Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

o evi yaklaşık 2 yıldır bizde arıyoruz ama hala bulamadık...

Benim internet paketim bitmişti akşamları eşimin telefonundan bakıp çıkıyordum

Ayyy yeleleri hirkalari hic sorma daha gecen gun kaldirdim bi dolap nerdeyse onlardan vardi bide ben kv me orme dedigim halde oruyor sevmiyorum ben diyorum yok sanki inadima oruyo sonrada kime sakliyosun da giydirmiyosun diyo. Bi kere giydireyim dedim oglan bagcigini bi o taraf bi butaraf cekistire cekistire ensesini yara yapti sonrada bidaha giydirmedim zaten tertemiz bi sekilde de kaldirdim simdi hepsini geri vericem enazindan istedigi kisiye versin

oldum olası örgü kıyafetleri hiç sevmedim
ama 2 tane hediye geldi eşim tarafından,biraz giydirdim onları başkada yok zaten
bebe yünüyle örülecek birşey yapılcaksa o kadar güzelki ipi yumuşacık kaşıntı yapmaz
sert iplerle yapıyorlar örgüyü bişeye benzemiyor bu sefer
ben hamileyken bebe yünü aldım atkı ve şapka örücektim,tabi anneme devrettim hemen
örgüye alışkın değilim hiç yapmadığım için ama dantel etamin çok yaptım...
annemde makina gibi örer maşallah hemen bitirdi,kış boyu o atkıyı kullandım ben...

bizim kış boyu evimiz 25 dereceydi,geçen yazda 27 28 dereceydi...
bakalım bu yaz kaç derece olacak...
evet güneş geldi ve evim herzamanki gibi 25 derece oldu,sabah hava serindi karanlıktı...

Son düzenleme:

Evde yok bizim internet, ben örgü giydirdim evimiz giriş kat ve altta resmen rüzgar esiyor ayaklar falan hiç ısınmaz bizim evde. Bebişler de yere inmek istediklerinden mecbur giydiriyordum
Doktorumuz da siz ne giyerseniz+ 1 kat fazla giydireceksin demişti o yüzden Yelek kullandım ben"

yelek bizde kullandık kışın peluş olanlardan,ama örgü kullanmadık,yeleği şimdi kullanmıyorum havalar ısındığından beri...
evin soğuksa tabiki giydiriceksin,bizim evler o kadar soğuk değil,sıcak olupta giydiriyorlar ya bide...

lalem sen kaç doğumluydun,normal mi sezeryanmıydı senin doğum?

Son düzenleme:

sağol canım
oğlum sıralıyor bütün evi sürünerek yada dönerek dolaşıyor birkaç gündür emeklemeye ayakta durmaya da başladı inş yürür de

Nerde olabilirdik kiz hafta sonu demek gezmek demek benim icin sadece esimevdeyken cikabiliyorum disari ee aksamda eve gelince sadece okuyabildim yazmaya mecalim kalmadi

Kizlar hadi size konusabilecegimiz bi konu onereyim dogum gununde ikramlik ne yapacaksiniz birbirimize fikir verelim

Nerde olabilirdik kiz hafta sonu demek gezmek demek benim icin sadece esimevdeyken cikabiliyorum disari ee aksamda eve gelince sadece okuyabildim yazmaya mecalim kalmadi

sanki ben çok çıkabiliyorum,ama bazı akşamlar yürüyüşe çıkıyoruz, parkta oturuyoruz , markete uğrayıp geliyoruz o kadar.
birde pazarları çıkıyoruz...

sanki ben çok çıkabiliyorum,ama bazı akşamlar yürüyüşe çıkıyoruz, parkta oturuyoruz , markete uğrayıp geliyoruz o kadar.
birde pazarları çıkıyoruz...

Kiz elif su alman pastasinin tarifini bana bi kopyala yapistir yapsana yazmayi unutmusum simdide canim cekti yapicamda

ya bu kız bana ne çay ne kahve içirtiyor bardağı almak istiyor alamayınca ağlıyor...
şimdi verdim yalayıp duruyor
dünyalar onun oldu resmen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…