Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Maşallah eceye :) çok çok tatlı olmuuşşş sen de çok güzel olmuşsun maşallah
Arabası da çok güzelmiş güle güle kullansın ececik

Gunaydin kizlaaar, nasilsiniz bebitolar nasil :)
biz iyiyiz, sabah kizimla birlikte girdik bici bici yaptik :)) cok daha kolay oldu kuvette yikamaya gore valla artik kuveti bir baska bebege devredebiliriz. dun acaip depresif moddaydim o yuzden girmedim, regl oncesi sinirlerim gerilir nalet bir insan olurum. bugunluk daha iyiyim bakalim. Simdi yine cok uzun alintiladim diye kizicaksiniz ama konulari kacirmayayim dedim

Canim sizin eviniz serinmis giydirmen normal, ben sicakta giydirenlere kiziyorum. yazin 24 muuuu ((((( ya biz yazin bildigin yaniyoruz, evi,n ici en az 28 derece oluyo (( o yuzden de klima calisiyor yoksa dayanilmaz. sizin eve tasinmak istiyorum Hilalim :))
Ece sadece sabah uyuyor, ogle uykusu yok. daha dogrusu kahvaltisini kacta yaparsa ondan yarim saat sonra uyuyor. ama eger arabayla disardaysak arabada titresimle uyuyor o ayri, yani sadece pazar gunleri. onun haricinde cin gibi ayakta :) oglen bebegi uyuyan annelere cok ozeniyorum valla

Valla kiz yapalim sunlari kan kardesi hehehehe
ya 2 gun tatilim var benim ama esimin yok yani onsuz da bir anlami olmuyor acikcasi. "su anki santiye bitince is degistiricem artik dayanamiyorum" dedi. "maas daha az olsun raziyim ama bende normal insanlar gibi 23 nisan ve 1 mayista tatil yapmak cumartesi gunleri de ailemle olmak istiyorum" dedi. degistir parasi az olsun onemli degil yanimizda ol dedim ben de.
kedi biraz sakat olabilir ama kopek bisey yapmaz canim, bulun bir ev kucusu minciklasinlar birbirlerini hehehe
ya derler ya sakinan goze cop batar diye, o yuzden usutmiycem diye abartmanin alemi yok. sokak cocuklarinin cani yok mu.
orguler bence de kasindirir, teyzem bebek yunuyle ormus bi hirka ve yelek mesela onlari kayinvalidenin evine giderken yanima aliyordum cunku onun evi buuuuzzzzz. onun disinda orulup gelenler boyle tuylu tuylu sert yunlerle orulmus, hayatta kullanmam. benim bebekligimden kalma bir hirkam ve orgu elbisem var. elbise hazir alinmis ama cok cici. onlari bu kis giydiricem kizima, anasiyla ayni cicileri giysin hehehe.
kayinvaliden bilincliymis helal olsun

sağolasın canım bizim kızları kan kardeşi yapak

senin giydirmen mecburi zaten Hilalcim iyi yapmisssin.

Ooooo hadi hayirli olsun canim evi kesfe baslamis oglusun, bundan sonra eglenceli donem basliyor, hic dur durak yok. bol bol kosturmacayla kilo verdiricek oglun sana hehe

sağol canım
oğlum sıralıyor bütün evi sürünerek yada dönerek dolaşıyor birkaç gündür emeklemeye ayakta durmaya da başladı inş yürür de

al benden de o kadar canim, bizim dogumgunu sulale genisliginden 45 kisiyle falan olacak tek umudum 9 haziran da millet belki tatilde olur da birkac kisiden yirtariz ben aileden gelenlere de yaptiricam biseyler banane yaaa o kadar insana hayatta yetisemem. en onemli seyi pastasini ben yapicam zaten yeter o kadar. haladan kisir, kayinvalideden sarma, teyzemlerden pogaca ve kek borek istiycem. bizde pasta icecekler ve pastaneden biseyler alicaz. ofisten bir arkadasim da 1 seklinde kurabiyeler yapicak :) cupcake seneye yaparim ben, nufus azalinca ancak

Hoşgeldin canım pastayı yapıyorsun daha ne yapıcan gelenler getirsin, oh ne ala pasta senden Ece senden daha ne olsun :)))

Bizim eve gel canım zaten 1+1 evde 4kişi yaşıyoruz siz de gelin 7olalım :)))

Ayyy Guldenim tipe bak yaaa cok seker olmus :)))))) kiz kucucuk bebege gelinlik bindalli mi giydirdiniz Allah sizi napsin :)))
o kadar heveslenmeyin buyumesin, yarin obur gun ya bu ne zaman buyudu de evlenmeye kalkti dersiniz Masallah tatlim anne kiz cok guzel olomussunuz elbisenede bayildim, turuncu mu kirmizi mi yalniz ? arabamizda yakiyo yani dutt duuuuuuuut hehehe

Elifim ben 80 dogumluyum, en morugunuz benim normal dogum yaptim ben, en bastan beri normal istiyordum ve cok sukur kismet oldu. ama sonrasi cok izdirapli oldu. neyse hepsi bitti gitti unutuldu :) sen canim?

lalem sen kaç doğumluydun,normal mi sezeryanmıydı senin doğum?

Valla Hilalim bakici bulacaksiniz ama insallah cok iyi birine denk gelirsiniz, bebisler yuvaya gidene kadar ki donem anneler icin cok sancili. insallah cok kolay atlatirsiniz. icinin cok rahat olacagi ve aklinin evde kalmayacagi birini bulmani dilerim tatlim...

Ben Ilknur'dan umidimi kesmek uzereyim ama Merve sanirim Selimcigin yaramazliklarindan gelemiyor :), onda bir de abla var ya 2 cocukla yetisemiyordur. bende evdeyken giremiyorum nete, gozumu Ece'den ayirdigim an biseyler karistiriyor. yeni yaramazligi, kafasini gozunu vurmasin diye her yere dosedigimiz sungerleri kemirmek :)))) evin kemirgen faresi is basinda

Lalecim ikramlıkları gelen misafirlere yaptırmak süper fikir walla :)) bende aynısını yapayım...
Aa ece 9haziran doğumlu..Kız bu kadar olur benim ece hanımda 9 haziran :))
Huyları, isimleri, günleri aynı :) şaka gibi walla tesadüfün bu kadarı olur .

Hosbulduk canniiimmm :))
tabi yaa o kadar detayli pastayi yapiyorum daha ne yapicam banane, seneye nufus azalinca baska seyler yaparim. 45 kisilik pasta demek 2 katli kocaman bir pasta demek benden bu kadar valla, hem de calisiyorum. ben en guzel kurabiyeyi getiriyorum zaten acikan Ece'yi yesin heheheh
biz 4 kisiyiz Recel'le birlikte salonun bir kosesine sigisiriz yaw :)))))

Saka bi yana siz 2 bebekle nasil sigiyorsunuz yaw?

Hoşgeldin canım pastayı yapıyorsun daha ne yapıcan gelenler getirsin, oh ne ala pasta senden Ece senden daha ne olsun :)))

Bizim eve gel canım zaten 1+1 evde 4kişi yaşıyoruz siz de gelin 7olalım :)))

hahaha isi bilicen ise gitmiycen Guldenim
valla canim calisiyorum o yuzdne yetistiremem. zaten butun sulale maharetli yapsinlar bisey. heee bide gelenlere hediyelik kolonya siseleri yapicam hatira kalsin diye.
Yok canim Ece 7 Haziran dogumlu da cumaya geldigi icin 9 haziran da yapicaz biz, ondn oyle dedim. ama 2 gunden bisey olmaz huylari sulari ayni :))

1+1 ama biraz büyük, yatak odasına 2beşik bizim yatak odası takımımız çok rahat sığıyor salon ikizler ayaktayken savaş alanı gibi oluyo ama Eylül'e kadar idare edicez. Eylül'de taşınacağız inşallah

2 günden bişey olmaz :))
Canım elbisem kırmızı ama bazı fotolarda turuncu çıkmış :)..Bindallı 6 aylık kınasından kalma canım. Napıyım duruyordu öle askıda misafirler giydirsen ne güzel olur falan dediler bende tamam dedim. Gelinliği kaynanam istedi giysin diye hevesi vardı bende kırmadım :)

Hediye olarak kolanya demişsin var mı esinlendiğin bir örnek. Ben magnet bastırcam yine birde keçeden 1 düşünüyorum taçlı falan ama karar veremedim :)

1+1 de 2 bebekle güzel sığmışsınız walla . bizim ev 2+1 ama mutfak salon ve ecenin odası çok büyük ona rağmen 1 oda daha olsa hiç hayır demem oyun odası olurdu.ece nin odası çok dağılıyor oyun oynarken sonrasında toplamak off feci durum :))

İnşallah gönlüne göre bir ev bulursun canım.

Günaydin kızlar,
Güldeeeeen ana kız cok güzel olmuşsunuz maşallah cok beğendim sizi:)

Lalecim dogum gunu ikram planın süper valla en iyisi,ben hala ne şekilde kutlayacağıma karar bile veremedim bizde burda akraba yok ben herseyi güvendiğim biryer var oraya yaptırırım sanırım pasta dahil :)
Küçük bir arkadas grubuyla evde kutlama fikri ağar basmaya başladı
Lalem bende 81liyim ikinci moruk da benim yani:))

Hilalcim gönlünüze bı ev bulursunuz ins

Eliiiif,silaaaa hu hu nerdesiniz :))

Kızlar emzik bıraktırmaya calısıyorum emzik kullanan varmı aranızda siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

----

Sağol canım..

Biz emzik kullanmıyoruz canım. Bir sürü emzik çeşidi var evde ama hiçbirini almadı sadece kuzenimin bebeği ile denk gelince onun ağzından alır 2 emer bırakır başkada emzikle işimiz olmadı. Nasıl bırakılır konusuna gelince bu konu hakkında internette yazılar var onları okuyabilirsin büyüklerimizden gördüğüm emziğe acı biber sürülür yada emzik bir gün ortadan kaybolur :) bebiş ararsa emziği ağlarsa durumu idare etmek maharet ister o ayrı.

Evet canım şimdi bı yandan da bir sürü sayfa actım onlari okuyordum bende, zor bı dönemmis bunu cok ii anladım

lalecim ben 85 doğumluyum,normal doğum yaptım,moruk ablam benim
sen devlettemisin,benim eşimde özelde çalıştığı için hiç erken gelmez eve sinir olurum hep...
ev kuçusu bulacağımız tanııdık yokki canım,ama ben korkarım yanaşamam

rusyada bebekleri soğuk denize atıyorlar ya sanki bi nesneymiş gibi ne komik
bende suedayı öyle soğuk suya atıyımki dirençli olsun
yada 2.bebeğimi doğar doğmaz soğuk suya atın diyim nasıl olur

2. moruk ablam benim
sibelcim sen eşimle aynı yaştasın
ben dün burdaydım sen yoktun nerdeydin?
canım,benim kız 5 aylıkken kendi bıraktı emziği,ne kadar verdiysem almadı gıcık
beni emzik gibi kullandı hep....

o nasil bir yatak odasidir yahu :))))) bolsen bir cocuk odasi cikar icinden yani desene :)
ev isi zor, evlendigimizden beri 3. evi miz bu, ama burdan ancak atarlaresa cikarim diyorum, seviyorum cunku evimizi.
darisi basiniza canim, insallah bulursun gonlune gore bir ev.

ben biraz kilim bu konularda canim kusuruma bakma :) cocuklar cocuk gibi giyinmeli diye dusundugumden arada cenemi kapatamiyorum hediye kolonya siseleri asagidaki gibi,

Doğumgünü Hazırlıkları-2 “Hediyelik Kolonya Şişeleri” | durununannesi

bence fazla kimse yok diye sukret Sibelim, kalabaliga ne yapicam diye dertleniyor insan, birde masrafi dusun. seneye cekirdek aile olarak bile kutlama yapabiliriz biz. bu sene suyunu cikariyoruz kalabalikla :) ooooo iyi iyi yalniz degilmisim gel yamacima morugum hehehehe
Ece 15. gunden itibaren emzik kullaniyor, ilk zamanlar sadece uyku oncesi aliyordu ama dis olayi baslayinca agzina yapisti. ben hic biraktirma niyetinde degilim su ara cunku dislerini onunla rahatlatiyor. nereyi kemirecegini sasirdi cocuk dis kasinmasindan. kapilari bile disliyor yani dusun :) uyurken de aliyor ama uyduktan sonra bi bakiyorum flop diye atiyor agzindan cok komik :)

morugum ama ruhum genc benim bi kere valla ben hic kendimi 33 yasinda hatta 34'e giricekmis gibi hissetmiyorum :)
oyyy saka maka 34 e giricem abooooooovvvv
dogum oncesi suyun geldi mi senin?ben onu yasamayi cok istemistim ne hikmetse ama olmadi yaa
yaw sokakta kopek gezdiren yok mu hic, parklarda dolu oluyor, bulun bi sakin kucu gidin sevin :))
ben ozeldeyim canim, esimde oyle. ben normalde 6'da cikiyorum, yarim saatte evdeyim. az kaldi sut iznimin bitmesine puuffff

hee dimi adamlar atiyo buzlu suya cocuklara bisey olmuyo. ama enteresan bi durum var, dogdugunda buza atilmis b rus arkadasimiz var, butun kisi hasta geciriyor hahahahahah afro russun sen kizim diyoruz hatta ona Sueda'dan gecti artik, cocuk geldi 1 yasina, 2.'yi atarsin hayirlisiyla hahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…