Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

ben de şimdi pirinli sebze püresine baktım kanola yağı yok ama ıspanaklı püresinde var
en güzeli onları hiç kullanmamak
ben dışarı da çıksam kendim hazırlıyorum
çok çok nadir acil çıkmam gerekse veriyorum
hiçbir şeye ağzını açmayan oğlum bayılarak yiyor
ama son iki aydır hiç vermedim
evet canım een iyisi almamak,bende hiç almıyordum zaten,dışarda emmeyince alayım dedim
sabahtan beri hiçbişi yememişti...neyse evde emdi ama yine bişi yemedi...
maşallah kızına çok tatlı annesi

teşekkür ederim canım...

İmdaaaat!!!!! :84:
arkadaşlar Zeynep yaren kucağımdan bir milim kipirdamiyor sürekli sarılma pozisyonunda durmak istiyor esim evde diye bütün isleri haftasonuna sığdırdım vücut alışkın değil çöktüm valla
Kızlar ben napicam yapıştı kzım bana nerdeyse bir haftadır böyle ama iki gündür coştu artık
Kapıda düğme var sanki adım atar atmaz vıyaaaak ağlıyor

sağol sibelcim,sueda iyi hamd olsun zeynepyaren nasıl?
hani foto koyucaktın bekliyoruz...
canım geçmiş olsun,umarım hemen geçer,ev işleriyle benimde başım dertte
hiç sevmiyorum ya offf poff,senle ben hazırcımıyız neyiz :KK9:
zengin olsam filmlerdeki yatılı yardımcılardan isterim kendime o derece yani :KK53:

ah ah ne cok isterdim kahvemi kış balkonuna getirin lütfen demeyi :))
Evet foto arada kaynadı bikere denedim olmadı kaç gündür de bilgisayar bozuk tabletten yazıyorum fotolar bilgisayarda kaldı

Sibelm gecmis olsun alerji durumu cok sinir bozucu, ne kadar suruyor peki?
Ooooh gezin gezin valla ne guzel yaa. Bende bugun kizimi alip yuruyuse gidwrim usenmezsem :p
Bir boga olaeak tum temvellik ozelligini tasiyorum hehe

Ya hakkaten Merve vw Hilal nerde yine yaa.
Ecem, lagrima da yoklar yine huuuu hatunlar nerdesiniz???

Sagol lalem son 5yıldır nerdeyse her bahar ve yaklaşık bir ay öksurüyorum bu yıl en hafifini geçiriyorum maalesef hiçbir ilaç kar etmiyor Allah'ın hikmeti gecen yıl yani hamileyken olmadım ve bu yıl yani anneyken de az oluyor bunada şükür

Selam arkadaşlar biz yokken neler yaptınız, pek bi sohbet olmamış malesef :KK43:
Bizim evden haberler şöyle; eymen paşa yürüyor 2gündür vera da ayağına dolanıp düşürüyor ikisi beraber ağlıyorlar :)
Anneanne ve dedeye söylemedik daha mayıs18 e bilet aldık havaalanından tek elinden tutup yürüterek çıkacaz inşallah sürpriz olacak, keske vera da yürüse o zamana kadar.
Vera bodiği de burun göz ve ayağını gösterebiliyor ayak nerede diyorum çorabını çıkarıyor, burun nerede diyorum yüzünü buruşturup burnundan nefes alıyor göz deyince de gözlerini kırpyor.
Emekleme dizliği ben alıcam almak zorundayım yazlıkta yerler hep fayans halı var ama illaki fayans yerlere giderler o yüzden iyi kötü kullanmak zorundayım.

Yaaa kiskanıyoruuuuum :) benimki totosunu zor kaldırıyor daha
şaka bı yana masallah Hilalcim darısı tüm yürüyemeyenlerin başına
Sanırım topikte bı benim tontini kaldı :KK43:

sibelcim ben kanzın baston arabasını aldım,yatarlı yazıyordu tam yatmıyormuş ama,ben tam yatıyor sanmıştım
buda 2 fonksiyonlu bi oturuyor bide yarım yatıyor,bugün sueda yarım yatarlıda uyudu mesala
fena değil artık büyüdüler idare ediyorlar zaten çokta uzun uyumuyorlar
bütün bastonlar böylemi acaba? bilgin olsun diye söyledim...

Elifim teşekkür ederim daha bakamadık biz
Hafif yatar da iyi sefil uyku iyidir derler :))

bugün 4 saatlik uykuyla duruyorum gece bi türlü uyuyamadım
sabahta suedanın ateşi çıkmış,inşaallah diştendir...
bizim kız tvde müzik çıkınca hemen oynamaya başlıyor
dün yine oynuyordu eller havada pozisyonunda elini sallıyor
birde poposunu öte beri sallıyor,bizde babasıyla bunu gizliden
izliyoruz o kadar güldükkü çok komik görünüyordu :KK1:
oynak çıktı başımıza :KK9:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar, günümüz güzel geçsin inşallah :)

Zeynepyaren yürümüyor diye çok üzülme bunlar iyi günlerin, eymenin peşinde 2gündür helak oldum düştü düşecek diye tetikte bekliyorum

Oynak suedaya da maşallah, çok açık giydirmişsiniz Elif gerçi İstanbul nasıl bilmiyorum ama Ankara'da serin bir rüzgar oluyo hep ben de uzun kol giydiriyorum dışarı çıkarken

Günaydın kızlar, günümüz güzel geçsin inşallah :)

Zeynepyaren yürümüyor diye çok üzülme bunlar iyi günlerin, eymenin peşinde 2gündür helak oldum düştü düşecek diye tetikte bekliyorum

Oynak suedaya da maşallah, çok açık giydirmişsiniz Elif gerçi İstanbul nasıl bilmiyorum ama Ankara'da serin bir rüzgar oluyo hep ben de uzun kol giydiriyorum dışarı çıkarken

hafif rüzgar vardı acaba rüzgarmı yedi dedim ama...
burada hava güzeldi yazdan kalma bi hava vardı diştende olabilir belki bakıcaz
dayanamadım elbise giydirdim :KK9:
her gören turistlerde dahil sevdi,bi ara uyuyordu tenteyi kapattım
sadece bacakları görünüyor,bacaklarını görenler bile seviyorlar,öyle tatlı duruyorduki
millete baktım sıcakta çocuklara kışlık giydirmişler o kadarda değil ya
alt üst takım giydirin bari onlarda insan can taşıyor dedim içimden valla...

sadece bacakları görünüyor,bacaklarını görenler bile seviyorlar,öyle tatlı duruyorduki

Ben çıtçıtlı body üzerine uzun kollu üst giydiriyorum, dizleri acımasın diye bileklere kadar pantolon giydiriyorum
Evimiz 24derece oluyor
Dışarda uyuması iyi bişey bizim meraklı ikizler oraya buraya bakmaktan uykuyu unutuyorlar

cümleten selam kızlar. anca girip yazabiliyorum genellikle telden girdiğim için yazamıyorum bakamıyorum bile cogu zaman. tasınacagım ev arıyorum bi yandan oğlum hiç dur durak bilmiyor sürekli hareket halinde. uyku saatlerinde de ya iş yapıyorum ya dinleniyorum. zaten 1 yada 2 kez uyuyor.
sizlerde ne var ne yok? bebeişler ne yapıyor havalarda ısındı biz dısardan giremiyoruz içeri :=)
Selam lagrima.......

merhaba lagrima...

Hosgeldiniz lalecim ve lagrima...

Lalecim o puseti ben bebelere bebek arabasi alirken sarachanede yeni satilmaya baslamisti ve anakucagiyla set halinde 500 birakiyodu satici cok israr etti bunu al memnun kalirsin diye ama ben dinlemedim salak gibi gittim kraft twist aldim gorunusu guzel diye ee ne oldu sonra 6 ay sonra yari fiyatina satip baston puset aldik iste en badtan kullanisliligi dusunemiyosun gorsellige onem veriyosun buarada ne kadara aldin sen suan cybex ler pahalandi diye biliyorum

Sibelm gecmis olsun alerji durumu cok sinir bozucu, ne kadar suruyor peki?
Ooooh gezin gezin valla ne guzel yaa. Bende bugun kizimi alip yuruyuse gidwrim usenmezsem :p
Bir boga olaeak tum temvellik ozelligini tasiyorum hehe

Ya hakkaten Merve vw Hilal nerde yine yaa.
Ecem, lagrima da yoklar yine huuuu hatunlar nerdesiniz???

oyyyyyy yerim ama ben senin cibil cibil bacaklarini yaaaaa, Elifimbayiliyorum Sueda ya masallah Allah nazarlardan saklasin :nazar::nazar::nazar:

bugün üsküdar sahildeydik...

Canim o donem cok zor biliyorum biz atlattik darisi basina :KK43: emekleme var mi? yalniz kalmaya tahammulleri yok, emeklemeye veya yurumeye basladiginda da nereye gitsen pesinden gelecek ama en azindna aglamadigi icin rahatlayacaksin. biraz slk disini canim gececek bu donemde :)

benim oğlum sürekli kucak istiyor yada onunla ilgilenmemi
2 dk bırakamıyorum
o uyuyunca da işimi falan yapıyorum
ama yine de daha sık gelmeye çalışırım
şuan pc de resim yok bir ara yüklerim inş

Alla alla ayni seyden sikayet eden 2 kisi var, bu aylarda sahiplenme ve baglanma durumlari mi var acaba? Ece'de pesimde surekli ama sarilip yapismasi pek yok, anca uykusu gelince yapisiyor :) Sizde emekleme yurume var mi tatlim?

İmdaaaat!!!!! :84:
arkadaşlar Zeynep yaren kucağımdan bir milim kipirdamiyor sürekli sarılma pozisyonunda durmak istiyor esim evde diye bütün isleri haftasonuna sığdırdım vücut alışkın değil çöktüm valla
Kızlar ben napicam yapıştı kzım bana nerdeyse bir haftadır böyle ama iki gündür coştu artık
Kapıda düğme var sanki adım atar atmaz vıyaaaak ağlıyor

ah ah ne cok isterdim kahvemi kış balkonuna getirin lütfen demeyi :))
Evet foto arada kaynadı bikere denedim olmadı kaç gündür de bilgisayar bozuk tabletten yazıyorum fotolar bilgisayarda kaldı

Sagol lalem son 5yıldır nerdeyse her bahar ve yaklaşık bir ay öksurüyorum bu yıl en hafifini geçiriyorum maalesef hiçbir ilaç kar etmiyor Allah'ın hikmeti gecen yıl yani hamileyken olmadım ve bu yıl yani anneyken de az oluyor bunada şükür

Yaaa kiskanıyoruuuuum :) benimki totosunu zor kaldırıyor daha
şaka bı yana masallah Hilalcim darısı tüm yürüyemeyenlerin başına
Sanırım topikte bı benim tontini kaldı :KK43:

Elifim teşekkür ederim daha bakamadık biz
Hafif yatar da iyi sefil uyku iyidir derler :))

günaydın canım erkencisiniz sizde...

Aksam tam 8 De uyudu Sabah'ta 6.30 da açtı gözleri fındığım
Eliiiif suedaya nazar değmiş olmasın bı günde hasta olmaz sanırım belki de distendir.

oyyyyyy yerim ama ben senin cibil cibil bacaklarini yaaaaa, Elifimbayiliyorum Sueda ya masallah Allah nazarlardan saklasin :nazar::nazar::nazar:

Canim o donem cok zor biliyorum biz atlattik darisi basina :KK43: emekleme var mi? yalniz kalmaya tahammulleri yok, emeklemeye veya yurumeye basladiginda da nereye gitsen pesinden gelecek ama en azindna aglamadigi icin rahatlayacaksin. biraz slk disini canim gececek bu donemde :)

Alla alla ayni seyden sikayet eden 2 kisi var, bu aylarda sahiplenme ve baglanma durumlari mi var acaba? Ece'de pesimde surekli ama sarilip yapismasi pek yok, anca uykusu gelince yapisiyor :) Sizde emekleme yurume var mi tatlim?

Lalecim ins geçici bı dönemdir yaa. Emekleme falan yok maalesef

Bu arada gunaydin kizlaaar :) yine pazartesi yine kalk ise gel ufffff. esim sadece pazar evde oldugundan haftasonunda bisey anlamiyoruz, butun gun deli danalar gibi ordan oraya kostur babam kostur. eve geldigimizde artik yorgunluktan bitmis oluyoruz. ertesi gun de yorgun yorgun ise gel :KK43:

Bahar aylari insanin duzenini bozuyor canim, sende ondan uyuyamamisindir. Suedacigin atesi noldu dustu mu, gecmis olsun.
distendir heralde, yoksa dun oyle usutucek hava yoktu, cehennem gibiydi hava. bizimkide capri seklinde salopetiyle dun baya bi minciklandi :))) goren durup tipe bak deyip saldiriyor heheheh kucu kuculari sevdik dun birlikte. kopekler cocuklara daha yakin ve sabirli. bi tane golden sevdik Ece tuylerini cekistirdi arada , yavrum hic sesini cikarmadi bi de yatti bizimkinin onune gobegini acti sevsin diye yaaa :) imkan olsa hemen kopek alidim

hahah oynak cadiya bak yaa simdiden basladi mi oynamalara hahahaha yerim ben onun ellerini cimcime :)
katkat giydirilen cocuklar ilerde daha cok hastalanacak maalesef, cunku vucutlari hicbir hava kosuluna bagisiklik kazanmayacak. bizim doktor Ece'nin uzerinde cok gyisi gormeyince aferin annesi fazla giydirmemissin kuzuyu diyordu gecen sene. dun de esimin halasi bir itirafta bulundu. Ece ilk dogdugunda zaten hava cok sicakti ve cocuk sicaktan isilik oluyordu. ben de evdeyken sadece askili bodyle birakiyordum. kayinvalide ve hala geldiklerinde Ece'yi gorduklerinde isterik bir sekilde giydirmeye calisiyorlardi, 35 derece sicakliktaki evde usutecekmisiz :)))) bende inatla asla onlarin dedigini dinlemedim :)) nasil alisirsa oyle gider, sokak cocuklarinin cani yok mu onlar nasil hastalanmiyor hep dedim. dun ikisi de itiraf ettiler, arkamdan cok konusmuslar ve kizmislar bana. ama simdi pismanlarmis, "sen dogru yapmissin" dediler. heee soyle yola gelin dedim bende icimden hahahahah onlarin baktigi cocuklar butun kisi hasta geciriyor zavallilar :KK43:

bugün 4 saatlik uykuyla duruyorum gece bi türlü uyuyamadım
sabahta suedanın ateşi çıkmış,inşaallah diştendir...
bizim kız tvde müzik çıkınca hemen oynamaya başlıyor
dün yine oynuyordu eller havada pozisyonunda elini sallıyor
birde poposunu öte beri sallıyor,bizde babasıyla bunu gizliden
izliyoruz o kadar güldükkü çok komik görünüyordu :KK1:
oynak çıktı başımıza :KK9:

gunaydin canim, Allah kolaylik versin ev tasimak kabustur. ters zamana gelmis ev isi, tam bidik ayaklanmisken zorlanacaksiniz. anne veya kayinvalide var mi bakabilecek birkac gun? havalar duzeldi bizde surekli disardayiz :) haftaiic bakicisi oglene dogru cikaryor, aksam ben eve gittigimde birlikte giriyoruz iceri.yamagini meyvesini yogurdunu herseyi disarda parkta yiyor ohhhh :)

biz senin oglusu hic gormedik bu arada, yok mu resmi :)

cümleten selam kızlar. anca girip yazabiliyorum genellikle telden girdiğim için yazamıyorum bakamıyorum bile cogu zaman. tasınacagım ev arıyorum bi yandan oğlum hiç dur durak bilmiyor sürekli hareket halinde. uyku saatlerinde de ya iş yapıyorum ya dinleniyorum. zaten 1 yada 2 kez uyuyor.
sizlerde ne var ne yok? bebeişler ne yapıyor havalarda ısındı biz dısardan giremiyoruz içeri :=)

Merhaba millet ben geldim ana gecmise baktimda hatirlanmamisiz bile neyse....

Masallah suedaya cok tatli annesi. Bende senin gibi giydiyorum millete bakiyorum uzun kol ustune hirka falan giydiriyolar hemde bizimkilerden buyuk cocuklari onlari gorunce cok mu ince giydirdim acaba diyorum ama hava sicak oglum o halde bile terliyor oo bebeler ne hale geliyor kimbilir.

Lalecim bende hep sadece citcitli giydirdim evde yada ona benzer sik tulumlar gorenler ayy bu cocuklar usumuyo mu diye suc islemisim gibi suratima bakiyodu ama ben dinlemedim hicbirini cunku sadece citcitliyla bile terliyolardi ve ben iki bebeyi hergun yikiyodum. Bide bana yok uyaninca battaniyeye sarican battaniye al yok hirka giydiricen hirka orerler hep zibin takimi aldim boyle dedikleri icin hepsi elimde kaldi herbirini sadece bi kere giyebildile

Prensese di galiba bebisi hala yurumeyen benimkilerde var ellerini birakip ayakta durabiliyolar ama daha adim atmadilar

hilalcim masallah eymene darisida veraya...

Selam Silacim, ben hatirladim hatta yok meydanda dedim yahu senin icin :)

Aynen, deli gibi orulup gelen hirkalar bir kere bile giyilmeden dolaba kalkti, bosuna yun israfi yaaa.
eskiden evler soguk oluyordu ama simdi oyle degil ki; biz butun kis yazlik pijanalarla falan gezdik evde, cocuk nerde giyecek onlari.
bir ihtiyaci olanlara vermek lazim. bir de boyle cok bilip soyleyenler inada bindiriyor insani, yani ben en azindan oyleyim :p hava soguk olsa da giydirmiyorum sirf inadimdan. hahahah bizde de Ece uyaninca ustune hirka giydir diyenler bolcana var da sallayan yok :p

Masallah suedaya cok tatli annesi. Bende senin gibi giydiyorum millete bakiyorum uzun kol ustune hirka falan giydiriyolar hemde bizimkilerden buyuk cocuklari onlari gorunce cok mu ince giydirdim acaba diyorum ama hava sicak oglum o halde bile terliyor oo bebeler ne hale geliyor kimbilir.

Lalecim bende hep sadece citcitli giydirdim evde yada ona benzer sik tulumlar gorenler ayy bu cocuklar usumuyo mu diye suc islemisim gibi suratima bakiyodu ama ben dinlemedim hicbirini cunku sadece citcitliyla bile terliyolardi ve ben iki bebeyi hergun yikiyodum. Bide bana yok uyaninca battaniyeye sarican battaniye al yok hirka giydiricen hirka orerler hep zibin takimi aldim boyle dedikleri icin hepsi elimde kaldi herbirini sadece bi kere giyebildile

Prensese di galiba bebisi hala yurumeyen benimkilerde var ellerini birakip ayakta durabiliyolar ama daha adim atmadilar

Ben çıtçıtlı body üzerine uzun kollu üst giydiriyorum, dizleri acımasın diye bileklere kadar pantolon giydiriyorum
Evimiz 24derece oluyor
Dışarda uyuması iyi bişey bizim meraklı ikizler oraya buraya bakmaktan uykuyu unutuyorlar

ben evde böyle giydirmiyorum zaten,ev dışarısı kadar sıcak olmuyor
dün güneşlensin diye giydirdim,ve havada çok güzeldi,ama ankara daha serin...
ben evde gündüzleri havalar ısındığından beri uzun kollu çıtçıtlı badi çorao ve ayaklı pijama giydiriyorum
geceleri ise üstüne alt üst takımı nı giydiriyorum o kadar yelekte giydirmiyorum terleyebiliyor
bizim evimiz 25derece,bugün hava serin ev 24.2 derece olmuş...

Selam Silacim, ben hatirladim hatta yok meydanda dedim yahu senin icin :)

Aynen, deli gibi orulup gelen hirkalar bir kere bile giyilmeden dolaba kalkti, bosuna yun israfi yaaa.
eskiden evler soguk oluyordu ama simdi oyle degil ki; biz butun kis yazlik pijanalarla falan gezdik evde, cocuk nerde giyecek onlari.
bir ihtiyaci olanlara vermek lazim. bir de boyle cok bilip soyleyenler inada bindiriyor insani, yani ben en azindan oyleyim :p hava soguk olsa da giydirmiyorum sirf inadimdan. hahahah bizde de Ece uyaninca ustune hirka giydir diyenler bolcana var da sallayan yok :p

Kışın kendim kalkınca üzerime sabahlık alma ihtiyacı duyduğumdan bebişlere de penye Yelek giydiriyordum ama bizim evimiz serin, kışın ne kadar ısıtmaya çalışsak da 21 derece, yazın da 24 derecenin üzerine çıkmaz.
Biz de bu ara park ve bahçeler müdürü olduk hergün parktayız sağolsun teyzem aynı zamanda üst komşum onunla beraber çıkarıyoruz bebişleri. Ama bizim kilitli ağızlar açılmadığından öğün zamanları eve dönüyoruz

Lalecim Ece öğle uykusunu da parkta mı uyuyor

Aksam tam 8 De uyudu Sabah'ta 6.30 da açtı gözleri fındığım
Eliiiif suedaya nazar değmiş olmasın bı günde hasta olmaz sanırım belki de distendir.

Lalecim ins geçici bı dönemdir yaa. Emekleme falan yok maalesef

ayyy nazarmı değdiki benim güzel kızıma değer valla böyle güzelliğe :KK9::KK9::KK9:
eve gelince babası nazar duası okuttu hemen bana :KK9:
çabuk oku diyor bide,bende abdest aldım okudum bildiğim dualarıda okudum...
canım sanırım dişten demin cort sesiyle alttan bi saldı ishal olmuş
ama ateşi yok 36.8 dişten kaynaklı olabilir bakıcaz...

Bu arada gunaydin kizlaaar :) yine pazartesi yine kalk ise gel ufffff. esim sadece pazar evde oldugundan haftasonunda bisey anlamiyoruz, butun gun deli danalar gibi ordan oraya kostur babam kostur. eve geldigimizde artik yorgunluktan bitmis oluyoruz. ertesi gun de yorgun yorgun ise gel :KK43:

Bahar aylari insanin duzenini bozuyor canim, sende ondan uyuyamamisindir. Suedacigin atesi noldu dustu mu, gecmis olsun.
distendir heralde, yoksa dun oyle usutucek hava yoktu, cehennem gibiydi hava. bizimkide capri seklinde salopetiyle dun baya bi minciklandi :))) goren durup tipe bak deyip saldiriyor heheheh kucu kuculari sevdik dun birlikte. kopekler cocuklara daha yakin ve sabirli. bi tane golden sevdik Ece tuylerini cekistirdi arada , yavrum hic sesini cikarmadi bi de yatti bizimkinin onune gobegini acti sevsin diye yaaa :) imkan olsa hemen kopek alidim

hahah oynak cadiya bak yaa simdiden basladi mi oynamalara hahahaha yerim ben onun ellerini cimcime :)
katkat giydirilen cocuklar ilerde daha cok hastalanacak maalesef, cunku vucutlari hicbir hava kosuluna bagisiklik kazanmayacak. bizim doktor Ece'nin uzerinde cok gyisi gormeyince aferin annesi fazla giydirmemissin kuzuyu diyordu gecen sene. dun de esimin halasi bir itirafta bulundu. Ece ilk dogdugunda zaten hava cok sicakti ve cocuk sicaktan isilik oluyordu. ben de evdeyken sadece askili bodyle birakiyordum. kayinvalide ve hala geldiklerinde Ece'yi gorduklerinde isterik bir sekilde giydirmeye calisiyorlardi, 35 derece sicakliktaki evde usutecekmisiz :)))) bende inatla asla onlarin dedigini dinlemedim :)) nasil alisirsa oyle gider, sokak cocuklarinin cani yok mu onlar nasil hastalanmiyor hep dedim. dun ikisi de itiraf ettiler, arkamdan cok konusmuslar ve kizmislar bana. ama simdi pismanlarmis, "sen dogru yapmissin" dediler. heee soyle yola gelin dedim bende icimden hahahahah onlarin baktigi cocuklar butun kisi hasta geciriyor zavallilar :KK43:

günaydın lalecim gerçekten zor oluyor zaten haftanın 1 günü tatil dışarda yorulup eve dönüyoruz
keşke 2 gün tatil olsa,bende kedi gösterdim cami avlusunda,ama çok yaklaştıramadım çırmalar diye
bizimkide öyle manasızca kediye bakıyo :KK1: benim kız o kadar suratsızki dışarda hiç gülmez
bu arada ağzına sağlık canım aynı benim düşündüğüm gibi yazmışsın
ben çok korumadım hiç tıka basada giydirmedim gerek yok bunlara
ben kışın hastaneye gideceğim zaman evin biraz ötesinde taksi beklerdim
hemende gelmezdi,ordada terzi dükkanı var karıkoca çalışıyorlar
adam bana kızardı çocuk üşür diye çok üzülüyorum diyordu
bende neden üşüsünki sonuçta saatlerce beklemiyoruz hava almasıda lazım
ben böyle alıştırdım dedim hiçte öyle kötü bi hastalığı olmadı dedim
adamda gülüyo hoşuna gitti,iyi o zaman diyo
suedanın örgü kıyafeti yoktur,enseyi kaşıntı yapar kayınvalidem bile o yüzden örmedim
istersen örerim dedi,bende örme dedim hazır yelekler giydiriyorum,hırka örebilirsin dedim...

ben hilalle ikinizi hatırladım şunun şurasında kaç kişiyiz tabikide hatırlıyoruz birbirimizi
ama sadece isim zikretmedim baktım arada ikinizde giriyordunuz,ikinizde neden gelmediniz hayırdır?
aynen canım dün bi baktım inanırmısın bizim çocuklardan büyük koca koca çocuklara kışlık giydirmişler
yuh dedim o sıcakta o kadar şaşırdımki,bari ince alt üst giydirin ya...

X