Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

doğum günün kutlu olsun nice yıllara canım
dikiş dikmeyi biliyormusun, koltukların rengini değiştirceksin yani,resim beklerim ben...

o zaman sana kolay gelsin canım...
hadi bende mıncırdım yanaktan

kizlar artik kendi yemeklerimizden verebilir miyiz? Salçali falan.bu arada iyi hafta sonlari.

kizlar artik kendi yemeklerimizden verebilir miyiz? Salçali falan.bu arada iyi hafta sonlari.

ben kendi yemeklerimizden veriyorum,hatta ona yaptığım yemeğe salça koyuyorumki biraz lezzetli olsunda yiyebilsin diye
nane ve kekik koyabilirsin dedi bizim dr,
acı olmadığı sürece diğer baharatlı olan yemeklerden veriyorum...
ben bikere misafirlikte acılı içli köfte bile yedirdim suedaya oda gayet güzel yemişti

İçli köfte yenmez mi!! Omnomnomnom :)

lçli koftemi :) ben iki gundur kendi yemeklerimizden veriyorum ama yemiyor nasil alisacak yaw? bide ne kadarzaman daha Ayri yapmamiz gerekmis?

lçli koftemi :) ben iki gundur kendi yemeklerimizden veriyorum ama yemiyor nasil alisacak yaw? bide ne kadarzaman daha Ayri yapmamiz gerekmis?

canım,benim kızım iştahsız bi çocuk kendine yaptığım yemekleri yemeyince
bende kendimize yaptıklarımdan verdim,onları bile çok az yiyor
1 yaşına kadar ayrı yapılıyor,tuzsuz şekersiz...

Bizim doktorumuz beynin iyot ihtiyacı olduğunu ve 9aydan sonra bebişlerin yemeklerine tuz katılması gerektiğini söyledi yalnız yemek ılıyınca atılacak iyot kaybolmasın diye

alinti yapamiyorum cepten sinir oluyorum.peki cnm ne kadarda bir doktora gidiyorsunuz ya da hastalaninca mi gidiyorsunuz?

Bizim doktorumuz beynin iyot ihtiyacı olduğunu ve 9aydan sonra bebişlerin yemeklerine tuz katılması gerektiğini söyledi yalnız yemek ılıyınca atılacak iyot kaybolmasın diye

bizim drda yemeklere artık çok az tuz koyabilirsin demişti
bende bizim yemeklerden veriyorum uzun zamandır demiştim

alinti yapamiyorum cepten sinir oluyorum.peki cnm ne kadarda bir doktora gidiyorsunuz ya da hastalaninca mi gidiyorsunuz?

canım hastalanmazsa 1 yaşına kadar gitmem heralde
son gittiğimde dr bişi demedi,bende unuttum sormayı
ondan önceki kontroldede 2 ay sonra gel demişti
buda 3 ay sonra olacak...

Son düzenleme:

Biz 9.ayda gittik haftaya salı gideceğiz yani 10buçuk ayda, inşallah yazlıkta olacağız 1yaşlarında o yüzden erken gideceğiz normalde 1yaşlarında gidecektik

Selamlar güzel anneler anneler gunünüz kutlu olsun....
Bebisleriniz , ailelerinizle mutlu olun hep ins.
Elifsueda canım zayıflamaya niyet etmiştin ne ettin bacım ...
Bi iki yazdın sonra kayboldun...
Gel arkadasım vaz geçme birlikte zayıflayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…