireyim dedim 5.kaşıkta mam sandalyesinde uyuya kaldı 20:35 te uyandı. yemek yedirmeye çalıştım haliyle yok yemedi mama yaptık ağzına bile almadı. Anlamadım gitti :))

Devamlı ateşi kontrol ettim yok, ishal yok, keyfi yerinde, salyalar bollaştı, İştah az gibi ... Şaka gibi herşey normal nasıl uyudu tüm gece ?

yorumlarınız nedir kızlar?

X