Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

lale ben daha evvel yazmıştım banyoda yıkadığımı hatta artık kendi küvetinde yıkamıyorum diye
ben hiç odada yıkamadım doğduğundan beri banyoda yıkadım hep bunuda yazdım...
sen iyi okumamışsın

yürüyünce bakacaz artık ama ben odaya bıraktığımda kapısını kapatıyorum
yoksa oda dibimde bitiveriyor,bide bi hızlı geliyoki pıtır pıtır

Son düzenleme:
Valla bende ayni sorunla ugrasiyorum canim, yani cakil karakterin yanina recel koymak ve altina istediklerimi yazmak :)
1-2 arkadasa mail attim bakalim yapabilirler mi diye ama senin davetiye basan tanidigin varsa onlar yapar zaten. onlarda sablon bile vardir. bu siseleri artik nikah sekeri olarakta kullaniyorlarmis cunku.

ben kacirmisim Elifim yaaa bosuna yorgunluk olmus bunca zaman neyse zararin neresinden donulse kardir :)
odasina kapattiginda aglamiyor mu? bizimki evi basimiza yikar sanirim heheheh

dedim ya canım alıştı artık,kapının önünde bazen yatıyor bazen oturup beni bekliyor
arada ağlıyor tabi,ama sonra susuyor...
o yüzden dedim senin kız yaramaz diye...

sanada kızınada kocaman maaşallah çok güzelsiniz.

arkadaşlar ortalıkta moruk rafları dolaşıyor rekor 1978 le benimdir kimseye kaptırmam. Eymene maaşallah yürümeye başlamış zor dönemler başladı. benim oğlumda bırakınca 2 3 adım atıyor sonra pat. birde bizim dişlerimiz alttan 1 üstten 1 ve sanırım yan alttan 1 şeklinde ilerliyor çok komik. görümcemin kızıda öyle olmuş ona çekti heralde.

Selamlar iki gündür doğru düzgün giremedim valla bu arada ilk defa telden giriyorum :)
Dün kahvaltıya misafirim vardı öğlen gittiler yemek yap derken akşam oluvermiş sonrada sızımışım kızım beni çok yoruyor artık yaa
Doğumlar doğum günleri temizlikler evler oh oh Allah muhabbetimizi arttırsın :)
Lalem benim suyum gece gelmişti hemen gittik hast. Öğlem doğmuştu kuzum ah ah zaman ne çabuk geçiyor
Elifim anam kıyma uedamıza sen boşver rusları onların genlerinde vardır :))
Bugün biz arkadaşlarla aldık ikramları piknik yerine gittik çam havası oh mis gibiydi ama doluya yakalanıyorduk nerdeyse arabaya bindik dolu başladı aniden
Neyse annişler sizlere iyi geceler bebişlerinizi koklayarak öpüverin...

tamam kıymıcam zaten,ohh iyi yapmışsınız benim yerimede gez sanada iyigeceler canım...

Selam canım ben bugün iptal durumdayım ikizler 20dk uyudu kalktı ne evi temizleyebildim ne yemek yapabildim
Fenalardayımmm

bırak dağınık kalsın
dert etme akşam eşin gelince yaparsın işlerini
benimkinin pek gündüz uyku alışkanlığı bile yok arada uyursa işte,oda kuş uykusu...

bu arada yine kimse yok kendikendime konuşuyorum burda
kimse olmazmış ben günlerce burda konuşurmuşum
kızdırmayın beni çıkın ortaya çabuk
şila hanım ben hep topikte olurum diyordun hani ama seni hiç göremiyoruz burda

Yoğurt savaşı yaptık kavgayla bitti
Kahvaltı yeme yoğurdu yeme yemeği yeme... Eee ne yicekler anlamıyorum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…