Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

benim önce sancım geldi baktım nişanda gelmiş,hastanede suni sancı verdiler
suyumuda orada patlattılar,ama doğuma yakın değilde önce patlattılar...
sızıntı şeklinde akıyordu...

oturduğumuz ev 2+1 çocuk olduktan sonra yetmiyor bize
evde eski 3+1 e çıkmak istiyoruz...
dün halıları yıkamaya verdim,mutfak masası sandalye komodin ıvız zıvırı yıkadım küvette...

İkizcanları uyuttum süt aldım mahallemizin sütçüsünden bakalım nasıl olacak. Annemler ankaradayken köyden geliyordu süt şimdi beni kimse tınlamıyor süt bitti kalmadı diyip göndermiyorlar

Enaaam ben üst yanlar çıktı mı diye bakınırken veranın alt yan dişleri çıkmış bile maşallah kızımın ağzında 8tane diş var :)
Eymende de bir kabartı sadece :)

sende de olmamis ay ben cok istemistim bir anda "Yusuuuuuf suyum geldiiii" deyip hastaneye kosturmayi :)))))
hastane cantami hazirlayip arabanin bagajina koymustuk onceden, ne hayaller ne hayaller :)))
kontrole gittigimde doktor yarin doguma aliyoruz dediginde biz salaklasip english home a gidip yedek lastikli carsaf alip caddede yurumustuk :)))))) bde eve gelip yerlesi silip mobilyalari cilalamistim yaaa kafayi yemistim yani heyecandan hahaha
banada suni sanci verdiler, baktilar tik yok suyu patlattilar. o zaman tikin krali gelmisti ama

benim önce sancım geldi baktım nişanda gelmiş,hastanede suni sancı verdiler
suyumuda orada patlattılar,ama doğuma yakın değilde önce patlattılar...
sızıntı şeklinde akıyordu...

cocuklu insana 3+1 sart. bir de bizde kedi var 3+1'in 1'ini kendisi zaptediyor. gerci Ece'nin odasi kocaman ama simdilik salonda oynuyor. eski ev duzenine ne zaman geceriz bilmiyorum. sizin bu temizlik olayiniz beni olduruyor valla :)) nasi beceriyosunuz cocukla yaa? evvelki gun evde temizlik vardi, bakici Ece yi alip sokaga kacti Ece rahat versin evdeki kadincagiza diye. herseye el atiyor. sabah ayakkabiligi acip babasinin ayakkabisini getiriyordu. mecbur ona da kilit taktik.

oturduğumuz ev 2+1 çocuk olduktan sonra yetmiyor bize
evde eski 3+1 e çıkmak istiyoruz...
dün halıları yıkamaya verdim,mutfak masası sandalye komodin ıvız zıvırı yıkadım küvette...

ikisini nasi uyutuyosun canim? gercekten ikiz anneleri napiyor cok merak ediyorum, sistem nasil? haydaaa seni niye tinlamiyolar ki sutu kullanan sensin zaten. anne arayip istese olmaz mi?

İkizcanları uyuttum süt aldım mahallemizin sütçüsünden bakalım nasıl olacak. Annemler ankaradayken köyden geliyordu süt şimdi beni kimse tınlamıyor süt bitti kalmadı diyip göndermiyorlar

canım su gelmesinin bi esprisi yokki,asıl olan sancının gelmesi
kesinlikle çocuklu olunca yetmiyor 2+1 hatta bikaç çocuğu olanlara 4+1 ev lazım
ben biraz oynarken, biraz uyurken ,yada mama masasıyla yanıma alıyorum akşamda eşim gelince yapıyorum
mesela dün masasına koydum banyoya bedne küvette bişiler yıkıyorum bana bakıyor bende işimi yapıyorum
tabi bi yandanda ona bakıyorum düşmesin diye...
böyle işte canım napalım yardımcı yok herşeyi kendimiz halletmek zorundayız...
eve temizlikçi alsam ben beğenmicem biliyorum çünkü ben dip köşe ince ince temizlik yapıyorum...

kizlar Ece nin dogumgunu icin hediyelik kolonya sisesi yapicam dedim ya, uzerine resim ve 1-2 sey yazan etiket bastiricam.
daha once etiket bastiran var mi, nasil oluyor biliyor musunuz?

Ece hayatta durmuyor oyle mama sandalyesinde falan. illaki naptigini gorecek. affedersin tuvalette bile yanimda beni didikliyor :)))) tuvalet kagidini kaldirdik ruloyu mundar etti birkac kere. butun dolaplar kilitli. cok yaramaz benim kizim, aslinda yaramaz demeyelim de merakli. herseyi gormeye ogrenmeye calisiyor. corabini giymeye calisiyordu gecenlerde koptum gorunce :))))
baska carem olmadigi icin kadin geliyo temizlige, o d sadece bahardan kisa kadar. kisin kendim hallediyorum. cam silmedigim icin kadina gerek yok kisin. kisin cam silmeyi gereksiz goruyorum, pasakliyim ben

yok canım o pasaklılardan bende sayılırım kışın bende cam silimem sadece iç dış pervazlarını silerim o kadar
aman kim uğraşacak,canım ben banyoya hiç sokmuyorum öyle,ben çocuğu salona hapsettim orada pinekliyoruz
diğer odalara gezmeye götürüyorum arada,oda benim kontrolüm altında...

kizlar Ece nin dogumgunu icin hediyelik kolonya sisesi yapicam dedim ya, uzerine resim ve 1-2 sey yazan etiket bastiricam.
daha once etiket bastiran var mi, nasil oluyor biliyor musunuz?

canım link atmayı bilmiyorum ama belki görmüşsündür bi blog da hazır etiketler var A4 fon kagıdına bastırın diye yazmıstı. farklı farklı konseptlerde hazırlanmıs doğum günüyle ilgili bir sürü malzeme var. ordan bakabilirsin. Keyfekeder saatlerim blogun adı. doğum günü yapacak herkese de fikir olabilir.

çamaşırlarımı astım neskafemi içiyorum
eee niye kimse yok...
alttakiler yazsanıza bişiler...

Son düzenleme:
Ece nin odasinda guvenlik kapisi var, Recel le sorun olursa diye dogumdan once almistik. isim varken odasina kapatmayi denedim yer gok inledi. sesi de gur essek sipasinin kulaklarim cinliyor resmen bagirinca. yani mecbur her yere pesimizden geliyo. babasi almiyo banyoya diye gidip kapiya vuruyo bide bagiriyo :))))) ali kiran bas kesen kesildi basimiza yaaa cuce :)))

canim o blogu bilmiyordum simdi kurcaliyorum hemen cok tesekkur ederim :))
pastanin ustunde recel ve ece ikilisi olucak, kolonya siselerinin ustundeki etiketide tas devrindeki cakil karakterinden esinlenerek hazirliycam :)) asagidaki gibi; bambam yerine de Recel i koyucam :))) bakim grafiker bir arkadasa rica edicem recel i karikaturize etmesi icin :)

Ben geldim kizlar islerim anca bitti ara ara girip okudum ama... Telen girdigim icin alinti yapmak zor oluyor cok sayfada ilerlemis oyuzden aklimda kalanlari yaxicam unuttuklarim lutfen gucenmesin...

Lalecim sizin ailede bizden kalabalikmis ama benimkilerin icinde teyzemler falan yok onlar o tarihte memlekette oluyolar ordan yirttim ben...
Hilalcim masallah veraya yeni disi hayirli olsun.
Haa lale gelenlere siparis vermek iyiymis bende mercimek koftesiyle boreklerden birini gorumceme yaptirayim
Bide su kolanya siselerini nerden bulabiliriz biliyomusun.
Guldencim masallah eceyede sana cok guzel gorunuyosunuz arabasida cok guzelmis

Baska biseyler daha vardi aklimda ama unuttum. Haa sibel vermis galiba bi blog ismi baktimda cok isime yariyacak seyler var ama telden girdigim icin verdigi linkleri acamadim aksam bebeleri uyuttuktan sonra laptoptan acarim artiik

Ahada tam benim ikizlere uygun konsept olmus buu

lale o ses benide çok rahatsız ediyor kulaklarım gidiyor
ama senin kızda pek yaramazmış,benimki öyle değil ALLAH'tan odaya bırakıyorrum
garibim kapının dibinde oturup beni bekliyor
alıştı artık çocuk napsın,birde senin kız yanlız kalmadığı için alışkın değil evde bakıcısı var
ama biz evde ikimiziz ben bişi olunca çıkıyorum odadan,alışkanlık meselesi tabi...
küvetinde yıkamıyorum demişsin onu dicektim unutmuşum
bende aylardır hareketlenmeye başladığından beri,kucağımda yıkıyorum çok kolay oluyor yıka ve çık

Sueda bir yurusun bak o zaman oturuyor mu kapinin dibinde :)))) bizimki yurumeden once emekleyerek geliyordu her yere simdi yurudugu icin tutmanin imkani yok. bazen goturup salona birakiyorum, hic sesini cikarmiyor bende kosarak iceri kaciyorum isimi yapmaya. bi bakiyorum 15-20sn sonra dibimde bitmis :)))) pitir pitir geliyo kacamiyorsun yani. yaa hakkaten banyoda yikamak ne kadar rahatmis, ben aylardir niye bunu dusunememisim yaa,odasina kuvet tasi kovayla su tasi sonra onlari tekrar banyoya tasi, yikanirken heryer su olsun onlari temizle peeeeh. simdi acaip rahat, niye uyarmadiniz beni bakim heeeeeee

Silaaa valla sen konsept ariyordun dimi, unutmustum ben onu ama bak icim temiz demek ki ben sana buldum yine heheheheh

Ahada tam benim ikizlere uygun konsept olmus buu

Silam bende valla umitleniyorum tatile giden birileri olur diye :)) canim ben kolonya siselerini asagidaki linkten buldum, aksam esime gostericem sonra siparis edicem. icinde seker lavanta olan turleride var ama ben kolonya koyacagimdan ve de kurdelelerini rengarenk yapacagimdan bos sise olarak siparis vericem.

Mantar Kapaklı Cam Şişe 3 (7,5cm/4cm) - Şarkhan Eminönü Tahtakale Toptan ve Perakende

yukaridaki linkte baska modellerde var canim bir kurcalarsin sen

Tabi tabi bende oyle dusunmustum zaten.. Canim yaa icine kolonya olarak bildigimiz kolonyadan mi doldurucaz. Bide senin verdigin su resmin altina benim bebelerin ismini yazip cikti alabilir miyim yada nerde yaptirabilirim bi fikrin varmi esimin davetiye basan bi arkadasi var ona yaptirabilirmiyiz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…