Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

canım ben saldım gitti valla
yemiyor günlerce aç geziyor napim...

Senin tek çocuk emiyo belki sütle doyuyordur benim 2tane
Sütle doymaları imkansız kafayı yicem 18 Mayıs hayırlısıyla gelse de yemek işini anneme devretsem
Hazırlayıp annemin eline verip denize inecem inşallah... Ömrüm yarıya inecek bu gidişle

Senin tek çocuk emiyo belki sütle doyuyordur benim 2tane
Sütle doymaları imkansız kafayı yicem 18 Mayıs hayırlısıyla gelse de yemek işini anneme devretsem
Hazırlayıp annemin eline verip denize inecem inşallah... Ömrüm yarıya inecek bu gidişle

annende yiceklermi bakalım
sen kapalısın nasıl gidiyorsun denize kadınlara özel plaj varmı
bizler mutaassıp olduğumuz için malesef heryere gidemiyoruz tatile
geçen yıl caprice oteli aradık çok pahalıydı
armutlu tatil köyü paklıyor bizi :KK1:
orada kadınlar plajı var sabah öğlen giderdik akşama dairemize dönerdik...

Son düzenleme:
annende yiceklermi bakalım
sen kapalısın nasıl gidiyorsun denize kadınlara özel plaj varmı
bizler mutaassıp olduğumuz için malesef heryere gidemiyoruz tatile
geçen yıl caprice oteli aradık çok pahalıydı
armutlu tatil köyü paklıyor bizi :KK1:
orada kadınlar plajı var sabah öğlen giderdik akşama dairemize dönerdik...

Sadece bayanların girdiği bir koy var. Öyle şezlonglu plaj gibi değil sitenin normal plajının yanında boş bir koy. Hasırlarla geliyor kadınlar, Tesettürlü mayo ile giriyorum. Aslında arkası zeytin ormanı ve çalılık, kimse görmüyor ama bi keresinde 2 adam gördük dikizleyen o gün bugündür tesettürlü giriyorum heryer sapık dolu malesef :KK43:

Sadece bayanların girdiği bir koy var. Öyle şezlonglu plaj gibi değil sitenin normal plajının yanında boş bir koy. Hasırlarla geliyor kadınlar, Tesettürlü mayo ile giriyorum. Aslında arkası zeytin ormanı ve çalılık, kimse görmüyor ama bi keresinde 2 adam gördük dikizleyen o gün bugündür tesettürlü giriyorum heryer sapık dolu malesef :KK43:

özel plaj olmazsa açık girmek tehlikeli her an biri gelebilir onun garantisi yok

biz eşimle armutlu tatil köyüne 1 haftalığına gitmeyi planlıyoruz
eşim yer ayırtcak ama benden haber bekliyor
çünkü en son 2011 de feribotla istanbula dönerken çok korkmuştum feribot batacak gibi oldu
ve bidaha binmem dedim halada korkuyorum sırf bu yüzden gidemicemmi bilmiyorum
eşim bişi olmaz diyor,kara yoluylada olmaz çocuk var çok uzun sürer diyor napcam ben :KK19:

biz eşimle armutlu tatil köyüne 1 haftalığına gitmeyi planlıyoruz
eşim yer ayırtcak ama benden haber bekliyor
çünkü en son 2011 de feribotla istanbula dönerken çok korkmuştum feribot batacak gibi oldu
ve bidaha binmem dedim halada korkuyorum sırf bu yüzden gidemicemmi bilmiyorum
eşim bişi olmaz diyor,kara yoluylada olmaz çocuk var çok uzun sürer diyor napcam ben :KK19:

Bence gidin sueda için de güzel bi değişiklik olur denize girsin bakalım sevecek mi:)

bu arada yine kimse yok kendikendime konuşuyorum burda :KK9:
kimse olmazmış ben günlerce burda konuşurmuşum
kızdırmayın beni çıkın ortaya çabuk
şila hanım ben hep topikte olurum diyordun hani ama seni hiç göremiyoruz burda :KK36:

Elifcim yaaa ben belki bugun gune en erken baslaysninizim benim oglan 6:30 da uyandi sonra zirlayarak kizi uyandirdi ust bas kahvalti falan sonra yemegimi yaptim. Bebeleri uyuttum arada sizi okudum ama kimse yoktu tabi bende uyudum bisey yazmadan ama buzdolabinda dorun vardi tamire geldiler ben ve bebeler zil sesiyle uyandik bi baktim siz biseyler yazmissiniz tam muhabbete dahil olacaktim ki annemler geldi ve ben size katilamadim ama emin ol ara ara girip okudum yaa boyle iste...

Elifcim yaaa ben belki bugun gune en erken baslaysninizim benim oglan 6:30 da uyandi sonra zirlayarak kizi uyandirdi ust bas kahvalti falan sonra yemegimi yaptim. Bebeleri uyuttum arada sizi okudum ama kimse yoktu tabi bende uyudum bisey yazmadan ama buzdolabinda dorun vardi tamire geldiler ben ve bebeler zil sesiyle uyandik bi baktim siz biseyler yazmissiniz tam muhabbete dahil olacaktim ki annemler geldi ve ben size katilamadim ama emin ol ara ara girip okudum yaa boyle iste...

okumak yetmez yazacaksın :KK1: müsait oldukça yazın kızlar burası çok boş oluyor
canım maşallah doruğa darısıda ecrene inşaallah...

Son düzenleme:
Ahh guldencik ahh iki bebeyle zor gunler ne zaman bittiki simdi baslasin. Hilalle bana hergun zor malesef

Haklısın canım. Daha zor günler bekliyor :) Hayırlısıyla ama beklenen ilk adımları görmek mutluluk verici. Prenses hanım adım attıkça sayıyorum mutlu oluyorum...Darısı kardeşinin başına diyorum. Sana daha da zor olacak ama Kolay gelsinnnn :))

Burdayim caniminici burdayim, cok guldurdun beni kiz allah ta seni guldursun :KK16:

lalem nerdesin çiçeğim :KK1:

Ooooo Doruk bey e masallah o zaman canim. yuruyen cocuk kendi kendini oyalayabiliyor bosver bence o kadar tirsma. evdeki sakat seyleri ortadn kaldir yeter ki. ben yuruyen Ece yi oturan Ece ye tercih ederim, arkamdan ciyak ciyak aglayan yok en azindan :)

Buarada teyzeleri doruk yurumeye basladi 6 7 adim atip hop popo ustu oluyo masallah ogluma...

Burdayim caniminici burdayim, cok guldurdun beni kiz allah ta seni guldursun :KK16:

Ooooo Doruk bey e masallah o zaman canim. yuruyen cocuk kendi kendini oyalayabiliyor bosver bence o kadar tirsma. evdeki sakat seyleri ortadn kaldir yeter ki. ben yuruyen Ece yi oturan Ece ye tercih ederim, arkamdan ciyak ciyak aglayan yok en azindan :)

nerdeydin dün çabuk söyle
(amin)ben adamı böyle güldürürüm işte :KK1:

bugun ogle tatilinde cuma pazari,na gittik arkadasla. evdeki masaya sehpaya falan runner yapmak istiyordum. kumas baktik. yastik kilifi icinde cok guzel kumaslar bulduk derken yan tezgahta hazir dikilmisini 5tl ye gorunce yuuupppiii diye havaya uctum :)) evi degistirmek istiyorum biraz, cok slklldi,m tek duzelikten. buyuk yastiklara kilifi hazir aldim ama kucuklere kendim dikicem. evi ucuk mavi ve ucuk pembeyle biraz romantik bir sekle sokmak istiyorum. salonumun perdeleri de ucuk sariydi onlari degistirip yerine beyaz dantel-tul den perde dikicem. ikeadaki cok hosuma gidiyor. bugun benim dogumgunum bu arada. 33 doldurup 34 ten gun almaya basladim ama ben soranlara 33 diciiiim tabiki :)))) kayinvalide telefon acip dogumgunumu kutlarken bu runnes yastik kilifi olayindan bahsedince "aaa bende hic kullanilmamis Almanya'dan getirdigim dikis makinesi var" dedi bende "neeeeee anne onu bana vermelisin" dedim :))))
"ayy vereyim tabiki kizim ooooyle duruyor dolapta, al tepe tepe kullan" dedi eksik olmasin :) en super dogumgunu hediyem oldu bugun. esimden bisey var mi bilmiyorum. sabah telefonda "ben sana bisey alamadim hic zamanim olmadi" falan dedi ama belki bilerek oyle demistir bilmiyorum. normalde istemiyordum hediye falan ama aslinda istiyormusum :)

kizmayin hocam isler coktu giremedim bi turlu uhuhuuuu:92:
bugunde yok brit perde nasil dikilir yok runner kac metre gerekir diye hesap yapmaktan gelemedim bi turlu.
sincikte gidiyorum artik kizima doooogru :))
Pazar gunu gorusemezsek, hepinizin Anneler Gunu Kutlu, Mutlu, Saglikli, Huzurlu, Yavrularinizla Birlikte Olsun Canlariiiim....
gigilarinizdan opuyorum kocaman kocaman, iyi haftasonlari:KK16::KK16:

:119::124::119::124::119::124::119::124::119:

nerdeydin dün çabuk söyle
(amin)ben adamı böyle güldürürüm işte :KK1:

X